Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Vefk Etkisi Nasıl Olur, Ne Zaman Başlar?

Vefk etkisi nasıl olur, ne zaman başlar? Vefk yaptıranlar vefk yaptırmak hakkında ne söylüyor? Vefk ilmi ile karşı taraf nasıl etkilenir? Vefk bilgilerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Vefk Etkisi Nasıl Olur, Ne Zaman Başlar?

Vefk etkisi ve başlangıcı kendine bir kişiyi bağlamaya çalışan insanların takip etmeleri konulardan bir tanesidir. Çünkü aşk vekfi bu etki zamanlarına göre yapılmaktadır. Kişi eğer karşısındaki kişinin kendisine aşık olmasını, onunla bir ömür beraber olmasını isterse, aşk vekfi yapar. Aşk vekfinin yapılması adına, özlem duyulan kişinin burcunun ne olduğunu bilmek gerekir. Ayrıca kişiler için zamanın da doğru olması lazımdır. Uygun zaman için tespit yapıldıktan sonra, önceden planlanan şekillerde aşk vekfi hzırlanır. Bazen vekfin yapılması için aylar gerekebilirken bazen işlem kısa sürede bitebilir.

Vefk Etkisi Hakkında Yardım Almak için Medyumlara Başvurmak

Vefk etkisi hakkında yardım için medyumlara başvuru yapılır. İnsanlar eğer bazı konuların üstesinden kendi başlarına gelemezlerse, medyumlara başvurarak onlardan yardım isteyebilirler. Medyum hocalar insanlara çıkış yolunu gösterebilir. Medyum hocalar onlara başvuran kişileri önce dinler. Ne istediklerini, amaçlarını anlar. Ardından kutsal gizli ilimlerden faydalanarak işlemlere başlar. İşlemler sırasında medyuma başvuran kişinin hocaya verdiği veriler çok önemlidir. Hoca bu verilerden yola çıkarak işlemlerini yapar.

Ayrıca wicca büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Vefk Etkisinde Limit Olur mu?

Vefk etkisi limitleri bulunmadığından limit olmaksızın kullanımı mümkündür. Vefk etkisinin bu kadar bilinmesinin sebeplerinden bir tanesi de bu limitlerin olmayışıdır. Her insanın talebi elbette birbirinden farklıdır. Bu nedenle vefk etkilerinin aynı olmasını beklemek gerçekçi değildir. Herkesin vefki kendisi için özeldir. Vefkler sayısal olarak farklı olmakla beraber vefk hazırlığında kullanılan malzemeler de farklı olduğundan işlemler farklı olmaktadır.

Evlilik Vefki Nedir?

Evlilik vefki anlaşamayan çiftler için birebirdir. Yapılan evlilikler zamanla eski ihtişamını kayıp ederek eski önemini kayıp edebilmektedir. Kötü gidişatın bir çok sebebi olmakla beraber, sonuçta çiftler birbirlerine olan aşklarını kayıp ederler. Stres, geçim problemleri, zaman sıkıntısı gibi etkenler çiftler arasında sorunlara yol açıyor. İnsanlar evliliklerinde oluşan bu sorunları çözebilmek adına Evlilik vefki duası okumak, evlilik vefki yaptırmak gibi alternatif çözüm yollarını deniyorlar. Evlilik vefki sayesinde çiftler sorunlarından uzaklaşabiliyorlar.

Evlilik Vefki Neden Yapılır?

Evlilik vefki yapılması her ne kadar büyü ile karıştırılsa da, büyüden farklı bir çok yönü bulunur. Vefk her şeyden önce yapılış şekli itibari ile büyüden farklıdır. İşlem yapılırken kağıt üzerine bazı sembol ve sayılar azılır. Kağıt üzerinde yer alan şekiller ve şemalar psişik güçlerin devreye girmesini sağlayarak, olumlu etki yaratmaktadır. Vefk yapıldıktan sonra (usulune uygun yapılması halinde) evlilikteki sıkıntıların giderilmesini sağlar. Maddi, manevi, kültürel durumlardan kaynaklanan sıkıtılar vefk ile çözülebilir. Evlilik vefki için dualar evlilik vefk hazırlığında kullanılabilir. Bu sayede vefkin daha etkili olacağı söylenir.

Evlilik Vefki Hazırlığı Nasıl Olur?

Evlilik vefki hazırlığı için ilk önce evlilik kararı vermiş olan kişilerin burç özelliklerini öğrenmek gerekir. Kişi hakkında bilgilerin kağıt üzerine yazılması ve şekillerin tatbik edilmesi sağlanmalıdır. Evlilik vekfinin hazırlığını uzman kişilerin yapması çok önemlidir. Anak bu sayede hayırlı ve sorunları olmayan yuvaları kurmak mümkün olur. Vefk sonuçları küçümsenmemelidir. Yanlış kişilerin ellerinde bu vefk kişinin zarar görmesine neden olabilir. Vefk hazırlandıktan sonra görevli melekler tarafından alınır. Ardından melekler manevi olarak vefki birleştirirler. Vefkin melekler tarafından alınması için, işlemin iyi niyetle yapılması şarttır. Aksi halde vefk etki etmez. Kötü niyetle yapılan vefkler kişilerin yaşamını kötü yönde etkiler.

Birleştirme Vefki Yaptırmak

Birleştirme vefki hazırlığında belli ayetlerin kullanılması gerekir. Ayetler yazılırken spesifik yazım kuralları vardır. Bu kurallara uyulması şarttır. İsimler yazılırken belli oranların kullanılması gerekir. Yazılan isimler Vefk kapsamında sesli okunmalıdır. En çok kullanılan vefkler arasında geri getirme ve birleştirme vefki yer alır. Bu vekflerin mutlaka konu hakkında yeterli bilgi sahibi olan uzmanlar tarafından yapılması gerekir. Vekfler hazırlanırken karelerin içerisine çeşitle sayılar ve hesaplar yazılır. Karelerin içine isimleri yazmayı unutmamayı gerekir. En çok tesiri olan işlemlerden bir tanesi birleştirme vefkidir. Bu nedenle işlemi yaptırmak hem daha uzun sürebilir hem de işlem daha zor olabilir.

Geri Getirme Vefki Yaptırmak

Geri getirme vefki yaptırmak genellikle sevdikleri kişileri kayıp eden kişiler tarafından tercih edilmektedir. Geri getirme vefki sayesinde kişiler sevdiklerine kavuşarak üzüntülerine son verebilirler. Elbette işlemin yerini bulması için doğru vefk yapan medyumlar arasından tercih yapmak gerekir. Doğru hazırlanan vefklerden sonuç almak kolayken, yanlış kişilerin yanlış yöntemler ile yaptıkları vefkler kişilerin hayatında istemedikleri bir etki elde etmelerine neden olabilir. Geri getirme vefkinin ve diğer vefkilerin ne zaman etki edeceği değişiklik göstermektedir. Vefk içeriği v amacının ne olduğuna göre etki zamanı da farklılaşır. Günümüzde yüzlerce çeşit vefk olduğu bilinmektedir. Bu vefklerin büyük bir çoğunluğu Arapça harfler kullanılarak hazırlanır ve değişik lisanlara çevrilir. Özellikle Arap alfabesi ile hazırlanan vefkilerde etki süresinin daha kısa olduğu bilinmektedir.

Vefk Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Vefk etkisinin ortaya çıkması genellikle 7 gün sonra olur. Bazı vefklerden 9, 12, 14, 16, 22, 30 gün içinde etki alınabilir. Özellikle aşk için vefk yapıldığı zaman 30 gün içinde sonuç alındığı bilinmektedir. Vefk işleminde aynı anda iki kişi aynı anda etki altına alınamaz. Bu şekilde işlem yaptıran kişilerin tek bir işlemden bile sonuç alması mümkün değildir. Önce bir kişi için vefk hazırlayın. Bu işlemden sonuç alanı halinde diğer kişiler için vefk hazırlayabilirsiniz. Unutmayın ki, her şey yüce Allah izni ile olur. Yüce Allah’ın izni olmadan hiçbir vefkin ekti etmesi mümkün değildir. Vefklerin etki etmesi için de yüce Allah’ın izni olması gerekir.

Vefk İlmi ile Karşı Taraf Nasıl Etkilenir?

Vefk ilmi ile karşı tarafı etkilemek adına büyü yapabilirsiniz. Vefklerin hepsi kendi hedef ve amaçları için hazırlanır. Yani vefk hazırlığında en başından kişinin amacının ne olduğuna karar vermesi gerekir. Eğer kişi geri getirme büyüsü yapmak için vefk ilmi ile ilgileniyorsa, bunu niyetinde belli etmelidir. Eğer kişinin amacı para kazanmak ise “Para kazanmak, bereketimi artırmak için vefk ilminden faydalanıyorum. Allah’ım niyetimi kabul et. Amin.” Denilebilir. Vefkler bu yönleri ile insan yaşamında insan hayatında dengeyi sağlayan mekanizmalar olarak düşünülebilir. İnsanlar yaşamlarında dengeyi bulmak adına:

  • Şans vekiferi,
  • Aşk vefkleri,
  • Korunma vefkleri gibi farklı alanlarda çalışmalar yaptırabilirler.

Vefkler Muska mıdır?

Vefklerin muska olması bütün islam alimlerinin dikkatini çektiği konulardan bir tanesidir. Havas ilminde yer alan bilgiye göre, vefkler insanların hayatlarında yer alan çeşitli sorunlara katkı sağlarlar. Muskalar ile vefkler kıyaslandığı zaman, vefklerin çok daha kuvvetli oldukları bilinmektedir. Eğer sonuç odaklı çalışmak, kuvvetli etkiye sahip olmak ve daha kısa sürede sonuç almak isterseniz muska yerine vefkleri deneyin. İyi bir vefk yaptırmanız halinde en geç 2 hafta içinde önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Muskalardan ise sonuç almak daha uzun zaman alır. Bu özelliği ile insanlar genellikle vefk yaptırmayı tercih etmektedir.

Aşk Vefki ile Sevdiğiniz Kişiyi Kendinize Bağlayabilirsiniz

Aşk vefki ile sevilen kişinin kendine bağlanması mümkündür. Vefklerin hem aşık etme hem de birbirine bağlama özelliği bulunur. Aşk vefkinde evrensel enerjilerin kullanıldığı bilinmektedir. Evrensel enerji aşık olması istenilen iki kişinin arasında gerçekleşir. Yani aşk vefkinde doğanın enerjisi kullanılmış olur. Aşk için vefk hazırlığı yapılırken belli kare sayılarının kullanılması gerekir. En çok kullanılan vefkler arasında:

  • Üçlü vefkler,
  • Dörtlü vefkler,
  • Altılı vefkler yer alır.

Kullanılan kare sayısı vefk hazırlığında gün sayısı hakkında önemli bilgiler verir. Örneğin eğer bir kişi altılı vefk hazırlarsa, kişinin vefk hazırlığını tamamlaması için 6 gece boyunca çalışması gerekir. Kare sayılarının artması ile birlikte yapılan vefkin de daha etkili olacağı söylenir. Daha uzun sürede hazırlanan vefkler daha zahmetli olur. Vefk işlemlerinde ücretler katman sayısına göre değişiklik gösterir.

Kısmet Vefkleri ile Kısmetinizi Açın

Kısmet vefkleri ile kısmet açma mümkündür. Bu vefklerden sonuç almak ortalama 2 hafta sürer. Kısmet vefki yaptıran kişileri hayatlarının çok hızlı bir şekilde değiştiği bilinir. Kişilerin kısmetleri açılmakla kalmaz, aynı zamanda bütün işlerinden olumlu sonuçlar alırlar. Vefk yapan hocaların normal insanlardan çok daha bilgili ve farklı güçlere sahip insanlar oldukları bilinmektedir. Bu güçler vefk hazırlama işlemlerinde kullanılmaktadır. Eğer kişiler kötü enerjilerden ve sihirden korunmak isterlerse mutlaka yanlarında vefk taşımalıdırlar. Kötü ruhsal bu sayede kişilerin enerji alanlarından çıkmış olur. Vefkler insana koruma kalkanı gibi görev yapar. Bu vefkler sayesinde kişiye yapılmak istenilen kara büyüler etki etmez. Önceden yapılmış olan (varsa) büyülerin etkileri son bulur.

Kişiler kısmet vefki yaptırdıktan sonra yaşamlarına yeni insanları çekmeye başlarlar. Bu insanlar onların yaşamlarının zenginleşmesini sağlar. Kişiler vefk işleminde sonra aşık olabilirler. İşlemde kısa süre sonra evlenen ve yuva kuran insanların olduğu bilinmektedir.

Yarasa büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Vefk Yaptıranlar Vefk Yaptırmak Hakkında Ne Söylüyor?

Vefk yaptıran kişilerin vefk yaptırmak hakkına söyledikleri bizleri aydınlatıyor. Vefk kesinlikle bir bürü değildir. Havas ilmine dayanarak hazırlanır. Kutsal metinler kullanılarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle insanlar kesinlikle büyü ile vefk işlemlerini aynı kefeye koymamalıdırlar. Vefk yaptıran kişiler yaptırdıkları vefkler sayesinde şanslı, başarılı, kariyer sahibi ve mutlu olduklarını belirtmişlerdir. Kişilerin zaten vefk yaptırmalarındaki amaç bu hedeflerine ulaşmaktır. Günümüzde bir çok başarılı insan vefk başarı sırrını kullanmalarıyla birlikte genellikle bu sırlarını diğer insanlar ile paylaşmak istemezler. Vefk konusunu kendilerine özel tutmak isterler.

Vefk yaptıran kişiler işlemden sonra bazı hastalıklara karşı direnç kazandıklarını söylemişlerdir. Çünkü vefklerin insanlar üzerinde adeta bir koruma kalkanı oluşturma özelliği vardır. Kişiler tamamen nazar ve buna benzer kötü enerjilerden koruma sağlarlar. Genellikle vefk hazırlanırken ebced hesabı kullanılsa da, farklı metodların da kullanıldığı bilinmektedir.

Vefk etkisi ile aşk yaşayan kişilerin sayısı azımsanamayacak kadar fazladır. Bu kişiler genellikle aşık olmak için amber, su, safran ve buna benzer maddeler kullanarak vefk yaptırmışlardır. Özellikle safran  kullanılarak yapılan vefklerden alınan başarı oranı diğer vefklere göre oldukça fazladır.

Tükenmez kalem kullanarak kesinlikle vefk hazırlığı yapmamak gerekir. Eğer bir hoca tükenmez kalem ile vefk hazırlığı yapmaya kalkarsa bu durum o kişinin gerçek bir hoca olmadığını ortaya koymuş olur. Bu tür kendini medyum gibi tanıtan insanlardan uzak durduğunuzdan emin olun. Aksi hale paranızı dolandırıcı insanlara kaptırmış olursunuz. Daima işlerine güvendiğiniz ve istediğinizi elde edebileceğiniz edyum hocalar ila çalışmaya gayret gösterin. Ancak bu sayede işlemlerden istediğiniz başarıyı elde etmeniz mümkün olur.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Vefk Nedir? Vefk Taşımak, Tılsım Yaptırmak Günah Mıdır?

Vefk yaptırıp taşımanın günah olup olmadığı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Manevi ilimler... Devamını oku

Vefk ve Muska Arasındaki Fark Nedir? Vefkler Büyü Müdür?

vefk nedir
Vefk ve muska uygulamaları arasındaki farklar manevi ilimler ile ve özellikle havas ilimleriyle yakından ilgilenen kişilerin... Devamını oku

Vefk, Celp, Tılsım, Dua ve Büyü Arasındaki Fark Nedir?

vefk nedir
Vefk, celp, tılsım, dua ve büyü manevi uygulamalarının farkları, maneviyatın ve ruhani işlemlerin insan yaşamında ne... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Muhabbet Vefki Kaç Günde Etki Eder Tutar? 

muhabbet vefki nasil yapilir
Muhabbet vefkinin tutma süresi, vefkin hazırlandığı kişinin özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Çünkü, muhabbet vefki, kişisel bilgiler... Devamını oku

Vefk Neden Gömülür, Suya Atılır ve Yakılır?

vefk neden suya atilir
Vefklerin gömülmesi, suya atılması ve yakılması vefk geleneklerinden bir tanesidir. Her şeyi yapmanın belli bir kuralı... Devamını oku

Vefk Neden Etki Etmez, Vefkler Neden Tutmaz?

vefk neden etki etmez
Vefklerin etki etmemesi özellikle vefk yapan hocaların ne yaptıklarını bilmedikleri durumlarda söz konusu olur. Daha önceden... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz