Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Resimle yapılan aşk büyüsü çeşitleri nelerdir, nasıl yapılır ve etki süresi ne kadardır? Resimle aşk büyüsü ile ilgili bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Resimle Yapılan Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü çeşitleri, bağlama büyüleri arasında en çok tercih edilen ve en sık başvurulan manevi yöntemler arasında yer almaktadır. Sevdiği kişinin fotoğrafına sahip olan kimseler, resimle yapılan aşk büyüsü çeşitleri hakkında bilgi sahibi olup bu kişiyi manevi yönden kendilerine bağlamak için gerekli adımları atıp, aşk büyüsünü icra etmek istemekteler. Kadim büyü kitaplarında ve ezoterik öğretilerde kendine geniş bir yer bulan bağlama büyüleri arasında, resimle yapılan büyüler de özellikle kolay olması ve evde icra edilebilmesi bakımından çok yoğun bir şekilde talep görmektedir.

Resme yapılan aşk büyüsü hakkında bilgi sahibi olmak için öncelikle aşk büyüsünün amaçlarına ve bu tür manevi uygulamaları icra ederken uyulması gereken usullere değinmek gerekmektedir. Çünkü günümüzde pek çok kişinin aşk büyülerinin olası manevi sonuçları ve tehlikeleri hakkında detaylı bilgilere sahip olmadan bu tür uygulamalara başvurdukları görülmektedir.

Ayrıca kendine aşık etme yazımızı inceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl ve Niçin Yapılır?

Adımdan da anlaşılacağı üzere aşk büyüsünün amaçları belirlidir. Günümüzden yüzyıllar öncesine kadar uzanan aşk ve bağlama büyüleri, insanoğlunun en çok tercih ettiği manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Özellikle sevdikleri kişinin de kendilerine karşı aynı sevgi ve aşk duygusunu göstermesi için başvurulan manevi yöntemler arasında yer alan aşk büyüsü, bekarlara, evlilere, erkek ve kadınlara yönelik icra edilebilmektedir.

Aşk büyüsünün yapılış amaçları arasında en çok öne çıkan durumlar şunlardan oluşmaktadır:

 • Sevdiği kadar sevilmeyen ve aşık olduğu kişiden sevgisine karşılık görmek isteyen platonik aşıkların sevdiklerini kendilerine aşık etme durumları,
 • Evlilik yolunda ilerleyen sevgililerin, sözlülerin ve nişanlıların ayrılmadan mutlu ve mesut bir yuva kurmaları,
 • Zamanla evlilik içinde birbirlerine karşı hem duygusal hem de cinsel yönden ilgisiz hale gelen karı ve kocaların yeniden ilk günkü gibi aşk duygusuna sahip olmalarının sağlanması,
 • Eşleri veya sevdikleri tarafından terk edilen kişilerin, sevdiklerinin pişman olup kendilerine geri dönmesi durumları,
 • Kızlarının veya erkeklerinin hayırlı bir gelin ya da damat adayı ile evlenmelerini isteyen anne ve babaların, bu evliliğin önünü açacak tüm maddi manevi uygulamaları hayata geçirmeleri

Etkili Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

Görüldüğü üzere aşk büyüsü yapmak isteyenlerin sadece karı koca, sevgili olması gerekmediği bugüne kadar icra edilen pek çok bağlama büyüsünde de tecrübe edilmiştir. Aşk büyüleri isteyen herkes tarafından icra edilebilen bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple de resimle aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu da gündeme gelmektedir. Çünkü sevdikleri tarafından sevilip aşklarına karşılık bulmak isteyen kişiler ya da kendilerini terk eden sevgililerin kısa zamanda kendilerine geri dönmesini sağlamak isteyenler, en etkili yöntemler arasında bu uygulamayı kolay ve diğer uygulamalara göre tehlikesiz olması sebebiyle tercih etmektedir.

Her ne kadar aşk büyüsü yapanlar, kadın veya erkek fark etmeksizin sıradan vatandaşlar olabilse de bu alanda aşk büyüsünün gerçek anlamda çok etkili bir şekilde tesir etmesini sağlayan kişiler, manevi yönden deneyimli ve ilim sahibi kişiler olmaktadır. Özellikle havas ve ledün ilimlerine hakim, dünya dışı varlıklar ile doğrudan iletişime geçebilen medyum hocalar, aşk büyülerinin en başarılı şekilde icra edilmesinde hazırladıkları özel çalışmalar ile faydalı sonuçlar ortaya koymaktadır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kadim büyü kitaplarında geçmişten günümüze en sık tercih edilen manevi uygulamalar arasında yer alan aşk büyüleri, yüzyıllar boyunca birbirinden farklı medeniyetlerde manevi ilimler konusunda engin tecrübeye sahip büyü üstatlarının uyguladıkları çalışmalardan oluşmaktadır. Bu sebeple aşk büyüsü çeşitleri de oldukça fazladır. Günümüze kadar gizli saklı gelen ve nesilden nesle aktarılan ritüelleri ile hala başarılı bir şekilde icra edilen en etkili aşk büyüsü uygulamaları şunlardan oluşmaktadır:

 • 41 Karabiber ile yapılan aşk büyüsü
 • Nohut büyüsü
 • Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü
 • İp ve düğüm büyüsü
 • Tuzla yapılan bağlama büyüsü
 • Bez yakarak yapılan aşk büyüsü
 • Kağıt ve kalemle yapılan aşk büyüsü
 • Fotoğraf veya resimle yapılan aşk büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Adet kanı büyüsü
 • Tahta kaşıkla yapılan bağlama büyüsü
 • Sabunla yapılan aşk büyüsü

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle yapılan aşk büyüsü işlemlerinde büyüde görevlendirilecek varlığa açık bir bilgi kaynağı verilmesi için kişinin fotoğrafı kullanılmaktadır. Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtına geçmeden önce bu büyünün detaylarından bahsetmek faydalı olacaktır.

Özellikle medyum hocaların en çok icra ettiği aşk büyüleri arasında yer alan resimle aşk büyüsünde resimler kullanıldığı için milyonlarca kişinin aynı isimde olduğu göz önünde bulundurularak en etkili ritüeller icra edilebilmektedir. Resim sayesinde büyünün yanlış kişilere yönlendirilmesinin önüne geçilir ve kişinin tespit edilmesinde usullere uygun hareket edilmiş olmaktadır.

Fotoğraf ile aşk büyüsü yapmak için uygulamanız gereken birtakım usuller ve yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlere dikkat ederek fotoğrafına sahip olduğunuz bir kişiyi kısa sürede kendinize bağlayabilirsiniz. Ancak fotoğrafın dijital olmaması muhakkak baskılı yani elle tutulur olması gerekmektedir. Telefon ya da bilgisayar ekranından resimle büyü yapmaya kalkıldığında etkili sonuçlara ulaşmak mümkün olmayacaktır. Bu sebeple eğer dijital bir fotoğrafa sahipseniz, örneğin kişinin sosyal medya hesaplarındaki fotoğrafları önce bilgisayarınıza indirdikten sonra bu fotoğrafların baskılı bir şekilde çıkarılmış olmasını sağlamanız gerekir.

Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Fotoğrafla Yapılan Aşk Büyüsü Uygulaması

Evde kendi başınıza fotoğrafla aşk büyüsü uygulamak için yapmanız gerekenlere geçmeden önce bu büyünün Hüddamı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Diğer bağlama ve aşk büyülerinde olduğu gibi fotoğrafla yapılan aşk büyüsü uygulamalarında da hüddamların desteğine başvurulmaktadır. Hüddamlar dünya dışı, manevi alemlerde çok kuvvetli tesirleri bulunan varlıklardır. Fotoğraf ile yapılan aşk büyüsünün hüddamı da “Hüddam Zargon Efendi”dir. Bu yüzden birazdan bahsedeceğimiz ritüelleri gerçekleştirirken, doğrudan bu hüddama hitap etmeniz ve onunla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Sessiz ve sakin bir yere geçtikten sonra elinizde bulundurduğunuz fotoğrafı önünüze koyup doğu istikametine yönelerek şu tılsımlı sözcükleri 7 defa peş peşe telaffuz edin:

 • “Ey Hüddam Zargon Efendi, fotoğraf büyüsü ile kendime aşık etmek istediğim kişinin kalbi bana mühürlensin istiyorum, hüküm sendedir artık.”

Bu esnada büyünün niyetini ve amacınızı da kalbinizden geçirin. Büyünün etki etmesini yani size aşık olmasını istediğiniz kişinin yüzünü gözünüzün önünde canlandırın. Önünüzdeki fotoğrafın kafa kısmına sağ elinizin işaret parmağını koyun, sol elinizin işaret parmağını da fotoğrafta kişinin kalp kısmına yerleştirin ve fotoğrafın üzerine şu tılsımlı sözcükleri okuyun:

 • “Ey Zargon Efendi, kafasını ve kalbini tamamen karşı taraftan ve başka insanlardan koparıp kendime bağlamak istediğim bu kişinin kafasını bana teslim et, düşüncelerini bana yönlendir ve kalbindeki bütün hassas duyguları da benimle hemhal et, sen bu işin piri ve üstadı olarak bana en güzel şekilde yardım edeceksin ve benim bahtımı açarak kendime bağlamak istediğim bu kişinin yüreğini de düşüncelerini de tamamı ile bana açacaksın. Hüküm sende olduğu için artık sana karşı koyacak herhangi bir kişi ya da varlık da bulunmamaktadır, işini hakkıyla yap ve görevini ifa et.”

Daha sonra fotoğrafı iç kısmına doğru olacak şekilde katlayın ve güvenli bir yerde saklayın. Resme bakılarak yapılan aşk büyüsü uygulamasının etkisi kısa zaman içinde kendisini gösterecektir.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Bilinmeyen kişi 10 Mayıs 2020 16:55

  Bu büyünün tehlikeli bir yanı varmıdır acaba

POPÜLER YAZILAR

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz