Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Garantili Denenmiş Aşk Duası

Garantili denenmiş aşk duaları var mı, hangisidir? Kesin etkili aşk duaları kaç günde etki eder? Şahmeran duasında önemli olan noktalar nelerdir? Detaylara yazımızdan bakabilirsiniz.

 Garantili Denenmiş Aşk Duası

Platonik olarak duyulan aşklarda etkili olan dualar vardır. Bu duaların okunmasından sonra karşılıksız olan aşklar her zaman karşılık bulur. Aşk dualarının okunması için bazı ön hazırlıkların yapılması gerekir. Böylece duaların kabul olması kısa sürede meydana gelir.

Kesin Tutan Aşk Duası

Etkili ve net bir şekilde tutan aşk dualarının okunmasından sonra sevdiğiniz insanla bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşama şansını elde edersiniz. Özellikle istenilen duanın abdestli bir şekilde okunması gerekir. Bunun dışında bu duanın aynı zamanda içten ve samimi bir şekilde okunmasında yarar vardır.

Ayrıca kesin tutan aşk duasının 44 gece boyunca ve toplamda her gün 44 defa okunması şartı aranır. Bütün bu şartlara uyulduktan sonra dua hemen etkisini gösterir. Aşağıda kesin tutan aşk duasının okunuşu verilmektedir:

 • Elem neşrah leke sadrek.
 • Ve vada’na ‘anke vizreke.
 • Elleziy enkada zahreke.
 • Ve refa’na leke zikreke.
 • Feinne me’al’usri yüsren.
 • İnne me’al’usri yüsren.
 • Feiza ferağte fensab.
 • Ve ila rabbike ferğab.

Bir Günden Kısa Sürede Tutan Aşk Duası

Özellikle ilişkilerin tek taraflı olması durumunda kadınlar veya erkekler aşık oldukları kişilerin kendilerine de aynı duyguları beslemelerinde etkili olan dualar vardır. Bu duaların usulüne uygun bir şekilde okunmasından sonra yaklaşık olarak 12 saatte etkili olan dualar etkilerini göstermeye başlar. Bu sayede karşılıksız aşklar her zaman karşılık bulur.

Aşağıda bir günden kısa sürede etkisini gösteren aşk duası verilmektedir. Bu dua şu şekildedir:

 • La havle ve la kuvvete illa billahi sihibul cevli vet tavlis semiıs-seriıl mücibil kahiri allahümme leyse fi mülkiki seyin yağzebü-anke ve la galibü leke ilahül alihetü ve rabbü külli seyin ve ente ala külli seyin kadir.Eselüke bil ismillezi azze fi’len ve celle fe’huz bin nevasi ve enzil mines siyasi ve ismikel a’zamüz zatillezi sehharte bihil bahri li musa bin imran fenfelaka fekane bil ismillezi elente bihil hadide li davude tenühu muzillün külli azizin ve mutiın külli samihın. Ve eselüke allahümme bima kane mektuben ala hatemi Süleyman ellezi kane lehü ayetün kübra Allahü Allahü vahyen vahyen ve mehmehübin ahızin bin nevasi vel kulübi vel ızamin nehırati. Eselüke bima ev haytehü ila habibike muhammedin sallallahü aleyhi ve sellem. Elfatihıl hatemi hine dena fetedella fekane kabe kavseyni evedna fe sehharte lehül kulübü infialen kahriyyen fela tükaısi an taatihi illa men hacebe an müsahedeti envarihi en tü sahharali keza. Ve nasıyetihi hatta etesarrafü fihi kema üıbbü minhü ve hüve melhuzü bi cemiı ru’bi ver rehbi ya ehadü ya ehadü ya ehadü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ce ala kaffeti rasulihi ecmeine ve selemle teslimen kesira.

Yukarıda verilen duanın günde 3 defa okunması gerekir. Bu sayede duanın etkisi hemen kendini göstermeye başlar ve aşıklar birbirlerine kavuşur.

Şahmeran Duası İle Birini Aşık Etme

Şahmeran duasının aşık etmede oldukça büyük rolü vardır. Bu duanın istenilen şartlara uygun olarak okunmasından sonra istediğiniz insanın size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sizi bırakıp giden eşinizin veya sevgilinizin size dönmesine de vesile olabilirsiniz.

Bunun dışında Şahmeran duasının okunmasından hemen sonra 24 saat içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bu sayede insanlar sevdiklerine 1 gün içerisinde kavuşmuş olur. Şahmeran duasını okumak isteyenler ilk olarak duanın hangi şartlar doğrultusunda okunması gerektiğini bilmelidir. Daha sonra duayı istenilen zamanda ve sayıda okuyarak hayatlarına istedikleri kişilerle devam edebilir.

Ayrıca Cübbeli Ahmet Hoca aşık etme duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Şahmeran Duasında Önemli Noktalar Nelerdir?

Şahmeran duasını okunmasından önce dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalara dikkat edildiğinde duanın etkileri 24 saat içerisinde ortaya çıkar. Aşağıda Şahmeran duasının okunmasında dikkat edilmesi gereken noktalar yer alır. Bu noktalar şu şekildedir:

 • Bu duanın okunmasından önce muhakkak abdest alınmalıdır.
 • Bunun yanı sıra duanın toplamda 21 gün boyunca okunması gerekir.
 • Aynı zamanda her gün duanın 3 defa okunması tavsiye edilir.

Yukarıda verilenlere dikkat edildiği zaman Şahmeran duasının okunmasından hemen sonra 1 gün içerisinde sevdiğiniz adama veya kadına kavuşmuş olursunuz. Bu sayede mutlu evlilikler ortaya çıkmış olur.

Aşk Dualarının Okunma Yöntemleri

Aşk dualarının okunmasında uygulanması gereken adımlar vardır. Özellikle bu duaların okunmasından önce abdest alınmalıdır. Gusül abdesti alınarak 2 rekât namaz kılındıktan sonra aşk dualarının okunma işlemi yapılmalıdır.

Duaların okunması her zaman iyi niyetler doğrultusunda gerçekleşmelidir. Aşk dualarının okunmasında aynı zamanda esmaların da okunması gerekir. Özellikle aşk duaları ile birlikte “Ya Vedud”  esması okunduktan sonra duanın etkisi daha güçlü olur.

Bunun dışında aşk dualarının her zaman sessiz bir yerde okunması gerekir. Duayı okuyan kişinin muhakkak yalnız olmasında yarar vardır. En önemlisi de aşk dualarının kabul olmasında haram işlerden ve büyülerden uzak durmak gerekir. Bütün bu şartların yerine getirilmesinden sonra edilen dualar hemen kabul olur.

Birini Aşık Etmek İçin Okunacak Aşk Duası

Birini aşık etmek için okunacak aşk dualarının yanında her zaman esmaların da okunması gerekir. Çünkü Allah’ın isimlerinden her birinin değeri ve anlamı çok büyüktür. Bu yüzden edilen dualarda Allah’ın 99 isimlerinden birini bile zikretmeniz durumunda duanızın kabul olması hemen meydana gelir.

Aşk dualarının kabul olmasında aynı zamanda duaların içten ve kalpten bir şekilde okunması gerekir. Yani size aşık olmasını istediğiniz kişi hakkında her zaman iyi niyetlerde bulunmanızda yarar vardır. İstenilen koşullara uyum sağlandıktan sonra etkili bir şekilde sevdiğiniz kişinin aşkı ile karşılaşacaksınız.

Erkeklere Okunan Aşk Duası

Kadınlar tarafından erkeklere okunan aşk dualarının sonucunda kısa sürede erkekler duayı okuyan kadınlara aşık olur. Bu sayede kadınlar istedikleri ve hoşlandıkları erkekleri elde ederek sonsuz bir mutluluğa imza atmış olur.  Erkeklere okunan aşk dualarında her zaman içten ve samimi olmak gerekir. Bunun dışında erkekler için okunacak aşk dualarında abdest alınması da en önemli unsurlardan birisidir.

Bütün bunlara dikkat edildiğinde okunan aşk duaları etkilerini hemen göstermeye başlar. Bu sayede kadınlar sevdikleri adam ile mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamaya başlar. Dileyen herkes usulüne uygun bir şekilde aşk dualarını okuyarak istedikleri erkekleri kolay bir şekilde elde edebilir.

Kadınlara Okunan Aşk Duası

Erkekler istedikleri kadınları elde edememelerinden dolayı bazı yollara başvurur. Bu yüzden karşı tarafı aşık etmede en helal yollardan birisi adabına uygun bir şekilde aşk dualarının okunmasıdır. Aşk dualarının okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu duaların özellikle sabah ve akşam namazlarının kılınmasından hemen sonra okunması gerekir.

Bunun dışında aşk dualarının okunmasında her zaman abdestli olmakta yarar vardır. Aynı zamanda aşk dualarını okuyan erkeklerin sevdikleri ve hoşlandıkları kadınlar hakkında iyi niyetlerde bulunmasında yarar vardır. Bu sayede usulüne uygun olarak okunan aşk duaları sonucunda erkekler sevdikleri kadınla mutlu bir şekilde hayatına devam eder.

Aşk Duaları Güvenilir Mi?

Kimi zaman aşk dualarının gerçek olup olmadığı çok merak edilir. Bu yüzden insanlar da aşk dualarını okurken tereddüt içerisinde olabilir. Böyle durumlarda herkesin içlerinin rahat olması tavsiye edilir. Çünkü aşk dualarının okunmasında her zaman gerçeklik yatar.  Yani aşk dualarını içten ve gönülden okuyan herkesin Allah tarafından istekleri ve dilekleri hemen kabul olur. Bu sayede aşık olunan kişilerle bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşanma fırsatı elde edilir.

Aşk dualarını okumak isteyenler, kuralına uygun bir şekilde okuduklarında her zaman sevdikleri insanı yanlarında bulacaktır. Bunun sonucunda da sonsuz mutluluklar ortaya çıkar.

Aşk Duaları Etkili Mi?

Aşk dualarının etkileri oldukça fazladır. Özellikle bu duaları istenilen zamanda ve sayıda okumanız durumunda dualar etkili ve güçlü bir şekilde belirtilerini göstermeye başlar. Aşk dualarının okunmasından hemen sonra ertesi gün bile etkilerini görmeye başlayabilirsiniz. Bu gibi durumların meydana gelmesinde duaların usulüne uygun olarak okunması gerekir. Bu sayede aşk duaları etkili bir şekilde ortaya çıkar ve bir ömür boyu sevdiğiniz insanla mutlu ilişki sürdürmüş olursunuz.

Aşk dualarında etkili sonuçların ortaya çıkmasında aynı zamanda en çok tesir gösteren aşk dualarının okunması tavsiye edilir. Böylece 12 saatte bile aşkınıza karşılık bulmuş olursunuz. Aşağıda en etkili aşk duası yer alır. Bu dua şu şekilde verilmektedir:

 • Elif lam mîn.
 • Tilke ayatül kitabil hakîm.
 • Hüdev ve rahmetel lil muhsinîn.
 • Ellezîne yükîymunes salate ve yü’tunez zekate ve hüm bil ahîrati hüm yukînun.
 • Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun.
 • Ve minen nasi mey yeşterî lehvel hadîsi li yüdîlle an sebîlillahi bi ğayri îlmiv ve yettehîzeha hüzüva ülaike lehüm azabüm mühîn.
 • Ve iza tütla aleyhi ayatüna vella müstekbiran ke el lem yesma’ha keenne fî üzüneyhi vakra fe beşşirhü bi azabin elîm.
 • İnnellezîne amenu ve amilus salihati lehüm cennatün neîym.
 • Halidîne fîha va’dellahi hakka ve hüvel azîzül hakîm.
 • Halekas semavati bi ğayri amedin teravneha ve elka fil erdî ravasiye en temîde biküm ve besse fîha min külli dabbeh ve enzelna mines semai maen fe embetna fîha min külli zevcin kerîm.
 • Haza halkullahi fe erunî maza halekallezîne min dunih beliz zalimune fî dalalim mübîn.
 • Ve le kad ateyna lukmanel hîkmete enişkür lillah ve mey yeşkür fe innema yeşküru li nefsih ve men kefera fe innellahe ğayniyyün hamîd.
 • Ve iz kale lukmanü libnihî ve hüve yeîzuhu ya büneyye la tüşrik billah inneş şirke le zulmün azîym.
 • Ve vessaynel insane bi valideyh hamelethü ümmühu vehnen ala vehniv ve fisalühu fî ameyni enişkür lî ve li valideyk ileyyel mesîyr.
 • Ve in cahedake ala en tüşrike bî ma leyse leke bihî ilmün fe la tütî’hüma ve sahîbhüma fid dünya ma’rufev vettebî’ sebîle men enabe ileyy sümme ileyye merciuküm fe ünebbiüküm bima küntüm ta’melun.
 • Ya büneyye inneha in tekü miskale habbetim min hardelin fe tekün fî sahratin ev fis semavati ev fil erdî ye’ti bihellah innellahe latîyfün habîr.
 • Ya büneyye ekîmîs salate ve’mur bil ma’rufi venhe anil münkeri vasbir ala ma esabek inne zalike min azmil ümur.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz