Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

24 Saatte Aşık Etme Kendine Bağlama Ritüeli

24 saatte aşık etme kendine bağlama ritüeli nasıl yapılır, gerekli olan malzemeler nelerdir? Aşk ritüelini kimler yapabilir? Gerekli bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 24 Saatte Aşık Etme Kendine Bağlama Ritüeli

24 saat içerisinde belirtilerini gösteren bağlama ve aşık etme ritüelleri sonucunda sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Evli olmanız durumunda aşık etme ve bağlama ritüelini uyguladığınızda ise eşiniz size eskisinden daha çok bağlanmış olacaktır.

Evde Yapılacak Bağlama Ritüeli

Aşağıda evde yapılacak bağlama ritüelinin nasıl hazırlanması gerektiği detaylarıyla birlikte verilmektedir:

 • Odanıza bir adet yuvarlak masayı koyun.
 • Daha sonra masanın üzerine siyah veya kırmızı renkte bir masa örtüsü serin.
 • Bir beyaz kağıdı üçgen şekline getirerek masanın ortasına yerleştirin.
 • Ardından üçgenin bir kısmına kendi adınızı, diğer kısmına sevdiğiniz kişinin adını ve üçgenin son ucuna “Tarapagas” yazısını yazın.
 • Bir kırmızı mum yakın ve mumu sağ elinize alın.
 • Mum sağ elde olacak şekilde masanın etrafında soldan sağa doğru gezdirilerek “Gavallo” sözcüğünün söylenmesi gerekir.
 • Daha sonra masaya bir cam koyun ve sol elinizi camın üzerine yerleştirin.
 • Ardından sağ elinizi de camın üzerine mumla birlikte koyarak “Adlawah saus. Piro Tagul, Ahvadol. Wader nore cofadot, ude ” sözcüğü söyleyin.
 • Bütün işlemleri yaptıktan sonra içinizden sevdiğiniz kişi hakkında iyi niyetlerde bulunun ve suyu masanın üzerindeki kağıda dökerek ritüelin yapım aşamaları bitmiş olur.

Aşk Ve Bağlama Ritüellerinin Etkileri

Aşağıda aşk ve bağlama ritüellerinin yapılmasından sonra ortaya çıkan durumlar tek tek anlatılmaktadır:

 • Bağlama ve aşk ritüelinin yapılmasından sonra kişi ruhsal olarak bunalıma ve depresyona girer. Sizden başka kimse ile konuşmak istemez.
 • Geceleri bir türlü uyuyamazlar. Sadece ritüeli yapan kişiyi düşünmekle meşguldürler.
 • Bağlama ve aşık etme ritüelinin yapılmasından sonra 14 gün geçince karşı taraf sizinle görüşmek için irtibat içerisine girer ve en kısa zamanda sevdiğiniz kişiyle yan yana olma fırsatını elde etmiş olursunuz.

Aşk Ve Bağlama Ritüelinin Etki Zamanı

Aşk ve bağlama ritüelinin etki etme süresi kişinin karakteristik özelliklerine göre değişmektedir. Genel olarak yapılan bağlama ve aşık etme ritüelleri ilk 7 gün içerisinde belirtilerini göstermeye başlar. Ritüelin etkileri ise tamamen 14 gün içerisinde ortaya çıkar ve 14 günün sonunda karşı taraf size olan hislerini ve bağlılığını göstermiş olur.

Aşk Ritüel Türleri

Aşağıda aşk ritüeli çeşitlerinin neler olduğu detaylarıyla birlikte verilmektedir:

 • Sabun ile yapılan aşk ritüeli bulunmaktadır.
 • Kaşıkla uygulanan aşk ritüeli de vardır.
 • İple yapılan aşk ritüelini de sevdiğiniz kişi üzerinde uygulayabilirsiniz.
 • Mumla yapılan aşk ritüeli en çok tercih edilen bağlama ve aşık etme ritüelinin arasında yer almaktadır.
 • Karabiber ile yapılan aşk ritüeli de etkisini kuvvetli bir şekilde ortaya çıkarmaktadır.
 • Tırnak veya saç teli ile yapılan aşk ritüelini eşinize veya platonik olarak aşık olduğunuz kişiye yaptırabilirsiniz.
 • Düğüm ile yapılan aşk ritüeli çeşidi de bulunmaktadır.

Sevgiliyi Geri Aşık Etme Ritüeli

Aşağıda sevgiliyi geri getirmek için yapılan aşık etme ritüelinin nasıl hazırlanacağı en ince ayrıntısına kadar anlatılmaktadır:

 • Öncelikle ritüelin uygulanacağı kişinin adı soyadı, annesinin adı ve doğum tarihi gibi kişisel bilgilerin elde edilmesi gerekir.
 • Daha sonra dolunay olan bir zamanda gece 12’den sonra ritüelin yapılış aşamasına başlanır.
 • İlk olarak iki küçük aynalara geri döndürmek istediğiniz eski sevgilinizin resmini ve kendi resminizi kırmızı kurdele ile bağlamanız gerekir.
 • Daha sonra aynalar camın kenarına ay ışığının altına koyularak 1 gece beklenilmesi sağlanmalıdır.
 • Sabahın erken saatlerinde aynalar camın kenarından kaldırılmalı ve evin içerisinde kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanmalıdır.
 • Bütün işlemlerin yapılmasından sonra bir sonraki dolunayın oluştuğu zaman eski sevgiliniz size pişman olmuş bir şekilde geri dönecektir.

1 günde sevdiğini kendine aşk ritüeli ile bağlama bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Hemen Aşık Eden Dua Ritüeli

Aşağıda anında aşık etmede etkili olan dua ritüelinin hazırlanışı ayrıntılarıyla birlikte anlatılmaktadır:

 • Aşık etmede etkili olan duanın öncelikle bir beyaz temiz kağıda yazılması gerekir.
 • Muska halini almış duanın 21 gün boyunca yatak odasında kimsenin ulaşamayacağı bir yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir.
 • 21 günün sonunda sevdiğiniz kişinin size deliler gibi aşık olduğunu görmüş olacaksınız.

Aşağıda hemen aşık etmede etkili olan duanın okunuşu yer almaktadır:

 • Taha. Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka. İlla tezkiratel limey yahşa. Tenziylem mimmen halekal erda ves semavatil ula. Errahmanü alel arşisteva. Lehu ma fis semavati ve ma fil erdı ve ma beynehüma ve ma tahtes sera. Ve in techer bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa. Allahü la ilahe illa huve lehül esmaül husna. Ve hel etake hadiysü musa. İz raa naran fe kale li ehlihimküsu innı anestü naral leallı atıküm minha bi kabesin ev ecidü alen nari hüda. Felemma etaha nudiye ya musa. İnnı ene rabbüke fahla’ na’leyk inneke bil vadil mukaddesi tuva. Ve enahtertüke festemı’ lima yuha. İnnenı enallahü la ilahe illa ene fa’büdnı ve ekımıs salate li zikrı. İnnes saate atiyetün ekadü uhfıha li tücza küllü nefsim bi ma tes’a. Fe la yesuddenneke anha mel la yü’minü biha vettebea hevahü fe terda. ma tilke bi yemınike ya musa. Kale hiye asay etevekkeü aleyha ve ehüşşü biha ala ğanemı ve liye fıha mearibü uhra. Kale elkıha ya musa. Fe elkaha fe iza hiye hayyetün tes’a. Kale huzha ve la tehaf se nüıydüha sıratehel ula. Vadmün yedeke ila cenahıke tahrüc beydae min ğayri suin ayeten uhra. Li nüriyeke min ayatinel kübra. İzheb ila fir’avne innehu tağa. Kale rabbişrah lı sadrı. Ve yessir lı emrı. Vahlül ukdetem mil lisanı. Yefkahu kavlı. Vec’al li vezıram min ehlı. Harune ehıy. Üşdüd bihı ezrı. Ve eşrikhü fı emrı. Key nüsebbihake kesıra. Ve nezkürake kesıra. İnneke künte bina besıyra. Kale kad ütiyte sü’leke ya musa. Ve lekad menenna aleyke merraten uhra. İz evhayna ila ümmike ma yuha. Enıkzi fıhi fit tabuti fakzi fıhi fil yemmi fel yülkıhil yemnü bis sahıli ye’huzhü adüvvül lı ve adüvvül leh ve elkaytü aleyke mehabbetem minnı ve li tusnea ala aynı. İz temşı uhtüke fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzen ve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütunen fe lebiste sinıne fı ehli medyene sümme ci’te ala kaderiy ya musa. Vastana’tüke li nefsı. İzheb ente ve ehuke bi ayatı ve la teniya fı zikrı. İzheba ila fir’avne innehu tağa. Fe kula lehu kevlel leyyinel leallehu yetezekkeru ev yahşa. Kala rabbena innena nehafü ey yefruta aleyna ev ey yatğa.

Papaz Ritüeli İle Aşık Etme

Aşağıda papaz ritüelinin nasıl yapılması gerektiği detaylarıyla birlikte yer almaktadır:

 • Öncelikle papaz büyüsünün hazırlanması için kadınların adet kanından bir miktar almak gerekir.
 • Kanın alınmasından sonra adet kanının üzerine İbranice veya Süryanice dualarının okunması gerekir.
 • Duaların okunup niyetlerin edilmesinden sonra ise adet kanının içerisine biraz gül suyunun eklenerek karıştırılması gerekir.
 • Karışımın içerisine saç telinden veya tırnaktan bir parça eklenmesi gerekir.
 • Bütün malzemelerin karıştırılmasından sonra size aşık olmasını veya geri dönmesini istediğiniz kişiye bu karışımı içirmeniz veya yedirmeniz durumunda 14 gün içerisinde etkiler ortaya çıkacaktır.

Aşk Ritüelini Kimler Yapabilir?

Aşağıda aşk ritüelini yapabilecek kişilerin kimler olduğu sırasıyla verilmektedir:

 • Özellikle platonik olarak aşk duygusunu yaşayanlar karşı tarafın da kendilerine aynı duyguları hissetmesi için aşk ritüelini uygulayabilir.
 • Sevgilinizi veya eşinizi eskisinden daha çok kendinize bağlamak ve aşık etmek için de aşk ritüelini yapabilirsiniz.
 • Sizi bırakıp giden eşinizin veya sevgilinizin yeniden dönmesini sağlamak için aşk ritüelini uygulayabilirsiniz.
 • Sevdiğiniz bir kişinin evli olması durumunda karşı tarafın evliliğini bozması ve size aşık olması için aşk ritüelini hazırlayabilirsiniz.
 • Sevgilinizle evlenmek istemeniz durumunda sevgilinizin evliliğe yanaşmaması sonucunda sevgilinizi evliliğe ikna etmek için aşk ritüelini yapabilirsiniz.

24 Saate Etkili Olan Aşk Duası

24 saat içerisinde özellikle platonik olarak aşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle 10 gün boyunca yatsı namazını kıldıktan sonra abdestli bir şekilde 3 defa Şahmeran duasını içten ve samimi bir şekilde okumanız gerekir. Duanın istenilen zamanda ve sayıda 10 gün boyunca okunması durumunda sevdiğiniz kişinin kalbine aşkınız düşer ve sizi rüyasında görür. Bu vesile ile sizinle yan yana gelmek için fırsatlar bulmaya başlar. Aşağıda 24 saatte etki eden Şahmeran duasının okunuşu yer alır:

 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hayyu’l Kayyum Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aliyyu’l hakim Allah’u la ilahe illa Hüve’s Semiu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rahmanü’r Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Vahidü’l Ehad Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ferdü’l Varid Allah’u la ilahe illa Hüve Raufu’r Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aziz’ur Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’z Zahiru’l Batın Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ahadu’s Samed Allah’u la ilahe illa Hüve’l Fettahu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Azizu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hannanu’l Mennanu Deyyan Allah’u la ilahe illa Hüve’l Kadiru’l Kadir Allah’u la ilahe illa Hüve’ Rafiu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rabbü’l Arş’il Azim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Meliku’l Kudüs Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hakku’l Mübin Allah’u la ilahe illa Hüve’l Baisü’l Varis Allah’u la ilahe illa Hüve’l Esmau’l Hüsna Hüve’l Hayy’u la ilahe illa Hu Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn Sübhane Birahmetike ya Erhame’r -rahimin. Ve’l Hamdu -lillahi Rabbi’l Alemin.

Kadınlar İçin Aşk Ritüeli

Aşağıda kadınların yapması gereken aşk ritüeli hakkında bilgiler verilmektedir:

 • Öncelikle bir adet pişmiş yumurtayı alıp kimsenin olmadığı bir yere gitmeniz gerekir.
 • Daha sonra yumurtanın üzerine 9 defa “Summe sevvâhu ve nefeha fîhi min rûhihî ve ceale lekumus sem’a vel ebsâre vel ef’ideh, kalîlen mâ teşkurûn.” duasını okuyunuz.
 • Duayı okuduktan sonra “Aziz ve mübarek kıldığın Kur’an-ı Kerim’den istifade ederek sana masum hislerimi sunuyorum Allah’ım, şimdiye kadar Secde suresinin 9. ayetini okuyarak fazilete kavuşan ve bahtiyarlık içerisinde güzelliklere ihsanlara ve nimetlere ulaşan insanların yaşamış olduğu güzellikleri ben de hayatım boyunca sürdürmek istiyorum. Bu amaçla aşık etme duasını sana samimiyet içerisinde arz ediyorum, beni sevindir, yolumu aç, engelleri kaldır ve önümdeki bütün sıkıntıları bertaraf et Allah’ım, amin.” tılsımlı sözcüğünü de içten ve samimi okuyunuz.
 • Niyetinizi ettikten sonra yumurtayı sevdiğiniz kişiye yedirmeniz durumunda 14 gün içerisinde size olan aşkını hissetmiş olacaksınız.

POPÜLER YAZILAR

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz