Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ücretsiz Tarot Falı Bakan Medyum 

Ücretsiz tarot falı bakan medyum hangisi? Tarot falına bakılmasında dua okunur mu? Tarot falı bakarken önemli noktalar nelerdir? İçeriğimizden merak ettiklerinize bakabilirsiniz.

 Ücretsiz Tarot Falı Bakan Medyum 

Tarot falı, düşüncelerin ve bilinçaltında yer alan durumların ne olduğunu öğrenmek için bakılır. Yani tarot falı sayesinde insanların bilinçaltına inilerek detaylı bilgiler elde edilir. Bu yüzden tarot falının bakılmasında işinde uzman olan kişilere gitmekte yarar vardır.

Tarot Falı

Tarot falına herkesin bakması mümkün değildir.  Tarot falında seçilen kartlar ile insanların geçmişleri ve gelecekleri hakkında bütün detaylar ortaya çıkar. Tarot falına baktıranların 3 kart seçmesi durumunda fala bakan kişinin soruları sayesinde bilinçaltında yatan bütün düşünceler tarot falı bakan kişi tarafından okunur. Bu sayede tarot falına bakılan kişinin hayatında nelerle karşılaşacağı ile ilgili detaylar ortaya çıkar.  Tarot falına baktırmak isteyenler, kesinlikle bu falı daha önceden bakıp tecrübe edinen kişilere gitmeleri gerekir.

Ücretsiz su falı bakan medyumlara yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Tarot Falına Bakarken Cinlerle Temas Kurulabilir Mi?

Tarot falına bakılmasında cinlerle temas kurulması mümkün değildir. Tarot falının büyü ile kesinlikle karıştırılmaması gerekir. Tarot kartlarının seçilmesinden önce tarot falına bakılan kişi, kartları karıştırarak bilinçaltındaki bütün düşüncelerin ve hislerin kartlara geçmesini sağlar. Bu sayede falına bakılan kişiler, kendi enerjilerine ve bilinçaltına uygun kartları doğru bir şekilde seçerek gelecekleri hakkında net bilgiler elde edebilir. Bu yüzden tarot falının bakılmasında herhangi bir doğa üstü varlıkların yardımı yoktur. Sadece falına bakılanların enerjileri ve bilinçaltında yer alan düşünceleri karta yansır ve bunun sonucunda gerçekler ortaya çıkar.

Tarot Falı İle Kahve Falı Arasındaki İlişki

Tarot falı ile kahve falı birbirlerinden farklıdır. Aralarında bütünleyici ve birbirlerini tamamlayıcı bir ilişki yoktur. Kahve falı tamamen hisler sonucunda yorumlar yapılarak bakılır.  Tarot falında ise tamamen kişilerin bilinçaltının okunması ile gerçekler ortaya koyulur.

Kahve falının bakılmasında falcılardan destek alınmasına rağmen tarot falına bakılmasında kişiler, kendi kendine de kartları seçerek yorumlar yapabilir. Çünkü, seçilen kartlarda tamamen tarot falını bakan kişinin hisleri ve bilinçaltındaki düşünceleri yer alır. Bu sayede bütün her şey seçilen kartlara yansır ve gelecek hakkında yorumlar kolay bir şekilde yapılır. Bu yüzden kahve falı ve tarot falı tamamen birbirinden farklıdır.

Tarot Falında Tek Kart Kullanılması Doğru Mudur?

Tarot falında tek kartın kullanılması doğru değildir. Çünkü, tek kart hiçbir zaman kişilerin gelecekleri hakkında kesin bilgiler vermez. Tarot kartları her zaman kişilerin hayatları hakkında bilgiler verir. Yani falına bakılan kişilerin geçmişte veya şu anda yaşadıkları veya gelecekte neler yaşayacakları hakkında bilgiler verir. Bu yüzden tarot kartında 3 zaman diliminin anlatımı söz konusudur. Bunun için tarot falının doğru sonuçlar vermesinde toplamda 3 kartın kullanılması gerekir. 3 kartın seçilip yorumlanması durumunda kişilerin bilinçaltındaki bütün düşünceler ve yaşantıları yorumlanabilir.

Tarot Falında Son Kart Ne Anlam İfade Eder?

Tarot falına bakılırken üçüncü kart her zaman bir anlam ifade eder. Bu kart kişinin kaderini temsil eder. Yani kartın açılması sonucunda bilinçaltından yansıyan durumlar olumlu ise kişilerin hayatları boyunca yaşantıları da her zaman güzel bir şekilde geçer. Fakat, tarot falına bakılan kişilerin bilinçaltında olumsuzluklar varsa, bu durum son karta yansır. Bu yüzden bu kartın açılmaması daha doğru olur. Kartın açılması durumunda tarot falına bakılanların kaderlerinde bazı olumsuz durumların bulunduğu ortaya çıkar. Bu yüzden son kart her zaman falına bakılanların kaderlerinde yaşayacakları durumları net bir şekilde ortaya koyar.

Tarot Kartlarının Çekilmesi

Tarot kartlarının çekilmesinde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle 3 kartın çekme işlemini tarot falına bakılacak kişinin yapması gerekir. Çünkü, kişinin bilinçaltının okunması için kartlara dokunup enerjisini kartların üzerine yansıtması gerekir.

Falına bakılan kişinin kartları karıştırıp çekmesi durumunda hayatında meydana gelecek durumlar yorumlanır. Bu sayede kişiler, gelecekleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmış olur. Tarot falı her zaman gerçek bilgileri ve durumları ortaya koyar. Bu yüzden diğer fallar gibi hislerle yorumlanabilen bir fal türü değildir.

Tarot Falı Medyumlar Tarafından Bakılır Mı?

Tarot falı, kesinlikle büyü veya diğer fallarla karıştırılmamalıdır. Çünkü, bütün bunlar tamamen hislerle bakılır. Tarot falı ise tamamen bilinçaltının okunması ile bakılır. Yani tarot falına bakılacak kişinin enerjisini ve düşüncelerini seçilen kartların üzerine yansıtması durumunda kartlar üzerinden kişinin geçmişi ve geleceği hakkında bütün detaylar ortaya çıkar. Bunun için tarot falına bakılmasında medyuma çok ihtiyaç duyulmaz. Dileyen herkes tarot kartlarının üzerindeki anlamların neler olduğunu öğrenerek kendileri de tarot falına kolay bir şekilde bakabilir.

Tarot Falı Bakarken Önemli Noktalar Nelerdir?

Tarot falına bakılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle tarot kartlarının falına bakılacak kişi tarafından iyice karıştırılıp çekilmesi gerekir. Çünkü, falına bakılacak kişinin bilinçaltında yatan her şey tarot kartlarını karıştırırken kartların üzerine geçer. Bunun dışında tarot kartlarının hangi zamanı ifade ettiğini ve ne anlama geldiklerini iyi bir şekilde öğrenmek gerekir. Çünkü, kartlar toplamda 3 zamanda yaşanan veya yaşanacak durumları ortaya çıkarır. Bu zamanlar, geçmiş, şimdiki ve gelecek zamandır. Bunun için tarot falına bakmadan önce kartlar hakkında detaylı bilgilere ulaşmakta fayda vardır.

Tarot Falı Ve Aşk İlişkisi

Tarot falına bakılmasının en büyük sebeplerinden birisi de kişilerin aşk hayatlarının ne durumda olduğunu öğrenmek istemesidir. Tarot falına aşk hayatının öğrenilmesi için bakılması durumunda toplamda 7 kartın açılması gerekir. Aşağıda verilen tarot falının bakılması sonucunda hangi bilgilerin ortaya koyulduğu ile ilgili detaylar verilmektedir:

 • Yıldız kartı aşk yaşadığınız insanla ilişkiniz hakkında bilgi verir.
 • Bunun dışında partner yıldızı kartı aşık olduğunuz kişi hakkında detaylı bilgiler verir.
 • Aşk yıldızı kartı ise sevgiliniz ile aranızdaki sevgi bağının hangi durumda olduğunu açıklar.
 • Bununla birlikte tehlike yıldızı kartı sevgilinizle aranızda oluşacak olumsuz durumları açık bir şekilde ifade eder.
 • Bunun yanı sıra şans yıldızı kartı sevdiğiniz ile aranızdaki bağı daha ne kadar fazla kuvvetlendirebileceğiniz hakkında bilgiler sunar.
 • Bunun haricinde sır yıldızı kartında sevgilinizin sizden sakladığı bir şeyin olup olmadığı net bir şekilde ortaya çıkar.
 • Aynı zamanda gelecek yıldızı kartında ise sevgilinizle gelecekte birlikte olup olmayacağınız anlatılır. Bununla birlikte gelecekte ne tür durumlarla karşı karşıya kalacağınız hakkında bilgiler verilir.

Yukarıda verilen 7 kartların sonucunda aşk hayatınızı kolay bir şekilde öğrenebilme şansını elde edebilirsiniz. Tarot kartları ile aşk hayatınızı öğrenmek için kartları kendiniz de yorumlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak kartların hangi anlamı ifade ettiklerini öğrenmeniz gerekir.

Tarot Falı Gerçekleri Yansıtır Mı?

Tarot falına bakılması sonucunda bütün her şey net bir şekilde ortaya çıkar. Yani tarot falına baktıranlar, falda çıkanları gerçek hayatlarında da olduğu gibi yaşamaya başlar. Örneğin; aşk hayatınızda veya iş hayatınızda gelecekte hangi durumlarla karşılaşacağınız kartlarda net bir şekilde ortaya çıkar. Bu sayede kariyer ve aşk hayatınızda ilişkilerinizi kontrol altına alarak meydana gelecek durumlar için tedbir alabilirsiniz. Bu yüzden tarot falı her zaman gerçekleri birebir yansıtır.

Fala bakılmasında kartlara fala bakılan kişinin enerjisi yansıdığı için kişinin bilinçaltındaki düşünceler kolay bir şekilde okunabilir. Tarot falına baktırmak isteyeler, işinde uzman kişilere müracaat edebilir. Bununla birlikte tarot kartlarının ne anlam ifade ettiklerini öğrenerek kendi hayatlarını kendileri kolay bir şekilde yorumlayabilir.

Ücretsiz remil falı bakan medyuma yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Tarot Falına Bakılmasında Dua Okunur Mu?

Tarot falına bakılmadan önce falın güzel enerjilerle bakılabilmesinde duaların da etkisi vardır. Bu yüzden tarot falına bakılmadan önce içten ve samimi bir şekilde aşağıda verilen duaların tek tek okunması gerekir. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.
 • Kevser Suresi: Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. İnnâ a’taynâ ke’l-kevser. Fesalli li-Rabbike ve’nhar. İnne şâni’eke huve’l-ebter.
 • Rahman Suresi: Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan. Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan. Ella tatğav fil mizan. Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam. Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ledün İlmi Nedir? İlmi Ledün Hikmet Ve Sırları

ledun ilmi nedir
Ledün ilmini bilenler, hadislerde yer alan bütün sırları ve bilgileri kolay bir şekilde anlar. Ledün ilmine... Devamını oku

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Hoca ve Alim Birinden El Almak Ne Demek? Her İsteyen El Alabilir Mi?

hocadan el almak
Alim ya da hocadan el almanın tanımı, günümüzde manevi ilimler ile ilgilenen herkesin merak ettiği konulardan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Kahve Falı Ritüeli ile Kahve Telvesi Okuma İlmini Öğrenin

kahve fali ritueli nasil yapilir
Kahve falı ritüelinde fincanın ve tabağın yorumlanması için öncelikle kahve pişirme işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz