Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Cübbeli Ahmet Hoca Aşık Etme Duası 

Cübbeli Ahmet Hoca aşık etme duası hangisidir? Cübbeli Ahmet Hoca hangi aşık etme duasının okunmasını tavsiye ediyor? Aşık etme duaları ile ilgili bilgilere içeriğimizden bakabilirsiniz.

 Cübbeli Ahmet Hoca Aşık Etme Duası 

Aşık etme duaları sayesinde insanlar hem sevilme hem de sevme duygularını yaşayıp hayatlarına aşk dolu bir şekilde devam eder. Bu sayede mutlu aşklar ortaya çıkar.

Aşk Dualarının Sonuçları

Aşık etmek ya da aşık olmak için dua edilmesi sonucunda insanlar hayatlarında gerçek mutluluğu elde eder. Öncelikle aşk dualarını hem erkekler hem de kadınlar kolay bir şekilde edebilir. Duaları etmek için herhangi bir şekilde vakit kısıtlaması bulunmaz. Aşk duaları günün her saatinde edilebilir. Fakat özellikle geceleri uyumadan önce sürekli dua edilmesi halinde aşk dualarının kabul olması daha olası bir durumdur.

Bununla birlikte duaların kabul olmasında sabırlı bir şekilde beklenilmelidir. Dualar kabul olduktan sonra mucizevi sonuçlar ortaya çıkar. Duaların kabul olmasının ardından insanlar aşklarına karşılık bulur. Daha önce karşılıksız olan aşklar da aşk duaları sayesinde iki taraflı olarak yaşanmaya başlar.

Aşk duaları istediğiniz birini aşık etme konusunda da oldukça başarılıdır. Dualar sayesinde iki taraf da birbirlerine deli gibi aşık olur ve aradaki sevgi bağı gün geçtikçe artar. Aşk duaları sadece aşık etmek için edilmez. Dualar sayesinde daha önce hayatında aşık olmayanlar da bu güzel duyguyu yaşar. Aşk duaları ile insanlar birine aşık olur ve onu çok sever. Daha sonra bu aşk karşılıklı olarak devam eder ve güzel ilişkiler ortaya çıkar. Aşk duaları sayesinde evliliğe adım atan çok sayıda insan vardır.

Aşk Dualarında Abdestin Önemi

Aşk için dua edilmeden önce temizlik konusunda gerekli önemin verilmesi gerekir. Öncelikli olarak dua etmeden önce abdest alınmalıdır. Abdestin insanlar için hem bedensel hem de ruhsal açıdan faydası vardır. Abdest alındığında beden güzel bir şekilde temizlenir. Allah’ın huzuruna temiz bir şekilde çıkılır.

Bununla birlikte huzursuz olanlar ve içinde sıkıntılar yaşayanlar abdest alarak bu sıkıntılarından kolay bir şekilde kurtulabilir. Abdest alındığında kalpteki kötü düşünceler de ortadan hızlı bir şekilde kalkar. Dua ederken temizlik konusunda önem verilmesi gereken diğer bir detay ise kıyafetlerin ve odanın temiz olmasıdır. Temiz kıyafetlerle dua edilmeli ve dua edilecek mekanın da temizlenmesi gerekir.

Ayrıca dua ederken sakin ortamlar tercih edilmelidir. Özellikle gürültü olan yerlerin tercih edilmesi sonucunda dua ederken dikkat dağılır ve yeterince içten bir dua olmaz. Bu sebepten dolayı dua edecekler mümkünse tek başlarına dua etmelidir.

Çiftlere Aşk Duası Okuma

Aşk duaları insanların sadece kendileri için edilmemelidir. Dualar aynı zamanda başkaları için de yapılmalıdır. Dinimizde başkalarına edilen duaların iki taraf için de son derece faydalı olduğu söylenmektedir. Bu sebepten dolayı başkalarının hayatlarının sevgi ve aşk ile dolması için bol bol dua edilmelidir.

Özellikle ilişkilerinde sorun olan sevgililer ya da evli insanların dualara çok ihtiyacı olur. Bu sebepten dolayı onların evliliklerinin ya da ilişkilerinin güzel gitmesi için dua edilmelidir. Duaların kabul olmasının ardından çiftler arasındaki sorunlar ortadan kalkar. Sürekli olarak tartışan ve kavga eden çiftler duaların kabul olması ile tartışmalarına son verir. Hayatlarında sadece aşk ve mutluluk kavramı bulunur.

Aşk duaları sayesinde evli insanların hayatlarına ve evlerine huzur gelir. Bu sebepten dolayı mümkün olduğunca başkaları için dua edilmelidir.  Başkalarına yapılan dualar sonucunda dua eden kişi de sevap kazanır.

Bununla birlikte kim için bir dilekte bulunulursa aynı şekilde dua edenler için de bu dilek kabul olur. Dua edenin de aşk hayatında mutluluklar artar. Hayatında birisi olanların ilişkileri daha da iyi gider. Bu sebepten dolayı hem kendi mutluluğu hem de başkalarının mutluluğu için bol bol dua edilmelidir.

Aşk Dualarının Büyülerde Kullanılması

Aşkı elde etmek için yapılan büyülerde dualar da edilir. Duaların edilmesinde oldukça dikkatli olunması gerekir. Bunun için daha önce aşk büyüsü yapan medyumlar tercih edilmelidir. Medyumlara gidilmeden önce detaylı bir şekilde araştırma yapılmalıdır. Bunun için internette yer alan bilgilerden faydalanılabilir. İnternet üzerinde hangi medyuma gidilecekse onun hakkında bilgiler yer alır.

Bununla birlikte medyuma gidilmeden önce hangi medyuma gidilecekse onun yaptığı büyüler hakkında da bilgiler bulunabilir. Aşk büyüleri, büyüler arasında en etkili olan büyülerdir. Bu sebepten dolayı uzman medyumlara gidilerek yaptırılması gerekir.

Büyüler genellikle kişisel eşyalar üzerine aşk duası okunması ile yapılır. Bu eşyaların içerisinde en sık kullanılanları resimlerdir. Resimlere çeşitli tılsımlı sözler söylenir ya da dualar edilir.  Aşk büyülerinin tutma süresi yaklaşık olarak bir haftadır. Fakat bu süre tecrübeli bir medyuma gidildiğinde de daha da kısalabilir. Bununla birlikte büyülerin kime yapıldığına bağlı olarak da değişebilir.

Büyüler kabul olduktan sonra en imkansız görülen aşklar bile gerçek olur. Ümitsizlik içerisinde olanlar bu aşk büyüleri sayesinde daha umutlu ve mutlu günler geçirir. Hayatında gerçek aşkı ve mutluluğu elde etmek isteyenler medyumlara giderek aşk büyüsü yaptırabilir.

100’de 100 tutan aşk duası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Karabibere Aşk Duası Okuma

Aşk duaları edilirken kullanılan karabiberler ile birlikte insanların hayatlarında gerçek aşk olur. Karabibere dua edilmesi eski yıllardan bu yana yapılan ritüeller arasında yer alır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta dua edilecek karabiberin sayısıdır. Toplamda 41 tane karabibere dua edilmelidir. Bu sayı duanın kabul olması açısından oldukça önemlidir.

Karabiber duaları etkili dualar olduğu için kabul olduktan sonra epeyce kalıcı etkiler gösterir. Bu etkilerin ardından insanlar birbirlerine deli gibi aşık olur. Dua genellikle erkeklere yapılsa da kadınlar üzerinde de oldukça etkisi vardır. Özellikle gece ya da sabaha karşı yapılan duaların etkileri çok kısa sürede kendini göstermeye başlar.

Karabiber duaları edilirken içten ve samimi bir şekilde dua edilmelidir. Dua edildiğinde akıldan kötülük geçirildiği zaman duaların kabul olma olasılığı düşüktür. Karabiber akıllarda acı olayları canlandırsa da yapılan aşk duaları çok tatlı olaylara olanak verir. Çiftler arasındaki muhabbetin de artmasına vesile olan karabiber büyüsü sayesinde insanlar mutsuz giden hayatlarına mutluluk katar.

Aşk Duası İle Birini Bağlama

Sevdiğini bağlamak isteyenler geceleri uyumadan önce bunun için dua etmelidir. Bağlama duaları da hızlı bir şekilde kabul olan dualar arasında yer alır. Duanın kabul olmasının ardından umursamaz olan sevgililer bir anda merak etmeye ve arayıp sormaya başlar. Bununla birlikte terk eden eski sevgiliyi de bağlama duası ile yeniden aşık edip döndürmek mümkün olur. Aşk ve bağlama duaları sayesinde ayrılıklar son bulur ve bir daha bu ayrılıklar yaşanmaz.

Sadece sevgililer için değil, eşler de kendini bırakıp giden kocaları ya da karıları için bu duayı kolay bir şekilde edebilir. Dua kabul olduktan sonra evini ve çocuklarını bırakıp giden kocalar tekrardan evine döner ve yaptıkları için özür diler.

Aşk dualarının bağlanma konusunda da büyük etkileri vardır. Bu etkiler ile insanlar birine bağlanmakta zorluk yaşıyorsa bu zorluk ortadan kalkar ve o kişiye deli gibi aşık olunup bağlanılır. Bu şekilde daha önce aşk yaşamayıp bağlanma duygusunu bilmeyen insanlar da hayatlarında bu duyguyu yaşamış olur.

Resimlere Aşk Duasının Okunması

Resimler üzerine dualar edilmesi sonucunda aşk duaları hızlı bir şekilde kabul olur ve insanlar arasındaki sevgi ve saygı bağları güçlenir. Resimlere dua edilmesi genellikle büyülerde kullanılan bir durumdur. Medyumlar kendilerine gelen müşterinden kime büyü yapılacaksa ona ait resim ister. Daha sonra bu resme bakarak dualar eder. Aşk duaları resimlere hızlı bir şekilde etki eder ve kabul olur.

Yapılan duaların etkileri sonucunda büyü yapılanlar üzerinde hem fiziksel hem de ruhsal olarak değişimler görülmeye başlar. Bu değişimlerden fiziksel olanlarının arasında kalp atışında hızlanma ve heyecanlanma görülür. Büyü yapılanlar sevdiklerini karşılarında gördükleri zaman çok heyecanlanır ve kalpleri atmaya başlar.

Bunun dışında psikolojik olarak stres altında olma da büyünün tuttuğunun belirtileridir. Aşk büyülerinde ve dualarında duaların dikkatli bir şekilde edilmesi gerekir. Dualarda yapılan hatalar sonucunda duaların anlamları değişir ve insanlar üzerinde daha farklı etkiler görülebilir. Özellikle büyülerde yapılan hatalar ile insanların hayatlarında kalıcı sorunlar oluşabilir. Bu sebepten dolayı olabildiğince dikkatli olunmalıdır.

Resimlere dualar edilirken uzakta olanın resmine de bakılıp dua edilebilir. Dua etmede mesafe kavramı önemli değildir. Başka ülkede olanlara da kolay bir şekilde dua edilebilir. Yakında olana nasıl dua ediliyorsa uzaktakine de aynı şekilde dua edilmelidir. Duaların muhteşem sonuçları sayesinde insanlar hayatlarındaki gerçek mutluluğu yakalar.

Aşk Duaları Kabul Olmazsa Ne Olur?

Aşk dualarının gerçekleşmemesi durumunda kesinlikle Allah’a isyan edilmemelidir. Çoğu zaman bizlerin bilmediği fakat hayırlı olan birçok olay bulunur. Bu olaylar sonucunda sonuçlarının ne kadar kötü olabileceğini de bilemeyiz. Fakat Allah bizim için hayırlı olmayan olayları bilir ve bu sebepten dolayı bizlerin hayatlarında kötülükler yaşamasını engeller.

Birini aşık etmek için edilen duaların tutmaması durumunda isyan etmek yerine her şeyin hayırlısını istemek gerekir. Bu şekilde insanlar hayatlarında hem onları seven hem de hiçbir zaman onları üzmeyen insanlar bulunur. Aşk duaları bazı zamanlarda tutmaz ve ileriki zamanlarda daha güzel bir şekilde gerçekleşerek insanların hayatlarında mucizevi etkiler yaratır. Bu sebepten dolayı sürekli dua ve şükür edilmelidir.

Aşk Duaları Kuvvetli Mi?

Duaların dinimizdeki yeri oldukça fazladır. Duaların açamayacağı kapı yoktur. İnsanlar yaşadıkları her türlü zorluk karşısında Allah’tan yardım isteyerek bu sorunlarını kolay ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilir. Duaların kabul olması ile çok mutsuz olanlar da hayatlarındaki mutluluğu yeniden elde eder. Bununla birlikte aşk için dua edenler de aşk hayatlarında düzelmeler yaşar.

Aşk dualarının en güzel sonuçları insanların beklemedikleri zamanda güzel duygular yaşamasıdır. Birden aşk ve sevgi dolu bir hayat elde edilir. Bu sebepten dolayı hayatında güçlü ve kalıcı etkiler elde etmek isteyenler dua ederek Allah’tan gerçek aşk ve mutluluk için talepte bulunmalıdır.

Kadınları Erkeklere Aşık Etmek İçin Okunacak Dua

Kadınlar için aşk duaları sonucunda erkekler diledikleri kadını kendilerine aşık edebilir Günümüzde aşk için dua edenlerin sadece kadınlar olduğu düşünülmemelidir. Çoğu erkek hayatında onu seven ve ona aşık olan bir kadın olmasını ister. Erkekler de kadınlar gibi evlilik hayali içerisinde olabilir. Fakat bazı zamanlarda bu aşk karşılıksız da olabilir. Bu gibi durumlarda erkekler de Allah’a dua ederek sevdikleri kadını kendine aşık edebilir. Duanın kabul olması sonucunda kadın erkeğe aşık olur ve onu mutlu etmek için uğraşır. Bu şekilde güzel bir ilişki başlar ve insanların hayatları mutlu bir şekilde devam eder.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz