Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Berhetiyye İsimleri Nedir, Daveti Nasıl Yapılır?

Berhetiyye isimleri nedir, daveti nasıl yapılır? Zengin olmak için, işlerde başarılı olmak için berhetiye daveti nasıl yapılmalıdır? Gerekli bilgiler yazımızdadır.

 Berhetiyye İsimleri Nedir, Daveti Nasıl Yapılır?

Berhetiyye isimleri daveti yapma için gizli ilimler hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Berhetiye olarak bilinen isimlerin bir çok özelliği olduğu bilinmektedir. Bu özellikler herkes tarafından bilinmez. Bu özelliklerden bazıları latif sır olarak bilinmektedir. İslam alimleri bu isimler için farklı lakaplar takmışlardır. Bu lakaplar arasında:

 • Gizlenmiş sır,
 • Gizli hazine,
 • Altın yapan madde,
 • Yüce anlaşma yer alır.

Bereket ve tesirinin çok yüksek olduğu bilinmektedir. Bu isimlere cinlerin, maridlerin, şeytanların ve ifritlerin karşı koyması mümkün değildir. Bu isimlerin bilgisine sahip olan kişilerin bütün şerleri engelleme ve hayırlara davet olma özelliği bulunur. Bu bilgiye sahip olan kişilerin başka kasem ve azimetlere ihtiyaç duymadıkları bilinir. Berhetiye 28 isim bulunmaktadır. Her isme karşılık bir harf ve menzil karşılık gelir.

Evlenemeyen Kız için Berhetiye İsmi Daveti Nasıl Yapılır?

Evlenemeyen kız için berhetiye ismi daveti en sık kullanılan işlemlerden bir tanesidir. Bu kişilerin gizli ilimlere göre beretihin keririn isimlerini bir amber parçası üzerine yazması gerekir. Yazıla bu amber parçası daha nakşedilmelidir. Ardından evlenmeyen kız kim ise bu parçayı sürekli yanında taşımalıdır. En kısa zamanda bu işlemin etkisi görülür ve evlenemeyen kız evlenir. Her bir amaç için farklı bir berhetiye isim bulunur. Bu amacın yerini bulası için en başından belirlenmesi gerekir. Kişiler isimleri kullandıklar zaman akıllarında yalnzca bu isimlerin bulunması şarttır. Kişinin kafasının dağınık olması haline işlem yapılmamalı ve ertelenmelidir.

Ayrıca Berhetiyye duası nasıl okunur? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Ruhlar ile Yakınlık Hasıl Olması Halinde Berhetiye Daveti Nasıl Yapılır?

Ruhlar ile yakınlık olması halinde Berhetiye daveti yapmak mümkündür. Berhetiyenin hasta olan kişinin üzerine en az 6 kere okunması gerekir. Ardından 7. Okumaya sıra geldiği zaman hastanın ağzına üfürülmesi gerekir. Kişi yedinci seferde şifa bulacaktır. Kişi de herhangi bir iyileşme olduğu tespit edilmediği zaman 3 gün boyunca aynı işleme devam etmek gerekir. Berhetiyye isimleri faziletleri hasta olan kişiyi iyileştirecektir. Bu kişilere cin bile musallat olmuş olsa, güçlü etkisi sayesinde iyileşme göstereceklerdir. Bu kişilere bir daha asla cin musallat olmayacağı söylenir. Cinlerin bu kişilere musallat olması halinde yanacakları söylenir.

Uzakta Olan Bir Kişiyi Geri Getirmek için Berhetiye Daveti Nasıl Yapılır?

Uzakta olan bir kişinin geri getirilmesi için berhetiye daveti yapılması hem kolay hem e oldukça etkilidir. Berhetiyye duası okumadan önce bir tane kara tavuk yumurtası almak gerekir. Bu yumurta üzerine berhetiyyetin yazılması gerekir. Ardından yumurta kimsenin görmeyeceği bir yere saklanır. Yumurta 3 gün Salı olduğu yerde tutulduktan sonra saklandığı yerden çıkarılır ve bir ateşin ortasına koyulur. Ateşin ortasında yumurta yandığı sırada kişinin 45 kere berhetiyyetin okuması gerekir. Her dua okunduğu zaman kişinin yumurtanın farklı bir yüzünü çevirmesi gerekir. Yumurta çevrildiği sırada kesinlikle çatlatılmamalıdır. Bu nedenle çok dikkatli olun. Eğer yumurta çatlarsa işleme yeni baştan başlamanız gerekecektir.

Dileklerin Yerine Getirilmesi için Berhetiye Daveti Nasıl Yapılır?

Dileklerin yerini bulması için  berhetiye daveti yapabilirsiniz. Bunu yapmak içi elinize temiz bir kağıt almanız gerekir. Ardından kağıdın üzerine daire çizilir. Daire çizilen kalemin rengi kırmızı olmalıdır. Berhetiyye sırlarının yerini bulması için kalemin farklı bir işlem için daha önceden kullanılmış olmamalıdır. Yalnızca bu amaca özel kalem kullanılmalıdır. Kağıt için de aynı şey geçerlidir. Kağıda çizilen dairenin 4 tarafının doldurulması gerekir. Daire çevresinde 28 tane harf bulunmalıdır. Daha sonra ele çivi alınmalıdır. 7 kere atiha Suresi okunduktan sonra elif harfine çivi batırılmalıdır. Çivi eğer hareket ederse kişilerin yeniden dua okumaları gerekmektedir.

Bu işlemin yalnızca Pazartesi günleri yapılması uygundur. Eğer kağıt hareket ederse, kesinlikle çivinin çıkarılmaması gerekir. 7 gün boyunca aynı işlemin tekrar edilmesi gerekir. Başkasının eşi için bunu yapanlar ve haram olan işlerde bunu kullanmak isteyenlerin başına bela gelir. Bu nedenle bütün işlemlerde iyi niyetle hareket etmelisiniz.

Bir Kimsenin Rüyasına Girmek için Berhetiye Daveti Nasıl Yapılır?

Birinin rüyasına girmek için berhetiye daveti yapmak isterseniz kullanmanız gereken ilk malzeme yastık olacak. Bu davet yalnızca Cumartesi günleri yapılabilir. Bunun dışında davet yapılması kişilerin kendilerine zarar vermesine neden olur. Yastığın üzerine Berhetiye yazılır. Ardından farklı renklerde astık kılıfları kullanılması gerekir. Kullaılan farklı yastık kılıflarının farklı anlamları vardır. Berhetiyye anlamına göre yastık kılıflarının anlamı şu şekildedir:

 • Eğer kırmızı renkli yastık kılıfı kullanırsanız rüyasına girdiğiniz kişi sizi sevecen şekilde görür.
 • Eğer mor renkli bir yastık kılıfı kullanırsanız büyü yaptığınız kişi rüyasında sizden intikam aldığını görür.
 • Eğer beyaz renkli bir yastık kılıfı kullanırsanız büyü yaptığınız kişi rüyasında size hediye aldığını görür.
 • Eğer yeşil renkli bir yastık kılıfı kullanırsanız büyü yaptığınız kişi rüyasında sizinle birlikte tatile çıktığını görür.

Berhetiye Adedleri Ne Kadar?

Berhetiye adedleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Mezcelin için 80 adet,
 • Kerinin için 430 adet,
 • Berşanin için için 553 adet,
 • Tetlihin için 845 adet,
 • Turanin için 80 adet,
 • Bezcelin için için 80 adet,
 • Galmeşin için 1370 adet,
 • Kezhirin için 935 adet,
 • Huturin için 825 adet,
 • Tunişin için 365 adet,
 • Kazmezin için 154 adet,
 • Nemuşelhin için 1026 adettir.

Berhetiyye isimlerini kullanmanın doğru yolu bilinmediği zaman bu isimler kesinlikle kullanılmamalıdır. Aksi halde isimleri kullanan kişilerin başlarına büyük sıkıntılar gelebilir. Başınıza sıkıntı gelmeden davet yapmak isterseniz mutlaka bu işte uzman olan bir medyum hoca ile çalışmanız gerekmektedir. Tecrübeli olmaya hocalar izin yanlış yönlendirebilirler. Yapacağınız işlemlerden sonra yaptığınız işlemin tam tersi bir etki alabilirsiniz. Bu etki yüzünden hayatınız alt üst olabilir. Bu nedenle işlemleri yaptırdığınız sırada çok dikkatli olmanızda fayda vardır. Ayrıca başka insanlara bu isimleri kullanarak davet yaptığınızdan bahsetmeyin. Bu şekilde yapılan davetlerin etkisi biter.

Zengin Olmak için Berhetiye Daveti Nasıl Yapılır?

Zengin olmak için berhetiye daveti yaptığınız zaman paraya para demezsiniz. Kazancınız ciddi anlamda artmış olur. Zengin olmanın karşılığı Keririn’dir. Harfi Ba menzili ie Buteyin’dir. Arapça’da ya Allah manasına gelir. Allah’ın Berhetiyye isimlerini zenginlik için okuduğunuz zaman mutlaka günün gece saatlerini tercih etmeniz gerekir. Tercihen Cuma günü gecesini bekleyin. Her gece bu ismi şerifi okuyan kişilerin kısa zaman içinde cinleri görme yeteneği olacağı söylenir. Kişiler bazen bu cinleri direk görürken bazen de cinler dolaylı yoldan, bir hüddam yardımı ile görülür. Eğer geçim zorluğu varsa, bunu bir kağıda yazın. Toplam 11 kere kağıt üzerinde duanın yazılı olması gerekmektedir. Yazdığınız ismi şerifi eğer bir eşyanın arkasına koyarsanız, kimse o eşyayı çalmya cesaret edemeyecektir. Dua eşya için bir koruyucu haline gelir. Eşya bir daha asla zarara uğramayacaktır.

Düşmanlardan Kurtulmak için Berhetiye Daveti Nasıl Yapılır?

Düşmanlardan kurtulmak için berhetiye daveti yapabilir, bu sayede düşmanlarınız hakkında bir daha asla endişelenmek zorunda kalmazsınız. Havas okulu bilgisine göre ruhani varlıklar Berhetiye daveti ile uyanırlar. Bu varlıklar düşmanlar ile duayı okuyan kişi arasında adeta bir perde oluşturur. Bu daveti yapmak için ihtiyacınız olan şey bir adet kare şekilde kesilmiş beyaz renkli kağıt ve mavi renkli mürekkebi olan kalemdir. Her iki malzemede davet için özel olarak alınmış olmalıdır. Başka ruhani işlemlerde kullanılmış olan davetleri kullanmanız halinde başınıza bazı varlıkları musallat edebilirsiniz. Bu nedenle çok dikkatli olmanızda fayda var.

Bereket ve tesiri çok güçlü olan bu daveti hazırlamak için kağıdın üzerine mavi kalemi kullanarak Heyyen Heyyen ev vahen el vahen yazın. Ardından kağıdı katlayın. Katladığınız kağıdı düşmanınızın olduğu yere koymanız gerekir. Düşmanın evi, ofisi ya da sürekli bulunduğu yere kağıdı saklayabilirsiniz. Kağıdı sakladığınız yerde kimsenin görmemesi çok önemlidir. Aksine davet gerçekleşmemiş olur. Davet başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra ruhani varlıklar sizin ve düşmanınızın arasındaki bağı bozmak için uğraşır. Bir daha bu düşmanınızla asla bir araya gelmezsiniz. Düşmanınız bir daha sizin için sinsi planlar yaparak size zarar veremez.

Berhetiyye duası ile celp aşk büyüsü nasıl yapılır? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Sihir Bozmak için Berhetiye Daveti Nasıl Yapılır?

Sihir bozmak için berhetiye daveti yaparken bir kova suya ihtiyaç duyacaksınız. Kova içinde su miktarı ne çok fazla ne de çok az olmalıdır. Suyu hazırladıktan sonra fındık büyüklüğünde 3 tane tuz parçası suyun içine atılır. Suyun içinde tuzun erimesi için güzelce karıştırılır. Karıştırma işlemi sırasına tam 68 kere Mezcelin Bezcelin isimlerinin okunmaı gerekir. Bu işlemleri yapan kişinin Berhetiyye isimleri mucizesini görmesi için mutlaka abdest almış olması gerekir. Sihirli olan kişinin hazırladığı sudan içmesi gerekir. Su içme işlemi bittikten sonra kişinin niyetini sesli bir şekilde dile getirmesi faydalı olur. Niyet olarak:

“Tuzlu suyumu yaptım. Ben birinin sihrine kandım. Şimdi sihirli suyu içtim, beni esir alan büyüden vazgeçtim. Allah’ım dualarımı kabul eyle de, senin izninle bu beladan kurtulayım. Amin.” İfadesi tekrar edilebilir. İfadeler ne kadar çok tekrar edilirse, işlem kuvvetlenecektir. Bu nedenle niyetinizi söyleyebildiğiniz kadar söyleyin.

İşlerde Başarılı Olmak için Berhetiye Daveti Nasıl Yapılır?

İşlerde başarı yakalanması için berhetiye daveti yapmak en yaygın davetler arasında yer almaktadır. Başarının yakalanması adına Mezcelin Bezcelin ifadelerinin kullanılması gerekecektir. Bu işlemlerde unutulmaması gereken en önemli nokta, kişilerin başarıyı ancak Allah’ü Teala izni ile gerçekleştirebilecek olmasıdır. Bu nedenle duanızı okuduktan sonra sabır göstermeniz çok önemlidir. Kesinlikle duanızı okuduğunuz fakat işlerinize istediğiniz başarıya ulaşamadığınız için isyan etmeyin. Bu Allah’a isyan etmekle aynı şey olur ve Allah kendine isyan edenleri sevmez. Berhetiye duanızın başarılı olmamasının diğer bir nedeni Berhetiyye duası nasıl okunur sorusuna net bir cevap verememeniz olabilir. Duanın nasıl, hangi şartlarda okunması gerektiğini bilmezseniz dualarınız kabul olmayacaktır. Örneğin dualar okunurken kişinin abdestli olması çok önemlidir.

Kişilerin abdest almaması halinde pis olduğu kabul edilir. Allah pis olanları sevmez. Allah temizlenenleri sever. Dua okuduğunuz sırada kıble yönüne dönük olmanız şarttır. Duaya başlamadan önce kıblenin nerede olduğunu tespit edin. Dualarınızı okurken kafanızda başka hiçbir şey olmamalıdır. Duadan başka işlerinizi, dertlerinizi, o gün neler yapacağınızı düşünerek kafanızı meşgul etmemelisiniz. Bunun yerine duayı neden okuyorsanız, bu nedene odaklanmaya çalışın. Niyetinizi defalarca tekrar edin. Gücünü artırmaya çalışın. İşleminizi yaparken kesinlikle aklınızdan kötü bir niyet geçmemsi gerekir. Bütün işlemlerinizi iyi niyetle gerçekleştirin.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ledün İlmi Nedir? İlmi Ledün Hikmet Ve Sırları

ledun ilmi nedir
Ledün ilmini bilenler, hadislerde yer alan bütün sırları ve bilgileri kolay bir şekilde anlar. Ledün ilmine... Devamını oku

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Hoca ve Alim Birinden El Almak Ne Demek? Her İsteyen El Alabilir Mi?

hocadan el almak
Alim ya da hocadan el almanın tanımı, günümüzde manevi ilimler ile ilgilenen herkesin merak ettiği konulardan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Kahve Falı Ritüeli ile Kahve Telvesi Okuma İlmini Öğrenin

kahve fali ritueli nasil yapilir
Kahve falı ritüelinde fincanın ve tabağın yorumlanması için öncelikle kahve pişirme işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz