Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Eşlere yapılan büyü nasıl anlaşılır ve bozulur? Eşe yapılan büyüyü kimler bozabilir? Eşlere yapılan büyüleri bozma hakkında ayrıntılı bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Eşlere yapılan büyünün anlaşılması ve bozulması için mutlaka medyum hocalardan destek almak gerekir. Büyü bir ilimdir. Ve bu ilmin yalnızca konunun hakimi tarafında yapılması gerekir. Büyü yapmak için her tılsımlı sözcük söylendiğinde ya da her dua okunduğunda bazı cinler harekete geçer ve uykularından uyanırlar. Bazen bu cinler öyle kudretli olurlar ki, büyü yapmak isteyen kişinin istekleri dışına çıkmak isteyebilirler. Böyle bir durumda hem büyü yapmak isteyen kişi hem de büyü yapan kişi bu cinin elinde adeta oyuncağa dönüşür.  Eğer büyüyü bilen bir kişi yaparsa böyle bir durum söz konusu olmaz. Çünkü bilgili insan bu varlıkları nasıl kontrol etmesi gerektiğini bilir. Ayrıca, büyüyü yapan kişileri cinler tanıdığında onlara bu şekilde davranmaya cüret edemezler.

Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Eşe büyü yapıldığını anlamak zor olmaz. Konu hakkında bilgisi olmayan bir kişi bile büyü nasıl anlaşılır sorusunun cevabını verebilir. Büyünün etkileri genellikle yalnızca büyünün etkisi altında olduğunun farkında olmayan kişiler tarafından fark edilmez. Büyü etkisi altında olan kişi:

 • Garip davranışlar sergiler,
 • Eve geç saatlerde gelir,
 • Normale izlemediği bir TV programına çok düşkün olabilir, normalde yemediği bir yemeği sürekli yemek isteyebilir,
 • Eşi ile eskisi gibi ilgilenmez,
 • Eşi ile vakit geçirmek istemez,
 • Eşinin yanında olmak istemez,
 • Gözü dışarıda olur,
 • İşleri ile çok ilgilenmeye başlar,
 • Eşi dışında her şeye zaman ayırır,
 • Bakımına eskisinden daha çok zaman ayrırır,
 • Kullanmadığı kelimeleri kullanmaya başlar.

Eğer bu belirtiler eşinizde varsa, eşinize kötü niyetli bir kimse büyü yapmış olabilir. Belirtiler fark edildiği anda mutlaka bozulması için önlem alınması gerekir. Büyü bir insanın üzerinde ne kadar uzun süre durursa, o oranda büyünün kişinin üzerinden atılması zor olur. Bu nedenle anında işlem yaptırmak önemlidir.

Uzaktan yapılan büyüyü bozmak için okunacak duaları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Eşe Yapılan Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eşe yapılan ayırma büyüsü en sık karşımıza çıkan büyü türüdür. Çünkü istediklerini elde edemeyen özellikle kadınlar, erkekleri kendilerine çekebilmek adına, önce ayırma büyüsü ardından aşık etme büyüsü yapmaktadırlar. Bu büyüler yapıldığı zaman kişi istediği kişiyi kendine aşık edebileceğine inanır. Eğer eşinize ayırma büyüsü yapılmış ise eşiniz sürekli dışarı çıkmak ister. Dışarı çıktığı zaman başka kadınları inceler. Diğer kadınlarla birlikte zaman geçirmek isteyebilir. Eşe yapılan ayırma büyü nedir diye merak ediyorsanız, sorunun cevabı budur.

Büyüyü bozmak için eşinizin saçından bir tutam parça alın. Ardından beyaz rengi kare şeklinde kesilmiş bir bez parçasının içine bu tutamı koyun. Ardından:

“Eşime eş ayırma büyüsü yapıldı. Eşim benden adeta çalındı. İlişkimiz eskisi gibi olsun, bu yolda önümüze çıkan sorunlar son bulsun.” İfadesinin 5 kere en az tekrar edilmesi gerekir. Bu sözcükleri tekrarladıktan sonra saç tutamını bezin içine güzelce sarın ve bezi kapatın. Bez paçasını eşinizin yattığı yerin altına görünmeyecek şekilde saklayın. Ortalama 15 gün sonrasında göreceksiniz ki eşinizin gözü dışarıyı görmeyecek. İlişkiniz eski düzenine geri dönecek.

Eşe Yapılan Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eşe yapılan geri getirme büyüsünün bozulması bilinen en zor büyü bozma işlemleri arasında yer alır. Eşinizin eski sevgilisi varsa, daha önceden birisi eşinizi takıntı haline getirmişse bu büyüyü yaparak onu kendine yeniden bağlamak isteyebilir. Büyü yapmak büyü bozma işlemine göre daha kolay olduğu için biraz çaba sarf etmeniz gerekecektir. Bazen yapılan büyüler öylesine kuvvetli olur ki, bu büyülerin bozulması mümkün olmaz. Büyüleri bozmak için aylarca büyü bozma ritüellerinin tekrar edilmesi gerekebilir.

Eğer eşinizin üzerinde geri getirme büyüsü varsa, bu büyüyü bozmak için kullanılması gereken en etkili yöntemlerden bir tanesi sirke kullanarak eşi geri getirme büyüsüdür. Sirke ile büyü bozma işleminde hem üzüm hem de elma sirkesinin karıştırılması gerekir. Oran ile bakıldığı zaman yarı yarıya olacak şekilde karıştırma işleminin tamamlanması gerekir.

Sirke karışımını hazırladıktan sonra bu sirke ile vücudunuzda kuru yer kalmayacak şekilde yıkanmanız gerekir. Yıkanmaya başlamadan önce:

– Li’î lâfi Kurayş’in

– Îlâfihim rihleteşşitâi vessayf

– Felya’büdû rabbe hâzelbeyt

– Ellezî et’amehüm min cû’in ve âmenehüm min havf

Duasını 3 kere tekrar edin. Bu işlemi her gün yatmadan önce 7 gün boyunca tekrar edin. 7 gün sonunda eşinizde bazı olumlu değişimler göreceksiniz. Eğer 7 gün geçmesine rağmen hala büyünün etkilerini görüyorsanız, yaptığınız işlemde yanlışlık ya da eksiklik olabilir. Medyum hocanıza danışarak yeni bir büyü bozma işlemi yapmanız gerekebilir.

Yapılan Büyüler Ne Zaman Bozulabilir?

Yapılan büyülerin bozulma sürecinde büyünün bozulma süresine etki eden bir çok etmen bulunur. Bu etmenlerden en önemlisi büyüyü bozmak için verilen tarifi kimin verdiğidir. Büyü tarifleri çok çeşitlidir. İnternette ve sağda solda bir çok büyü tarifi bulunur. Fakat unutulmaması gereken en önemli nokta, büyü tariflerinin kişiye özel yazılmış olmasıdır. Eğer bir başkası için özel olarak yazılmış olan büyüyü kullanırsanız, büyü bozma işleminizin tutması mümkün olmaz. Medyum hoca zaten size özel büyü tarifi yazmak için çalışmaktadır. Size özel yazılan büyüler ile ortalama 1 ay içinde büyüyü bozabilirsiniz.

Yapılan büyünün türü de, büyülerin bozulmasında önemli bir yere sahiptir. Güçlü büyülerin bozulması için geçmesi gereken süre daha uzun olurken, daha az etkisi olan büyülerin bozulması için geçmesi gereken süre daha kısa olur. Özellikle papaz büyüsü ve aşk büyüsü gibi son derece etkili olduğu bilinen büyülerin bozulması için birkaç ay beklemeniz gerekebilir. Bu sırada hem büyüden korunmak hem de büyüyü bozmak için bol dua okumanız sizden istenecektir.

Büyü Bozarken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Büyü bozarken dikkat edilmesi gereken noktalar göz önünde bulundurulduğu zaman büyü bozma işlemi daha az zaman alır. Daha az çaba harcayarak büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

 • Büyü bozmak istiyorsanız, her gün Kuran okuyun.
 • Büyü bozmak için kendi başınıza iş yapmayın. Mutlaka konuyu bilen bir kişiden yardım alın.
 • Büyüyü bozma işlemine başlamanızdan itibaren 30 günden fazla geçtiyse fakat buna rağmen hala işlemden sonuç almadıysanız, yeni bir yöntem geliştirmeniz gerekir.
 • Büyüyü bozma işlemlerini eksiksiz şekilde yerine getirin. Eksik işlem yapmanız halinde işleminiz sekteye uğrar.

Kaya Tuzu ile Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Kaya tuzu kullanarak eşlere yapılan büyünün bozulması güçlü büyülere karşı yapılabilecek en tesirli yöntemdir. Kaya tuzu tıpkı sirkede olduğu gibi kişiyi negatif enerjilerden korur. Kişinin üzerindeki kötü enerjileri kendine çeker ve atar. En etkili büyülerin bile bozulmasına yardımcı olan bu yöntemden faydalanmak için:

 • 1 su bardağı su alın,
 • Suyun içine 3 yemek kaşığı kaya tuzu ekleyin,
 • Karışımı güzelce karıştırın ve tuzun suyun içinde eridiğinden emin olun,
 • Suya tılsımlı sözcükleri okumak için “Eşime büyü yapıldı. Bu büyüyü bozma görevi bana atandı. Okuyorum tılsımlı sözcükleri suya, bozuyorum büyünün etkilerini baştan başa.” Deyin.
 • Ardından bir bardak tuzlu su ile ağzınızı gargara yapın.

Bazı ilmi kaynaklarda yer alan bilgiye göre, özellikle yapılan büyülerin çok güçlü olması halinde, yalnızca ağız ile gargara yapmak yeterli olmaz. Ayrıca kişinin suyu kullanarak gusül abdesti alması gerekebilir. Bu durum tamamen yapılan büyünün özellikleri ile alakalı olduğunda, medyuma danışarak büyü bozma haritanızın çıkarılmasını isteyebilirsiniz.

Büyüden Korunmak için Neler Yapmak Gerekir?

Büyüden korunmak için yapılması gerekenler sayesinde siz de üzerinizdeki kötü büyüleri atabilirsiniz. Bozulmayan büyüler olduğunu daha önceden söylemiştik. İşte bu büyülere karşı korunma önlemlerinin alması tek işe yarayan yöntem olur. Büyüden korunmak isterseniz:

 • Gusül abdesti almadan kesinlikle gezmeyin. Yani cünup olmayın. Aksi halde kara büyüler de dahil olmak üzere, kötü büyülerin tümü sizi bulur.
 • Zinadan uzak durun.
 • Pis yerlere girmeyin.
 • Uyuduğunuz yerde özellikle ekmek başta olmak üzere nimet yemeyin.
 • Geceleri dua okumadan uyumayın.
 • Haftada en az bir kere sirkeli su kullanarak banyo yapın.
 • Koruyucu özelliği olan cevşen yazdırın. Cevşenlerin mutlaka konunun ehli olan kişiler tarafından yazılması gerekir.
 • Kurşun döktürme yöntemlerinde olduğu gibi ruhsal arınma seanslarını ihmal etmeyin.
 • Namaz kılın. Namaz kılan kişilerin üzerinde zaten koruyucu bir kalkan olur.
 • Evde çıplak gezmeyin.
 • Tanımadığınız kişilerin sizlere ikram etmek için de olduğu yiyecekleri yemeyin.

Bu önerilere uyduğunuz takdirde zaten size büyü yapılması olasılığı yok denecek kadar az olacaktır. Büyüyü bozma işlemine dahi ihtiyaç duymayacaksınız.

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Eşlere Yapılan Büyülerin Bozulması için Hangi Duaları Okumam Gerekiyor?

Eşlere yapılan büyülerin bozulması için okunması gereken dualar konusunda önem gösterilmesi gereken en önemli nokta, dua kaynaklarının Kuran olması gerektiğidir. Büyü duaları okumanın belli bir adabı olduğu akıldan çıkarılmamalıdır. Dua okurken kişi temiz ve sessi bir yerde olmalıdır. Dua okunduğu sırada akılda duadan başka hiçbir şey olmamalıdır. Kişi ettiği duanın etkili olacağına inanmalıdır. Dua okurken alçak sesle Allah’a yalvarıp yakarılmalıdır. Büyü bozma işlemi için en çok:

 • Nas Suresi,
 • Bakara Suresi,
 • Felak Suresinden faydalanıldığı bilinmektedir.

Maden Suyu ile Büyü Nasıl Bozulur?

Maden suyu kullanarak büyü bozmak yeni büyü bozma yöntemleri arasında yer alır. Tılsımlı sözcükleri okuduğunuz maden suyunu büyüyü bozmak istediğiniz kişiye içirmeniz gerekir. Zaten büyü yapılan kişi kocanız olacağı için bu aşamayı yaparken zorlanmayacaksınız. Büyü yaparken dikkat edilmesi gerekenlerin başında, maden suyunu başka hiç kimsenin içmemesi geliyor. Aksi halde büyü bozulmamakla beraber, daha güçlü bir hal alabilir.

Toprak ile Kocaya Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Kocaya yapılan büyüyü toprak ile bozmak etkisini uzun sürede gösteren bir büyüdür. Bu nedenle büyüyü bu şekilde bozmak pek tercih edilmez. Fakat büyünün en önemli özelliği, büyünün en güçlü büyüler üzerinde bile etki ederek bozulmasını sağlamaktır. Büyü zararlı mı diye merak edenler bu büyü bozma yönteminden faydalanarak büyünü zararlı etkilerinden kendilerini ve eşlerini koruyabilirler. Toprak ile büyü bozmak için, eşinizin kişisel eşyalarında bir parça alın. Bu kıyafetin küçük bir parçası olabileceği gibi, yüzük ve saç tutamı da olur. Bu eşyayı aldıktan sonra, objeyi toprağın içine gömün. Mesafenin en az 50 cm kadar derin olması gerekir. Büyü yaklaşık 15 gün içinde etkisini göstermeye başlayarak, etkilerin azaldığını gözlemleyeceksiniz. Fakat işlemi bitirdikten sonra “Büyüyü bozmak için toprak kazdım, büyü bozma beni üzerimde azdı. Büyü bozulsun, her şey eskisi gibi olsun. Amin.” Demeniz gerekir.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Serap Özsaraç 6 Ekim 2020 14:29

  Hocam eşim evi terk etmek üzere ben sürekli Felak nass Ayetel Kürsi bakara okuyorum sanki azaldı eski etkiler fakat ben kuvvetli bir büyü yapıldığını düşünüyorum ne yapmam gerekir

 2. özlem 14 Şubat 2020 23:52

  hocam evim cehennem ayrılma noktasındayız eşimin ismi oral anne ismi sultan dogum 11 agustos 1970 benim özlem annne şükran dogum 20 01 1973 nolur yardım edin allah rızası için

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması, büyünün etkilerinden şüphe eden kişilerin en çok merak... Devamını oku

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü var mı?

Buyu-yapıldıgını-anlamak
Birinin bize büyü yapıp yapmadığı anlamak için birtakım belirtilere dikkat etmek ve özellikle manevi ilimler konusunda... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Garantili Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

garantili medyum hoca var mi
Medyumların güvenilir olup olmadıkları konusunda dikkatli olunması gerekir. Güvenilir olmayan medyumlara herhangi bir şekilde büyü yaptırılmamalıdır.... Devamını oku

Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

sogukluk icin yapilan buyu nasil bozulur
Çiftler arasında soğukluğa sebep olan büyüler dua ile ya da büyü bozma işlemleri ile bozulabilir. Büyünün... Devamını oku

Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

nazar ve buyu nasil bozulur
Nazar ve büyünün bozulmasında ayet  ve  duaların  okunması gerekr.  Duaların ve  ayetlerin okunması sonucunda nazardan ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz