Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Güzel Görünme Duası, Şirin Görünmek için En Etkili Dualar

Güzel görünme duası, şirin görünmek için en etkili dualar hangileridir? Güzel ve şirin görünmede okunacak sureler nelerdir? Güzel görünme ile ilgili bilgilere içeriğimizden bakabilirsiniz.

 Güzel Görünme Duası, Şirin Görünmek için En Etkili Dualar

Güzel görünme duasının her gün düzenli olarak 1 defa okunması durumunda karşınızdaki bütün insanlara güzel ve şirin bir şekilde görünme imkânını elde edebilirsiniz. Güzel görünme duasının baştan sona doğru okunmasının ardından sizi güzel görmesini ve bunun sonucunda da size aşık olmasını istediğiniz insanı kendinize bağlayabilirsiniz.

Güzel Görünme Duası

Güzel görünme duasının her gün sabah ve akşam 1 defa okunması sonucunda istediğiniz insanın sizi çok güzel ve alımlı bir şekilde görmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için aşağıda verilen güzel görünme duasının hatasız ve eksiksiz bir şekilde okunması gerekir. Bu dua şu şekildedir:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm. Hamdii senâî vel kibriyâî zâtı vel hulku küllühüm, abdı ve imâî vel enbiyâü ver rusülü evliyâi ve asfiyâi ve muhammediin rasûlüllahi sallâllahü aleyhi ve sellem. Nebiyyî ve rusülî innî kad zevvectül eşyâe liyedüllû ala vahdâniyyetî eşhedü ve melâiketî sevâtî ve hameletü arşı innî kad zevvectü emetî hakkal bediyh fıtratı ve menbeu kudreti âdemü aleyhisselâm, aleyhi salâtî ve tesbîhî ve tenzîhihî ve tehlîlî ve hüve âyetel kürsî bişehâdeti en la ilahe illâllahü yâ âdemii yâ havvâii üdhulâ cenneti ve kula semeratî velâ takrabâ şeceratî, esselâmü aleykümâ ve rahmeti ve bereketi. Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhi ve cem’ı a’zâi ve cem’ı cevârihı “sevdiğiniz kişinin ismi” alâ hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti “sizin isminiz” bil mehabbetil kaviyyeti veş şediydeti min gayri mühletin bilâ ihtiyarin bil aceli ves sür’ati. Allahümme ellif beynehümâ kemâ ellefte beyne âdeme ve havvâe ve kemâ ellefte beyne mûsâ ve safûrâ ve kemâ ellefte beyne ibrâhîme ve sârâ ve hâcer, ve kemâ ellefte beyne, yûsuf ve züleyhâ ve kemâ ellefte beyne muhammed ve âişe radıyallahü anhüm ve radû anh. Ve bihakkı cebrâîle ve mikâîle ve isrâfîle ve azrâîle salâvâtullahi aleyhim ecmaîn. Ve bihakkıl enbiyâi vel mürselîn. Ve sallâllahü alâ hayri halkıhî muhammedin ve âlihî ve sahbihî ecmaînet tayyibînet tâhirîn. Ve selâmün alel mürselîn vel hamdü lillâhi rabbil âlemin.) 

Genç ve güzel kalmak için okunacak dualar nelerdir? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Şirinlik Duası Ne İşe Yarar?

Şirinlik duasının okunması sonucunda karşınıza çıkan bütün insanların gözünde daha alımlı ve güzel bir şekilde görünürsünüz. Bu sayede herkesin dikkatini ve ilgisini üzerinize toplayarak onların size daha çok ilgi göstermesini sağlayabilirsiniz. Şirinlik duasının kabul olması için ilk olarak istenilen şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu sayede şirinlik duasını okuyarak amacınızı gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

Şirinlik Duasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şirinlik duasında dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Bu hususların göz önünde bulundurulması sonucunda ettiğiniz şirinlik duası Allah tarafından kabul olur ve bütün herkese şirin ve sevimli olarak görünürsünüz. Aşağıda şirinlik duasında dikkat edilmesi gereken noktalar sırasıyla verilmektedir:

 • Şirinlik duasının okunmasında muhakkak Arapça olanını tercih etmek gerekir. Çünkü, şirinlik duasının usulüne uygun sayıda okunması sonucunda dua hemen kabul olur ve etkisini gösterir.
 • Bununla birlikte duanın ne anlam ifade ettiğini de okumadan önce bilmek gerekir. Bunun için de şirinlik duasının mealini okumakta yarar vardır.
 • Bunun dışında şirinlik duasını bir başkası adına da okuyabilirsiniz. Fakat bu durumu gerçekleştirmek için duayı kimin adına okuyorsanız, o kişinin ismini aklınızdan geçirmeniz gerekir.

Yukarıda verilen noktalara dikkat ederek şirinlik duasını okuyup insanların gözünde daha  sevimli ve şirin bir şekilde gözükebilirsiniz.

Şirinlik Duasının Amacı

Şirinlik duasının amacı, kendini çirkin ve kusurlu olarak gören kişileri başkalarının gözünden daha  iyi bir şekilde görülmesini sağlamaktır. Şirinlik duasının her gün en az 1 defa düzenli bir şekilde okunmasının ardından duayı okuyan kişi, herkese daha alımlı ve hoş gözükmeye başlar. Bunun sonucunda da şirinlik duasını okuyanlar, girdikleri ortamda dikkat çekerek bütün ilgileri üstlerine toplayabilir.

Bunun yanı sıra şirinlik duasını okuyanlar,  aşık oldukları adama veya kadına daha şirin bir şekilde görünerek kendilerine aşık olması amacı ile de şirinlik duasını okuyabilir. Yani duanın kabul olmasında edilen niyetler oldukça önemlidir.

Şirinlik Duasının Uygulanışı

Şirinlik duasını okumaya geçmeden önce ilk olarak Cuma günü sabahın erken saatlerinde muhakkak abdest alınmalıdır. Abdestin alınmasından sonra kıbleye yönünüzü dönerek 3 defa besmele-i şerifi okumanız gerekir. Besmele-i şerifi okuduktan sonra dizlerinizin üzerine oturarak “Senden her anlamda şirinlik için yardım talep etmeye gelen bu aciz kulunun duasına icabet et Allah’ım” duasını etmelisiniz. Duanın edilmesinden hemen sonra arkasına istenilen surelerin ve ayetlerin okuma işlemi yapılmalıdır.

Şirinlik Duasından Sonra Okunacak Sureler

Şirinlik duasının okunmasında bazı surelerin de etkisi büyüktür. Bu yüzden şirinlik duasının  okunmasının ardından 3 defa Besmele çekerek 7 kez Fatiha  suresini okumalısınız.  7 defa  Fatiha suresinin okunmasından sonra hemen  ardından “Yüzümüze güzellik veren sen olduğun gibi kalbimize sevgi iksirini içiren de yine sensin. Ne olur benim yüzüme güzellik, diğer insanların da kalbine eğilim bahşet. Âmin” duasını etmelisiniz.

Bu duanın okunması sonucunda yeniden 3 kere Besmele çekerek 7 defa İhlas suresini okumalısınız. İhlas suresinden hemen sonra ise “Allah’ım, her şeyin kendisine muhtaç olduğu yegâne kudret ve güç sahibi sen olduğun gibi her varlığın muhtaç olduğu gücü kendisine ihsan buyuran da sensin. Ne olur benim ihtiyacıma da güç ver. Âmin”  duasını etmelisiniz. Bütün surelerin okunma aşaması bittikten sonra şirinlik duasının okuma işlemi tamamlanmış olur.

Güzel Ve Şirin Görünme Duaları

Güzel ve şirin görünmek isteyenler, Allah’a yalvararak O’ndan yardım isteyebilir. Bunun için gerçekten içten ve samimi bir şekilde güzellik ve şirinlik duasını her gün okumalıdır. Duanın okunmasının ardından duayı okuyan kişi, herkesin gözünde çok alımlı ve güzel bir şekilde görünmeye başlar. Aşağıda güzel ve şirin görünmek için okunması gereken dua yer alır. Bu dua şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Ya Muktedir, Ya Kuddüs, Ya Vedud, Ya Latif, Ya Mucib, Ya Nur, Ya Musavvir. Allahümmec alni ve nuru Yusuf’a ala veçhi femen reani yuhibbuni mehabbeten. Kul eûzu bi rabbin nâs. Melikin nâs. İlâhin nâs. Min şerril vesvâsil hannâs. Ellezî yuvesvisu fî sudûrin nâs. Minel cinneti ven nâs. E lem neşrah leke sadrake. Ve vedagnâ anke vizrake. Ellezî enkada zahrake. Ve rafe’nâ leke zikrake. Fe inne meal usri yusrâ. İnne meal usri yusrâ. Fe izâ feragte fensab. Ve ilâ rabbike fergab.(Amin)

Güzel Ve Şirin Görünmede Okunacak Sureler

Güzel ve şirin görünmede okunması gereken sureler vardır. Özellikle 7 defa Fatiha ve İhlas surelerini doğru bir şekilde okuduktan sonra ardından aşağıda verilen duayı da 1 kere söylemeniz gerekir. Bu dua şu şekildedir:

 • Allah’ım, her kuluna ve içtenlikle yapılan her duaya cevap veren zatının sonsuz azametine sığınarak Fatiha ve İhlâs surelerinin hatırına sana ellerimi açtım. Yüreğim, masum bir talebin aşkıyla yanıp tutuşur. Sen, kulunun duasını kabul ederek onun kalbine su serper, dileğini gerçekleştirerek onu mutlu edersin. Benim de gönlüme merhametinle nazar et. Âmin.

Yukarıda verilen duanın okunmasının ardından 3 kere Besmele çekerek sırasıyla 7 kez Ya Musavvir, 14 kez Ya Şafir ve 21 kez Ya Cemil esmaül hüsnaların  söylenmesi gerekir.  Bunun  sonucunda surelerin ve esmaül hüsnaların  etkisi ile  dilediğiniz herkese güzel ve şirin görünme imkanını elde edebilirsiniz.

Genç kalma büyüsü, gençlik büyüleri nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Diğer İnsanlara Güzel Ve Şirin Görünme

Diğer insanlara güzel ve şirin görünmek için okunması gereken dualar ve sureler vardır. Bu duaların ve surelerin düzenli ve doğru bir şekilde okunmasının sonucunda herkese güzel ve şirin görünebilirsiniz.  Aşağıda güzel ve şirin görünmek için okunması gereken dua detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Bismillahirrahmanirrrahıym.
 • Allahümme salli ve sellim ve barik alet tal’atiz zatil mütalsem. Vel ğaysil mütamtam. Vel kemalil mükettem.Lahutil cemali ve nasutil visal. Ve tal’atil hakkı hüviyyetiinsanil ezeli fi neşri menlem yezel. Men ekamte bihi nevasitel ferki ila turukıl hakk. Fe sallillahümme bihi minhü fihi alyehi. Ve selleme teslimen kesira. Vel hamdü lillahi rabbil alemin.

Yukarıda verilen duanın baştan sona doğru bir şekilde okunması durumunda kendini çirkin hissedenler, başkalarının gözünde her zaman sonsuza kadar güzel ve şirin görünebilir. Bunun için dileyen herkes bu duayı okuyarak başkalarının kendilerine daha güzel bakmalarına vesile olabilir.

Esmalar İle Güzel Ve Şirin Görünme

Esmalar ile güzel ve şirin görünmek mümkündür. Aşağıda güzel ve şirin görünmede okunması gereken esmaül hüsnalar ve esmaül hüsnalarla birlikte okunacak Türkçe dualar sırasıyla yer alır:

 • İlk olarak gözler kapalı bir şekilde 3 kere Besmele çekilir ve ardından 7 kere Ya Musavvir esmasını okumalısınız. Esmayı okuduktan sonra gözlerinizi açarak arkasından “Allah’ım, sen tasvir edenlerin en güzeli ve suret çizenlerin en iyisisin. Senin kâinata renk veren ve evreni süsleyen Musavvir esmana sığınarak kendime de güzellik ve tatlılık talep ediyorum. Biliyorum ki sen, Kur’an-ı Kerim’inde “Allah’ın güzel boyası” dersin. Ben de bu boyanın en tatlısını istiyorum. Âmin” duasını 1 kere okumalısınız.
 • Bununla birlikte yine gözler kapalı bir şekilde 3 kere Besmele çekilir ve arkasından 14 defa Ya Şafir esmasını okumalısınız. Ya Şafir esmasının okunmasından hemen sonra “Sonsuz şifa kaynağını biz kullarının üzerine yağdıran hikmetine, bütün güzelliklerle bizi mest eden şefkatine, her varlığın ihtiyacına en güzel şekilde cevap veren merhametine ve akılları hayretler içinde bırakan azametine sığınarak ellerimi yüce dergahına açtım Ya Şâfi. Benim duamı da Şâfi esma-yı hüsnanın hatırı için kabul et. Âmin” duasını etmelisiniz.
 • En son olarak 3 kere gözler kapalı bir şekilde Besmele çekilerek 21 defa Ya Cemil esmasını söylemelisiniz. Bu esmanın söylenmesinin ardından gözlerinizi açarak “Gökyüzünü yıldızlarla yaldızlayan, yeryüzüne tatlı çiçeklerin mütebessim çehreleri ile güzellik katan, varlığının muhteşem saltanatı ile gönüllerimize sürur, gözlerimize nur bahşeden ve evrenin her noktasına güzellik mührünü basan Cemîl esmana iltica ediyorum. Ve Cemîl esmanın bütün manaları ile senden duamın kabulünü niyaz ediyorum. Âmin” duasını okumalısınız.

Yukarıda verilen esmaül hüsnaların istenilen sayıda okunması ve esmaül hüsnaların hemen  ardından  okunması gereken duaların  da  söylenmesi durumunda bütün insanlara karşı  güzel ve şirin görünme etkisini yaratabilirsiniz. Bunun için kesinlikle istenilen bütün duaların, surelerin ve esmaların eksiksiz bir şekilde okunması gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz