Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

24 Saatte Etkili Aşk Ritüeli

24 saatte etkili aşk ritüeli nasıl yapılır, kimler yapabilir? 24 saatte etkili aşk duası var mı? Kısa sürede etki eden aşk duası ve ritüeli ile ilgili bilgileri içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

 24 Saatte Etkili Aşk Ritüeli

24 saatte etki eden aşk ritüeli sayesinde sevdiğiniz insanı kendinize hemen aşık edebilirsiniz. Bu aşk ritüelinin yapımında karabiber, mum, vb. gibi malzemeler kullanılabilmektedir.

Enerji Ritüeli İle 24 Saatte Etkili Aşk

Aşağıda enerji ritüeli ile 24 saatte nasıl aşık edildiği sırasıyla anlatılmaktadır:

 • İlk olarak platonik olarak sevdiğiniz kişinin resmini alın.
 • Daha sonra resimdeki kişinin gözlerine bakarak “Merhaba, seninle güzel bir ilişki yaşamak istiyorum. Sen de benimle aynı frekanstaysan 48 saat içerisinde beni şaşırtacak bir hamlede bulun. Buna hazır ve açığım. Teşekkür ederim.” tılsımlı sözcüğünü söyleyin.
 • 48 saat boyunca beklemeniz durumunda sevdiğiniz insan size dönüş yapacaktır.

24 Saatte Aşık Eden Kaşık Ritüeli

Aşağıda 24 saatte etki eden kaşık ritüelinin nasıl yapılması gerektiği detaylarıyla birlikte açıklanmaktadır:

 • Bir tane çay kaşığını alın.
 • Sonra çay kaşığının üzerine “Ya İzale-i Buhran” ismini 41 defa telaffuz edin.
 • Çay kaşığının içerisine 1 tane küp şeker koyun ve istediğiniz kişinin size aşık olması için iyi niyetlerde bulunun.
 • Ardından çay bardağının içerisine küp şekeri koyun ve “Ey bardak, için boş olduğu halde sana şekeri attım, ama belli ki sen de yarım kaldın benim gibi. Senin nasıl suya veya herhangi bir sıvıya ihtiyacın varsa, benim de muradıma kavuşmaya ihtiyacım var. Umarım beni anlarsın ve yarı yolda kalmama müsaade etmezsin.” tılsımlı sözcüğünü okuyun.
 • Daha sonra çay kaşığını da bardağın içerisine koymanız gerekir.
 • Bardağın içerisine su koyduktan sonra “Ben sizi suladım, muradınıza kavuştunuz, siz de bana nazar edin gönlüm hüzünden kurtulsun.” sözcüğünü söyleyin.
 • Bütün adımların tamamlanmasından sonra 24 saat içerisinde hoşlandığınız kişi sizi arayacaktır.

Ay Ritüeli İle Birini Aşık Etme

Ay ritüeli ile birini kendinize aşık etmeniz mümkündür. Bunun için öncelikle Cuma günü Yeni Ay döneminde odanızı temizlemeniz ve gereksiz eşyaları atmanız gerekir. Daha sonra evinizin girişine nazar boncuğunu koyun. Bunun dışında evinizin kapısına bir kese içerisine rezene ve kişniş de koyabilirsiniz. Bu sayede evinizden bütün negatif enerjiler uzaklaşmış olur. Negatif enerjileri uzaklaştırdıktan sonra salonununuz bir köşesine 4 veya 6 tane kırmızı mum yakın. Mumların ortasına biberiye koymanız aşkınızın daha çok tutkulu olmasını sağlar. Bu kırmızı mumları Cumartesi günü de yakmanız durumunda istediğiniz aşkınıza kavuşmuş olursunuz.

Ayrıca yalan konuşan kişinin yalan konuşmaması için ritüel hakkında detaylara bakabilirsiniz.

Karabiber Ritüeli İle Aşık Etme

Aşağıda karabiber ritüeli ile nasıl aşık edileceği detaylarıyla birlikte verilmektedir:

 • İlk olarak bir çay kaşığı bal ve karabiber alın.
 • Daha sonra sessiz bir odaya geçerek bu iki malzemeyi bir kaba koyun.
 • Malzemeleri karıştırırken içinizden size aşık olmasını istediğiniz kişi hakkında niyet ediniz.
 • Ardından yere oturarak bağdaş kurun ve gözlerinizi kapadıktan sonra kabın üzerine “Ey Hüddam Apraziyal, senin hükmün geçerli, sen bana da gelsene.” tılsımlı sözcüğü 7 defa söyleyin.
 • Tılsımlı sözcüğün okunmasından hemen sonra ““Ey kendisine yönelen varlıkları hiçbir şekilde geri çevirmeyen ve onları asla yarı yolda bırakmayan kudretin sahibi olan Hüddam Apraziyal Efendi, işte kapına gelerek senden medet ummanın faziletini yaşıyorum ve bir kaşık dolusu karabiberi yine bir kaşık dolusu bal ile karıştırıp kabın içerisinde sana arz ediyorum. Bu iki malzemenin düzenli ve düzgün bir şekilde karışması gibi sen de benim ve murad ettiğim kişinin kalbini en güzel şekilde birbirine bağla, onun kalbine sevda mührünü basarak benden başkasını gözünün görmemesine vesile ol. Hüküm sende olduğu için sana tam manası ile itimat etmekteyim ve senin bana yardımcı olacağından emin olmanın huzuru ile bu uygulamayı gerçekleştirmekteyim.” tılsımlı sözcüğünü 7 kere okuyun.
 • İşlemlerin yapılmasından hemen sonra okunmuş kabı bir toprağın altına gömün.
 • Bu sayede istediğiniz kişi ile muradınıza ermiş olacaksınız.

3 Gün Ritüeli İle Aşık Etme

Aşağıda 3 gün ritüeli ile birini nasıl aşık edileceği en ince ayrıntısına kadar anlatılmaktadır:

 • İlk olarak platonik olarak sevdiğiniz kişinin bir adet fotoğrafını alın.
 • Daha sonra fotoğrafın üzerine iyice odaklanarak karşı tarafın da size aşık olması için dilekte bulunmanız gerekir.
 • Resme dileklerinizi ve dualarınızı söyledikten sonra 1 hafta boyunca resmi yatak odanızda kimsenin görmeyeceği yerde saklamanız gerekir.
 • Bu vesile ile sevdiğiniz kişi 3 gün içerisinde sizinle görüşmek isteyecektir.

Aşağıda fotoğrafın üzerine okunması gereken dua verilmektedir:

 • Taha. Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka. İlla tezkiratel limey yahşa. Tenziylem mimmen halekal erda ves semavatil ula. Errahmanü alel arşisteva. Lehu ma fis semavati ve ma fil erdı ve ma beynehüma ve ma tahtes sera. Ve in techer bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa. Allahü la ilahe illa huve lehül esmaül husna. Ve hel etake hadiysü musa. İz raa naran fe kale li ehlihimküsu innı anestü naral leallı atıküm minha bi kabesin ev ecidü alen nari hüda. Felemma etaha nudiye ya musa. İnnı ene rabbüke fahla’ na’leyk inneke bil vadil mukaddesi tuva. Ve enahtertüke festemı’ lima yuha. İnnenı enallahü la ilahe illa ene fa’büdnı ve ekımıs salate li zikrı. İnnes saate atiyetün ekadü uhfıha li tücza küllü nefsim bi ma tes’a. Fe la yesuddenneke anha mel la yü’minü biha vettebea hevahü fe terda. ma tilke bi yemınike ya musa. Kale hiye asay etevekkeü aleyha ve ehüşşü biha ala ğanemı ve liye fıha mearibü uhra. Kale elkıha ya musa. Fe elkaha fe iza hiye hayyetün tes’a. Kale huzha ve la tehaf se nüıydüha sıratehel ula. Vadmün yedeke ila cenahıke tahrüc beydae min ğayri suin ayeten uhra. Li nüriyeke min ayatinel kübra. İzheb ila fir’avne innehu tağa. Kale rabbişrah lı sadrı. Ve yessir lı emrı. Vahlül ukdetem mil lisanı. Yefkahu kavlı. Vec’al li vezıram min ehlı. Harune ehıy. Üşdüd bihı ezrı. Ve eşrikhü fı emrı. Key nüsebbihake kesıra. Ve nezkürake kesıra. İnneke künte bina besıyra. Kale kad ütiyte sü’leke ya musa. Ve lekad menenna aleyke merraten uhra. İz evhayna ila ümmike ma yuha. Enıkzi fıhi fit tabuti fakzi fıhi fil yemmi fel yülkıhil yemnü bis sahıli ye’huzhü adüvvül lı ve adüvvül leh ve elkaytü aleyke mehabbetem minnı ve li tusnea ala aynı. İz temşı uhtüke fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzen ve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütunen fe lebiste sinıne fı ehli medyene sümme ci’te ala kaderiy ya musa. Vastana’tüke li nefsı.

Etkili Aşık Etme Ritüeli

Aşağıda etkili aşık etme ritüelinin nasıl yapılması gerektiği detaylarıyla birlikte yer alır:

 • Ritüelin yapımına geçmeden önce sessiz ve karanlık bir odaya geçiniz.
 • Ardından önünüze yeşil bir mendil koyun ve mendilin sağ tarafına tuz koyun.
 • Bu iki malzemelerin üzerine “Ey Hüddam Zargon, senin gücünün ve kudretinin aşamayacağı hiçbir şey olmadığı gibi sana açık yüreklilikle derdini anlatanların yarı yolda kaldığı da görülmemiştir, öyleyse benim de yarı yolda kalmamam için kudretini devreye sok ve konuştur. Bana, yapmış olduğum bu uygulamanın en kısa zamanda amacına ulaşması için güç ve yetenek ver, 3 gün içerisinde kalbimdeki muhabbetin amacına ulaşmasını sağla, beni tamamen güzelliklere taşı ve her türlü sıkıntıyı benden gider. Bu büyüyü yapmak senin sayende mümkün olmuştur, öyleyse kendi zatının hatırı için bana yardım eyle.” tılsımlı sözcüğü okuyun.
 • Daha sonra yeşil mendilin üzerine tuz koyun ve mendili kese şeklinde ağzını bağlayın.
 • Hazırlanan keseyi kimsenin ulaşamayacağı bir yerde saklayın.
 • 3 gün içerisinde sevdiğiniz kişi sizinle görüşmek ve tanışmak isteyecektir.

Aşk Ritüellerinin Etkisi

Aşağıda aşk ritüellerinin yapılmasından sonra ortaya çıkan belirtiler tek tek verilmektedir:

 • Platonik olarak aşık olduğunuz kişi sizi hep düşünmeye başlar ve sizi rüyalarında görür.
 • Sürekli olarak sizinle bir arada olmak için planlar yapar.
 • Sizinle her zaman yan yana olmak ister ve beraber olmadığınız zamanlarda size özlem duymaya başlar.

Aşk Ritüellerinin Sonuçları Nelerdir?

Aşk ritüelinin ortaya çıkardığı sonuçlar aşağıda sırasıyla açıklanmaktadır:

 • Aşk ritüelinin etkisinde olan kişilerin duyguları daha derin olur.
 • Aşk ritüelini uyguladığınız kişi size olan aşkını hep güzel sözlerle söylemeye başlar.
 • Sizinle birlikte güzel zamanlar geçirmek için aktiviteler düzenler.
 • Aşk ritüelinin etkisinde olanlar sevdiklerinin yanında olmadıkları zaman çok fazla sıkıntı ve üzüntü içerisinde olmaya başlar.

Tılsım Ritüeli İle 24 Saatte Aşk

Tılsım ritüeli ile sevdiğiniz insanı kendinize 24 saat içerisinde aşık edebilirsiniz. Bunun için aşağıda verilen duayı kağıda yazarak bu vefki her zaman yanınızda veya kıyafetlerinizde taşımanız gerekir. Duayı gece yatmadan önce de okumanız durumunda 24 saat içerisinde istediğiniz kişi size bağlanacaktır. Etkili olan duayı şu şekilde verebiliriz:

 • Ya eyyühellezıne amenu iza darabtüm fı sebılillahi fe tebeyyenu ve la tekulu li men elka ileykümüs selame leste mü’mina tebteğune aradal hayatid dünya fe ındellahi meğanimü kesırah kezalike küntüm min kablü fe mennellahü aleyküm fe tebeyyenu innellahe kane bi ma ta’melune habıra.La yestevil kaıdune minel mü’minıne ğayru ülid darari vel mücahidune fı sebılillahi bi emvalihim ve enfüsihim feddalellahül mücahidıne bi emvalihim ve enfüsihim alel kaıdıne deraceh ve küllev veadellahül husna ve feddalellahül mücahidıne alel kaıdıne ecran azıyma.Deracatim minhü ve mağfiratev ve rahmehv ve kanellahü ğafurar rahıyma.İnnellezıne teveffahümül melaiketü zalimı enfüsihim kalu fıme küntüm kalu künna müstad’afıne fil ard kalu e lem tekün erdullahi vasiaten fe tühaciru fıha fe ülaike me’vahüm cehennem ve saet mesıyra. İllel müstad’afıne miner ricali ven nisai vel vildani la yestetıy’une hıyletev ve la yehtedune sebıla.Fe ülaike asellahü ey ya’füve anhüm ve kanellahü afüvven ğafura.Ve mey yühacir fı sebılillahi yecid fil erdı mürağamen kesırav veseah ve mey yahruc mim beytihı mühaciran ilellahi ve rasulihı sümme yüdrikhül mevtü fe ad vekaa ercuhu alellah ve kanellahü ğafurar rahıyma.

Kısmet Açan Ritüel İle 24 Saatte Aşk

Aşağıda kısmet açan ritüelin nasıl yapılması gerektiği anlatılmaktadır:

 • Öncelikle iki tane kırmızı mum yakın.
 • Daha sonra iki mumun arasına kırmızı renkte kurdeleden fiyonk yapın.
 • Kırımızı mumların yanına aşkınızın daha tutkulu ve şehvetli olması için biberiye, gül yaprakları ve kök zencefil koyunuz.
 • İçinizden sevdiğinizle bir arada iken yapmak istediklerinizi gözünüzde canlandırın ve mumlar eriyene kadar mumları söndürmeyin.
 • Bu sayede 24 saat içerisinde karşı tarafın kalbine de aşkınız düşmüş olur.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz