Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Berhetiyye Duası ile Celp Aşk büyüsü Nasıl Yapılır?

Berhetiyye duası ile celp aşk büyüsü nasıl yapılır? Aşk bağlama celbi ne zaman etki eder? Berhetiyye duası ile hangi işlemler yapılabilir? Ayrıntılı ve gerçek bilgiler için yazımızı okuyunuz.

 Berhetiyye Duası ile Celp Aşk büyüsü Nasıl Yapılır?

Berhetiyye Duası kullanarak aşk büyüsü yapma en yaygın işlemlerden bir tanesidir. Sevdiklerine kavuşamayanlar, platonik olarak aşık olanlar, sevdikleri ile ilişki kurmak isteyen kişiler bu büyüyü yaptıkları zaman (doğru şekilde yapılması halinde ) en kısa sürede sevdikleri ile kavuşurlar. Aşk büyüsü yapan kişinin konu hakkında uzman olması gerekir. Daha önceden bu büyüyü yapmamış olan kişilerin büyüyü yapmaları önerilmez. Bu durum hem büyüyü yapan hem de büyüyü yaptıran kişilerin zarar görmesine neden olacaktır.

Kolay Yoldan Berhetiyye Duası ile Celp Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Berhetiyye Duası ile celp aşk büyüsünü kolay şekilde yapmak hemen her insanın öğrenmek isteyeceği derin bilgileri içerir. Aşk büyüsünü yapmadan önce güzelce abdest alın. Abdest almadan önce niyetinizin ne olduğunu sesli bir şekilde dile getirmeniz gerekir. Niyetinizi şu şekilde belirtebilirsiniz:

“Aşk büyüsü yapmak için abdest almaya niyet ettim. Bendeki kirler abdest ile gitsin, yaptığım büyü yerine gitsin. Sevdiğim kişi bana Allah’ın rızası ile gelsin. Amin.”

Niyetinizi abdest aldığınız süre boyunca en az 5 kere tekrar etmeniz gerekir. Abdest aldıktan sonra, kıble yönünün neresi olduğunu bulun. Kıble yönüne dönerek elinize bir kağıt alın. Mavi mürekkepli kalem ile kağıdın üzerine tetlihin, turanin ve mezcelin yazın. Kağıdın arkasına isminizi ve aşık etmek istediğiniz kişinin ismini yazın. Ardından kağıdı uyuduğunuz yatağın altına saklayın. Not ile birlikte 7 gün boyunca uyuyun. İslam alimleri bu metodun aşık etmek için en kuvvetli yöntem olduğunu söylemişlerdir.

Voodoo büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Aşk Bağlama Celbi Ne Zaman Etki Eder?

Aşk bağlama celbinin etki etmesi 15 ile 90 gün arasında değişiklik göstermektedir. Celbin hazırlanması içeriğine göre ortalama 15 gün sürmektedir. Tıpkı büyü işlemlerinde olduğu gibi, celb işlemlerinde de çok farklı uygulamalar vardır. Aşık etme celplerinden başka, kendine bağlama gibi farklı amaçlarla da celpler hazırlanır. Berhetiyye Duası ile celp hazırlanırken celp yaptıran kişinin doğum bilgilerinin kullanılması gerekir. Doğum bilgileri çoğu zaman şüphelidir. Bu nedenle celp hazırlanırken celp yaptıran kişinin net göründüğü reimlerin kullanıldığı da olur. Celp işlemlerinde başarı elde etme oranı yüzde 95 sularındadır. Genellikle celp yaptıran kişiler işlemlerinden kısa sürede sonuç alırlar.

Celp işlemlerinde işlemin daha başarılı olması için gümüşe kapatılması işlemi de yapılır. Gümüşe kapatılan celplerde enerji daha yoğun şekilde birikir. Medyum hoca işlemi yaparken sizden hatırlatma isteyecektir. Celpler havas ilmine dayalı olduklarından büyü kategorisine girmezler. Celpler bu özellikleri ile zararlı değillerdir.

Berhetiyye Duası ile Giden Sevgiliyi Geri Getirme Nasıl Yapılır?

Berhetiyye Duası ile giden sevgilinin geri getirilmesi mümkündür. Bu işleme başlamadan önce abdest almayı unutmayın. Ardından niyet ettikten sonra:

Duasını 5 kere dışınızdan sesli olarak tekrar edin. Denenmiş Berhetiyye Duasını okuduktan sonra sağ avucunuzun içine Berhetiyyin yazın. Yazınızda mutlaka Arap harflerini kullanmanız gerekecek. Elinize yazdığınız ismi sabah kalkar kalkmaz okumaya başlayın. Bir gün içinde duanın en az 100 defa okunması gerekir. Bu işleme 7 gün boyunca ara vermeden devam edilir. Duayı okuyan kişi her gün yatmadan önce geri gelmesini istediği kişinin ismini ve soyadını söyler ondan sonra uyur.

7 günün sonunda sol ele keririn yazılır. 7 gün boyunca da kerririn okuması yapılır. Yazılar kırmızı mürekkep kullanılarak yazılmalıdır. Her iki yazının boyutları birbiri ile eşit olmalıdır. Toplam 14 gün geçtikten sonra eldeki mürekkepler tamamen silinir. 14 gün içinde mürekkepler silinmeye başladığı zaman ele yeniden yazılmalıdır. En erken 14. Günde en geç 30 günde size geri gelmesini istediğiniz kişiyi hayatınıza çekmiş olacakınız.

Fatiha Suresi ile Celp Etme Yöntemi Nasıl Olur?

Fatiha Suresi ile celp etme yöntemi ile birlikte mübarek bir sevinç hasıl olur. Sevilen kişi bu yöntem ile çok geçmeden kişiye bağlanır. Sürekli aşk için dua olarak Fatiha’nın seçilmesinin sebebi bu duanın ruhani varlıkları çok kısa sürede harekete geçirebilme özelliği olmasıdır. Fatiha suresini içten okuyan kişinin bütün dileklerinin kabul olacağını söyleyen İslam alimleri bulunur. Bu yöntemden faydalanmak için en az 7 gün boyunca suresi okumanız şarttır. Elinize mavi renkli mürekkebi olan kalem alın. Kağıdın üzerine Fatiha Suresi’ni dikkatli bir şekilde yazın. Surenin Arap harfleri ile yazılması şarttır. Yazım sırasında hiçbir hata yapılmamış olması gerekir. Eğer yazı sırasında hata yaparsanız yeniden duayı yazmaya başlamanız gerekir. Sırf bu nedenle yazıyı yazmak 30 gün kadar sürebilmektedir. Yazıyı yazdıktan sonra gerisi kolaydır. Celp etmek isteyen kişi yazdıklarını yatmadan önce okur. Ardından bir kağıdın üzerine kendine aşık etmesini istediği kişinin adını yazar. Kağıt uyku sırasında kişiye yakın bir yerde tutulmalıdır. Fatiha suresi okunduktan sonra aşağıdaki duanın da okunması celbin daha kuvvetli olmasını sağlar:

Bismillahirrahmanirrahim.

Azimetün min Allahü ve’r-Resûlihi Süleyman İbni Davud Aleyhim’es-selâm.

İlâ mülikil cinni ve’ş-şeytani vel mürdeti vel afarite cünudi iblisi ecmain.

Aksemtü aleyküm eyyetühel ervahü’r-ruhaniyeti vel avanil ardiyyete en tecibu

daveti ve tahzuru makami ve teşimmu duhani ve takzu havaici ve hiye

(Amaç zikredilir)

Kimler Berhetiyye Duası ile Celp Aşk Büyüsü Yaptırabilir?

Berhetiyye duası ile aşk büyüsü yaptırabilecek kişiler şu şekilde sıralanabilir:

 • Sevdiği kişinin kendine sadık olmasını isteyen kişiler,
 • Aşk yaşanılan kişi ile arasında problem olan kişiler,
 • Yeni bir aşka yelken açmak isteyen kişiler,
 • Aradığı aşkı hayatına çekmek isteyen kişiler,
 • Evliyseniz ve eşiniz sizi terk ettiyse,
 • Sevgiliniz sizi terk ettiyse ve ıstırap içindeyseniz,
 • Sevdiğiniz kişi tarafından aldatılıyorsanız,
 • Sevdiğiniz kişi size kötü şekilde davranıyorsa,
 • Sevdiğiniz kişi ile sürekli tartışma halinde iseniz aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.

Kuvvetli aşık etme büyüsü yapmak sanıldığı kadar kolay değildir. Bir çok unsurun doğru şekillerde bir araya gelmesi şarttır:

 • Kişinin niyeti,
 • Büyüyü hazıırlayan kişinin yeteneği,
 • Büyünün yapıldığı zaman,
 • Büyü yapıldığı zaman kullanılan malzemeler,
 • Büyü yapılan kişinin üzerinde büyü koruması olup olmaması,
 • Büyü yapan kişinin sevap günah durumu gibi etkenler kişilerin büyüsüne etki eden temel özellikler arasında yer alır.

Kendine Bağlama ve Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendine bağlama ve aşık etme büyüsü yapma ortalama 40 gün içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü yaparken Esma-i Berhetiyye kullanabilirsiniz. Bunun yerine Kuran’dan bazı ayetler de kullanılarak da işlem yapılabilir. Bir kimseyi kendine aşık etmek için Esmaül Hüsna kullanarak işlem yapanların da bulunduğu bilinmektedir. En güzel isimlerin Allah’ın isimleri olduğu, ona bu isimler ile dua etmenin en iyisi olduğu bilinmektedir. Büyü yaparken, aşağıda bulunan isimleri kullanabilirsiniz:

 • Esirgeyen,
 • Koruyan,
 • Dilediğini yapan,
 • Kimseye muhtaç olmayan,
 • Yaratan,
 • Merhamet eden,
 • Rızık veren,
 • Rızkı genişleten ve daraltan isimlerini kullanarak dua etmeniz, işlemenizin daha etkili olmasına yardımcı olacaktır.

Büyüyü yapmak için bir bardak içme suyu alın. Suyun içine 3 tane küp şeker atacaksınız. Küp şekerleri suyun içine atmadan önce okumanız gerekecek. Bir tane küp şekere kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin adını soyadını 66 kere okuyun. Okuduktan sonra suyun içine şekeri atın. Ardından ikinci küp şekeri elinize alın ve kendi ad soyadınızı söyleyin. Şekeri suyun içine atın. Son küp şekeri elinize alıp amin dedikten sonra suyun içine atın. Şekerler ile suyu karıştırdığınız sırada Fatiha suresini okuyun. Son olarak suyu için. İşleminiz tamamlanmış olacak! Adını soyadını söylediğiniz kişiyi hem kendinize aşık etmiş hem de bağlamış olacaksınız.

Berhetiyye Duası ile Hangi İşlemler Yapılabilir?

Berhetiyye Duası ile yapılacak işlemler geniş yelpazede yer aldığından insanlar sıkça bu dualar ile işlem yapma yoluna giderler. Dua ile yapılan işlemler arasında:

 • Berhetiyye Duası ile birini kendine aşık etme,
 • Berhetiyye Duası ile maddi değeri yüksek eşyaları koruma,
 • Berhetiyye Duası ile giden kişiyi geri getirme,
 • Berhetiyye Duası zengin olma,
 • Berhetiyye Duası ile kısmeti açma ve yuva kurma, evlenme,
 • Berhetiyye Duası ile sıkıntılardan kurtulma,
 • Berhetiyye Duası ile düşmanların planlarını boşa çıkarma,
 • Berhetiyye Duası ile evde huzuru artırma ve çok daha fazlası yer alır.

Berhetiyye Duası ile en çok yapılan işlemlerden bir tanesi sevgili ile sürekli muhabbet büyüsüdür. Sürekli muhabbet büyüsü yapmak için duanın sessiz bir ortamda okunması gerekir. Dua okunduğu sırada kişinin abdestli olması zorunludur. Sürekli muhabbet içinde olunmak istenilen kişinin kişisel eşyasının alınması işlemin daha etkili olmasına yardımcı olur. Kişinin yüzük, kıyafetinden bir parça, saç teli alınarak büyü etkisi 10 katına kadar çıkarılabilir.

Berhetiyye Duası ile Aşık Etme Büyüsünü Kim Yapabilir?

Berhetiyye duası ile aşık etme büyüsünü yapacak kişi bu konu hakkında tecrübe, bilgi ve ön görü sahibi olmalıdır. Aşk ı muhabbet büyüsü yapıldığı sırada, bazı tılsımlı sözcükler okunur. Okunan bu sözcükler Evrendeki bazı ruhani varlıkların harekete geçmesine neden olur. Bu varlıkların hepsi iyi niyetli değildir. Bazı ruhani varlıklar hem büyüyü yapan hem de büyü etkisi altına giren kişileri etkileri altına alırlar. Bu nedenle büyüyü yapacak olan kişinin bu ruhani varlıklar üzerinde güç sahibi olması şarttır. Özellikle kendi cinleri olan hocalar varsa, kişilerin bu insanlara büyü yaptırmaları tavsiye edilir. Çünkü hocanın cinleri ruhani varlıkların kişilere zarar vermesine engel olacaktır.

Süryani büyüsü nedir, süryani büyüleri nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Berhetiyye Duası ile Aşık Etme Büyüsünü Bozmak Mümkün mü?

Berhetiyye duası ile aşık etme büyüsünü bozmak mümkündür. Fakat yapılan celp büyüsü herkes tarafından bozulamaz. Yapılan bazı büyüler çok kuvvetlidir. Bu büyüleri bozabilmek adına yeniden çift katlı büyüler yapılması gerekebilir. Büyüleri bozacak olan kişinin yine büyüyü yapan kişi olması gerekir. Büyüyü yapan kişiden başkası büyüyü bozamaz. Bozmaya çalışması bile ruhani varlıkların sinirlenmesine neden olabilir. Büyünün bozulması için kişilerin sabır göstermesi gerekir. Çünkü özellikle güçlü büyülerin bozulması için uzun zaman geçmesi gerekebilir. Çok kuvvetli bir hocanın büyü yapması halinde büyünün bozulmadığı durumlar da olabilir.

Berhetiyye Duası ile Celp Aşk Büyüsü Kimlere Yapılmaz?

Berhetiyye duası ile aşık etme büyüsünün yapılmaması gereken kişiler bulunur. Bu kişilere büyü yapılması, işlemin ters tepmesine neden olur. Aşk büyüleri yalnızca yapılması uygun olan kişilere yapılmalıdır. Eğer bir kişi din işleri ile uğraşıyorsa bu kişilere kesinlikle aşk büyüsü yapılmamalıdır. Din adamları, Kuran hafızları ve buna benzer işlerle uğraşan kişileri büyü işlerine alet olması caiz değildir. Eğer kişi doğuştan engelli ise bu kişilere de büyü yapılması uygun değildir. Son olarak evinden son 1 ay içinde cenaze çıkmış olan kişilere büyü yapılmaz. Bu kişilere büyü yapılması halinde büyü yapmaya çalışan kişilerin azap duyacakları bilinir.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz