Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşık Etme Duası Tesirli, En Etkili Kesin Sonuç Veren Aşık Etme Duaları

Aşık etme duaları tesirli olanlar hangileridir? Aşık etme duaları nasıl okunmalıdır? Aşık etmede okunan duaların hangileri kabul olur? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Aşık Etme Duası Tesirli, En Etkili Kesin Sonuç Veren Aşık Etme Duaları

Aşık etme duası ile sevdiğiniz insana kavuşma süreniz çok kısa olur. Etkili aşık etme dualarının okunması sonucunda dilediğiniz kişiyi kendinize bağlayıp sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.  Bunun için öncelikle aşık etme duasının doğru bir şekilde okunması gerekir.  Duanın baştan sonra eksiksiz bir şekilde okunması sonucunda sevdiğiniz insanı kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Anında etkili aşk duasına yazımızdan bakabilirsiniz.

Aşık Etme Duasının Okunuşu

Birini kendinize aşık etmek istediğiniz zaman aşık etme duasını okumanız gerekir. Bu duanın okunması sonucunda aşık olduğunuz kişinin size deli gibi bağlandığının farkına varacaksınız. Aşağıda aşık etmek için okumanız gereken dua verilmektedir:

 • Vedduha
 • Velleyli iza seca
 • Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala
 • Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula
 • Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda
 • Elem yecidke yetiymen feava
 • Ve vecedeke dallen feheda
 • Ve vecedeke ‘ailen feağna
 • Femmel yetiyme fela takher
 • Ve emmessaile fela tenher
 • Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.

Yukarıda verilen duanın 7 kere okunması sonucunda aşık edeceğiniz  kişi size kör kütük aşık olur ve sürekli olarak hep sizi düşünüp sizin yanınızda  olmak ister.

Aşık Etmek İçin Sihirli Dua Var Mı?

Aşık etmek için sihirli aşk duası ile birlikte uygulanması gereken adımlar vardır. Aşağıda sihirli aşk  duası ile nasıl aşık  edilebileceği adım adım anlatılmaktadır:

 • İlk olarak ardıç tomurcuğunu, dere otunu ve gül yapraklarını birbirleriyle birlikte karıştırmanız
 • Karıştırma işleminin yapılması sırasında “Onunla birlikte olmak istiyorum, aşkımız günden güne daha da büyüyor” sihirli duayı okumanız gerekir.
 • Sihirli duanın otların üzerine okunmasının ardından otları bir tencereye alınız ve içerisine bir yemek kaşığı bal koyunuz.
 • Bu işlemlerin yapılmasının ardından karışımın içerisine kırmızı mum parçalarından ekleyiniz.
 • Bütün karışımları ocakta pişirdikten sonra soğuması için biraz beklemelisiniz.
 • Karışımın soğumasının ardından kalp şeklinin almasını sağlayınız.
 • Karışım kalp şekline getirildikten sonra yatak odasına asılmalıdır.
 • Bu sayede sihirli dua ile hazırlanan karışımın sonucunda istediğiniz insanı yanınıza getirerek kendinize bağlayabilirsiniz.

Yukarıda verilen işlemlerin yapılmasının ardından kısa sürede sevdiğiniz adam ve kadın  sizinle bir araya gelecektir ve sizden hiçbir zaman  ayrılmayacaktır.

Sevdiğini Aşık Ederek Bağlama

Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edip bağlanmasını istiyorsanız, ilk olarak istenen adımların doğru bir şekilde yapılması gerekir. Aşağıda sevdiğini aşık ederek bağlama işleminin yapılmasında izlenmesi gereken yollar sırasıyla anlatılmaktadır:

 • İlk olarak masanın üzerine aynayı koyup aynanın üzerinde de bir tane pembe mum yakılmalıdır.
 • Mumun yakılmasından sonra bir tabağa çilek ve kırmızı gül yaprakları koyulmalıdır.
 • Yaprakların koyulmasından sonra üzerine 3 damla olacak şekilde lavanta yağı damlatılmalıdır.
 • Tabağın içerisinde yer alanları bir elle karıştırırken bu esnada da aynaya bakıp “Ben aşkımı, uyumu ve mutluluğu bulmama yardım edecek sihirli bitkileri birleştiririm. Bunlar eşlerini bulan sevgililerin çimleri. Ben de eşimi onların yardımlarını bulacağım”. tılsımlı sözcükleri söylemeniz gerekir.
 • Sözcüklerin söylenmesinden sonra pembe bir poşetin içerisine karışım koyulmalıdır.
 • Bununla birlikte poşetin içerisine limon balsamı, ametist taşı ve beyaz güvercin tüyü eklenmelidir.
 • Bütün malzemelerin bir araya getirilmesinin ardından poşet evde saklanmalıdır.
 • Bu süreçte aşık olmasını istediğiniz kişi size bağlanarak evinize gelecektir.

Yukarıda verilen işlemlerin doğru bir şekilde yapılmasının ardından sevdiğiniz insan size deli gibi bağlanacaktır ve hep sizi hayallerinde canlandıracaktır.

Sevgiliyi Aşık Etme Duası

Sevgilinizi kendinize bağlamak ve aşık etmek için okumanız gereken dua vardır. Bu duayı 1 hafta boyunca her gün 1 kere okumanız durumunda sevgiliniz size bağlanmış olur. Aşağıda sevgiliyi aşık etmek için okunması gereken dua detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

Yukarıda verilen duanın eksiksiz bir şekilde okunması sonucunda sevgiliniz size deliler gibi aşık olup bağlanır ve gözü hiç kimseyi görmez. Daima size aşık bir şekilde hayatına devam eder.

Ne Kadar Sürede Aşık Edilir?

Aşık etme duaları kadın ve  erkekler  için aynı şekilde etki  eder. Önemli olan   dua edilmeden önce niyetlerin  içten  ve samimi bir  şekilde dile getirilmesidir. Niyetlerin  içten bir şekilde dile getirilip aşık  etme dualarının okunmasından sonra 1  günde bile  sevdiğiniz insanı kendinize aşık edebilirsiniz. Bununla birlikte 3 günde aşık etme dualarının okunması sonucunda da 3 günde aşık olma olayları görülebilir.

Aşık etme dualarının çabuk bir şekilde etki etmesini isteyenler, muhakkak abdest almalıdır. Ayrıca duaları sabah namazını kıldıktan sonra okudukları zaman daha çok etkisini gösterir. Bu sayede size aşık olmasını istediğiniz kişi en geç 7 gün içerisinde aşık olur.

Kevser Suresi İle Aşık Etme

Kevser suresi ile aşık etmek mümkündür. Büyü yoluna başvurmadan sevdiğiniz insanı kendinize aşık etmek istediğiniz zaman muhakkak Kevser suresini okumanız gerekir.  Surenin içten bir şekilde okuyup Allah’a sığınmanız durumunda aşık olmasını istediğiniz insan size kör kütük aşık olur. Aşağıda Kevser suresinin okunuşu yer alır:

 • “Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. İnnâ a’taynâ ke’l-kevser. Fesalli li-Rabbike ve’nhar. İnne şâni’eke huve’l-ebter.”

Aşık Etme Duası Nasıl Edilmelidir?

Aşık etme duasının okunması için ilk olarak muhakkak abdest almak gerekir.  Bunun dışında aşık etme duası kişiye özel bir şekilde okunduğu için öncelikle hangi duanın okunması gerektiğini bilmenizde yarar vardır. Bunun için de muhakkak Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetlerden ve surelerden yararlanılmalıdır. Bunun yanı sıra aşık etme duasının okunmasında  kesinlikle niyetlerin  iyi bir şekilde  edilmesinde yarar  vardır.  Niyetlerin doğru kişi adına edilmesi durumunda dualarınız her zaman kabul olur.

Aynı zamanda aşık etme duasını Allah’a kalpten bir şekilde sığınarak etmek gerekir. Allah, yürekten edilen bütün duaların kabul olması için her şeyi yapar. Bunun  sonucunda  da kendinize  aşık  olmasını istediğiniz  kişiyi  aşık ederek duanızın kabul olduğunu görmüş olursunuz.

Aşık Etmede Okunan Duaların Hangileri Kabul Olur?

Aşık etmede okunan duaların kabul olmasında bazı kriterlere bakılır. Bu kriterler aşağıda  detaylı bir şekilde  verilmektedir:

 • Aşık etmede okunan duaların kabul olmasında muhakkak duanın iyi niyetle yapılması çok önemlidir. Sadece zevki için istenilen insanı kendine aşık etmek amacıyla duanın okunması durumunda hiçbir şekilde kabul olmaz.
 • Bununla birlikte aşık etme dualarının kabul olması için muhakkak abdest alınması gerekir. Çünkü,  abdestsiz bir şekilde dua etmek veya Kuran-ı Kerim’e dokunmak çok günahtır.
 • Bunun dışında aşık etme dualarını okuyanlar, kesinlikle kötü işlerden ve haramdan uzak durmalıdır. Her zaman iyi kalpli insanların duaları Allah tarafından kabul edilir.

Yukarıda  verilen kriterlerin yerine getirilmesi durumunda ettiğiniz bütün dualar  kabul olur ve  sevdiğinizle bir ömür boyu mutlu bir şekilde  yaşayabilirsiniz.

Ağaç dalı büyüsü nedir, nasıl yapılır? Merak ediyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

Aşık Etmek İçin Okunan Dualar Neden Önemli?

Aşık etmek için okunan dualar önemlidir. Çünkü büyü yapmadan sadece Allah’a sığınarak O’ndan yardım istemeniz her zaman Allah’ın huzurunda çok önemli olarak görülür. Özellikle iyi niyetle hayatınıza devam edip ibadetlerinizin hepsini yerine getirmeniz durumunda da Allah sizin dualarınızı her şekilde kabul eder.

Özellikle kalpten ve içten bir şekilde hiçbir çıkar gözetmeksizin sevdiğiniz insanla sadece huzurlu bir şekilde yaşamak istemeniz durumunda ettiğiniz dualar Allah katında her zaman kabul görür. Bu yüzden aşık olmasını istediğiniz kişiye aşık etme duasını okurken kesinlikle  içten ve yürekten okumanız gerekir. Samimi bir şekilde aşık etme duasını okumanız durumunda sevdiğiniz insanla ölene kadar mutlu bir şekilde hayatınızı sürdürürsünüz.

Aşık Etme Dualarıyla Okunacak Sureler

Aşık  etme duaları ile okunması gereken sureler vardır. Bu surelerin okunması sonucunda aşık  etme daha kolay ve  hızlı bir şekilde gerçekleşir.  Aşağıda aşık etme dualarıyla birlikte  okunması gereken  sureler  sırasıyla detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • İnşirah Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Elem neşrah leke sadrek, Ve vada’na ‘anke vizreke, Elleziy enkada zahreke, Ve refa’na leke zikreke, Feinne me’al’usri yüsren, İnne me’al’usri yüsren, Feiza ferağte fensab, Ve ila rabbike ferğab.

Yukarıda verilen Fatiha suresinin 1 defa, İnşirah suresinin 2 defa ve Nas suresinin 3 defa aşık etme dualarıyla birlikte okunması sonucunda sevdiğiniz insan kısa sürede size aşık olur ve sizden başka hiç kimseyi gözü görmez.

Bunun dışında Secde suresinin de aşık etme duaları ile birlikte okunması durumunda aşıklar birbirlerine kavuşur.  Aşağıda Secde suresinin Latince okunuşu yer alır:

 • Elif lam mim
 • Tenziylül kitabi la raybe fiyhi mir rabbil alemiyn
 • Em yekulunefterah bel hüvel hakku mir rabbike li tünriza kavmem ma etahüm min neziyrim min kablike leallehüm yehtedun
 • Allahüllezı halekas semavati vel erda ve ma beynehüma fı sitteti eyyamin sümmesteva alel arş ma leküm min dunihı miv veliyyiv ve la şefiy’ efela tetezekkerun
 • Yüdebbirul emra mines semai ilel erdı sümme ya’rucü ileyhi fı yevmin kane mıkdaruhu elfe senetim mimma teuddun
 • Zalike alimül ğaybi veş şehadetil aziyzür rahıym
 • Ellezı ahsene külle şey’in halekahu ve bedee halkal insani min tıyn
 • Sümme ceal neslehu min sülaletim min maim mehiyn
 • Sümme sevvahü ve nefeha fiyhi mir ruhıhı ve ceale lekümüs sem’a vel ebsara vel efideh kaliylem ma teşkürun
 • Ve kalu e iza dalelna fil erdı e inna le fı halkın cediyd bel hüm bi likai rabbihim kafirun
 • Kul yeteveffaküm melekül mevtillezı vükkile biküm sümme ila rabbiküm türceun
 • Ve lev tera izil mücrimune nakisu ruusihim ınde rabbihim rabbena ebsarna ve semı’na fercı’na na’mel salihan inna mukınun.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Huseyin 12 Nisan 2020 11:46

  sevdiyim dul bayan var bende dulum onu kendime aşık etmek onula evlenmek istyorum oda sevyor bir evt iki hayır diyor çocğundan utaniyor

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz