Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

Sadece 1 günde etkili aşk büyüsü nasıl yapılır, kimler yapabilir ve deneyimli medyum hocaların aşk büyüsündeki etkileri hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

 1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan kişilerin başvurduğu manevi yöntemler arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere aşk büyüleri pek çok farklı çeşidi bulunan ve Havas ilimlerinde en çok tercih edilen kara büyüler arasında yer almaktadır. Günümüzden yüzyıllar öncesine kadar uzanan bir geçmişe sahip olan bağlama büyüleri, yıllar boyunca süren ruhani çalışmaların ürünleri olarak günümüze dek gizli kalmayı başarabilmiştir. Bağlama büyüleri arasında pek çok çeşidin varlığından söz etmek mümkün iken, özellikle sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişiler 1 günde çok hızlı tutan aşk büyüsü arayışında bulunmaktadır. Bir bağlama büyüsünün çok hızlı bir şekilde etki göstermesi ve kuvvetli bir tesire sahip olması o aşk büyüsünün gerçekten çok başarılı olduğunu gösteren unsurların başında gelmektedir.

Kadim büyü kitaplarında en geniş yer kaplayan büyü uygulamalarının başında muhakkak aşk büyüleri gelmektedir. Yüzyıllar boyunca hem erkekler hem de kadınlar tarafından bizzat icra edilen bu uygulamalar, milyonlarca kişinin sevdiklerine kavuşup bir ömür boyu mutlu ve mesut bir hayat sürmelerine vesile olmuştur. Eğer siz de sevdiğinize yalnızca 1 günde etki edecek aşk büyüsü arayışınızdaysanız öncelikle Havas ilimlerinde ve manevi yönden yüksek bilgi birikimine sahip medyum hocaların desteğine başvurmanız tavsiye edilmektedir.

Hızlı Tutan Aşk Büyüsü Var Mıdır?

Kadim büyü kitaplarında ve ezoterik öğretilerde bulunan bazı ritüeller, diğerlerinden farklılaşmaktadır. Bu farklılığın sebebi hem büyü ritüellerinin icra edilmesinde hem büyüde kullanılan malzemelerde hem de büyünün etki süresi ve kuvvetinde görülmektedir. Dolayısıyla mukaddes kitabelerde yer alan büyü uygulamaları birbirinin ne aynısıdır ne de aynı etkileri göstermektedir. Bu sebeple hızlı tutan aşk büyüsü arayışında olan kişiler, öncelikle doğru medyum hocalardan ya da büyü üstatlarından faydalanmalıdır. Bu türden hayatını manevi çalışmalara adamış, dünya dışı ruhani varlıklarla çok rahat bir şekilde iletişim kurabilen insanların tavsiyeleri ve hazırladıkları tılsımlar ile çok kısa sürede etki gösteren aşk büyülerinin varlığından bahsetmek mümkündür. Bağlanma büyüsü nasıl yapılır, gerçek bağlılık büyüsü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Anında Etkili Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

Günümüzde özellikle genç yaştaki bay ve bayanların en çok ilgi gösterdiği manevi uygulamaların başında aşk ve bağlama büyüleri gelmektedir. Kadim kaynaklarda gösterildiği üzere bu tür büyülerin uygulanışında bazı özel ritüellerin bulunduğu bilinmektedir. Büyünün icra edilmesinde niyet ve amacın etkisi de yüksektir. Aşk büyüleri hem erkeklere hem de bayanlara yönelik icra edilebilir. Bunun yanı sıra aşk ve bağlama büyüleri sadece bekarlara değil aynı zamanda mevcut durumda evliliği devam eden kadın ve erkeklere yönelik de icra edilebilmektedir. Anında etkili aşk büyüsü yapmak isteyenler genellikle şunlardan oluşmaktadır:

 • Platonik aşıklar, sevdiği tarafından aynı şekilde sevgi ve aşk görmek isteyenler,
 • Aralarında duygusal bağ olsa da çeşitli nedenlerle bir türlü sevgili olamayanlar,
 • Evlilik yolunda ilerleyen sevgililerin, sözlülerin, nişanlıların bir an önce sakata gelmeden evlenmesini isteyenler,
 • Evli karı koca arasındaki aşkı kuvvetlendirmek isteyenler,
 • Kızlarına veya oğullarına hayırlı bir gelin ya da damat adayı bulan anneler,
 • Eşlerine ya da sevgililerine karşı ilgisizlerin kendilerine bağlanmasını isteyenler

Görüldüğü üzere anında ve çok çabuk etki gösteren aşk büyülerinin pek çok kişi tarafından farklı amaçlar uğruna icra edildiği görülmektedir. Ancak bu büyülerin etki etmesinde bazı kriterlerin ve kadim büyü kitaplarında altı çizilen uyarıların bulunduğu unutulmamalıdır.

Aşk Büyüsünün Hızlı Etki Göstermesi İçin Ne Yapılmalıdır?

Hangi aşk büyüsünün yapılmak istendiğinden bağımsız olarak, yani siz hangi aşk büyüsünü yapmak isterseniz isteyin, bağlama büyüsünün çok kuvvetli bir biçimde ve kısa sürede etki göstermesi için gerekli olan bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartları karşılamadan en çabuk tutan aşk büyüsü bile sizin beklentilerinizi karşılamayacaktır. Dolayısıyla manevi konularda yüksek ilmi birikime sahip medyum hocaların da sıklıkla tavsiye ettiği bu kritelere uygun hareket edilmesi gerekmektedir. Bu kriterlerin en başında ve en önemlisi ise aşk büyüsünün yönlendirileceği kişi ile kendisine aşık olması istenen kişinin arasında daha önceden bir tanışıklığın bulunması gelmektedir.

Bir örnekle daha basit bir şekilde anlatacak olursak; aşk büyüsünü yapacağınız sevdiğiniz kişinin sizi daha önce herhangi bir şekilde tanıyor olmalıdır. Sizinle aynı okulda okumuş bir zamanlar arkadaşınız olmuş, aynı mahallede oturduğunuz ya da aynı işyerinde çalıştığınız kişilere yönelik uygulandığı taktirde aşk büyüleri çok daha etkilidir. Bunun yanı sıra aranızda hiç konuşma dahi geçmese de ismini bildiğiniz ve her gün aynı otobüse bindiğiniz kişi dahi olsa bir bakışma yakınlığının kurulmuş olması bağlama büyüsünün tutması için yeterlidir. Aksi halde sizi daha önce hiç görmemiş veya görmesi muhtemel dahi olmayan kişilere yönelik aşk büyüsü yaptığınızda tutmasını beklemeniz boşa bir bekleyiş olacaktır. Örnekle açıklamak gerekirse, megastar olarak adlandırılan bir kişiye aşk büyüsü yönlendirseniz, bu büyünün etki edip bu kişinin gelip size aşık olmasını beklemek beyhude bir bekleyişten farksızdır.

Bir Gecede Deli Divane Eden Aşk Büyüsü

En kısa sürede sevdiği tarafından ilanı aşk edilmeyi bekleyen kişiler, bir gecede deli divane eden aşk büyüsü uygulamasını çalışmaktadır. Bu tür uygulamalar çok uzun yıllar boyunca günümüze kadar gizli saklı kalmayı başarmış manevi ritüellerden oluşmaktadır. Bu ritüelleri esaslarına uygun bir şekilde icra ettiğiniz taktirde ertesi günün sabahında ya da en geç 5. günün şafağında büyünün yönlendirildiği kişinin size ilanı aşk etmesi kaçınılmaz olacaktır.

Bir gece gibi çok kısa bir sürede etki eden aşk büyüleri için Havas ilimlerinde ve bağlama büyüleri konusunda çok yüksek ilmi becerilere sahip medyum hocaların hazırlayacağı vefkler ve tılsımlar büyük rol oynamaktadır. Bu tılsımlar, aşk büyüsünde görevlendirilen dünya dışı varlıkların çok hızlı bir şekilde ikna olmasına ve büyünün tesirlerini anında göstermesine vesile olmaktadır. Eğer bu konuda yapılması gereken işlemler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, internet üzerinden danışmanlık yapan deneyimli medyum hocaların desteğini alabilirsiniz. Aşk büyüsü nasıl yapılır, gerçek aşk büyüleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yıldırım Kadar Etkili Aşk Büyüsü

Medyum hocaların hazırladığı tılsımlar sonucunda yıldırım kadar çabuk etkili aşk büyüleri icra edebilirsiniz. Bu tür büyüler deli gibi aşık etme büyüsü olarak da adlandırılmaktadır. Manevi yönden etki altına alınan kişiler kadın veya erkek, evli ya da bekar olması fark etmeksizin büyü sonucunda aşık olması istenen kişinin peşinde kuyruk gibi gezecektir. Kalan ömrünün tamamını aşık olduğu kişilere adayan bu kişilerin ancak ve ancak aşk büyüsü bozma işlemleri sonucunda gönül gözleri açılabilmektedir.

Dolayısıyla ustaca yapılmış bağlama büyüsü bozulana kadar bu kişiler sevdiklerinin ne sözünden çıkarlar ne de onların izni ve rızası olmadan yanlarından bir adım öteye atabilirler. Bu yüzden milyonlarca erkek ve kadın bağlama büyülerinin nasıl ve ne şekilde yapılacağını araştırmaya devam etse de bu konuda en etkili çözümler tabii ki Havas ilimlerinde uzman medyum hocalardadır. Bu hocaların uygulamaları sayesinde büyünün tesiri kolaylıkla kurulabilmektedir. Yine aynı şekilde bağlama büyüsünün bozulması konusunda da ilim ve irfan sahibi medyum hocalardan manevi destek alınması mühimdir.

Yorumlar (6 Yorum)

 1. Dilek 5 Mart 2020 04:12

  Iyi geceler hocam yildizim cok dusuk 20 senelik evliyiz kocamla surekli kavga ediyoruz bana saygi ve sevgisi hic yok surekli kusurlarimi soyluyor cok kufur ediyor ne yapmam gerek bizimle zaman gecirmeyi sevmiyor cok sinirli insanlarin yaninda surekli bana kiziyor sorumluluk hic almiyor uzuluyorum bu duruma yardimci olurmusunuz iyi geceler cevabinizi bekliyorum.

 2. 10numara hoca 24 Ekim 2019 21:34

  10 günde geri çevirme bağlama yapmıştınız gerçekten ben inanmıyordum işlemleri yaptım özel gün ve bazı sorunlarımdan dolayı biraz gecikmeli bitirdim yapacaklarımı bitirdim ertesi gün kocam aradı çok pişmanlık dolu bir telefon görüşmesi yaptı benimle gerçekten dönmek istiyor ne yapmalıyım akıl verin bana nolur whatsapp dan yazdım görmediniz işlemler tuttu ne yapacağımı danışmak istiyorum bana sormadan bir karar alma demiştiniz. cevap bekliyorum ellerinizden öperim.

 3. hoca nasıl biri? 24 Ekim 2019 21:20

  aşk büyüsü yaptıranlardan cevap bekliyorum nasıl hoca sağlammı lütfen bilgi verin.

 4. MertCevap 23 Ekim 2019 22:17

  cevap için yazıyorum işlemler tuttu ne yapacağımı danışmak istiyorum bana sormadan bir karar alma demiştiniz. cevap bekliyorum ellerinizden öperim.

 5. PeriHanım 23 Ekim 2019 22:16

  hocam merhaba çalışmalarınızı takip ediyorum yaptıklarınız çok başarılı şeyler gerçekten yazılarınızı beğenerek okuyorum.

 6. Semra Manisadan 23 Ekim 2019 14:52

  Hocam ben semra 29 eylül de sizle işlem için anlaşmıştık 1 günde geri çevirme bağlama yapmıştınız gerçekten ben inanmıyordum işlemleri yaptım özel gün ve bazı sorunlarımdan dolayı biraz gecikmeli bitirdim yapacaklarımı bitirdim ertesi gün kocam aradı çok pişmanlık dolu bir telefon görüşmesi yaptı benimle gerçekten dönmek istiyor ne yapmalıyım akıl verin bana nolur whatsapp dan yazdım görmediniz işlemler tuttu ne yapacağımı danışmak istiyorum bana sormadan bir karar alma demiştiniz. cevap bekliyorum ellerinizden öperim.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz