Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşk Büyüsünün Tutması İçin Ne Yapmalı? 

Aşk büyüsünün tutması için ne yapmak gerekir? Aşk büyüsü nasıl ve nerede yapılmalı, ne zaman tutar? Aşk büyüsü ile ilgili tüm merak edilenlere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Aşk Büyüsünün Tutması İçin Ne Yapmalı? 

Aşk büyüsü, büyü türlerinin arasından en çok yaptırılan büyülerden birisidir. Bu büyünün yaptırılmasının ardından aşık olmasını istediğini erkek veya kadın size deliler gibi bağlanarak aşık olur. Bunun sonucunda da iki taraflı sevgi meydana gelir ve sonsuza kadar mutluluk içerisinde yaşamlar sürmeye devam eder. Aşk büyüsünün etkili bir şekilde tutması için işinde uzman olan medyum hocalarına gidilmesi gerekir.

Aşk Büyüsünün Anlamı

Aşk büyüsü ak büyülerin grubunda yer alır. Yani bu büyünün yapılmasında her zaman iyi niyetler söz konusudur. Aşk büyüsünün doğru ritüeller ile yapılması durumunda karşılıksız olan aşklar iki taraflı sevgiye döner. Bunun sonucunda da aşk ve mutluluk kavramları ortaya çıkar.

Aşk büyüsünün yapılmasını işinde profesyonel olan medyum hocalarına uygulatmak gerekir. Büyünün etkisinin kısa sürede ve etkili bir şekilde meydana gelmesi için aşk büyüsünü en iyi medyuma yaptırmanızda yarar vardır. Bunun için medyum seçimlerinde çok dikkatli olmak gerekir.

Aşk Büyüsünün Kuvvetli Olması

Aşk büyüsünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı 1 hafta içerisinde büyünün yapıldığı kişide belirtiler meydana gelir. Aşk büyüsünde uygulanan yöntemler ve teknikler doğru olduğu zaman istediğiniz kişinin size aşık olduğunu ve köpekler gibi bağlandığını göreceksiniz. Büyünün yapılmasında medyum desteği alınmalıdır. Medyumlar kişisel bilgiler ve büyünün yapıldığı kişinin özel eşyaları ya da fotoğrafı ile uzaktan kısa sürede büyüyü yapar. Bunun sonucunda da platonik olarak aşk beslediğiniz insanın sevgisi de size karşı artmaya başlar. Bu sayede büyünün etkisi ile birbirinize deliler gibi bağlanırsınız.

Aşk büyüsünü aynı zamanda evli çiftler veya sevgililerde yaptırabilir. Bu büyünün yapılması sonucunda evli çiftler evliliklerinde yaşadıkları sorunları tamamen çözer. Aynı zamanda birbirini seven iki aşıklar da sorunsuz bir şekilde aşklarını yaşamaya devam eder. Bu yüzden bu büyüyü dileyen herkes yaptırabilir.

Aşk Büyüsünü Yapan Medyumlar

Aşk büyüsünün yapılmasında bilgili ve donanımlı olan medyumlara gitmek gerekir. Çünkü, büyünün hatalı yapılması durumunda yanlış kişiye aşık olma veya bağlanma durumları ortaya çıkabilir. Bu büyünün yapılmasında daha önceden deneyimi olan medyumların seçilmesi gerekir. Bunun dışında Havas ilminden de ilham alabilecek medyumlar tercih edilmelidir. İşinde uzman olan medyumların seçilmesi durumunda büyünün etkisi hem kısa sürede hem de etkili bir şekilde kendini göstermeye başlar. Bu sayede istediğiniz insanla evlilik yolunda ilk adımı atmış olursunuz.

Aşk Büyüsünün Belirtileri

Aşk büyüsünün uzman medyum eşliğinde yapılması durumunda büyünün etkisi 1 hafta üzerinde büyünün yapıldığı kişinin üzerinde göstermeye başlar. Bunun sonucunda da karşı tarafın duyguları ve hisleri tamamen büyünün etkisi altında olur. Aşağıda aşk büyüsünün yapılmasından sonra meydana gelen değişimler detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Büyünün yapılmasından sonra büyünün etkisi altında olan kişi sürekli büyüyü yapanı düşünür.
 • Bunun dışında sürekli olarak sizi aklında ve hayallerinde canlandırır.
 • Aynı zamanda sizinle her daim bir arada olmak için fırsatlar yaratmaya çalışır.
 • Bununla birlikte aşk büyüsünü yaptırdığınız kişi daha önceden sizi bırakıp gitmişse, büyünün etkisi ile size eskisinden daha aşık ve bağlanmış bir şekilde geri döner.

Yukarıda verilen durumların meydana gelmesi durumunda aşk büyüsünün etkisi ve belirtileri 1 hafta içerisinde ortaya çıkar ve kısa sürede sevdiğiniz insanı kendinize bağlamış olursunuz.

Ayrıca aşk büyüsü yapılan kişi ne hisseder, nasıl davranır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Uygulanışı

Aşk büyüsünün yapılmasında medyum hocalarına gidilmesi gerekir. Çünkü, büyünün yapım aşamalarında doğa üstü varlıklardan da yararlanıldığı için aşk büyüsünde cinlerle iletişime geçebilecek yetenekte ve güçte olan medyum hocasına gidilmelidir. Medyum hocası büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafının veya özel eşyasının üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okuyarak doğrudan büyünün etki etmesini sağlar. Bunun sonucunda da karşı tarafın size olan özlemi ve bağlılığı her geçen gün daha da artmaya başlar. Aşk büyüsünün yapılması sonucunda aynı zamanda evli çiftler veya nişanlılar da birbirlerine eskisinden daha çok bağlanır ve aşık olur. Bu sayede ileride meydana gelebilecek sorunların önüne geçilir.

Aşk Büyüsünün Tutma Vakti

Aşk büyüsünün tutma süresi, büyüyü yapan medyumun yeteneklerine ve bilgilerine göre değişim gösterir. Bunun dışında büyünün yapıldığı kişinin fiziksel ve ruhsal özellikleri de büyünün tutma süresinde etkili olur. Fakat aşk büyüsünün işinde profesyonel olan medyum tarafından ve doğru ritüellerle yapılması sonucunda yaklaşık olarak en geç 1 hafta içerisinde tutmaya başlar. Bunun sonucunda da büyünün yapıldığı kişinin duygularında hemen değişimler gözlemlenmeye başlanır. Böylece kısa sürede büyünün etkileri ve belirtileri ortaya çıkmış olur. Aşk büyüsünü yaptırmak isteyenler, bu yüzden medyum hocalarına giderek büyünün yapım aşamasını da kısa sürede yaptırmalıdır.

Aşk Büyüsünün Kendini Göstermesi

Aşk büyüsünün doğru adımlarla yapılmasından sonra hemen kendini gösterme durumu ortaya çıkar. Büyünün doğru aşamalardan geçirilmesi ile büyünün etkisinde olan kişi, büyüyü yapana birden aşık olur ve sürekli onu düşünmeye başlar. Bunun dışında aşk büyüsünü evli çiftlerin yaptırması durumunda evliliklerde aldatma kavramı ortadan komple kalkar. Büyünün yapıldığı kişi eşinden başka kimseye yan gözle bakmaz. Bu sayede evliliklerde kavgalar ve tartışmalarda son bulur.

Aşk büyüsünün yapılmasının ardından aynı zamanda büyünün yapıldığı kişi sürekli olarak karşı tarafla bir araya gelmek ister ve onunla ilgili planlar düşünmeye başlar. Böylece sonsuza kadar bir araya gelerek birbirlerinden hiçbir koşulda ayrılmazlar.

Aşk Büyüsünün Tutma Süresinin Hızlanması Nasıl Olur?

Aşk büyüsünün tutma süresinin daha çabuk bir şekilde olması için işinde ehli olan medyum hocası büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafını kullanır. Uzaktan fotoğrafın üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okuyarak direkt olarak büyünün etki etmesini sağlar. Fotoğraf tekniği ile yapılan aşk büyüsü belirtilerini ertesi gün bile hemen göstermeye başlar. Bu yüzden aşk büyüsünün hemen tutmasını isteyenler, işinde uzman olan medyum hocalarına giderek büyünün yapım aşamalarının kısa sürede gerçekleşmesini sağlayabilir. Bu sayede kısa sürede yapılan aşk büyüsü ile sevdiğiniz adam veya kadın size sırılsıklam aşık olur.

Aşk Büyüsünün Tutmaması

Aşk büyüsünün bazı durumlarda tutmaması meydana gelebilir. Bu durumların altında yatan birçok sebepler vardır. Aşağıda aşk büyüsünün yapılmasından sonra tutmamasında etkili olan nedenler detaylı bir şekilde listelenmektedir:

 • Aşk büyüsünün tutmamasında daha önceden kişilerin büyülerden korunması için yapılan muskalar etkili olur.
 • Bunun dışında sürekli olarak ibadetlerini yerine getiren ve inanışlı olan insanlara aşk büyüsü etki etmez.
 • Aynı zamanda boylama muskası yapılarak aşk büyüsünün yapılacağı kişide etkisini göstermek yerine, aşk büyüsü, büyüyü yapanda etkilerini yansıtmaya başlar.
 • Bununla birlikte Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetleri ve sureleri düzenli bir şekilde okuyan insanlara da aşk büyüsü etki etmez.

Yukarıda verilen durumlarda aşk büyüsü etkisini hiçbir şekilde göstermez. Bu yüzden büyüyü yaparken büyünün yapılacağı kişi hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

Aşk Büyüsünü Kimler Bozabilir?

Aşk büyüsünün bozulmasında her medyum hocasına gidilmemesi gerekir. Çünkü büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyünün bozulması da oldukça zaman alır. Bu büyünün bozulmasında vefk ve muska yazabilecek medyumlara gidilmesinde yarar vardır. Çünkü, aşk büyüsünün bozulması için işinde uzman olan medyumlar büyünün etkisinde olan kişinin kişisel bilgileri ve doğum tarihi ile birlikte duaların da yer aldığı bir vefk yazar. Bu vefkin yenilmesi veya içilmesi durumunda aşk büyüsü etkisini hemen uzaklaştırır.

Aşk büyüsünün bozulmasında aynı zamanda medyum hocaları büyünün etkisinde olan kişilere uzaktan dualar ve ayetler okur. Bu duaların ve surelerin okunmasından sonra kısa sürede büyünün etkisi ortadan kaybolur. Aşağıda medyum hocalarının aşk büyüsünü bozarken okuduğu dualar yer alır. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Yasin Suresi: Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn, İnnî izen Iefî daIâIin mübîn, İnnî âmentü birabbiküm fesmeûn.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz