Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşık Etme Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır?

Aşık etme büyüsü ritüeli nasıl yapılır, yöntemleri nelerdir? Aşık etme büyülerini herkes yaptırabilir mi, kim yapar? Aşık etme büyüsü ile ilgili merak edilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

 Aşık Etme Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır?

Aşık etme büyülerinin yapılmasından sonra karşılıksız olan aşklar her zaman çift taraflı olur. Bu sayede sevdiğiniz kişinin size de aynı duyguları beslemesini sağlamış olursunuz. Aşık etme büyülerinin etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı işinde profesyonel olan medyumlara yaptırılması gerekir.

Aşk Büyüleri Nelerdir?

Aşk büyülerini her medyum kendi yeteneklerine ve bilgilerine göre değişik şekilde uygulamaktadır.  Bu yüzden aşık etme büyüleri çok farklı malzemelerle ve tekniklerle yapıldığı için birçok çeşidi bulunmaktadır. Aşk büyülerinin yapımında genellikle büyünün yapılacağı kişinin kişisel eşyaları veya resmi kullanılır. Bu sayede yapılan  aşk büyüleri etkilerini hem kısa sürede hem de net bir şekilde ortaya koyar. Aşk büyülerini yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan medyumlara giderek kendilerine aşık etmek istedikleri kişileri kolay bir şekilde bağlayabilir.

Aşk Büyüsünü Herkes Yaptırabilir Mi?

Aşk büyüsünü dileyen herkes yaptırabilir. Özellikle platonik olarak bir başkasına aşk besleyen insanlar kısa sürede aşk büyüsünü yaptırarak aşkına karşılık bulabilir. Bu büyünün yapılmasında değişik yöntemler kullanılır.   Bu yüzden işinde en uzman olan medyumlar tercih edilmelidir. Aşk büyüsünün doğru ritüellerle yapılmasından sonra bütün herkes sevdiklerine kavuşmuş olur. Böylece uzun ömürlü aşklar ortaya çıkar ve insanlar mutlu bir şekilde yaşamlarına devam eder. Dileyen herkes aşk büyüsünü en uzman medyumlara yaptırabilir.

Aşk Büyüsü Kalıcı Mı?

Aşk büyüsünün kalıcılığı büyüyü yapan medyumlara ve büyünün yapıldığı kişiye göre farklılıklar gösterir. Çünkü aşk büyüsünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı büyü doğru bir şekilde yapıldığında belirtilerini ve etkilerini uzun seneler boyunca göstermeye devam eder.

Özellikle daha önceden bu büyüyü yapmış ve güzel başarılar elde etmiş medyumlara yaptırılması durumunda aşk büyüsü etkisini en kısa sürede göstermeye başlar ve sonsuza kadar büyüyü yaptırdığınız kişinin size aşık olduğunu ve bağlandığını görmüş olursunuz. Bunun için aşk büyülerinin yaptırılmasında her zaman işinde uzman olan medyumlara gidilmesi gerekir. Bu sayede büyünün kalıcı olması sağlanır.

Aşk Büyüsünün Uygulanışı

Aşk büyüsünün yapılmasında deneyim ve bilgi gereklidir. İlk olarak bu büyüyü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan medyumlara gitmelidir. Bunun dışında yapılacak aşk büyüsünün kısa sürede etki etmesi için büyünün yapılacağı kişinin özel eşyalarından temin etmek gerekir. Özellikle kişinin saç teli, tırnak, fotoğraf gibi eşyalarının  alınmasından sonra bu eşyaların üzerine okunacak  aşk duaları ve tılsımlı sözcükler sayesinde  büyünün etkisi hemen  tutmaya başlar.  Bu sayede sevdiğiniz adamı veya kadını kendinize aşık etmiş olursunuz.

Büyünün etkisinde olan kişinin davranışları tamamen değişmeye başlar ve büyünün etkisi ile geri kalan hayatını idame ettirir. Bu sayede büyünün yapıldığı kişiye istediklerinizi kolay bir şekilde yaptırmış olursunuz.

Aşk Büyüsü Nasıl Belli Olur?

Aşk büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan kişinin davranışlarında değişimler meydana gelir. Bu değişimler sonucunda büyünün tuttuğu kolay bir şekilde anlaşılır. Aşağıda aşk büyüsünün yapıldığı kişilerin davranışlarındaki değişimler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

  • Aşk büyüsünün yapıldığı kişi, büyüyü yapan kişiyi her anında düşünür ve onunla birlikte olmak ister.
  • Bunun dışında aşk büyüsünün yapılmasından hemen sonra büyünün yapıldığı kişi sosyal çevresinden uzaklaşır ve sadece büyüyü yapan ile vakit geçirmek ister.
  • Aynı zamanda aşk büyüsünün yapılmasından sonra fiziksel rahatsızlıklar da meydana gelir. Büyünün yapıldığı kişi sürekli olarak kendini hasta ve yorgun hisseder.

Yukarıda verilen belirtiler doğrultusunda aşk büyüsünün yapıldığı kişiler hemen büyünün etkisi altına girer ve davranışları büyüye göre şekillenir.

Ayrıca sevgilinin senin için yanıp tutuşmasını sağlayacak dua bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüleri Zor Mu?

Aşk büyülerinin yapılması kimi zaman zor olurken kimi zaman da kolay bir şekilde yapılabilir. Özellikle aşk büyülerinin kolay bir şekilde yapılmasını isteyenler, istedikleri medyumlara giderek büyüyü hem kısa sürede hem de kolay bir şekilde yaptırabilir.

Aşk büyülerinin kolay olanını seçmek isteyenler, aynı zamanda bu büyüyü evde de kendileri yapabilme şansına sahip olur. Bu sayede evde kendi başlarına kısa sürede kolay adımlarla aşk büyüsünü yaparak sevdikleri adamı veya kadını aşık edebilir.  Evde yapılan aşk büyüleri genellikle aşk duaları ile uygulanır. Yani büyünün yapılacağı kişinin bir adet fotoğrafı alınır ve bu fotoğrafın üzerine tek tek istenilen aşk duaları okunur. Bu sayede direkt olarak büyü etkisini gösterir.

Uzakta Olana Aşk Büyüsünün Yapılışı

Uzakta yaşayan birine aşk büyüsünün yapılması mümkündür. Bunun için işinde profesyonel olan medyumlara gidilmesinde yarar vardır. Özellikle aşk büyülerinin uzaktaki kişiye yapılması için ruhen hisleri ve iletişimleri kuvvetli olan medyumlara gidilmelidir. Medyumlar aşk büyüsünü uzaktan yaparken 1 gece boyunca yoğun ve derin hisleri sayesinde  aşık edilecek kişinin  resminin üzerine  bol bol  aşk duaları okur. Bu sayede toplamda 7 gün boyunca okunan aşk duaları 1 haftada etkilerini göstermeye başlar. Bunun sonucunda uzakta aşık olduğunuz kişi sizi bulur ve sizinle iletişime geçer. Aynı zamanda en kısa sürede sizinle görüşmek için planlar yapar. Böylece bir araya gelerek aşkınızı yaşama fırsatını elde etmiş olursunuz.

Aşk Büyülerinin Tutması

Aşk büyülerinin tutma zamanı her zaman farklılık içerisinde olur. Çünkü aşk büyülerinin tutmasında medyumların ve büyünün yapıldığı kişilerin fiziksel ve ruhsal özellileri her zaman önemlidir. Bu özellikler büyünün tutma süresini etkiler. Bunun dışında aşk büyülerinin uzun süre tutmamasında büyünün yapılacağı kişinin daha önceden yapılan büyünün etkisinde olmasıdır. Bu yüzden ilk olarak önceden yapılan büyünün bütün etkisi uzaklaştırılarak büyü bozulmalıdır. Bunun sonucunda da aşk büyüleri yapıldığında kısa sürede etkilerini ortaya koyar.

Yaklaşık olarak aşk büyüleri uzman medyumlarla ve doğru malzemelerle yapıldığında 10 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bunun sonucunda aşk büyüsünün yapılması ile büyünün yapıldığı kişinin tavır ve davranışlarında değişimler meydana gelir. Aşk büyüsünün kısa sürede etki etmesini isteyenler işinde uzman olan medyumlara danışmalıdır.

Aşk Büyüleri Bozulabilir Mi?

Aşk büyülerinin bozulması mümkündür. Fakat aşk büyülerinin çeşitlerinin ve etkilerinin çok fazla olmasından dolayı büyünün bozulması evde kesinlikle denenmemelidir. Bunun dışında aşk büyülerinin bozulmasında ruhen hislerin çok kuvvetli olmasında yarar vardır. Bunun için daha önceden bu büyüyü bozmuş olan deneyimli medyumlara gitmek gerekir.

İşinde tecrübeli olan medyumlar yeni bir büyü yaparak aşk büyüsünün etkisini ortadan kaldırabilir.  Bunun dışında çeşitli vefkler hazırlayarak da aşk büyüsünün etkisini yok edebilir. Vefklerin hazırlanmasında kullanılan dualar vardır. Bu dualar aşağıda şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn.
  • Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun.
  • Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami.
  • Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

Yukarıda verilen dualarla birlikte hazırlanan vefklerin etkisi büyünün bozulmasında oldukça önemli bir konuma sahiptir.

En Etkili Aşk Büyüsü

Aşk büyülerinin birçok çeşidi vardır. Bunlardan en etkili olanının seçilmesi durumunda yapılan aşk büyülerinin belirtileri net bir şekilde ortaya çıkar.  En etkili aşk büyülerine örnek verilecek olursa, papaz büyüsü en kuvvetlileri arasındadır. Bu büyünün yapılmasında doğa üstü varlıklardan da yardım alınır. Bu yüzden aşk büyülerinin arasından papaz büyüsünü yaptırmanız durumunda kısa sürede etkileri ortaya çıkar.

Aynı zamanda karabiber ve sabun büyüsü de aşk büyülerinin arasında en etkili büyülerdendir. Bu büyülerin yapılmasından sonra aşk ve bağlılık duyguları kuvvetli bir şekilde ortaya çıkar. Böylece mutlu birliktelikler yaşanmaya başlar.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz