Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Çok tesirli aşık etme duası hangisidir, nasıl okunmalıdır? En etkili aşık etme duası kaç günde etkisini gösterir? Aşık etme duaları ile ilgili bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Etkisi yüksek olan aşk dualarının okunması ile dileyen herkes sevdikleri insanla mutlu bir şekilde hayatına devam edebilir. Platonik olarak aşk beslenen kişiye okunacak duaların her zaman usulüne uygun olarak okunması gerekir. Bu sayede aşk durumu başarılı bir şekilde karşılıklı olur.

Etkili Olan Aşk Duası

Etkili bir şekilde aşık olduğunuz kişinin size de aynı duyguları beslemesi için yapmanız gereken adımlar vardır. İlk olarak bir mum alın ve mumu yakın. Daha sonra bu mumun hepsi eriyene kadar mumun üzerine aşağıda verilen duayı 41 defa okuyun. Bu sayede karşılık bulamadığınız aşkınıza kısa sürede kavuşmuş olursunuz. Mumun üzerine okunması gereken aşk duası şu şekilde verilmektedir:

 • “ve elgaytü aleyke mehabbeten mini.”

Kurşun İle Birini Aşık Etme

Kurşun ile birini aşık etmek de mümkündür. Bunun için istenilen adımların tek tek eksiksiz bir şekilde uygulanması gerekir. İlk olarak bir tane kurşun levha alınız. Daha sonra kurşun levhanın üzerine size aşık olmasını istediğiniz kişinin adını ve annesinin adını doğru bir şekilde yazınız. Ardından kurşun levhanın üzerine Tuncina suresi okunmalıdır. Bu surenin doğru bir şekilde okunmasından sonra kurşun levhayı ateşe atarak yanmasını sağlayın. Bu esnada size gelmesini istediğiniz kişi hakkında da niyetlerde bulunmanız gerekir. Bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmiş olursunuz.

Aşk Duaları Ne Zaman Edilir?

Aşk dualarının okunma zamanları vardır. Bu zamanlarda okunan aşk duaları kısa sürede hemen kabul olur. Aşk duaları özellikle sabah ve akşam namazının kılınmasından hemen sonra okunduğu zaman aşık olmasını istediğiniz kişi size bir hafta içerisinde hemen aşık olur. Bu sayede sevdiğiniz kişiyi kısa sürede kendinize bağlamış olursunuz.

Aşk dualarının okunmasında aynı zamanda abdestli olmak da çok önemlidir. Abdestli bir şekilde okunan duaların hepsi kısa sürede kabul olur ve sevenler birbirlerine hemen kavuşur.  Dileyen herkes istenilen vakitlerde aşk dualarını okuyarak sevdiklerine kavuşabilir.

Karabiber Üzerine Aşk Duası Okumak

Karabiberin üzerine aşk duasını okuyarak da karşı tarafı kendinize kolay bir şekilde aşık edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken adımlar vardır. İlk olarak toplamda 41 adet karabiber alın. İstenilen sayıda karabiberin alınmasından sonra birer defa karabiberin üzerine Fatiha ve İhlas surelerini okuyun.  Sureleri okuduktan sonra karabiberleri demir bir tavaya koyun ve üzerine zeytinyağı ekleyin. Bu sayede karabiberlerin yanmasını sağlayın. Karabiberler yanarken aynı zamanda size aşık olmasını istediğiniz kişinin adını da içinizden geçirin. Böylece istenilen adımlar başarılı bir şekilde tamamlanmış olur ve sevdiğiniz insana kavuşabilirsiniz.

Tefriciye Duası İle Birini Aşık Etme

Tefriciye duası ile birini aşık etmek oldukça kolaydır. Aynı zamanda bu duayı usulüne uygun bir şekilde okuduğunuz zaman kısa sürede sevdiğiniz kişiye kavuşmuş olursunuz. Tefriciye duasının okunmasında yapılması gereken adımlar vardır. İlk olarak abdest almanız gerekir. Daha sonra aşık olmasını istediğiniz kişi hakkında iyi niyetlerde bulunun. Ardından aşağıda verilen duayı 7 defa okuyunuz. Bu dua şu şekildedir:

 • “Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Yukarıda verilen duanın 7 gün boyunca okunmasından sonra istediğiniz dileğiniz gerçekleşir ve sevdiğiniz kişiye hemen kavuşmuş olursunuz.

Aşk Duaları Hemen Kabul Olur Mu?

Aşk dualarının kabul olma süresi her zaman farklılık gösterir.  Çünkü aşk dualarının okunmasında her zaman tecrübeli kişilerin yardımı gereklidir. Duaların uzman kişiler tarafından ve doğru bir şekilde okunmasından sonra aşk duaları etkilerini kısa sürede göstermeye başlar.

Aşk dualarının kabul olmasında aynı zamanda duanın okunduğu kişinin karakteristik özelliklerine göre de farklılıklar gösterir. Bu yüzden aşk duaları her insanda aynı zamanda tutmaz. Aşk dualarının tutma süresi yaklaşık olarak 1 haftadır. Bu 1 hafta içerisinde sevdiğiniz insana kavuşmuş olursunuz. Bu surenin kısalması da mümkündür.

Ömür Boyu Süren Aşk Duası

Bir kişinin sevgisinin ömür boyu sürmesi için etkili olan dualar vardır. Bu duaların istenilen sayıda ve zamanda okunmasından sonra dua etkilerini göstermeye başlar.  Ömür boyu etkisini sürdüren duanın okunmasında ilk olarak sevdiğiniz kişinin resmini alın. Daha sonra resmin üzerine 41 defa Ayetel Kürsiyi okuyun. Ardından aşağıda verilen duayı da içten ve samimi bir şekilde okumanız durumunda sevdiğiniz kişinin aşkı her zaman uzun ömürlü olur. Resmin üzerine okunması gereken dua şu şekilde verilmektedir:

 • “Ya vedud ya zel arsil kerim ya beduh ya zel arsil ezim.ya rauf ya zel arsil mecid ya cebbar ya settar,ya mukiyt ya mugis ya hennan ya mennan vel kaytu aleyke filan ibni filanete ela mehebbete filan binti filanete minni ve li tusni ala eyni.es seeh el vahen el ecel.”

24 saatte aşık etme duası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Birini Aşık Etmenin Yolları Nelerdir?

Birini kısa sürede aşık etmenin yolları vardır. Bu adımların dikkatli bir şekilde uygulanmasından sonra istediğiniz kişinin size kısa sürede aşık olmasını sağlamış olursunuz. Aşağıda birini aşık etmede uygulanması gereken adımlar detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • İlk olarak 41 adet karabiberi alın ve üzerine 3 defa İhlas, 1 defa Fatiha surelerini okuyunuz.
 • Daha sonra okunmuş karabiberleri ateşin üzerine koyun ve niyetlerinizi edin.
 • Bunun dışında başka bir tencereye 7 adet karabiber alın ve üzerine Fatiha ve İhlas surelerini okuyun.
 • Sureleri okuduktan sonra içinizden iyi niyetlerde bulunun ve bu karabiberleri ocakta yakın.
 • Bütün bu işlemlerin toplamda 3 veya 7 gün kadar yapılmasından sonra sevdiğiniz kişi size deliler gibi bağlanır ve aşık olur. Böylece sevdiğiniz kişiyle bir ömür boyu mutlu olursunuz.

Platonik Aşklara Okunacak Dua

Platonik olarak beslenen aşklara karşılık bulmada etkili olan dualar vardır. Bu duaların okunmasından hemen sonra sevdiğiniz kişi size deliler gibi aşık olur ve aşkınız bir ömür boyu sürmeye devam eder. Duayı okumadan önce abdest alınması gerekir. Daha sonra Besmele çekerek aşağıda verilen dua okunmalıdır. Bu dua şu şekildedir:

 • Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn, İnnî izen Iefî daIâIin mübîn, İnnî âmentü birabbiküm fesmeûn.

Sevgiyi Arttıran Aşk Duası

Bir kişinin sevgisini daha çok kazanmak ve onunla bir ömür boyu mutlu olmak için okunması gereken aşk duası vardır. Bu duanın toplamda 818 defa okunmasından sonra sevdiğiniz kişinin size olan sevgisi ve bağlılığı daha fazla artar.  Bu sayede aranızdaki aşk bağı daha çok güçlenir.

Aşağıda sevenlerin birbirlerinin sevgilerini arttırmada okumaları gereken dua yer alır. Bu duayı şu şekilde verebiliriz:

 • Ya’lemune zahiram minel hayatid dünyave hüm anil ahırati hüm ğafilun.
 • E ve lem yetefekkeru fı enfüsihim ma halekallahüs semavati vel erda ve ma beynehüma illa bil hakkı ve ecelim müsemma ve inne kesıram minen nasi bi likai rabbihim le kafirun.
 • E ve lem yesıru fil irdı fe yenzuru keyfe kane akıbetüllezıne min kablihim kanu eşedde minhüm kuvvetev ve esarul erda ve ameruha eksera mimma ameruha ve caethüm rusülühüm bil beyyinat kanu eşedde minhüm kuvvetev ve esarul erda ve ameruha eksera mimma ameruha ve caethüm rusülühüm bil beyyinat fema kanellahü li yazlimehüm ve lakin kanu enfüsehüm yazlimun.
 • Sümme kane akıbetellezıne esaüs sua en kezzebu bi ayatillahi ve kanu biha yestehziun.
 • Allahü yebdeül hakka sümme yüıydühu sümme ileyhi türceun.
 • Ve yevme tekumüs saatü yüblisül mücrimun.
 • Ve lem yekül lehüm min şürakaihim şüfeaü ve kanu bi şürakaihim kafirın.
 • Ve yevme tekumüs saatü yevmeiziy yeteferrakun.
 • Fe emmellezıne amenu ve amilus salihati fe hüm fı ravdatiy yuhberun.
 • Ve emmellezıne keferu ve kezzebu bi ayatina ve likail ahırati fe ülaike fil azabi muhdarun.
 • Fe sübhanellahi hıyne tübsune ve hıyne tusbihun.
 • Ve lehül hamdü fis semavati vel erdı ve aşiyyev ve hıyne tuzhirun.
 • Yuhricül hayye minel meyyiti ve yuhricül meyyite minel hayyi ve yuhyil erda ba’de mevtiha ve kezalike tuhracun.
 • Ve min ayatihı en halekaküm min türabin sümme iza entüm beşerun tenteşirun.
 • Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.
 • Ve min ayatihı halkus semavati vel erdı vahtilafü elsinetiküm ve elvaniküm inne fı zalike le ayatil lil alimın.
 • Ve min ayatihı menamüküm bil leyli ven nehari vebtiğaüküm min fadlih inne fı zalike le ayatil li kavmiy yesmeun.
 • Ve min ayatihı yürıkümül berka havfev ve tameav ve yünezzilü mines semai maen fe yuhyı bihil erda ba’de mevtiha inne fı zalike le ayatil li kavmiy ya’kılun.
 • Ve min ayatihı en tekumes semaü vel erdu bi emrih sümme iza deaküm da’vetem minel erdı iza entüm tahrucun.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz