Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah Mıdır? Büyü Yapmadan Aşık Etme

Aşk büyüsü yaptırmak günah mıdır? Büyü yapmadan aşık etme yolları var mıdır? Aşk büyüsü ile ilgili detaylı bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah Mıdır? Büyü Yapmadan Aşık Etme

Aşk ve bağlama büyüsü yaptırmanın günah olduğu, İslam dinimizde açık ve net bir biçimde Müslümanların bilgisine sunulmuştur. Bilindiği üzere aşk büyüleri, yüzyıllar öncesinde hatta İslamiyet’ten de önce pek çok kişi tarafından icra edilen manevi çalışmalardır. İnsanların arasındaki aşk sorunlarını çözüme kavuşturan, pek çok kişiye aşk konularında yardımcı olan büyüler, kadim büyü kitaplarında aşk büyüsü olarak adlandırılan ritüeller ile icra edilmektedir. Bu sebeple aşk büyüsü yaptırmak günah mıdır sorusu, günümüzde dahi milyonlarca erkek ve kadın tarafından cevabı merak edilen sorular arasında yer almaktadır.

Büyü yapmadan aşık etme uygulamaları da merak konusu haline getirilmektedir. Bu uygulamalar sayesinde dinen sakıncalı durumlara düşmeden manevi yönden istenen etkilere ulaşılabilmektedir. Aşk büyüsü yaptırmakla ilgili merak edilen tüm soruların yanıtları ve bilinmesi gereken detaylar yazımızda yer almaktadır.

Ayrıca evde büyü nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nedir?

Kadim büyü kitaplarında kendine geniş yer bulan aşk büyüsü, bağlama büyüleri arasında en çok tercih edilen ve pek çok çeşidi bulunan manevi bir uygulamadır. Günümüzden yüzyıllar öncesinde büyü üstatlarının yıllar boyunca süren çalışmalarının neticesinde ortaya çıkarılan aşk büyüleri, günümüzde hala popülerliğini korumaktadır. Aşk büyüsü nedir sorusunun yanıtı olarak, manevi yönden bazı kişilerin etki altında bırakılarak gönül ilişkilerini düzenlemek cevabı verilebilir. Çoğu kişi aşk büyüleri aracılığıyla bu tür  uygulamalar sonucunda istediklerine kavuşabilmektedir.

Özellikle evli insanların zaman içinde yaşadıkları sorunları gidermek, aralarındaki duygusal ve cinsel kopukluğu yeniden sevgiye dönüştürmek amacıyla başvurulan manevi yöntemler arasında yer alan aşk büyüleri, sadece evli kişilere değil aynı zamanda sevgililere yani bekarlara yönelik de icra edilebilmektedir. Ancak aşk büyüsü hakkında dini bütün Müslümanların dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunun bilincinde olan inançlı kişiler İslam dinimize göre yanlış bir harekette bulunmaktan kaçınmaktadırlar.

Aşk Büyüsü Günah Mıdır?

Sevdiklerine manevi yönden etki edecek birtakım uygulamalara başvurarak sahip olmak isteyen kişiler aşk büyüsü günah mı sorusuna da yanıt aramaktadır. Kur’an-ı Kerim ayetlerinde de açık bir şekilde belirtildiği üzere büyünün varlığından bahsedildiği gibi yine bu tür manevi uygulamaların ve sihrin kesinlikle yasaklandığı açık ve net olarak Müslümanların bilgisine sunulmuştur.

Hem büyünün kendisi hem de büyücülük faaliyetleri İslam dinimizde yasaklanmıştır. Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’de büyücülerin iflah olmayacağı belirtilmiştir. Hz. Peygamber (s.a.s) bir hadisi şerifinde “7 şeyden sakınınız” buyururken ikinci sırada “sihir yapmayı” zikretmiştir. Yine bir başka hadiste büyü yapmanın şirk olduğu ve küfre girdiği belirtilmiştir.

Başka bir hadisi şerifte büyücüye, müneccime, gaibden birtakım bilgiler veren kimseye inanan kişinin Kur’an’ı inkar etmiş olduğu belirtilmektedir. Meşhur atasözümüz denize düşen yılana sarılır boşuna günümüze dek gelmemiştir. İnsanlar pek çok konuda olduğu gibi aşk ve sevgi konusunda da çaresini bulamadıkları durumlarda büyüden medet ummaktadır. Fakat büyü ve sihir uygulamalarının yasak kılındığı katiyen unutulmamalıdır.

Aşk Büyüsüne Maruz Kalan Günaha Girer Mi?

Öte yandan aşk büyüsü ve bağlama büyüsü uygulamaları ile ilgili olarak pek çok kişinin hakkında araştırma yaptığı bir diğer konu da başkaları tarafından kendisine büyü yapılan kişilerin durumu ile ilgilidir. Örneğin hiç tanımadığınız bir kişinin ya da büyü üstadının sizin üzerinizde aşk büyüsü icra etmesi durumunda siz de günahkar sayılır mısınız? Bu sorunun yanıtını arayan kişiler aşk büyüleri günah mı sorusunu gündeme getirmektedir.

İslam dinimizde büyü yaptıranın büyük günah işleyeceği sebebiyle mümkün mertebede Müslümanların bu tür kişilerden kaçınması gerektiği vurgulanmaktadır. Bununla birlikte diğer dinlere mensup olan kişilerin hayatlarında da büyü olduğu görülmektedir. İslam’da olduğu gibi diğer dinlerin de kutsal kitaplarında büyülerin varlığından bahsedilmekte ve bu tür manevi uygulamaların yapılmaması gerektiği emredilmektedir. Ancak büyülerin dünyanın her yerinde günümüzde dahi yapılmaya devam ettiği bilinmektedir.

Aşk büyüsü yaptırmak her ne kadar rahmani veya kara büyü olarak ele alınsa da kendi çıkarı uğruna başkasının fikirlerini, düşüncelerini, duygularını ele geçirme suretiyle yapıldığı için aslında bir nevi kişinin rızası olmadan gönlünü çalmak ile aynı şeydir. Bir kişiye zorla sevgi aşılamak kesinlikle günahtır. Bu yüzden büyü dışındaki manevi yöntemlerin tercih edilmesi önem kazanmaktadır.

Büyüye maruz kaldığınızda İslami açıdan sıkıntı çekmeniz söz konusu olmasa da yine de bu tür uygulamaların içinde olmamaya özen gösterilmesi gerekmektedir. İslam dinimizde amellere göre sevaplar ve günahlar belirlendiği için mümkün mertebede bu tür uygulamalardan uzak kalınması gerekmektedir.

İyi Niyetle Büyü Yaptırmak Günah Mıdır?

Telepatik aşk büyüsü günah mı sorusunun yanıtını arayan erkek ve kadınlar aynı zamanda iyi niyetlere dayanan büyüler hakkında da merak etmektedir. Din alimleri ve manevi ilimler hakkında ilim ve irfan sahibi hocalar, iyi niyetle de yapılsa dahi büyü uygulamalarından sakınılması gerektiğini hatırlatmaktadır. Bu tür manevi destek görmek isteyen kişiler için dua kapısı her zaman açıktır. Mülkün sahibi olan Allah’tan meşru yollar ile istemek gerekmektedir. Dua gibi manevi yönden tavsiye edilen güzel yollar dururken gayr-ı meşru yolların seçilerek büyü yapılması günah olarak değerlendirilmektedir. Meşru isteğinizi dua ile istemeniz tavsiye edilmektedir. Çünkü büyünün iyi niyetlisi veya kötü niyetlisi gibi seçeneklerinin söz konusu olmadığı vurgulanmaktadır.

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Büyü Yapmadan Aşık Etmek Mümkün Müdür?

Aşk büyüsü yapmak günah mı sorusunun yanıtlarını arayan kişiler, bu tür manevi uygulamaların büyü olduğunun anlaşılmasının üzerine alternatif yöntemlere yönelmektedir. Büyü yapmadan manevi uygulamalar ile aşık etmek mümkündür. Bu sebeple geçmişten günümüze büyünün yakıcı ve günahkar tesirinden uzak durmak isteyen ancak manevi yönden de sevdikleri kişinin kalbine aşk ateşini koymayı başarabilen kişiler, büyü yapmadan aşık etme yöntemlerini tercih etmektedir.

Büyü yapmadan aşık etmenin bilinen en güzel ve kolay yöntemlerinin başında aşk duaları gelmektedir. Aşk duası uygulamaları ile kişiler sevdikleri kadın ya da erkeğin gönlünde merhamet ve sevgi pınarlarını açarak, bu kişilerin kendilerine sırılsıklam aşık olmasını sağlayabilmektedir.

Aşk Duası Etmek Günah Mı?

İnternette bu konu ile ilgili olarak öne çıkan sorulardan biri de aşk duası etmek günah mı sorusudur. Dua etmek günah olmadığı gibi kişinin sevdiği kişi tarafından sevilmeyi isteyip onunla mutlu bir yuva kurmak istemesi için dua etmesinde de İslam dini yönünden bir sakınca görülmemektedir. Bu sebeple sevdikleri kişi tarafından aşklarına karşılık görmek isteyen veya eşlerinin kendilerini ilk günkü gibi sevmelerini talep eden kadın ve erkekler, aşk duaları uygulamalarını başarılı bir şekilde icra ederek istenilen sonuçlara ulaşabilmektedir.

Aşk Duası Uygulamaları Nelerdir?

Özellikle evlilikleri dağılma, yuvaları yıkılma noktasına gelen eşler arasında çok sık bir şekilde icra edilen aşk duası uygulamaları, günümüzde manevi ilimler konusunda derin bir bilgi birikimine sahip kişiler tarafından icra edilmektedir. Manevi yönden kudretli ve din bilgisi yüksek hocaların hazırladıkları aşk vefkleri ve tılsımlar, bu şekilde aşk duası uygulamalarının yazılı biçimleridir. Bu dua uygulamalarını yani aşk vefklerini üzerinde taşıyan ve devamlı olarak bu yöndeki dualarını gönülden bir şekilde eden kişiler, kısa sürede isteklerine kavuşabilmektedir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz