Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Vefkler >
  • Aşk Vefki Nasıl Anlaşılır? Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Aşk Vefki Nasıl Anlaşılır? Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Aşk vefki nasıl anlaşılır? Vefk yapılan kişi ne hisseder? Vefk neden tutmaz? Vefk hakkında gerekli bilgiler için yazımızı inceleyebilirsiniz.

 Aşk Vefki Nasıl Anlaşılır? Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Aşk vefki yapıldığını anlamak için özel yeteneklere ihtiyaç yoktur. Eğer aşk ve bağlama vefkinin hazırlanışında havas ilimlerine gizli öğretiler arasında yer alan tüm kural ve usuller birebir olacak şekilde uygulandıysa aşk vefkinin belirtileri çok daha net bir şekilde ortaya çıkacaktır. Ancak aşk vefki yapıldığının anlaşılması sadece vefk yaptıran tarafından kolay bir şekilde anlaşılacaktır. Diğer türlü vefk yapıldığını bilmeyen kişiler ya da kendi üzerinde aşk vefki yapıldığını düşünenler sadece aşk vefkinin varlığından şüphe edebilirler. Bu yüzden kesin çözümlere ulaşmak için deneyimli medyum hocalardan bakım hizmeti alınmalıdır.

Aşk vefkleri havas ilimlerinde ve ezoterik öğretilerde en çok tercih edilen manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu tür manevi uygulamaların anlaşılmasında ne tür belirtilere dikkat edilmesi gerektiğine geçmeden önce ilk olarak aşk vefki nedir sorusunun yanıtlanması faydalı olacaktır.

Ayrıca vefk ne zaman ve nasıl etki eder? Yazımıza bakabilirsiniz.

Aşk Vefki Nedir?

Yüzyıllar boyunca insanların aşk ve sevgi üzerine pek çok manevi çalışma yapıldığı bilinmektedir. Ömrünü bu tür çalışmalara adayan büyü üstatlarının yanı sıra dini ve ilmi konularda yüksek bilgi sahibi medyumlar da yıllar boyunca insanların arasında aşk ve sevgi duygularının çoğalmasını sağlayan birtakım manevi uygulamalara imza atmaktadır. İşte bu tür beklentilerin bir karşılığı olarak çok eski yıllardan beri günümüze bozulmadan gelmeyi başarabilmiş aşk vefkleri de ortaya çıkmıştır.

Aşk vefki, içinde Arapça, Süryanice, İbramice ve başka dillerde duaların yer aldığı bir dua uygulamasıdır. Manevi yönden pek çok isteğin gerçekleşmesinde kullanılan vefkler, günümüzde en çok sevenlerin bir araya gelmesi amacıyla aşk ve bağlama vefkleri olarak icra edilmektedir.

Aşk Vefki Günah Mı?

İnternet üzerinde yapılan araştırmalarda özellikle medyum hocaların bilgilerini yakından takip edenler, aşk vefki günah mı sorusunu da gündeme getirmektedir. Bilindiği üzere büyü ve sihir olarak adlandırılan manevi uygulamalar İslam dinimize göre kesinlikle yasaklanmıştır ve dini bütün Müslümanların bu tür manevi uygulamalardan mutlak surette uzak durması emredilmiştir. Bu yüzden insanlar aşk vefki gibi uygulamaların da büyü olduğundan şüphelenerek bu konuda detaylı araştırma yapmadan bu tür uygulamalara kalkışmak istememektedir.

Öncelikle İslam dinimizde ameller niyetlere göre belirlenmektedir. Yani bir kişi kötü bir niyetle ya da sadece bencilliği ya da kişisel hırsları ile vefk yaptırmak istediğinde, hazırlanan bu vefk kişinin niyetlerine göre icra edileceğinden bu tür uygulamaların dini açıdan sakıncalı olduğunu söylemek mümkündür. Bu tür uygulamalar gerçek Müslümanlara yakışmaz. Ancak İslami şartlara uygun bir şekilde aşk ve bağlama vefkleri hazırlanması da mümkündür. Özellikle Allah’ın isimlerinden ve ayetlerden oluşan dua uygulamaları ile din alimleri tarafından hazırlanan aşk vefklerinin hiçbir sıkıntısı olmadığı bilinmektedir.

Aşk Vefki Tutar Mı?

Sevdiklerine kavuşmak isteyen ya da özellikle evliliğinde çok ciddi problemler yaşadığı için yuvasının dağılmasını engellemek isteyen kadın ve erkekler, manevi yönden de mümkün olan tüm yolları denemeye devam etmektedir. Aşk vefki tutar mı sorusu, aşklarına ve sevgilerine karşılık bulmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulara değinmektedir.

Günümüzde aşk vefki hazırladığını iddia eden pek çok medyum ve dini kişilik bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında sadece çok az bir kısmı %95 oranında etkili aşk vefki uygulaması yapabilmektedir. Aşk vefkinin havas ilimlerinde en ince usullere göre hazırlanması durumunda tutmaması için hiçbir sebep yoktur. Ancak yine de insanların bu konuda sabırlı olması ve dua uygulamalarına inançla devam etmeleri de önemlidir. Bu sayede gerçekten havas ilmi kurallarına göre hazırlanan aşk vefkleri istenen sonuçları ortaya koymaktadır.

Aşk Vefki Belirtileri Nelerdir?

Aşk vefki belirtileri, yalnızca aşk vefki uygulamasını yaptıran kişi tarafından fark edilebilmektedir. Örneğin sevdiği erkeğin kendisine aşık olmasını ve onunla samimi bir şekilde ömrünün sonuna kadar mutlu ve mesut bir yuva kurmak isteyen kadınlar, alanında uzman ve manevi yönü yüksek medyum hocaların yardımı ile aşk vefki yaptırabilmektedir. Aşk vefkinin havas ilimlerinde belirtilen tüm kurallara göre hazırlanmasının ardından bu kadınlar kısa sürede sevdikleri erkekler tarafından sevgilerine karşılık görmeye başlayacaktır. Bunun belirtileri de konuşmaların ve ilginin sıklaşması, beraber zaman geçirme isteği ve en sonunda cinsel çekime kadar giderek evliliğin kapılarını açan belirtilerdir.

Ancak bahsettiğimiz üzere bu tür belirtiler sadece aşk vefki yaptıranlar tarafından kolay bir şekilde görülebilmektedir. Dolayısıyla kendisine aşk vefki yapılan kişi ve anne babası dahil çevresindeki kişiler yavaş yavaş etkisini göstererek ortaya çıkan aşk belirtilerinin vefkten ve benzeri manevi uygulamalardan kaynaklandığını anlamaları mümkün değildir. Dolayısı ile aşk vefkinin etkilerini en çok yaptıran kişiler yakından görebilmektedir. Bu kişi dışındaki tüm insanlar, sadece aşk vefki yaptırıldığından şüphe duyabilirler.

Vefk ve muska nasıl katlanır? Merak ediyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

Aşk Vefki Neden Tutmaz?

Günümüzde özellikle internet üzerinden aşk vefki hizmeti verdiğini iddia eden pek çok medyuma rastlamak mümkündür. Esasında medyumluk ve manevi ilimler ile uzaktan yakından ilgisi olmayan bu kişiler, aşk ve sevgi duyguları yüzünden çaresiz duruma düşmüş kadın ve erkeklerin bu duygularını istismar ederek onları dolandırmaktadır. Bunun yanı sıra kocaları tarafından terk edilmenin eşiğine gelen kadınların da yuvalarının yıkılma korkusu ile içinde bulundukları durumdan faydalanan bu tür sahtekarlar, aşk vefki yaptıklarını iddia ederek kişilerin mağduriyet yaşamasına neden olmaktadır. Aşk vefki neden tutmaz sorusunun ilk yanıtı budur. Aşk vefki sahtekar medyumlar tarafından yapıldığında tutmaz.

Bu sorunun bir diğer yanıtı ise aşk vefki uygulamasında havas ilimlerinde belirtilen unsurlara dikkat edilmemesidir. Aşk vefkinin gerçekten etkili bir şekilde icra edilebilmesi için mutlaka havas ilimlerinde belirtilen uygulamaların birebir aynısının icra edilmesi gerekmektedir. Burada kendisine aşık ettirilecek kişinin ve annesinin adı  kullanılmalı, bunun yanı sıra aşk vefki etkisi altında kalması istenen kişinin de hem kendi hem de annesinin adı hakkında kesin bilgilerin icra edilmesi gerekmektedir.

Aşk Vefki Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Kendisine aşk vefki yapılan kişinin hissettiklerinde hiçbir anormal durum bulunmamaktadır. Unutulmamalıdır ki aşk vefkleri hem yapılışta hem de amaçları bakımından aşk büyüsü gibi kadim büyü kitaplarında yer alan ve İslam dinimiz tarafından kesinlikle yasaklanmış olan manevi yöntemlerden farklıdır. Bu yüzden aşk büyülerinde görüldüğü gibi kişide aşk ve bağlılığın hat safhada olmasının yanı sıra ruhsal çöküntü, odaklanamama, uyku hali ve takip ediliyormuş hissi gibi anormallikler yaşanmaz.

Aşk vefki etkileri bakımında normal bir aşk yaşantısından farklı değildir. Özellikle kişinin kendisinin yanı sıra ailesi ve çevresindeki kişiler de aşk vefkinden etkilenen bu kişide yaşanan değişimleri anormal karşılamaz. Dolayısıyla aşk vefki yapılan kişinin kendisine aşk vefki yapıldığını anlaması pek mümkün olmamakla birlikte kişi yalnız başına kaldığında anca bu durumdan şüphe edebilir. Bu yüzden aşk vefki yapılan kişinin kendi başına yani yalnız bırakılmaması gerekmektedir.

Aşk vefki yaptıranların mümkün olan en kısa sürede sevgililik bağlarını kuvvetlendirmesi ve duygusal bağları evlilik müessesi ile taçlandırması tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra hali hazırda evli olan kişilerde de özellikle evinden soğuyan kocaların yeniden eve döndürülmesinde anormal bir durum görülmemektedir. Kocalar yaptıklarından pişman olarak kendi istekleri ile karısına, çocuklarına ve evine ilgi göstermeye başlamaktadır.

Yorumlar (1 Yorum)

  1. Secil 8 Mart 2020 13:53

    Hocam eşimle 2 yıla yakın ayrı yaşıyoruz daha boşanma olmadı çocuk olduğu için kurtarmak istiyorum aşk ve bağlama vefki yaptırdım uzerimde taşıyorum 6 ay dir bekliyorum daha bı sonuç yok neden böyle oluyo biraz hada beklemem ferekuyo mu

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Vefk Nedir? Vefk Taşımak, Tılsım Yaptırmak Günah Mıdır?

Vefk yaptırıp taşımanın günah olup olmadığı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Manevi ilimler... Devamını oku

Vefk ve Muska Arasındaki Fark Nedir? Vefkler Büyü Müdür?

vefk nedir
Vefk ve muska uygulamaları arasındaki farklar manevi ilimler ile ve özellikle havas ilimleriyle yakından ilgilenen kişilerin... Devamını oku

Vefk, Celp, Tılsım, Dua ve Büyü Arasındaki Fark Nedir?

vefk nedir
Vefk, celp, tılsım, dua ve büyü manevi uygulamalarının farkları, maneviyatın ve ruhani işlemlerin insan yaşamında ne... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Muhabbet Vefki Kaç Günde Etki Eder Tutar? 

muhabbet vefki nasil yapilir
Muhabbet vefkinin tutma süresi, vefkin hazırlandığı kişinin özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Çünkü, muhabbet vefki, kişisel bilgiler... Devamını oku

Vefk Neden Gömülür, Suya Atılır ve Yakılır?

vefk neden suya atilir
Vefklerin gömülmesi, suya atılması ve yakılması vefk geleneklerinden bir tanesidir. Her şeyi yapmanın belli bir kuralı... Devamını oku

Vefk Neden Etki Etmez, Vefkler Neden Tutmaz?

vefk neden etki etmez
Vefklerin etki etmemesi özellikle vefk yapan hocaların ne yaptıklarını bilmedikleri durumlarda söz konusu olur. Daha önceden... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz