Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Sevdiğine Kavuşmak için Okunacak Dualar, Esma, Zikir, Ayet ve Sure

Sevdiğine kavuşmak için okunacak dualar nelerdir, nasıl okunmalı ve etki süresi ne kadardır? Okunacak dualara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Sevdiğine Kavuşmak için Okunacak Dualar, Esma, Zikir, Ayet ve Sure

Sevdiğine kavuşmak için okunacaklar sayesinde sizi terk eden sevgilinizi geri getirebilir onunla mutlu bir yaşam kurabilirsiniz. Sevdiğine kavuşma için okunacaklar usulüne uygun olduğu zaman duayı okuyan kişide ve karşı tarafta rahatlama sağlar. Dualar büyü sırasında okunabileceği gibi, tek başlarına da okundukları zaman fayda sağlarlar. Yüce Allah, kullarından ona dua okumalarını istemiştir. Kuran’ı Kerim’de bir çok ayette dua okumanın öneminden bahsedilir. Dua okuyan kişiler Allah’ın razı olduğu kişilerdir. Duayı okuduğunuz sırada duanın içinizden gelmesi gerekir. Rastgele okunan dualar yerini bulmaz.

Ayrıca iş için kısmet açma duasına yazımızdan bakabilirsiniz.

Vasıl Duası Okuyarak Sevdiğinize Kavuşun

Vasıl duası okuyarak sevilen kişiye kavuşmak en eski tarihlerde bile uygulanıyordu. Bu dua sayesinde birbirini seven iki kişi kavuşur. Sevgiliye kavuşmak için dua okunurken Kuran’ı Kerim’den 3 sure tercih edilir. Sureler ile birlikte Allah’ın en güzel isimleri olarak bilinen esma’ül Hüsnalardan faydalanmak gerekir. Bu duayı okuyarak sevdiği kişilere kavuşan insanlar çok fazladır. Dualar hakkında unutulmaması gereken en önemli nokta, duaların kabul olması hükmünün yalnızca Allah tarafından verilebileceğidir. Allah, kulları için en hayırlı olanı verecektir. Duanın hemen kabul olmaması, hiç kabul olmaması, duayı okuyan kişinin tam istediği gibi olmaması durumlarında isyankar davranmak büyük bir günahtır. Bu durumdan kaçınmak gerekir.

Sevdiğinize kavuşmak için:

Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke innî küntü minezzâlimîn.

Duasını günde 5 kere okuyun. Duayı okumadan önce mutlaka abdest alın. Her dua okunma arasında en az 1 saat bulunması gerekir. Yani bu dua gün içine yayılarak okunur. Dua toplamda 5 kere okunduktan sonra “Allahım, istediğim kişi için sana dua ettim. Bu duamı kabul et. Zira sen duaları kabul edenlerin en hayırlısısın. Kulların için en hayırlı olanı ister, onları korursun, kollarsın. Amin” duasını da okuyun. Bu duaları birlikte 7 gün boyunca okuduğunuz zaman sevdiğiniz kişi size gelecektir.

Sevdiğine Kavuşmak için Hangi Sureler Okunur?

Sevilen kişiye kavuşmak için okunan sureler mümin kimseler tarafından tercih edilir.

 • Asr suresi,
 • Cin Suresi,
 • Araf Suresi,
 • Bakara Suresi,
 • Beyyine Suresi,
 • Beled Suresi,
 • Dühan Suresi,
 • Casiye Suresi,
 • Ankebut Suresi,
 • Ala Suresi,
 • Ahzab Suresi en çok okunan sureler arasında yer alır.

 

Seven kişi ile kavuşma duası okurken en önemli nokta kişinin dua okuma adabına sahip olmasıdır. Dua okumaya başlamadan önce ellerinizi açtığınız sırada kime kavuşmak isterseniz o kişinin ismini zikir etmeyi unutmayın. Bir çok İslam alimi duanın bu aşamasının, duanın en önemli ve atlanmaması gereken aşaması olduğunu söylemişlerdir. Eğer dua eden kişi dışından kişinin ismini söyleyebilecek durumda değilse, kişi en azından içinden büyüyü yaptığı kişiyi zihninde canlandırmalıdır. Kuran sureleri okunacağı için dua okumadan önce mutlaka abdest alın. Dua okumak için abdest alınmasının şart olmadığını söyleyen kişiler vardır. Bu çok yanlış bir inanıştır.

Sevdiğine Kavuşmak için Esma ül Hüsna ile Dua Okunması

Sevilen kişiye kavuşmak için esmaül Hüsna ile birlikte dua okumak makbuldür. Araf Suresinde en güzel isimlerin Allah’ın isimleri olduğu belirtilmiştir. Ayette, Allah’a bu güzel isimler ile hitap edilmesi buyrulmuştur. O halde sevilen kişi için kavuşmak için dua okuduğumuz sırada da bu güzel isimleri kullanmalıyız. Hadisi Şeriflere göre Allah’ın 99 tane ismini ezberleyen kişilerin cennete gideceği belirtilmiştir.

 • El Melik, mülkü ve saltanatı devamlı olan,
 • El Bari, her şeyi uygun şekilde yaratan,
 • El Mümin, gönüllerde gönül ışığı yanmasını sağlayan,
 • Es Selam, kullarının selamete çıkmasını sağlayan,
 • El Rahman, rahmeti ile kullarına muamele eden,
 • El Vehhab, kullarına çok ihsan eden,
 • El Kahhar, her istediğini yapma kudretinde olan,
 • El Halık, her şeyi yoktan var etme kudretindeki anlamına gelen güzel isimlerle Allah’a dua edebilirsiniz.

Bu güzel isimlerden bir kaçını aynı anda seçebilir, ister Arapça ister Türkçe anlamı ile esmaül Hüsna okuyabilirsiniz. “Allahım en güzel isimler sana ait. Sana bu güzel isimleri kullanarak dua ediyorum. Beni sevdiklerime kavuştur. Sen kullarına rahmet ile muamele edensin. Saltanatı devamlı olansın. Amin” diyerek duanızı edebilirsiniz. Esma ül Hüsna ile okunan dualar en az sevgiliye kavuşmak için zikir getirmek kadar etkili olur.

Sevdiğine Kavuşmak için Zikir Nasıl Getirilir?

Sevilen kişiye kavuşmak için zikir getirmek bilinen en eski uygulamalardan bir tanesidir. Yüce Kitap Kuran’ı Kerim’de bir çok ayette Allah’ın çok anılması istenmektedir. Allah’ı anan müminlerin kalplerinin huzur bulduğu ve rahatladığı bilinmektedir. Allah Bakara Suresi’nde “Beni anın, ben de sizi anayım.” Buyurmuştur. Müminlerin sabah ve akşam, ona yalvararak dua etmeleri gerekmektedir. Büyük İslam Alimlerine bilinen en iyi işin ne olduğu sorulduğunda Allah’ı anmak olduğunu söylemişlerdir. Bu nedenle en etkili kavuşma ayetleri okunurken mutlaka Yüce Allah anılmalıdır.

Zikir 3 farklı şekilde getirilebilir:

 • Lisan ile,
 • Organlar ile,
 • Kalp ile zikir getirebilirsiniz.

Lisan ile zikir getirmek için her an Allah’ı anmanız gerekir. Bu anmalar Kuran okumak aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Organlar ile yapılan zikir, kişinin Allah’a yakınlaşmasını sağlayan aktivitelerin tümüdür. Allah’ı hatırlatan bir davranış gerçekleştirdiğinizde ya da tutum içine girdiğinizde, Allah’ı organınız ile zikir etmiş olursunuz. Allah’ı aslen zikir etmeninin kalp ile olduğu söylenir. Kalp ile edilen zikirde, Allah’ı gönülde anma vardır. Allah’ın nimetlerinin üzerine düşünme, verdikleri için şükür duygusu hissetme kalp ile yapılan zikir çeşitidir.

Sevdiğine Kavuşmak için Zikir Ne Zaman Getirilmelidir?

Sevilen kişiye kavuşmak için zikir getirme zamanı yoktur. Çünkü bir müminin hayatında her zaman zikir olmalıdır. Kişinin her düşüncesi, her hareketi, her davranışı bir zikir olabilir. Kişinin karşısına Allah’ın istemediği durumlar çıktığı durumda yönünü dönerek Allah-u Ekber diyebilmek bile bir zikir çeşididir. Eğer sofradan kalktığınız zaman Elhamdüllilah diyorsanız bu bir zikirdir. Gerçek sevdiğine kavuşma duası okuyarak Allah’a yakınlaşıyorsanız, bu da bir zikirdir.

Bediüzzaman Birinci Söz’de de belirtildiği gibi, Allah’ın kulunda aradığı 3 özellik zikir, fikir ve şükürdür. Bu nedenle sevdiğine kavuşma için okunacakların başında zikir duaları gelir. Sevdiğinize kavuşmak için:

Rabbena Lâ tuziğ kulûbenâ, ba’de iz hedeytena, ve heblenâ mil’ledünke rahmeh, inneke entel Vehhâb.

Deyin. Zikirle karışık olan bu dua, istediğinize kavuşmanızı sağlayacaktır.

Sevgiliye Bir an Önce Kavuşmak için Okunacak Dua

Sevgiliye kısa sürü içinde kavuşmak için okunacak dua sayesinde sevdiğiniz kişiyi yanınıza kadar getirmek istemez misiniz? Sevgiliye bir an önce kavuşma duası okumadan önce “Allah’ım senin rızan için dua okumaya başlıyorum. Bu dualarımı kabul et. Benim sevdiğim gibi karşımdaki insanın beni sevmesine yardımcı ol. Şüphesiz sen yardım edenlerin en hayırlısısın. Amin.” Deyin.

Duanız için giriş duasını okuduktan sonra seccade alın. Seccadeyi kıble yönüne gelecek şekilde serin. Gözlerinizi kapatın. Ellerinizi gök yüzüne doğru açtıktan sonra:

Hasbünallahu  ve ni’mel vekil, ni’mel mevlâ ve ni’mennasîr, ğufrâneke Rabbena ve ileyke’l masîr.

Duasını okuyun. Duayı okumadan önce abdest almanız önerilmektedir. Dua okuyan kişinin üzerinde refahlık ve ferahlık olur. Kişiler kendini hiç olmadığı kadar hafif hissederler. Hakkında dua okunan kişi bile bu rahatlıktan faydalanır. Dua okuyan kişiler Allah’a daha yakın olurlar.

Kısmet açma duası nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Sevgiliye Bir an Önce Kavuşmak için Büyü Nasıl Yapılır?

Sevgiliye kısa sürü içinde kavuşmak için büyü yapılması tarihin eski dönemlerinden beri bilinmektedir. Bu büyüler genel adı ile sevdiğini kendine bağlama olarak bilinirler. Etki alanları geniştir. Kuvvetli etkileri vardır. Bu nedenle büyünün dikkatli yapılması şarttır. Eğer daha önce büyü yapmadıysanız tek başınıza büyü yapmanız önerilmez. Mutlaka konu hakkında uzmanlığı olan bir medyum hoca ile çalışarak büyüyü yapın.

 • Büyü yapmadan önce iyi düşünün. Bazı büyülerin bozulması mümkün olmayabilir.
 • Aynı anda birden çok kişi için büyü yapmaya çalışmayın.
 • Kara büyü yapmayın.

Büyü yapmak için bir mavi ip bir kırmızı ip alın. Mavi ip büyü yapan kişiyi, kırmızı ip ise büyü etkisi altına giren kişiyi temsil eder. İpleri bir gün boyunca bir bardak suyun içinde bekletin. Bir gün sonunda iki ipi birbirine bağlayın. Bağladığınız yerin düğüm olması ve açılmaması gerekir. Eğer sonradan bu ip düğümü açılırsa, büyü bozulmuş olur. Düğümü attıktan sonra ipleri evinizin bahçesine gömün. Büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Sevgiliye Bir an Önce Kavuşmak için Büyü Nasıl Bozulur?

Sevgiliye kısa sürü içinde kavuşmak için büyünün bozulması mümkün olsa da bazı durumlarda zor olabilir. Büyünün tersten yapılması büyü bozmak için etkili bir yöntemdir. İki ip parçasının birbirine düğümlenmesini bir tanıdığınızdan rica edin. İpleri kesinlikle siz düğümlemeyin. Ardından bu ipleri toprağa gömün. 3 gün boyunca toprakta bekleyen iplerin düğümünü çözün. İşlem sırasında “İplerin düğümünü çözdüm, büyünün etkinsi toprağa gömdüm.” İfadesini tekrar edin. Böylece büyü bozulacaktır. Eğer askere giden sevgiliyle kavuşma duası okunarak büyü yapıldıysa bu büyünün bozulması için yalnızca bu ritüelin gerçekleştirilmesi yeterli olmaz. Ayrıca her gece bir hafta boyunca yatmadan önce Kuran okumak gerekir. Kuran okuyan kişiler nazarlardan ve kötü enerjilerden temizlenirler. Kendilerini fesatlardan ve bu kişilerin yaptıkları büyülerden korumuş olurlar.

Sevdiğine Kavuşmak için Dua Kimlere Okunur?

Sevdiğine kavuşmak için dua okunacak kimseler kişinin illa sevgilisi olmak zorunda değildir.

 • Askere gitmiş kişinin gelmesi için,
 • Memleketinden uzak kalmış göçmenler için,
 • Gurbette sevilen kişi için,
 • Rehin alınmış kişiler için dua okuyabilirsiniz.

Genellikle insanlar uzaktaki sevgiliyle kavuşmak için dua okurlar. Dualar aşık olunan kişilere özel okunmamalıdır. Bir Müslüman diğer Müslüman kardeşi için dua okuyabilir. Kişilerin arasında akrabalık ilişkisi olabilir. İki kişi dost olabilir. Bütün bu durumlarda dua okunarak kişiler sevdiklerine kavuşabilirler.

Sevdiğine Kavuşmak İsteyen Kişiler Dua ile Birlikte Büyü Uygulaması Yapabilirler

Sevilen kişiye kavuşmak için dua ile birlikte büyü uygulamak etkili olduğu için tercih edilmektedir. Sevdiğini kendine bağlayan büyü çeşitlerinden olan:

 • Bağlama büyüsü,
 • Kalpleri birleştirme büyüsü,
 • Kapıya şeker dökme büyüsü,
 • Yastık büyüsü,
 • Aşık etme büyüsü,
 • Saç tutamı büyüsü yapılabilir.

Bir bardak toz şeker alın. Toz şekere doğru “Sen toz şeker, sevdiğimi bana çeker.” İfadesini 10 kere tekrar edin. Şekeri suyun içine dökerek karıştırın. Şekerli karışımın büyü yapmak istediğiniz kişi tarafından güzelce içilmesi gereki. Kişi karşımı içer içmez büyü etki etmeye başlayacaktır. Büyüyü yaptıktan sonra sevdiğine kavuşma için okunacaklardan olan Fatiha v Nas surelerini okuyabilirsiniz. Dua etme adabını asla elden bırakmayın. Aksi halde yaptığınız büyü işe yaramaz ve hemen boşa gider.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Sırac pamukcu 9 Ocak 2020 21:40

  20 SENEDİR ÇOCUKLARIMDAN AYRIYIM ONLARA KAVUŞMAK İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLUN

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz