Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşık Etme Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder, Nasıl Davranır? 

Aşık etme büyüsü yapılan kişi ne hisseder, nasıl davranır? Aşık etme büyüleri nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Aşk büyülerine yazımızdan bakabilirsiniz.

 Aşık Etme Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder, Nasıl Davranır? 

Aşk büyüsü ile dilenilen kişi kolay bir şekilde aşık edilebilir. Bu büyünün etkileri diğer büyüler arasında oldukça fazladır. Büyünün yapılmasında uzman medyum hocalarının seçilmesi tavsiye edilir. Çünkü bu büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyünün yanlış sonuçlar vermesi durumunda olumsuz etkiler meydana gelebilir.

Aşk Büyüsü Sonucunda Ne Hissedilir?

Aşk büyüsü yapılan kişi hem fiziksel hem de ruhsal olarak değişimler hisseder. Büyü yapıldıktan sonra kişide sürekli bir heyecan durumu hakim olur. Özellikle kalp çarpıntılarının sayısında artış gözlemlenir. Genellikle sevdiğini gördüğü zaman heyecanlanma hissi daha da artar. Aşk büyüsünün fiziksel etkisinin yanında ruhsal olarak da etkileri vardır. Kim aşık edilmek istenirse, o kişiye büyü yapıldıktan sonra gözü sevdiğinden başkasını görmemeye başlar. Sürekli aklında sevdiği olur. Hatta bazı zamanlarda rüyasında sevdiğini görür.

Bununla birlikte daha önce aşk duygusunu hissetmeyenler de büyü yapıldıktan sonra aşık olma duygusu yaşar. Özellikle aşk büyülerinin erkeklere yapılması sonucunda evlenmek istemeyenler de büyünün etkisi altında kalarak evlenme kararı alır. Hayatındaki kadınla aile kurup çocuk sahibi olmak isterler. Aşk büyüsü yapıldığında aynı zamanda mutluluk duygusu da hissedilir. Büyü yapılanda sürekli bir mutluluk hali hâkimdir.

Aşk Büyüsünün Etkileri Kaç Günde Görülür?

 Aşk büyüsü yapıldıktan sonra çabuk bir şekilde etki gösteren bir büyüdür. Yaklaşık olarak bir hafta içerisinde aşk büyüsünün belirtilerini görmek mümkündür. Aşk büyüsünün tutma vakti büyünün kime yapıldığına ve büyünün nasıl yapıldığına bağlı olarak değişim gösterir. Bazı insanlara yapılan aşk büyüsü hemen tutarken bazılarına yapılan büyünün tutma süresi uzar. Bununla birlikte büyüyü yapan medyuma bağlı olarak da değişkenlik olur. Bazı medyumlar aşk büyüsü yaparken dua eder. Burada edilen duaların da önemi büyüktür. Aşk duaları sayesinde büyünün daha etkili bir şekilde tutması sağlanır.

Aşk duaları edilirken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalardan bir tanesi, dua edilirken içten ve samimi bir şekilde edilmesidir.  İçten edilen dualar Allah katında daha makbuldür. Bununla birlikte dua edilirken kötü düşüncelerden de uzak durmak gerekir. Kötü düşünen insanlar dualarının kabul olmasını beklememelidir.  Dua edilirken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise dua edilecek yerin temiz olması konusudur. Kirli yerlerde dua edilmemelidir. Ayrıca kişisel bakıma da özen gösterilip dua etmeden önce abdest almak gerekir. Duaya başlamadan önce mümkünse gusül abdesti, değilse normal abdest alınarak duaya başlanmalıdır.

Bununla birlikte dua edilecek yerin de sessiz bir yer olması gerekir. Dikkat dağıtan yerlerde dua edilmemelidir. Alanında uzman medyumlara gidildiğinde bu konuda dikkatli olurlar. Büyüde dualarla birlikte mucize yaratan sözler de söylenir. Bu sözler de büyünün hızlı bir şekilde tutmasına katkı sağlar. Büyü yapıldıktan sonra etkilerinin görülebilmesini sabırlı bir şekilde beklemek gerekir. Büyünün doğru ve güzel bir şekilde yapılmasının ardından tutmama durumu söz konusu değildir.

Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırır?

Aşk büyüsünü her yaş grubundan insanlar yaptırabilir. Özellikle gençler kendilerine birilerini aşık etmek için büyü yoluna sıklıkla başvurur. Bununla birlikte hayatlarının ikinci kısmında yeniden aşık olmak isteyen yaşlılar da aşk büyüsü ile mutluluğu yakalar. Büyüyü erkekler ve kadınlar sevdikleri insanlara yaptırarak birlikte mutlu olur. Bu büyü ile kadınlar adamları kendilerine kolay bir şekilde aşık edebilir. Bununla birlikte evlenmek istedikleri kişileri de evlenmeye ikna edebilirler. Özellikle platonik olarak birini seven ya da birinden hoşlanan kadınlar aşk büyüsü ile aradıkları aşkı bulabilir.

Aşk büyüsünü kadınlar kadar erkekler de sık bir şekilde yaptırır. Aşk büyüsü erkekler için de vazgeçilmez bir duygudur. Her erkek hayatında aşık olmak ve sevilmek ister. Bununla birlikte erkeklerin de evlenme hayali vardır. Aşk büyüsü ile hoşlandıkları kadınların onlara aşık olmasını sağlayabilirler. Aşk büyüsü sonucunda hem erkek hem de kadın hayatlarını birleştirerek güzel bir yuva kurar. Kısacası cinsiyet ve yaş fark etmeksizin herkes bu mucizevi büyüden yaptırabilir.

Aşk Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

Aşk büyüsü yapılırken kullanılan malzemeler o kişiye ait kişisel ürünlerdir. Saç örneği ve tırnak örneği kullanılan bu malzemelere örnek olarak verilebilir. Bununla birlikte resim de kullanılır. Kime büyü yapılacaksa, ona ait resim getirilmelidir. Medyumlar bu resme bakarak o kişiye tılsımlı sözler söyler. Bu sözler sayesinde büyü yapılan aşık olur. Burada kullanılan ve istenilen malzemelerin dikkatli bir şekilde temin edilmesi gerekir. Malzemelerdeki eksiklikler sonucunda büyünün tutmama ihtimali vardır. Aşk büyülerinde bununla birlikte malzemelerin yanlış kişiye ait olması da sıkıntılı durumlar oluşturur. Bu sebepten dolayı medyumun istediği malzemeler dikkatli bir şekilde getirilmelidir. Bu şekilde büyüde de herhangi bir şekilde hata olmaz.

Ayrıca İzmir medyum hocalar ve yorumlarına bakabilirsiniz.

Aşk Büyüsü İle Birini Bağlama

Birini bağlamak isteyenler, aşk büyüsü ile bunu yapabilir. Medyumlar aşk büyüsü yaparken isteyenlere aynı zamanda bağlama büyüsü de yapar. Bağlama büyüsü ile istenilen kişi kendine kolay ve hızlı bir şekilde bağlanabilir. Özellikle aldatmaya meyilli olan insanlar bu büyü sayesinde sevdiklerine daha sadık kalır. Gözleri sevdiklerinden başkasını görmez. Hem erkekler hem de kadınlar bağlama büyüsü sayesinde hayatlarındaki insana daha fazla vakit ayırır.

Bağlama büyüsü evli çiftlere de kolay bir şekilde yapılan bir büyüdür. Evli insanlar bu büyü sayesinde evlerinde daha çok vakit geçirmeye başlar. Evine ve ailesine daha bağlı bir hale gelen çiftlerin hayatlarında en önemli kavram aileleri olmaya başlar. Bağlama büyüsünde çeşitli büyü türleri yer alır. Bunlar dil bağlama, göz bağlama, vb. gibi büyü türleridir. Hem dil hem de göz bağlama büyüleri aşk büyüsü ile birlikte yapılabilir. Bu büyülerin birlikte yapılması sonucunda insanlar birbirlerine aşık olarak ileriki aşamada da birbirlerine daha da bağlanmış olur.

Aşk Büyüleri Bozulabilir Mi ?

Aşk büyüsünün bozulabilmesi için medyuma gidilmesi gerekir. Büyü bozma işlemlerinin evde yapılması sonucunda zararlar ortaya çıkabilir. Aşk büyüsünün yanlış yapılmasının ardından büyünün etkilerinde daha da artış görülebilir. Bunun dışında aşk büyüsünün yaptırana geri dönme ihtimali de vardır. Büyüler içerisinde etkisi çok fazla olduğu için aşk büyüsünün tehlikeli yönlerine dikkat edilmesi gerekir.

Büyü bozma ve büyü yapma işleri tecrübe gerektiren işlerdir. Medyumlara bu işlemler için gidildiğinde iyi bir şekilde araştırma yapılmalıdır. Daha önce aşk büyüsü yapan ve bu büyüyü bozan medyumlar tercih edilmelidir. Bununla birlikte bu konuda büyü yaptıranların yorumları da dikkate alınmalıdır. Bu şekilde hem tecrübeli hem de insanlar tarafından beğenilen medyuma büyü yaptırılmış olunur.

Aşk Büyüsü Kalıcı Mı?

Aşk büyüsünün etkisi ne zamana kadar sürer sorusu büyü yaptıranlar tarafından merak edilen bir sorudur. Aşk büyüleri yaptırıldıktan sonra hemen bozulur diye korkular oluşur. Fakat büyünün güzel bir şekilde yapılmasının ardından büyü bozulmaz. Aşk büyüsü kalıcı bir büyüdür. Büyünün bozulması için medyuma gidilerek büyü bozdurma işlemleri yapılmalıdır. Bununla birlikte büyü yapıldıktan sonra ömür boyu devam eden etkiler görülür. Aşk büyüsü yaptırdıktan sonra evlenerek bir ömür boyu mutlu olan çiftler vardır. Aşk büyüsü ile birlikte herkes bu şekilde mutlu bir evlilik hayatı sürebilir.

Aşk Büyünün Etkisi Biterse Ne Olur?

Aşk büyüsünün etkisinin yok olması durumunda iki kişi arasında bulunan aşk biter. Önceleri birbirlerine deli gibi aşık olan çiftler aşk büyüsünün bitmesinin ardından birbirinden uzaklaşır. Herhangi bir konuda tartışanlar büyü ortadan kalktığında ufacık şeyler yüzünden tartışır. Bir evde aşk büyüsü yapıldığında ve daha sonra bu büyü bozulduğunda o evde tartışmalar ve huzursuzluklar olur. Aşk büyüsü çiftler arasındaki muhabbeti arttıran ve kuvvetlendiren bir büyüdür. Bu büyünün bitmesi ile birlikte bu sevgi ve muhabbet de ortadan kalkar. İnsanlar birbirlerine düşmanmış gibi davranabilir. Bazı durumlarda büyünün yok olması sonucu bu kadar sert sonuçlar da ortaya çıkmayabilir.

Bunun dışında daha önce sürekli birbirini merak eden çiftler artık birbirini merak etmemeye başlar. Aşk büyüsünün tılsımlı etkisinin yok olması ile birlikte bazı zamanlarda boşanma olayları da olabilir. İnsanlar büyü ile birbirlerine aşık olarak evlenir ve aile kurar. Fakat aşk büyüsünün etkisinin yok olmasıyla bu aileler dağılabilir. Aşk büyüsü bittiğinde erkekler ya da kadınlar hayatlarındaki insanlarla evlenmek yerine mutluluğu dışarıda aramaya başlar. Ömür boyu aşk yaşamak ve mutlu bir aile kurmak isteyenler aşk büyüsü yaptırdıklarında bu büyüyü bozmak için medyuma gitmemelidir. Bu şekilde uzun vadeli güzel ilişkiler içerisinde olunur.

Aşk Büyüsünün Tehlikeli Etkilerinden Korunma

Birilerinin aşk büyüsü yaptırıp kötülük yapmasına karşın büyüden korunma yapılmalıdır. Özellikle enerjisi düşük olanlar büyü ve nazardan daha hızlı ve kolay bir şekilde etkilenir. Aşk büyüsünün istenilmediği halde yapılmasından sonra büyüden korunmak için dualar edilmelidir. Özellikle Felak ve Nas sureleri insanları büyülerin kötü etkilerinden korur. Gece uyumadan önce ya da gün içerisinde bu dualar edildiğinde birilerinin yaptıkları büyüden etkilenilmemiş olunur. Aşk büyülerinden korunmak için bu duaların Arapçası ile birlikte Türkçesi de bulunur. Dualar edilirken telaffuzlarına dikkat edilerek okunmalıdır.

Bunun dışında büyülerden korunmak için muskalar da yapılabilir. Evin belli başlı bölgelerine muskalar yerleştirilebilir. Bu muskalar evdeki kötü enerjiyi alır. Bu şekilde eve gelen misafirlerin kötü niyetli olanlarının yaptıkları büyülerden etkilenilmez.

Uzaktaki Birinin Yapılan Aşk Büyüsünün Etkisi

Uzakta oturan birini aşık etmek isteyenler bu konuda başarılı bir yol izleyebilir. Aşk büyülerinde yakında olana yapılan adımlar uygulanır. Burada farklı olan nokta büyüde söylenen sözlerdir. Uzaktaki birine büyü yapılırken uzakta oluşu belirtilir ve büyünün hızlı bir şekilde tutması istenir. Mesafeler büyülerin tutmaması için engel oluşturmaz. Özellikle aşk büyüleri uzak mesafedeki kişiye de kuvvetli bir şekilde etki eder. Aşk büyülerinde uzakta olan birisi de aşık olma duygusu yaşayabilir. O an hayatında sadece sevgilisini görür. Gözü ondan başkasına bakmaz.

Bununla birlikte uzakta olan birine aşk büyüsü yaptırıldığında sürekli sevgilisinin yanına gelmek ister.  Burada büyünün tuttuğunu kolay bir şekilde anlarız. Aşk büyülerinde iller hatta ülkeler arası aşk yaşamak mümkündür. Başka ülkedeki birini de kendine aşık etmek mümkündür.

Bununla birlikte uzaktan yapılan aşk büyülerinde de dua edilebilir.  Bu dualar internet sitelerinde çeşitli bir şekilde yazar. Aşk duasını edebilmek için samimi ve içten bir şekilde Allah’a yalvarılmalıdır. Duanın kabul olmaması sonucunda ümitsizliğe kapılmamak gerekir. Uzakta oturan birine aşık olma büyüsü yapıldığında bu büyünün etkileri hemen gözlemlenemeyebilir. Aşk büyüleri bu sebepten dolayı çeşitli bir şekilde yer alır.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz