Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşk Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır? Tutma Belirtileri Nelerdir? 

Aşk büyüsünün tuttuğu nasıl belli olur? Aşk büyüsü nasıl yapılır ve aşk büyüsünü kimler yapabilir? Detaylı bilgilere yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Aşk Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır? Tutma Belirtileri Nelerdir? 

Aşk büyüsünün tutma belirtileri, sevdiklerine kavuşmak ve sevdikleri ile birlikte mutlu mesut bir yuva kurmak isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere havas ve ledün ilimlerinde geçmişten günümüze en çok tercih edilen manevi uygulamalar aşk büyüleri ve bağlanma çalışmalarıdır. Manevi etkiler kullanılarak kadın veya erkekler sevdikleri kişilerden de sevgilerine aynı şekilde karşılık görebilmektedir. Bu konuyla ilgili olarak yanıtı en çok merak edilen soru aşk büyüsünün tuttuğu nasıl anlaşılır sorusudur. Her manevi uygulamada olduğu gibi aşk büyülerinde de sonuçların başarılı bir şekilde ortaya çıktığını gösteren birtakım belirtiler bulunmaktadır.

Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi manevi uygulamalar, geçmişten günümüze belki de milyonlarca erkek ve kadın tarafından icra edilmiş ve hatta icra edilmeye devam eden ruhani çalışmalardır. Sevdiklerinin de kendilerini sevip, kendilerine aşık olmaları için aşk büyüsü yapan ya da yaptıranlar aşk büyüsünün tutma belirtileri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istemektedir.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsünün insanlar üzerinde ne şekilde etki gösterdiğinin ve ne tür belirtilere neden olduğuna geçmeden önce mutlaka aşk büyüsü nedir sorusunun yanıtlarına bakmak gerekmektedir. Kadim büyü kitaplarında ve büyü üstatlarının uygulamalarında yıllar boyunca en çok tercih edilen ve en sık icra edilen manevi uygulamaların başında gelen aşk büyüleri, günümüzde de pek çok gönül ilişkisinin ve hatta evliliğin ana kaynağı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tek taraflı aşk yaşayan yani halk dilinde kara sevdaya düşmesi sebebiyle hayatı kararan kişilerin yanı sıra sevdiği tarafından yeterince ilgi ve aşk göremeyen kişilerin de icra edebildiği aşk büyüleri, aşkın en güzel yönünün yani karşılıklı sevginin yaşanmasını sağlamaktadır. Kadim büyü kitaplarında belirtilen ezoterik öğretilere bağlı kalınarak icra edildiği takdirde bir ömür boyunca etkili olan aşk büyüleri, bu sebeple en çok tercih edilen büyü çeşidi olarak kabul edilmektedir.

72 saatte etki eden aşk büyüleri nelerdir? yazımızdan bakabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Aşk büyüsünün etki etmesi, esasında günümüzden yüzlerce yıl önce ömrünü bu tür manevi çalışmalara adamış olan büyü üstatlarının emekleri ile ortaya çıkmıştır. Dünya dışı varlıklarla sürekli iletişime geçebilen manevi yönü kuvvetli kimseler, (günümüzde bu kişilere medyum denir) hayatları boyunca belki de yıllar süren çalışmalar ile kişilerin arasındaki aşk duygusunu oluşturmayı başarmıştır. Aşk büyüsünün etki etmesi için birtakım koşulların oluşması gerekmektedir.  Aşk büyüsü belirtileri hakkında detaylara geçmeden önce bu koşulları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Aşk büyüsü aralarında herhangi bir şekilde tanışıklık bulunan kişilere etki eder. Bu yüzden sizi daha önceden görmüş ve tanıyan kişiye yönelik icra edildiğinde etkili sonuçlar verebilmektedir.
 • Sizi daha önce hiç görmemiş ve belki de görme ihtimali bulunmayan bir kişiye yönelik aşk büyüsü uygulaması yaptığınızda bu uygulama sonuç vermeyecektir. Örneğin televizyonda gördüğünüz bir dizi yıldızına aşk büyüsü yaparsanız tutmayacaktır.
 • Aşk büyüsü aralarında duygusal veya cinsel bağ kurulan kadın ve erkek arasında çok daha kuvvetli etki göstermektedir. Bu sebeple boşanma aşamasına gelen eşlerin ya da sevgilileri tarafından terk edilenlerin kısa sürede barışıp mutlu yuva kurmalarında aşk büyüleri çok etkili olmaktadır.

Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

Aşk büyüsü çeşitleri, kadim büyü kitaplarının ve günümüzde manevi alanda ilim ve irfan sahibi medyum hocaların ellerinde bulundurdukları kitabelerin en çok tercih edilen manevi uygulamalarıdır. Yüzyıllar boyunca pek çok medeniyette görülen aşk ve bağlama büyüleri, bu sebeple birbirinden farklı ritüelleri içermektedir. Örneğin Anadolu topluluklarında insanlara ait saç, tırnak, deri parçası ve kan gibi maddeler kullanılarak hazırlanan aşk büyüleri daha doğu toplumlarında yani İran ve Arap kökenlilerde tahta kaşık, bez ve yiyecekler kullanılarak yapılabilmektedir.

Aşk büyüsü çeşitleri bu kadar çokken bir kişinin hepsi hakkında detaylı bilgilere ulaşması ne yazık ki mümkün değildir. Bu sebeple devreye manevi ilimler konusunda engin bilgi sahibi medyum hocalar ve büyü üstatları girmektedir. Günümüzde pek çok kişi kendi başına da aşk büyüsü icra etmeyi denese de en etkili sonuçlar ancak ve ancak deneyimli medyum hocaların çalışmaları ile elde edilebilmektedir. Medyum hocaların havas ve ledün ilimlerinde uzman olmasının yanı sıra yani bu alanlarda yüksek bilgi sahibi olmalarından farklı olarak sahip oldukları doğuştan gelen yetenekler de ciddi anlamda katkı sağlamaktadır. Medyum hocalar, standart insanlara göre 3. gözleri açık zatlar oldukları için maddi alem dışındaki ruhani varlıklar ile doğrudan iletişime geçebilmektedir. Bu sebeple aşk büyüsü yapılışı konusunda çok daha etkili sonuçlara kısa sürede ulaşılabilmektedir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiklerine kısa sürede kavuşmak veya kendisini terk eden sevdiklerinin çok hızlı bir şekilde kendilerine geri dönmesini sağlamak isteyen kadın ve erkekler, internet üzerinden aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını aramaktadır. Bu büyünün pek çok farklı çeşidi bulunduğu için yapılışı konusunda da birbirinden farklı ritüellerin izlendiğini söylemek mümkün olabilmektedir. Dolayısıyla aşk büyüsünün tek bir şekilde yapıldığı söylenemez.

Aşk büyüsü uygulamalarında evde kolay bir şekilde icra edilen büyü çeşitleri olduğu gibi manevi çalışmalar konusunda tecrübeli olmayan kişilerin asla başvurmaması gereken tehlikeli aşk büyüleri de bulunmaktadır. Aşk büyüsü belirtileri konusunda en iyi sonuçlara ulaşmak için hangi büyü yapılırsa yapılsın mutlaka bu alanda pek çok çalışması bulunan deneyimli medyum hocalardan profesyonel destek alınması tavsiye edilmektedir. Eğer çevrenizde bu şekilde manevi alanda kudretli ve ilim sahibi medyum hoca yok ise internetten yararlanarak uzaktan bakım ve aşk büyüsü yapan hocaların uygulamalarından destek alabilirsiniz.

Şirinlik duası ve büyüsü nedir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır?

Özellikle internet üzerinde başarılı aşk büyüsü yaptığını kanıtlamış olan deneyimli medyum hocalardan manevi hizmet alan kadın ve erkekler aşk büyüsünün tutma belirtileri konusunda da bilgi sahibi olmak istemektedir. Çünkü bu tür büyülerin yani tecrübeli medyum hocalar tarafından icra edilen aşk büyüsü uygulamalarının mümkün olan en kısa sürede etkili sonuç vermesi beklenmektedir.

Her ne kadar büyü uygulamasında esas olan kişilerin manevi dünyaları ve aralarındaki ilişkinin boyutu olsa da genellikle en geç 2 hafta içinde aşk büyüsünün etki etmesi beklenmektedir. Aşk büyüsünün etki ettiğini gösteren en net belirtiler şunlardır:

 • Aşk büyüsü yapılan kişinin duygusal hayatında değişiklikler meydana gelmesi
 • Bu kişinin ailesi dahil yakın çevresinden uzaklaşarak sadece aşkının yanında olmak istemesi
 • Gece ve gündüz demeden sürekli aşkını düşünmesi
 • Rüyalarında sevdiği kişiyi görmesi, görmediğinde kabuslarla uyanıp uyuyamaması
 • Aşık olduğu kişinin yanındayken çok mutlu olduğunu sık sık söylemesi, sevdiğinin yanında değilken sinirli ve huzursuz olması
 • Sebepsiz yere görülen baş ağrıları
 • Kalabalıklardan ve hayvanlardan kaçınma davranışı
 • Evini terk eden kişilerin kısa sürede evine ve eşlerine dönmesi, bütün ilgisini ailesine harcaması

Aşk Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Öte yandan herkeste bu tür tepkilerin görülebilmesinin yanı sıra aşk büyüsü olduğu nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı da aranmaktadır. Bu konuda en kesin bilgiler yine ilim ve irfan sahibi medyum hocaların tecrübesinde gizlidir. Aşk büyüsünden şüphelenen kişiler, havas ve ledün ilimlerinde deneyimli medyum hocalardan bakım hizmeti alarak kesin sonuçlara ulaşabilmektedir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz