Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

En etkili aşk büyüsü ritüeli 100’de 100 garanti var mı? Etkili aşk büyüsünü kimler yapabilir? Aşk büyüsü kaç günde etkisini gösterir, bozulabilir mi? Aşk büyüleri ile ilgili gerçek bilgileri içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

 En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar elde eder.

Etkili Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Aşk büyülerinin deneyimini yaşayanlar hayatlarında ne denli aşk ve sevgi dolu olayların yaşadıklarını görür. Yapılan etkili aşk büyüleri sayesinde insanlar aşık olur ve istenilen aşk elde edilir. Yapılan büyülerde kullanılan malzemeler ile birlikte etkili aşk büyüleri elde edilir. Aşk büyülerinde en çok kırmızı renk kullanılır. Bu renk,  aşkın rengi olduğu için büyülerde sık bir şekilde tercih edilme sebebidir.

Büyü yaptıranlar medyumlara gittiklerinde onların kullandıkları eşyaların kırmızı renk olduğunu fark eder. Bu da büyülerin ne denli kuvvetli olacağının göstergesidir. Büyü yaptıranların çoğu yaptırdıkları büyülerden memnun kalır. Büyüler yapılmaya başlandıktan sonra genelde etkileri hızlı bir şekilde kendini gösterir ve insanların hayatlarında sevdikleri ile birlikte geçirecekleri güzel günler olur.

Büyü yaptırmak isteyenler ilk başta düşünse de başarılı medyumlara gidilmesi ile birlikte büyüler olumlu etkiler yaratır. Fakat medyum seçimleri bu noktada son derece önemlidir. Eğer başarısız medyumlara gidilirse büyülerin etkisi iyi bir şekilde görülmeyebilir. Bununla birlikte büyü yaptırıp tutmama durumu da söz konusu olabilir. Bu sebepten dolayı uzman medyumlar ile iletişim kurularak doğru ve güvenilir bir şekilde büyüler yaptırılmalıdır.

Aşk Büyüsünde Kalp Ritüeli

Aşkın sembolize hali olan kalp ile birlikte büyü yapıldığında büyünün etkisi son derece artar.  Kalp ile yapılan büyülerde genellikle kırmızı renkte oyuncak kalpler ya da elinde kalp olan oyuncak ayılar kullanılabilir. Büyü yapılmaya başlanıldığında bu kalbe tılsımlı sözler söylenir ve dualar edilir. Kalbin içerisine büyü işlenir ve kim aşık edilmek isteniyorsa ona büyü etki eder.

Aşk büyüsü kendini göstermeye başladıktan sonra insanlarda davranışsal olarak farklılıklar görülmeye başlar. Bu farklılıkların başında kişide genellikle deli divane aşık olma hali görülür. Daha önce sevdiğinin ilgisiz oluşundan şikayet edenler de büyüden sonra çok fazla ilgi görmeye başlar. Bununla birlikte kalp ile büyü yapılırken kime büyü yapılacaksa onun isminin de söylenmesi gerekir.

Kalp büyüleri erkeklere ya da kadınlara kolay bir şekilde yapılan büyü türleridir. Büyülerde kalp ile birlikte kullanılan oyuncak ayılar da aşk büyülerinin olmazsa olmazı eşyalarıdır.  Bazı zamanlarda farklı renklerde kalpler kullanılsa da kırmızı renk aşkı temsil ettiği için daha etkili olur.

Ok İle Yapılan Aşk Büyüsü

Ok geçmişten günümüze kadar olan süreçte aşkı temsil eden bir araçtır. Kime ok atıldıysa o kişi karşısındakine aşık olur ve kalbinden vurulmuşa döner. Aşk büyülerinde de bu durum sıklıkla yaşanır. Okla yapılan büyüler ile birlikte ok kime temas ederse o kişi kolay ve hızlı bir şekilde aşık edilebilir.

Ok büyüleri genellikle erkekleri aşık etmek için yapılan büyülerdir. Fakat bu durum sadece erkekler için geçerli değildir. Kadınlara yapılan ok büyüleri ile birlikte erkekler diledikleri kadını kendine kolay bir şekilde aşık edebilir. Ok büyülerinde aşkı yansıtan çok sayıda sözcükler vardır. Bu sözcükler yan yana geldiğinde oktan sonsuz aşk çıkar ve ok kime değerse o kişi deli divane aşık olur. Aşkın filmlerdeki gibi sonsuz olmasını sağlayan aşk büyüleri sayesinde insanlar hayatları boyunca kendileri ile birlikte olacak ve onları sevecek kişileri bulur. Bu büyüyü yapan az sayıda medyum olsa da ok büyüleri için tecrübeli medyumlara gidildiğinde başarılı büyüler ortaya çıkar.

Aşık etme büyüsü ritüeli nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Giden Sevgiliye Aşk Büyüsü Ritüeli

Terk etmiş sevgili için yapılan büyülerde kullanılan eşyalar etkili olanlardan seçilir. Bazı zamanlarda büyülerde beyaz gül kullanılır. Bu gül barışı temsil eden bir unsurdur. Barışın temsili olan beyaz gül ile birlikte insanların hayatlarında barış ve huzur olur. Aşk büyüleri bu şekilde giden sevgililerde etkili olur ve terk etmiş sevgililer yeniden döner. Bazı zamanlarda umutsuz bekleyişler olsa da kaliteli bir şekilde yapılan büyüler sonucunda insanların hayatlarında kalıcı mutluluklar oluşur.

Beyaz gülün etkisi ile giden sevgili yeniden arar ve ne kadar çok özlediğini dile getirir. Bu büyü aynı zamanda evden giden kocalar için de yapılabilir. Giden kocalar büyü sayesinde evlerine geri döner. Boşanma aşamasında olanlar da yapılan büyüler sonucunda kararlarından vazgeçer. Aşk büyülerinin kuvveti etkileri sayesinde insanların hayatlarında küslük ve tartışma olmaz. Sürekli kavga eden çiftler de büyüler sayesinde kavgalarına son verir ve daha huzurlu bir hayatları olur.

Barışma ve geri döndürme büyülerinde sadece gül kullanılmaz. Barışı ve huzuru temsil eden her araç ve eşya büyülerde kullanılabilir. Büyülerde kullanılan eşyalar kadar eşyalara söylenen sözler de çok fazla önemlidir. İnsanların hayatlarına etki eden bu sözler sayesinde çiftlerin hayatlarında barış dolu günler olur. Yapılan büyülerde edilen dualar da büyülerin daha etkili olmasını sağlar ve gideni döndürmede etkili olur.

Kaşıklarla Yapılan Aşk Büyüsü Ritüeli

Tahta kaşıklara yapılan büyüler ile birlikte çiftler arasındaki muhabbet artar. Kaşık büyülerinde tahta kaşıklar kullanılır. Kaşıkların tahta olmasının sebebi büyünün daha etkili olması ve kalıcı etkiler göstermesidir. Her bir kaşık özenle seçilmelidir. Kaşıklar medyumlara getirildikten sonra büyünün yapım aşamasına başlanılır. İlk olarak kaşıklardan biri alınır ve buna sözler söylenir. Daha sonra diğer tahta kaşık alınır ve benzer şekilde sözler söylenir. Burada her bir sözün son derece etkisi vardır ve sözlerin etkileri sayesinde çiftler birbirine yeniden aşık olur ve yeniden bağlanır.

Kaşık büyüleri yapıldıktan sonra kaşıklar ayrı ayrı çiftlere verilir ve bu kaşıklar ile yemek yenilmesi istenir. Özellikle tatlı yiyeceklerin yenmesi ile birlikte büyü kendini daha kısa bir sürede göstermeye başlar. Büyülerin etkileri görüldükten sonra karşılıksız olan aşklar da karşılık bulur. Birbirinden nefret edenler büyü sayesinde birbirini sevmeye başlar. Kaşık büyüleri yapılan büyülerin içerisinde en etkili olanlarındandır. Büyünün başarılı bir şekilde yapılmasının ardından çiftler arasındaki aşk ve sevgi tohumları kuvvetlenir.

Resim İle Yapılan Aşk Büyüsü Ritüelli

Resimlere yapılan büyüler, büyünün doğru adrese ulaşması açısından son derece önemlidir. Resim büyüsü ile birlikte sevilen aşık edilebilir ve kendine bağlanabilir. Büyünün etkileri de son derece güçlüdür. Kime büyü yapılacaksa onun resmi talep edilir. Bu konuda kendini geliştirmiş ve daha önce bu alanda büyü yapmış medyumlar tercih edilmelidir.

Resim büyülerini yapan medyum bulmak zor olsa da bu konuda kendini geliştirmiş medyumlar çekinmeden büyü yapar. Burada dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar vardır. Bunlardan bir tanesi resimlere söylenen sözlerdir. Büyü anında etkili olduğu için söylenilen her söze son derece dikkat etmek gerekir. Medyumlar genellikle çok etkili aşk sözleri kullanır. Bu sözler sayesinde uzakta olan biri bile büyüden kolay bir şekilde etkilenir ve büyü etkisini göstermeye başlar. Özellikte uzaktakini aşık etmek ya da kendine bağlamak isteyenler için başvurulacak bir büyü türüdür. Mesafe ne olursa olsun büyü kendini gösterir ve çiftler arasında aşk yaşanır.

Evlenmek İçin Büyü Ritüelleri

Evlenme konusunda yardımcı olacak büyü çeşitlerinde bir takım ritüeller ile birlikte insanlar kendilerine en uygun kısmeti bulabilir. Evlilik büyülerinde başvurulan yöntemler arasında oyuncak gelin bebekler yer alır. Bu bebekler ile birlikte büyü yapılır. Bebeklere çeşitli sözler söylenir ve kısmetin açılması için dualar edilir.

Evlilik büyülerinde hayırlı bir kısmetin olması çok önemlidir. Büyülerin her birinde bu şekilde dilekte bulunulması gerekir. Evlilik büyüleri daha çok kadınlar tarafından tercih edilse de erkeklerin de başvurduğu büyü türleri arasında yer alır. İnsanlar bu şekilde hayatlarının aşkını bulur ve evlilik yolunda ilerler. Evlilik büyülerinde kullanılan bebeklerin beyaz gelinlikli olması son derece önemlidir. Bunun sebebi gelinliğin evliliğin vazgeçilmez bir parçası olmasıdır. Bunun için yapılan büyülerde erkekler için de erkek bebek kullanılır. Bunlar da damat figürünü temsil eder.

Kim büyü yaptırmak istiyorsa ona göre uygun bebek seçimi yapılmalıdır. Bu şekilde doğru bir büyü ile birlikte insanlar karşılarında hayırlı kısmetler ve talipler elde eder. Yapılan evlilik büyüleri sayesinde birçok insan mutlu yuvalar kurmuştur.

Sicim İle Aşk Büyüsünün Yapılması

Sicim ile aşk düğümleri atılır. Her bir düğüm atılırken çeşitli sözler söylenir ve kim aşık edilmek isteniyorsa o kör kütük aşık olur. Sicim büyüleri aynı zamanda bağlama büyüleridir. Birini kendine bağlamak isteyen bu büyü sayesinde kolay bir şekilde bağlayabilir. Hem dil hem de göz bağlanarak sevdiğini sadece kendine bağlarsın. Bağlama büyüleri ile birlikte aldatan insanlar da deli gibi pişman olur. Yaptıkları ve yaşattıkları için özür diler ve bunun telafisi için elinden geleni yapar.

Sicim büyüleri yapılırken kalın bir halat ipi kullanılır. Bunun sebebi büyünün ömür boyu sürmesi ve aşk olayının sonsuza kadar devam etmesidir. Büyü için medyuma gidilmelidir. Bazı zamanlarda evde yapılan büyü türleri yer alır. Fakat sicim büyülerinin evde yapılması tavsiye edilmez. Hem yapımı zordur hem de yapılan hatalar sonucunda geri dönülmez sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sebepten dolayı bilgili bir medyumdan yardım alınmalıdır.  Bunun yanı sıra büyüde kullanılan ipin renginin kırmızı olması da büyünün etkisinin artmasını sağlayan faktörler arasında yer alır.

Papaz Büyüsü İle Birini Aşık Etme

Geçmişten bu yana kullanılan papaz büyüleri ile birlikte aşk ve nefret duygusu aynı anda yaşanır. Birini aşık etmek için yapılan papaz büyüleri sayesinde insanlar beklemedikleri anda aşık olur. Birini çok seven ve karşılık göremeyen de büyünün etkisi sayesinde aşkının karşılığını bulur. Papaz büyüsünde kullanılan sözler etkili büyülerde kullanılan sözlerdir. Bu sebepten dolayı büyü hemen tutar. Fakat papaz büyüsü yaptırmak isteyenler büyü yaptırmadan önce iyi bir şekilde düşünmelidir. Etkisi bu kadar güçlü büyü yaptırıldıktan sonra büyü bozma işlemleri ile yok edilebilir. Aksi takdirde büyü sonsuza kadar devam eder.

Çiftlere Yapılan Aşk Büyüleri

Başkaları için yapılan aşk büyüleri de son derece etkilidir. Özellikle çevresinde sürekli mutsuz olan birisi olduğunda ona büyü yapılması sonucunda insanların hayatlarında mutsuzluklar yerini mutluluğa bırakır. Yapılan büyülerde kullanılan yöntemler sayesinde de aşk ve sevgi ile birlikte çiftler birbirine daha çok yaklaşır.

Her medyumun kendine özel uyguladığı büyü yöntemleri ile birlikte aşk büyülerinde çok sayıda tarif vardır. Tariflerin her birinde de tılsımlı sözler yer alır. Bu sözlerle birlikte ölümsüz aşklar yaşanır. Bu sebepten dolayı hem kendine hem de başkasına aşk büyüsü yaptırmak isteyenler medyumlar ile temasa geçerek aşk hayatlarını düzene sokmalıdır.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku

Gerçek Aşk Büyüsü Tarifleri, Çabuk Tutan Aşk Büyüleri 

gercek ask buyusu nasil yapilir
Gerçek aşk büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken adımların doğru bir şekilde yapılmasından sonra kısa sürede sevdiğiniz insanın... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz