Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

Kocayı kendine aşık etme büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede işe yarar? Kocayı kendine aşık etme büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında gerçek bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını evlerine ve kendilerine bağlayabilir. Kocayı aşık etme büyüsünün yapılmasında farklı malzemeler ve teknikler kullanılır. Medyum hocasının tavsiyeleri ile birlikte size en uygun olan aşık etme büyüsünü seçerek kocanızı kendinize ve  yuvanıza bağlayabilirsiniz. Bu sayede yıkılan evlilikler kurtarılmış olur.

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsünün Anlamı

Kocayı aşık etme büyüsünde, doğa üstü varlıkların yardımları ve destekleri alınır. Bunun için büyünün yapılmasında bu varlıkları çağırmada okunması gereken surelerin ve tılsımlı sözcüklerin doğru telaffuz edilmesi gerekir. Aynı zamanda kocayı aşık etme büyüsü yapılırken cinleri çağırma esnasında odanın çok temiz olması gerekir. Bu büyünün yapılmasında iyi cinler görev aldığı için her zaman bu cinler temiz ortama çağrıldıklarında gelir.

Kocanızı kendinize aşık etmek istiyorsanız, cin çağırma ve büyünün diğer kalan aşamalarını tamamlamak için medyum hocasına gitmelisiniz. Bu büyünün yanlış yapılması sonucunda  cinler  sonsuza kadar size ve büyüyü yaptığınız kocanıza musallat olup sizi rahat   bırakmaz.

Cinlerle Kocayı Aşık Etme Büyüsü Yapılabilir Mi?

Cinlerle kocayı aşık etme büyüsünün yapılması mümkündür. Bu cinler, bu büyüyü yaparken direkt olarak ortama çağrılır. Doğru iletişimin kurulmasının ardından cinler büyünün yapım aşamasına katılarak kocayı aşık etme büyüsünün etkisinin daha kuvvetli olması için güçlerini ortaya koyar.

Büyünün yapılmasında cinleri çağırma işlemini medyum hocası yapmalıdır. Bu büyüde görevlendirilen cinler, medyum hocasına karşı terslikler yapmayacağı için hocanın desteği alınmalıdır. Eğer, cinleri çağırma işlemini siz yaparsanız, cinlerin size karşı uyuz olup büyünün etkisini ters yansıtma durumları da meydana gelebilir. Kocanızı kendinize bağlamak yerine, daha da uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Bu yüzden cinlerin çağrılmasında risk almamak için medyum hocasına talepte bulunmak gerekir.

Köpek gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Sarımsak İle Kocayı Aşık Etme

Sarımsak ile kocanızı kendinize aşık edebilirsiniz. Sarımsak büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyünün tutması hemen gerçekleşir. Bu yüzden büyüyü doğru tutturmak bu noktada çok önemlidir. Sarımsak ile kocayı aşık etme büyüsünü daha önceden hiç yapmamış kişiler, kesinlikle medyum hocasına gitmelidir.

Sarımsak büyüsünün yapılmasında ilk olarak bir diş sarımsak alınır ve ikiye ayrılır.  Bu işlemin ardından kesilen sarımsağın iç yüzü ile beyaz kâğıda daire çizilir. Dairenin çizilmesinin sonucunda dairenin içerisine eşinizin ve annesinin adını yazınız. İsimlerin yazılmasından sonra bakır bir tasın içerisinde kâğıt yakılmalıdır. Kâğıdın kül haline dönüşmesinden sonra bu külü kocanızın yemeğine veya içeceğine katmalısınız. Büyünün bütün aşamalarının tamamlanmasından sonra kocanıza yedirdiğiniz veya içirdiğiniz büyü sayesinde eve ve size  bağlanması kolay bir şekilde gerçekleşmiş olur. Bunun dışında yakılan kâğıtların küllerini kocanızın kıyafetlerine de sürebilirsiniz.

Kaşık İle Kocayı Aşık Etme

Kaşık ile de kocanızı kendinize aşık edebilirsiniz. Bunun için ilk olarak medyum hocasına giderek kaşık büyüsünün evde nasıl yapılacağı hakkında bilgi almanız gerekir. Bilgilerin alınmasından sonra kaşık ile kocanızı kendinize bağlamak için büyünün yapım işlemlerine başlamalısınız.

İlk olarak beyaz bir bezi alıp içerisine toz ve kesme şeker koyunuz. Şekerlerin beze koyulmasının ardından bohça şeklinde bezi katlamalısınız. Daha sonra tahta kaşığı alarak 21 kere “Ya kaşık” diye tekrarlamanız gerekir. Bu kelimeyi söylerken aynı zamanda tahta kaşığı bezin üzerine vurarak içerisinde yer alan kesme şekeri ezip toz şeker ile karışmasını  sağlamalısınız. Kesme şeker iyice ezilip toz şekerin içerisine karıştıktan sonra büyünün yapım  aşaması tamamlanmış olur.  Bundan sonra hazırlanan şeker karışımını kocanızın suyuna veya içeceğine döküp içirmelisiniz. Kocanızın büyüyü içmesi durumunda kısa sürede evine geri dönerek size yeniden aşık olur ve bunun sonucunda evliğiniz büyük bir tehlikeden kurtulmuş olur.

Düğüm Büyüsü İle Kocayı Aşık Etme

Düğüm büyüsü ile kocanızın sizden başkasına gitmemesini sağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapılmasında kullanılan yöntemler çok farklıdır. Özellikle büyünün daha etkili sonuçlar verebilmesi için doğa üstü varlık olan Hüddam Garaminar büyünün yapım aşamasında çağrılır. Bu varlığın desteği ile düğüm büyüsünü yaparak kocanızı kendinize bağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle medyum hocasından yardım istemek gerekir. Bununla birlikte doğa üstü varlığı çağırırken çok dikkatli olunmalıdır. Aşağıda düğüm büyüsünün nasıl yapılması gerektiği hakkında detaylar yer alır:

 • İlk olarak büyünün yapılması için kırmızı ve siyah renkte ip alınması gerekir.
 • İplerin alınmasından sonra Pazar günü karanlık ve sessiz bir odaya geçilmelidir.
 • Yere oturduktan sonra kıbleye yönünüz ters olacak şekilde dönünüz.
 • Bundan sonra gözlerinizi kapatarak 77 defa “Ya Hüddam Garaminar” diye söylemeniz gerekir.
 • Bu kelimeyi sözlerken içinizden de aynı zamanda kocanızın size bağlanması için niyette bulunmanız gerekir.
 • Niyetinizi ettikten sonra gözlerinizi açarak kırmızı ipi elinize alın ve “Hüddam Garaminar hatırına beni yarı yolda bırakma ve emeğimi ziyan etme”
 • Bunu dedikten sonra kırmızı ipi bırakarak siyah ipi alın ve “Sen, müracaat ettiğim görevli varlığın bir vesilesi ve aracısı olarak bana hizmet etmelisin ve hizmetini en güzel şekilde ifa etmelisin” tılsımlı sözcüğünün söylenmesi gerekir.
 • İplerin üzerine tılsımlı sözcükleri okuyup niyetin edilmesinden sonra iplere üç kere düğüm atmanız gerekir.
 • Düğümün atılmasından sonra “Siyah ve kırmızı ip bana hizmet edecek ve benim niyetimi yine ifa edecek. Hüddam Garâminâr da düğüm atacak artık güzellikler gelecek mutlu olup yaratık” sözcüğü okunduktan sonra 1 hafta boyunca düğüm atılmış iplerin evde kimsenin  ulaşamayacağı yerde saklanması gerekir.
 • 1 hafta iplerin saklanmasının sonucunda kocanız birden evine ve size yeniden bağlanarak evliliğinizdeki problemleri ortadan kaldırmış olursunuz.

Kocayı Aşık Etme Büyüsü Kendini Nasıl Gösterir?

Kocayı aşık etme büyüsünün yapılmasından sonra etkilerini göstermesi 1 hafta içerisinde  meydana gelir. Bu büyünün yapılmasından sonra kocanızın davranışlarında ve hareketlerinde  değişimler ortaya çıkar. Aşağıda kocayı aşık etme büyüsünün yapılmasından sonra gözle görülen değişimler  açıklanmaktadır:

 • Kocayı aşık etme büyüsünün yapılmasından sonra kocanızın size deli gibi aşık olduğunu ve bağlandığını göreceksiniz.
 • Bununla birlikte kocanızın eve bağlanıp sosyal çevresi ile iletişimini kestiğinin farkına varacaksınız.
 • Aynı zamanda kocanızın sizin yanınızda olmasına rağmen her zaman aynı evde sizi sürekli özlediğini hissedeceksiniz.
 • Bunun dışında rüyalarında bile kocanız hep sizi görecek.

Yukarıda verilen belirtiler doğrultusunda kocanızın kendinize yeniden bağlanmasını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.

Evde Kocayı Aşık Etme Büyüsü Yapma

Evde kocayı aşık etme büyüsünün yapılması mümkündür. Bunun için yapılacak büyünün yapım aşamalarını ve büyüde okunması gereken tılsımlı sözcüklerin neler olduğunu medyum hocasından öğrenmeniz gerekir. Bütün detayları öğrendikten sonra medyum hocasının  talimatları ile birlikte evde kocayı  aşık etme büyüsünü yapabilirsiniz.

Evde yapılan aşık etme büyüsü genellikle nohut malzemesi ile yapılır.  Nohudun üzerine kocanız hakkında iyi niyetlerde bulunmanız ve nohutlara duaları ve tılsımlı sözcükleri okumanız sonucunda nohudu evde 1 haftalık süre zarfında saklamanız durumunda kocanızı  kendinize aşık edebilirsiniz.

Etkili Aşk Büyüsü İle Kocayı Aşık Etme

Etkili aşk büyüsünün yapılması sonucunda kocanızı sonsuza kadar kendinize aşık edebilirsiniz. Bu büyünün yapılmasında kırmızı mum kullanılır. Mumun kırmızı olmasına çok dikkat etmek gerekir. Çünkü, bağlama ve aşık etme büyülerinin etkili bir şekilde tutması için tutkunun  rengi olan  kırmızının  tercih  edilmesi gerekir.

Kırmızı mumun satın alınmasından sonra medyum hocası kocanızın kişisel bilgileri ile Havas  ilminden yararlanarak vefk hazırlar. Vefkin hazırlanması sonucunda vefk kırmızı mumun ateşinde yakılır. Bunun sonucunda da eşinizin size olan tutkusu ve bağlılığı gitgide artar. Bu  sayede eşinizle birlikte ikinci baharınızı yaşama fırsatını elde edebilirsiniz.

Kocayı kendinden soğutma duası hangisi? İnceleyebilirsiniz.

Tutsak Büyüsünün Tanımı

Tutsak büyüsü ile eşinizi kapınızda köpek ederek her dediğinizi ona yaptırabilirsiniz.  Tutsak büyüsünün etkisi çok güçlüdür. Yapılmasının ardından kocanızın sizin etrafınızda deliler gibi pervane olduğunu göreceksiniz. Bu büyünün yapılmasında medyum hocası ebced hesabı yaparak kocanızın kişisel bilgileri ile birlikte özel dualar ve tılsımlı sözcükler yazarak vefk hazırlar. Hazırlanan vefki kocanıza içirerek veya evde saklayarak kocanızın size köpek gibi aşık olmasını sağlayabilirsiniz.  Bununla birlikte tutsak büyüsünün hazırlanmasında okunması gereken dualar ve sureler vardır. Bu dualar ve sureler büyünün daha etkili olmasını sağlar. Aşağıda tutsak büyüsünde okunması gereken sureler verilmektedir:

 • Rum Suresi: Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.
 • Fetih Suresi: İnnellezıne yübayiuneke innema yübayiunellah yedüllahi fevka eydıhim fe men nekese fe innema yenküsü ala nefsih ve men evfa bi ma ahede aleyhüllahe fe se yü’tıhi ecran azıyma.
 • Meyrem Suresi: Tekadüs semavatü yetefettarne minhü ve tenşekkul erdu ve tehırrul cibalü hedda, En deav lirrahmani veleda, Ve ma yembeğıy lir rahmani ey yettehıze veleda, İn küllü men fis semavate vel erdı illa atir rahmani abda, Le kad ahsahüm ve addehüm adda,Ve küllühüm atıhi yevmel kıyameti ferda, İnnellezıne amenu ve amilus salihati se yec’alü lehümür rahmanu vüdda, Fe innema yessernahü bi lisanike li tübeşşira bihil müttekıyne ve tünzira bihı kavmel lüdda, Ve kem ehlekna kablehüm min karn hel tühussü minhüm min ehadin ev temeu lehüm rikza.
 • Dua Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Vedduha, Velleyli iza seca, Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala, Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula, Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda, Elem yecidke yetiymen feava, Ve vecedeke dallen feheda, Ve vecedeke ‘ailen feağna, Feemmel yetiyme fela tekhar, Ve emmessaile fela tenher, Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.

Yukarıda verilen surelerin 7 kere okunmasının ardından tutsak büyüsünün etkisi görülmeye başlar. Bu surelerin okunmasında abdest almak gerekir.

Bir Gecede Kocayı Aşık Etme

Bir gecede yapılan kocayı aşık etme büyüsünün sonucunda ertesi gün kocanızın size olan  davranışlarında meydana gelen değişimleri fark edeceksiniz. Bu durumun sonucunda kocanızı kendinize bağlayarak onu deli divaneye dönüştürebilirsiniz. Bir gecede yapılan büyülerin medyum hocası eşliği ile yapılması gerekir. Çünkü, bu büyülerin evde yapılması mümkün değildir.

Medyum hocası 24 saatte etkisini gösteren aşık etme vefkini hazırlayarak kocanızın size yeniden bağlanmasını sağlar. Büyünün kısa sürede yapılmasının sonucunda etkisi çok güçlü olur. Bu büyünün medyum hocası tarafından hazırlanıp kocanıza uygulamanız durumunda ömür boyu kocanız, her istediğinizi kendi iradesi ile yapıyormuş gibi hissederek bir dediğinizi iki etmez. Bu yüzden bir gecede kocayı aşık etme büyüsünü medyum hocasına  yaptırınız.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Gerçek Aşk Büyüsü Tarifleri, Çabuk Tutan Aşk Büyüleri 

gercek ask buyusu nasil yapilir
Gerçek aşk büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken adımların doğru bir şekilde yapılmasından sonra kısa sürede sevdiğiniz insanın... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz