Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder, Nasıl Davranır? 

Aşk büyüsü yapılan kişi ne hisseder, nasıl davranır? Aşk büyüsünün türleri nedir, etkileri ne zaman belli olur? Aşk büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili gerçek ve ayrıntılı bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder, Nasıl Davranır? 

Aşk büyüsünün yapılması sonucunda büyünün etkisi altında kalan kişilerin davranışlarında ve hareketlerinde bariz bir şekilde değişimler meydana gelir. Bu değişimlerin sonucunda kişiler yapılan aşk büyüsünün etkisi ile hareket eder ve duygularını ona göre yaşamaya başlar. Bu yüzden aşk büyüsünün doğru sonuçlar vermesi için işinde uzman olan medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir.

Aşk Büyü İçin Medyum Seçimi

Aşk büyüsünün yapılması ile platonik olan aşklar her zaman karşılık bulur. Bunun dışında aşk büyüsünü evli çiftlerin veya nişanlıların yaptırması durumunda çiftler arasında her zaman saygı ve sevgi bağları gelişir. Bu sayede aşk büyüsü ile bütün sevenler birbirlerine daha çabuk bağlanmış olur. Aşk büyüsünün doğru etkiler yansıtması için uzman medyumların seçilmesi gerekir. Özellikle ruhsatı olan ve daha önceden aşk büyüsünü yapmış olan medyumların seçilmesi tavsiye edilir. İşinde ehli olan medyumlar sayesinde hem kısa sürede aşk büyüsü yapılır hem de etkili bir şekilde belirtilerini göstermeye başlar.

Aşk Büyüsünde Ne Kullanılır?

Aşk büyüsünde medyum hocalarının talep ettiği malzemeler vardır. Özellikle büyünün yapılacağı kişinin bir adet  fotoğrafı ve saç teli temin edilmelidir. Bu iki malzeme aşk büyüsünün yapılmasında önemli araçlardan birisidir. İstenilen fotoğrafın ve saç telinin üzerine işinde uzman olan medyum hocaları dualar ve tılsımlı sözcükler okur. Bunun sonucunda da direkt olarak karşı tarafa büyünün kısa sürede etkisi yansımış olur. Bunun için kesinlikle medyum hocasının talep ettiği malzemelerin eksiksiz bir şekilde alınması gerekir.

Aşk Büyüsünün Etki Ettikleri Kişiler

Aşk büyüsünü kadın ve erkek yaptırabilir. Bu büyünün yapılmasından sonra hayatında aşık olmayanlar aşk duygusunu çok güzel bir şekilde tadar. Bunun dışında evliliklerinde veya ilişkilerinde aşkları ve sevgileri azalmış çiftlerin aşk büyüsü sayesinde birbirlerine olan bağlılıkları ve özlemi daha da artar. Bunun sonucunda da sonsuza kadar evli çiftler veya sevgililer mutlu bir şekilde birbirleri ile beraber hiçbir zaman ayrılmadan hayatlarını sürdürür.

Bunun dışında aşk büyüsünü platonik aşk duygusu yaşayan kişiler de yaptırabilir. Bu büyü ile sevdiğiniz adamın veya kadının size de aynı duyguları beslemesini sağlayabilirsiniz. Bunun sonucunda da iki taraflı aşk meydana gelir ve mutlu ilişkiler oluşmaya başlar. Aşk büyüsünü dileyen herkes medyum hocasına giderek yaptırabilir.

Aşk Büyüsünün Belirtileri

Aşk büyüsünün uzman medyumlar tarafından yapılması durumunda etkilerini 1 hafta içerisinde yansıtmaya başlar.  Bu büyünün etkisi altında kalmış kişiler, kendilerine büyüyü yapan kişiye aşık olur. Sürekli olarak ona karşı özlem duygusu hisseder ve aşık olduğu insanla bir araya gelmek için fırsatlar kollar. Bunun sonucunda da bağlandığı insanla yan yana olup sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşar.

Aşk büyüsünün etkisinde olan kişi aynı zamanda sanki kendi iradesi ile aşık olduğunu hisseder ve kendisine büyü yapıldığını hiçbir koşulda anlayamaz. Bunun dışında aşk büyüsü yapılan kişilerin içinde her zaman mutluluk ve huzur duyguları meydana gelir. Bütün bu belirtilerin meydana gelmesi için aşk büyüsünün uzman medyumlar tarafından yapılması gerekir.

Aşk Büyüsünün Türleri Nelerdir?

Aşk büyüsünün çeşitleri edilen niyete göre farklılık gösterir. Yani her aşk büyüsü farklı niyetler doğrultusunda yapıldığı için her zaman büyünün yapıldığı amaca göre etkisini göstermeye başlar. Aşk büyüsünün yapılması sonucunda aşık olduğunuz insanın size de bağlanmasına vesile olursunuz. Bunun sonucunda da sevdiğiniz kadın veya erkekle sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama şansını elde edersiniz.

Bunun dışında özellikle evliliklerde azalan sevginin ve bağlılığın yeniden yeşermesi ve ortaya çıkması için aşk büyüsü yapılabilir. Bu büyüyü evli çiftler yaptırdıkları zaman kocalarını veya karılarını eve bağlayarak eskisinden daha mutlu bir şekilde yaşama imkânına sahip olur. Bu sayede gözü dışarıda olan eşler, evine bağlanarak eşinden başka kimseyi gözü görmez ve eskisinden daha çok eşine aşık olur. Her zaman eşini özleme duygusu içerisinde olur.

Aşık etme büyüsü yapılan kişi ne hisseder? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Uzaktaki Birine Aşk Büyüsünün Yapılması

Uzaktaki birine aşk büyüsünün yapılması mümkündür. Bunun için ilk olarak uzman bir medyuma gidilmesi gerekir. Daha sonra medyumun talebi üzerine aşık olmasını istediğiniz kişinin bir adet fotoğrafını getirmeniz gerekir. Bu fotoğrafı medyum hocasına verdiğiniz zaman medyum hocası, fotoğrafın üzerine çeşitli dualar ve tılsımlı sözcükler okur. Bunun sonucunda da uzakta yaşayan kişinin size aşık olmasını doğrudan resim aracılığı ile sağlamış olursunuz.  Yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde büyünün yapıldığı kişi uzakta yaşamasına rağmen sizin yanınıza gelmek ister ve sürekli size karşı özlem duygusu içerisinde olur. Böylece büyü hemen etkisini göstererek aşk büyüsü başarılı bir şekilde yapılır.

Hüddam Ne Anlama Gelir?

Aşk büyüsünün yapılmasında etkisini daha net bir şekilde göstermesi için hüddamlardan yardım alınır. Hüddamlar aşk büyüsünde görevli olan doğa üstü varlıklardır. Bu varlıklarla doğru bir şekilde iletişime geçildiği zaman özellikle sizi bırakıp giden eşiniz veya sevgiliniz kısa süre içerisinde size geri döner ve bir daha hiçbir şekilde sizden ayrılmaz.

Hüddamların çağrılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle hüddamların çağrılmasından önce oruç tutmak gerekir. Bunun dışında hüddamlar Salı günleri çağrılmalıdır. Aynı zamanda hüddamların çağrılmasının doğru bir şekilde olması için ruhen iletişimi kuvvetli olan medyum hocasına gidilmesi gerekir. Bütün bunların yapılmasından sonra hüddamlar aşk büyüsünde görev alır ve büyünün etkili bir şekilde sonuç vermesine yardımcı olur.

Aşk Büyüsünün Fark Edilmesi

Aşk büyüsünün doğru adımlarla yapılması sonucunda büyünün yapıldığı kolay bir şekilde anlaşılır. Aşağıda aşk büyüsünün yapıldığı kişilerde büyünün anlaşılması için meydana getirdikleri davranışlar sırasıyla listelenmektedir:

  • Aşk büyüsünün yapıldığı kişiler daha önceden hiçbir koşulda evlenmek istememelerine rağmen büyüden sonra hemen evlenmek ister.
  • Bunun dışında aşk büyüsünün etkisinde olan kişiler, büyüyü yapan kişiyi her zaman özler ve sürekli onun yanında olmak için fırsatlar yaratır.
  • Bunun haricinde aşk büyüsü yapılmış kişiler, her zaman sevdiklerinin sözünden çıkmaz ve onların bütün dediklerini itiraz etmeden yapar.
  • Bununla birlikte büyünün etkisinde olanlar, aşık olduğu kişiyi her zaman rüyasında görür.
  • Bunun yanı sıra sevdiğinden başka kimseyle iletişim halinde olmazlar.

Yukarıda verilen durumlar doğrultusunda aşk büyüsünün yapıldığı kolay bir şekilde anlaşılır. Bu belirtileri üzerinde barındıran kişiler, büyünün bozulmasını istedikleri takdirde medyum hocasına gidebilir.

Aşk Büyüsü Nasıl Bir His Verir?

Aşk büyüsünün yapıldığı kişilerin duygularında ve hislerinde bazı değişimler meydana gelir. Özellikle büyünün yapıldığı kişilerde aşırı oranda sevgi ve özlem hissi oluşur. Bunun dışında büyünün etkisinde olan kişi, büyüyü yapana çok fazla bağlanır. Onunla her zaman birlikte olmak ister ve onunla yan yana olmadıkları zamanda üzüntü ve keder içerisinde olur. Bununla birlikte sevdiği insanlar bir araya gelemediği zamanda yalnızlık hissi yaşar. Bunun sonucunda da bunalıma ve depresyona girerek kendine yapmadıkları şeyleri yapabilme eğiliminde olur. Bu yüzden aşk büyüsünün yansıttığı hisler her zaman kalıcı ve gerçektir. Bunun için bu büyünün doğru hisler ve duygular yansıtmasında uzman medyumların seçilmesi tavsiye edilir.

Aşk Büyüsünün Etkisini Kaybetmesi

Aşk büyüsünün bozulması zordur. Bu büyünün bozulmasında medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir. Evde kesinlikle aşk büyüsünün bozulmasını denememelisiniz.  Medyum hocası rabıta bakımı yaparak büyünün yapılıp yapılmadığına bakar. Daha sonra hangi büyünün yapıldığını ortaya çıkararak ona uygun olarak vefk veya muska hazırlar.

Bunun dışında medyum hocası uzaktan 1 gece boyunca büyünün etkisinde olan kişinin büyüden arınması için dualar ve sureler okuyarak tedavi yapar. Bu bir gecelik tedavi sonucunda büyünün etkisi kişinin üzerinden uzaklaşmış olur. Aşk büyüsünün etkisinin yok olmasında medyum hocasının uzaktan okuduğu dualar ve sureler aşağıda detaylı bir şekilde verilmektedir:

  • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feentelehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme efirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu.
  • Yasin Suresi: Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn, İnnî izen Iefî daIâIin mübîn, İnnî âmentü birabbiküm fesmeûn.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz