Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kısmet Açma Duası Erkek ve Kadın için Denenmiş Yöntemler

Kısmet açma duası erkek ve kadınlar için nelerdir? Kısmet açma duaları hangileri? Dua ile ilgili bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Kısmet Açma Duası Erkek ve Kadın için Denenmiş Yöntemler

Hem erkek hem kadın için uygulanabilecek kısmet açmak için denenmiş yöntemler sayesinde kapanmış kısmetin açılmasını sağlayabilirsiniz. Kısmet açma yöntemleri tarihin eski zamanlarından beri denenmektedir. Zikirler, büyüler, sureler ve esma ül Hüsnalar kısmeti kapanmış kişiler için fayda sağlar. Kısmet açma yöntemlerini genellikle kadınlar kullansa da, hem kadınlar hem de erkeklerin kısmeti bağlanmış olabilir. Kısmetin bağlanmasına neden olan şey karşı tarafın yaptığı büyü olabilir. Bu durumlarda özel bakımların yapılarak kişinin üzerindeki büyü etkisinden kurtulmasını sağlamak gerekir. Kişinin kısmeti günahlarından  dolayı kapanmış ise kişi sevap işlemeli, işlediği günahlardan pişmanlık duyduğunu dile getirmelidir. Hangi nedenden dolayı kısmet kapanmış olursa, o nedene göre bir çözüm bulmak gerekir. Uzman bir medyum hoca, sizi derdinizden kurtarabilir.

Kısmeti Kapanan Kadınlar için Kısmet Açma Duası

Kısmeti kapanmış kadınların okuyabileceği kısmet açma duası sayesinde kısmetinizi açmak, hayatınıza hayırlı bir kısmet çekmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise sizi Cuma günü okunacak kısmet açma duası yöntemini denemeye davet ediyoruz. Duayı okumadan önce abdest alın. Çünkü duanın içinde Allah’ın ismi geçer ve kişinin abdesti olmadan dua okuması hoş karşılanmaz. Abdestinizi aldıktan sonra evinizde kıblenin ne yönde olduğunu öğrenin. Bu yöne doğru dizlerinizin üzerinde durun. “Allahım, kısmetim kapalı. Kısmetimin açılması için sana dua ediyor, senden yardım diliyorum. Kısmetimin açılmasını sağla. Sen şüphesiz kullarının sesini duyan, onlara yardım edensin. Amin.” Deyin. Bu ifadeyi 3 kere tekrar ettikten sonra asıl duayı okumaya başlayacaksınız:

Allahümme veffiknâ ilâ mâ tuhibbû ve terdâ.

Duasını 15 dk boyunca tekrar edin. Eğer zaman dolduğunda duanızın ortasında bir yerinde yarım kalırsanız, duanızı yarıda bırakmayın. Duanız bittikten sonra dua okumayı durdurun. Duanızı 5 gün boyunca okumaya devam edin.

Tırnak büyüsü nedir? İnceleyebilirsiniz.

Erkeklerde Etkili Olan Büyülü Kısmet Açma Duası

Erkekler üzerinde etkili olan büyülü kısmet açma duası yapmak için büyü malzemelerden faydalanmanız gerekir. Büyü yapmak istediğiniz kişinin kişisel eşyalarından bir parça en iyi  büyü malzemesidir. Bu büyüyü yapmak için:

 • Bir bardak su,
 • Bir tutam saç tutamı,
 • Bir adet kare şeklinde kesilmiş beyaz bez,
 • Kırmızı mürekkebi olan kırmızı kaleme ihtiyaç duyacaksınız.

Beyaz bez parçasını kendi kıyafetlerinizden keserseniz büyü daha etkili olur. Kırmızı mürekkebi olan kalemin daha önceden hiç kullanılmaması şarttır. Kullanılan her türlü eşyanın üzerinde enerji birikmeleri olur. Bu enerjiler eşyayı kullanan kişiden eşyaya geçer. Büyü sırasında böyle bir enerjinin varlığı çok kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Büyü malzemelerinin sıfır istenmesinin sebebi budur.

Malzemelerinizi aldıktan sonra bir bardak içme suyunu ocağa koyun ve ısıtın. Kaynamak üzere iken suyu ocaktan alın. Beyaz bez parçasının üzerine kısmet açmak istiyorum yazın ve kendi ad soyad baş harfinizi yazın. Yazıların kırmızı kalem ile yazılış olması şarttır. Ardından kendi saç tutamınızı alarak beyaz kare bezin içine bu tutamı koyun. Bezi katlayın ve suyun içine atın. Suya bezi attığınız sırada “Suda açılan bez gibi, açılsın benim kısmetim, bu benim geleceğim.” İfadesinin 3 kere tekrar edilmesi gerekir. Su karışımını kendi yatağınızın altına oyun ve bu şekilde 10 gün uyuyun. Suyun yeri kesinlikle değiştirilmemelidir. Dilerseniz 3 kere tekrar ettiğiniz ifadeden sonra en etkili kısmet açma duası olarak da bilinen:

Sübhanallâhi ve bihamdihî, sübhanallâh’il azim.

Duasını okuyabilirsiniz. Bu yaptığınız büyünün tesirinin daha güçlü olmasına yardımcı olur.

Kısmet Açma Duası Ne İşe Yarar?

Kısmet açma duaları sayesinde bir çok dilediğinizin gerçekleşmesini sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Kısmet açma duası sayesinde:

 • Kendiniz için hayırlı bir kimse ile karşılaşabilirsiniz,
 • Yuvanızı kurabilirsiniz,
 • Kadınlar çocuk dünyaya getirebilir, erkekler baba olabilirler,
 • Ticari hayatta daha çok iş yapmaya ve tanınmaya başlarsınız,
 • Üzerinizdeki sıkıntı ve stres giderilir,
 • Sevdikleriniz ile daha iyi anlaşmaya başlarsınız.

Kısa sürede tesit eden kısmet açma duası okuyarak bütün bu faydalardan yararlanabilirsiniz. Fakat dua okurken unutmamanız gereken en önemli nokta, duaların kabul ya da red edilmesinde hüküm Allah’a aittir. Bu nedenle duam kabul olmadı, duam istediğim gibi olmadı şeklinde düşünerek isyankar davranmak büyük bir saygısızlıktır.

Evlenmek için Kısmet Açma Duası

Evlenme amacı ile yapılan kısmet açma duası ile birlikte kısa sürede kendi yuvanızı kurabilir, anne ya da baba olabilir, size bunları yapmanızı sağlayacak kişileri hayatınıza çekebilirsiniz. Kısmetini açmak isteyen kişi kaynağının ne olduğu bilinmeyen duaları kesinlikle okumayın. Bu dualar kısmetinizi açmak şöyle dursun size zarar verebilirler. Bu nedenle yalnızca Kuran’dan ya da gerçekten ne yaptığını bilen medyum hocalardan dua tarifi alın.

Evlenmek için kısmetinizi açmak için önce işe abdest almak ile başlayın. Abdest almadan önce “Niyet ettim Allah rızası için abdest almaya. Kısmetimi açmak için abdest alıyorum. Bütün melekler sesimi duyun.” İfadesini 3 kere tekrar edin. Daha sonra sessiz bir ortama geçin ve:

Allahümme, inneke afuvvun tuhibbul afve, fa’fu anna.

Duasını okuyun. Bu duayı okuduktan sonra eüzü besmeleyi 77 kere çekin. Kapanışı yine niyetinizi belirterek yapmanız gerekir. “Niyetim kısmetimi açmak, kısmette olmaz kaçamak.” İfadesini 10 kere tekrar edin. Eğer duadan kısa süre içinde faydalanamazsanız kendinize sürekli kısmet nasıl açılır sorusunu sorun.

İş Yerinde Kısmeti Açmak için Dua

İş yerinde kısmetin açılması için dua okuyarak iş yerinde kazandığınız para miktarını artırabilirsiniz. Bazı kimseler işte ne yaparlarsa yapsınlar para kazanamayabilir, her kapı suratlarına kapanabilir. Evlenmek için dua okunduğu gibi kısmet açma duası iş yerinin kısmetinin açılması için de okunabilir. İş yerinde etki edecek kısmet açma duası sayesinde:

 • İş yeri kiranızı, faturalarınızı kolayca ödersiniz,
 • Yeni müşterileriniz gelmeye başlar,
 • Müşterileriniz ile daha iyi anlaşırsınız,
 • Kazandığınız paranın bereketi artar,
 • Parayı harcamanıza rağmen paranız azalmaz.

İş yerinde kısmet açma istiyorsanız, iş yerine gidin. Sakin bir yere geçtikten sonra:

Sübhaneke lâ ilâhe illâ ente’l eman’ül emân, neccina minennâr.

Duasını okuyun. Bu işlemi her gün iş yerini açtığınız zaman tekrar edin. Bir süre sonra bereketin kapanmasına neden olan kötü enerjiler ortadan kalkacak, daha çok para kazanmaya başlayacaksınız.

Kısmet Kapatma Büyüsü Etkisi Altında Olduğumu Nasıl Anlarım?

Kısmet kapatma büyüsü etkisi altına olmak büyülenen kişinin çevresi tarafından çok net bir şekilde anlaşılır. Kısmeti bağlı olanlar için dua okunmasına rağmen, kişiler büyü etkisi altında ise kısmetlerinin açılması mümkün olmaz. Büyüler duanın önünde adeta bir perde oluşturarak, kişilerin dualarının etkisinin ortadan kalkmasına neden olurlar. Büyü etkisi altında olan bir kişi:

 • Yemek yemek istemez,
 • Kimse ile anlaşamaz,
 • Çok kilo verir,
 • Yalnız başına kalmak ister,
 • Kimse ile tanışamaz,
 • Sürekli başı ağrır,
 • Tanıştığı kimselere karşı garip davranışlarda bulunur,
 • İşleri iyi gitmez,
 • Yaşları ileri olmasına rağmen evlenemezler.

Bu durumların mevcut olduğu kişilerin en kısa süre içinde medyum hocaya giderek kendilerine bakım yapmaları gerekir. Ne yazık ki kötü niyetli insanlar vardır ve bu insanlar başkalarının kısmetinin kapanması için kara büyü yapabilirler. Büyü altına giren kişinin acilen büyüyü bozdurması gerekir. Yoksa, büyü kişide yer etmeye başlar.

Kısmet Kapatma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kısmet kapatma büyüsünün bozulması adına bir takım ritüellerin eksiksiz şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Kısmetinizin kapandığını düşünüyorsanız ağzı açılıp kapanan bir bıçak edinin. Bıçak yerine kilit de kullanılabilir. Hangi obje kullanılacak olursa olsun, objelerin daha önce başka bir amaçla kullanılmamış olması şarttır. Bıçak yerine kilit kullanmak isterseniz kilidin anahtarının mutlaka elinizde olması gerekir. Büyü bozarken inanılmaz etkili kısmet açma duası gerekir. Bu dua medyum tarafında size özel hazırlanmış olması gerekir. Büyü yapmak için seçtiğini objeyi karşınıza alın ve “Kısmetim açılsın, tıpkı bu ağzın açıldığı gibi.” Demeniz gerekir. Eğer kilit kullanarak büyü yapacaksanız, bu kildin açıldığı gibi ifadesini kullanmanız gerekir.

Tılsımlı sözcükleri söylediğiniz zaman, objeler üzerinde enerjiler birikmeye başlar. Bu enerjiler sizin büyünüzün etki etmesine yardımcı olacak güçlerdir. Bu nedenle tılsımlı sözcüklerinizi ne kadar güçlü söylerseniz o kadar iyi olur. Kilidin ağzını açtıktan sonra kilidi tekrar kapatın. Anahtarla kilidi kilitleyin. Daha sonra bu kiliti evde bulunan bir saksıya gömmeniz gerekir. Bir hafta sonrasında anahtarı alıp kilidi açtıktan sonra büyüyü bozmuş olacaksınız.

Soğutma büyüleri nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Kısmetin Açılmasını Sağlayan Bereket Dolu Dua

Kısmetin açılmasına yardımcı bereketli dua sayesinde olumsuz giden ilişkiler yüzünden üzülmenize gerek kalmayacak. Duanın gücü ile birlikte:

 • Evli olanların evliliği güzel gider,
 • Çiftler arasındaki muhabbet artar,
 • Çiftler çocuk yapmak isteyebilir,
 • Bekar olan kişiler hayatlarının aşkı ile tanışırlar,
 • Duayı okuyan kişilerin sosyal ilişkileri gelişir,
 • Tartışmalı olan ilişkiler olumlu yönde sonuçlanır.

Kısmetinizin açılmasını istiyorsanız sabah namazı vaktinde kalkın.

Rabbi innî messeniyed’durru ve ente erhamur’rahimîn.

Duasını 3 kere tekrar edin ve ardından 77 kere eüzü besmele çekin. Duayı her hafta Cuma günleri aynı saatte okuyabilirsiniz. 3 hafta sürecek bu dua okuma ritüellerinden sonra kişinin üzerinde varsa büyü kalkar, ayrıca, kişinin kısmeti açılır.

Hayırlı Eş Bulmak için Kısmet Açma Duası

Hayırlı eş bulmak için kısmet açma duası okumak özellikle genç kızlar için faydalı olur. Evde kalacağını düşünen ya da kalmış genç kızlar kendilerine hayırlı kısmet bulmak için bu duayı okumalıdırlar. Kısmet açma büyüsü yaparak kısmetin açılmasını sağlayacak dualar birlikte okunabilir. İster kadınlar ister erkekler bu dua türünü okuyarak, kısmetlerinin açılmasını sağlayabilirler. Fakat büyü sırasında kullanılacak olan duanın mutlaka iyi bir hoca tarafından yazılması gerekir. Yazılan dua, kişinin kıyafetine dikilir ve kişi uykusunda da olmak kaydı ile bu kıyafeti giyer. 15 gün sonrasında dua çıkarılır ve “Duamı giydim, kısmeti açıldı bunu bildim.” İfadesi 15 kere tekrar edilir. Kişi istediği kısmete kavuşacak, hayırlı bir kısmetle evlenecektir.

Kısmetimi Açmak için Neler Yapabilirim? Denenmiş Yöntemler Nelerdir?

Kısmet açmaya yarayan denenmiş yöntemler kısmeti kapanmış kişilere adeta bir kılavuz olmaktadır. Kısmetini açmak isteyen bir kişi her gün evden çıkmadan önce bir yemek kaşığı sirke içebilir. Eğer sirke çok acı geliyorsa ilk birkaç gün, alışana kadar bir bardak suyun içine sirke eklenerek içilebilir. Kısmet açmak için yapılan büyülerin tarihi oldukça eskidir. Bilinen en eski ilişki için büyü türleri arasında:

 • Bağlama büyüsü,
 • Kapıdan su dökme büyüsü,
 • Muska büyüsü,
 • Şeker yedirme büyüsü yer alır.

Eğer kişinin aklında bir kişi varsa bu kişinin evli olmaması gerekir. Kısmet açma dualarının evli insanlar üzerinde etkisi yoktur.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz