Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ayrıldığınız Sevgilinizin Aramasını, Mesaj Atmasını Sağlayan Ritüel

Ayrıldığınız sevgilinizin aramasını, mesaj atmasını sağlayan ritüel var mı, nasıl yapılır, kimler yapabilir? Eski sevgilinin araması için yapılması gerekenlere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Ayrıldığınız Sevgilinizin Aramasını, Mesaj Atmasını Sağlayan Ritüel

Eski sevgilileri aratan ritüellerden bir tanesi terapi yöntemidir. Ritüeller uygulanırken suçlayıcı bir üslup kullanılmamalıdır.

Terapi Ritüeli İle Giden Sevgilinin Araması

Terapi yoluyla eski sevgilinin geri dönmesi için öncelikle sessiz bir ortama geçilmelidir. Ardından aşağıda yer alan adımlar sırasıyla uygulanmalıdır:

 • Bir yastığa yaslanılmalıdır.
 • Daha sonra gözler kapatılmalıdır ve huzurlu bir yaşam hayal edilmelidir.
 • İçte öfke ve kin gibi duygular varsa bunların her birinden uzaklaşılmalıdır.
 • Sevgili hayal edilmelidir. O an aramasına ihtiyacı olunduğu ve bunun için de teşekkür edildiği düşünülmelidir.
 • Resimle terapi yapacaklar için resme odaklanılmalıdır.
 • Yine aynı şekilde sizi bırakıp giden sevgilinize ihtiyacınız olduğunu ve aramasının iyi olacağı düşünülmelidir.

Terapi yöntemlerinde emir cümleleri kullanılmalıdır. Bu yöntem ilk uygulayışta etki etmeyebilir. Fakat daha sonraki uygulamalarda düşünceler karşı tarafın düşüncelerine etki etmeye başlamaktadır.

Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli

Giden sevgilileri döndüren ve aramasını sağlayan yollardan bir tanesi, tek başına sakin bir ortamda aşağıda yer alan sözlerin söylenmesidir. Bu sözler aynı zamanda duadır. Öncelikle niyet edilmelidir. Niyette herhangi bir kötü düşüncenin olmaması gerekir. Daha sonra şu sözler söylenmelidir:

 • Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî. Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî eşeddü hubben lillâh. Züyyine lînnâsi hubbüş şehevâti minen “Senin Adın” nisâi vel benîne vel “Sevgilinin Adı ” kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars, zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu husnül meâb. Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ tef-alûn. Allâhümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan alâ hubbi fülan bil mehabbetil kaviyy-etî veşşedîdeti min ğayri mühletin bilâ ihtiyarin velev kâne fîhi hayran, bil aceli ve sür-ah.

Sözlerin söylenmesi bittikten sonra eller gökyüzüne doğru açılmalıdır. Hatta mümkünse bu işlem açık havada yapılmalıdır. Eller açıldıktan sonra o kişi aramış gibi onla ilgili dilekler dilenmelidir. Onun tekrar araması ve barışmak istemesi dilenebilir. Bu ritüelin uygulanmasından sonra etkiler görülmeye başlar. Bir haftalık süre boyunca her gün tekrarlanabilir. Etkisinin daha kısa sürede görülmesini isteyenler günde birden fazla kez uygulayabilir.

Nikah Yüzüğü Ritüeli İle Giden Sevgilileri Döndürme

Yüzük ile yapılan aşk ve geri döndürme ritüelinde aşağıda yer alan malzemeler kullanılmaktadır:

 • Bir adet nikah yüzüğü gerekmektedir.
 • Adaçayı kullanılmaktadır.
 • Ritüelde kullanılan malzemelerden bir tanesi, Hz. Fatma’nın el kolyesidir.
 • Bir adet gülen yüz şeklinde etiket kullanılmaktadır.
 • Bir adet uğurböceği etiketi kullanılmaktadır.
 • Bir adet kalp şeklinde etiket kullanılmaktadır.
 • Kırmızı keseye ihtiyaç duyulmaktadır.

Uygulamaya etiketlerin her birinin önlü arkalı bir şekilde yapıştırılması ile başlanmaktadır. Ardından kesenin içerisine malzemelerin hepsi konulmalıdır.  Kese iki elin içerisine alınmalıdır. Daha sonra kalbin ortasına doğru getirilmelidir.  Bu şekilde iyi ve kısmetli bir geleceğin olacağı hayal edilmelidir. Ardından eski sevgilinin aradığı ve konuşulduğu düşünülmelidir.

Bununla birlikte onunla gelecek güzel günler de hayal edilebilir. Bu ritüel sabahın erken saatlerinde uygulandığında daha etkili olabilir.  Ritüel için en uygun gün Çarşamba günleridir. Çarşamba günü sabahtan akşama kadar uygulama yapılabilir.

Gökyüzü Ritüeli İle Eski Sevgilinin Araması

Her sene ay ve güneş tutulmaları gerçekleşmektedir, Özellikle dolunay tutulmalarında yapılan ritüelin etkisi çok kuvvetlidir. İnsanlar sevgililerinin geri dönmesi için dolunay tutulmasının olduğu bir gece gökyüzüne doğru bakmalıdır.  Daha sonra o gece bir adet kırmızı bir mum yakılmalıdır. Mum sönene kadar dileklerin her biri teker teker dilenmelidir.  Sabaha karşı enerjilerin yoğun olduğu zamanda dilekler gerçekleşir ve yakın bir zamanda eski sevgili arar.

Üzerimde Büyü, Nazar, Kötü Enerji Var mı? Yıldızname Bakımı ile Öğrenin bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Ayrılan Sevgiliyi Yeniden Aşık Eden Dua Ritüeli

Ayrılığın ardından yeniden barışmak için etkili olan ritüelde okunacak dua şu şekildedir:

 • Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah,Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal ,vel veled,vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak.

Çiftlere Mor Mum Ritüeli

Mor renkteki bir mum alınarak yapılan bu ritüelde mor renginin verdiği ateş ile çiftler arasındaki sevgi ve aşk yeniden canlanır.  Bir adet şamdan alınmalıdır. Ardından şamdanın içerisine mor renkteki mum yerleştirilmelidir. Bir adet kap alınmalıdır. Bu kabın içerisine su konulmalıdır. Kap yakılan mumun yanına bırakılmalıdır. Bu işlem yatılan yerde yapılmalıdır. Mum ve şamdan bu şekilde yan yana bir hafta boyunca bekletilmelidir.

Su ve ateş zıt özellikte elementler olduğu için ortaya çıkan enerji de son derece fazladır. Özellikle ateş ve su grubundaki burçlara ait olan kişiler için bu etkileşim son derece etkilidir. Birbiri arasında aşk olmayan çiftler bile bu ritüelin ardından aşık olmaya başlar. Ritüeldeki mum gece vakitleri yakılmalıdır. Gece boyunca yanması gerekiyor. Mum seçiminde başka bir renk kullanılmamalıdır.

Gezegenler İle Giden Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli

Terk eden sevgililerin aranıp aranmayacağı ya da ne zaman dönecekleri ile ilgili sorular gezegenlerin hareketlerinden anlaşılabilir. Her insanın bir yıldız haritası bulunmaktadır. Bu yıldız haritasında kendi burçları, ay burçları, yükselen burçları ve güneş burçları bulunmaktadır. Her bir burcun kendine ait özelliği yer almaktadır. Sevgilisinin dönüp dönmeyeceğini merak edenler bu burç yorumları ile hayatlarına şekil verebilir.

Bazı ay tutulmalarında ya da güneş tutulmalarında insanlar arasındaki etkileşimler daha fazla olmaktadır. Bu günlerde enerji patlaması durumları da söz konusu olabilir. Danışmanlık hizmetleri ile insanlar sevdiklerinin dönüş zamanını öğrenebilir.  Bununla birlikte tarot falı ile de giden sevgilinin dönme zamanı da bilinebilir. Bu şekilde insanlar kendilerinden uzaklaşan sevgilerinin üstüne gitmeyip doğru zamanda doğru uygulamalar yapmış olur.

Ayrılan Sevgiliye Uygulanan Büyü Ritüeli

Yapılan büyüler arasında gideni geri getirme büyüsünde öncelikle bir adet resim alınmalıdır. Ardından resme bakılarak aşağıda yer alan sözler söylenmelidir:

 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Hayyu’l Kayyum
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Aliyyu’l hakim
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’s Semiu’l Alim
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’r Rahmanü’r Rahim
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Vahidü’l Ehad
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Ferdü’l Varid
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve Raufu’r Rahim
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Aziz’ur Rahim
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’z Zahiru’l Batın
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Ahadu’s Samed
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Fettahu’l Alim
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Azizu’l Alim
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Hannanu’l Mennanu Deyyan
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Kadiru’l Kadir
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’ Rafiu’l Alim
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’r Rabbü’l Arş’il Azim
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Meliku’l Kudüs
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Hakku’l Mübin
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Baisü’l Varis
 • Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Esmau’l Hüsna
 • Hüve’l Hayy’u la ilahe illa Hu Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
 • Sübhane BirAhmetike ya Erhame’r -rahimin.
 • Ve’l Hamdu -lillahi Rabbi’l Alemin

Sözlerin dikkatli ve doğru bir şekilde telaffuz edilmesi önemlidir. Daha sonra resme bakılarak o kişinin dönmesi ve yeniden aşık olması da söylenmelidir. Bu ritüel uzakta olan birine dahi yapılsa etkili bir şekilde kendini göstermektedir. Uygulama yaklaşık olarak 10-15 gün içerisinde davranışsal olarak yansımaya başlamaktadır.

Kağıt İle Eski Sevgiliye Aşk Ritüeli

Kağıt ritüeli için bir adet beyaz kağıt alınmalıdır. Ardından bu kağıdın ortasına sevgilinin ismi yazılmalıdır. Daha sonra kağıdın etrafına o kişi ile ilgili mutlu günler hakkında dilekler yazılmalıdır. Bunun yanı sıra giden sevgilinin yeniden araması ve yeniden aşık olması da yazılmalıdır. Ardından kağıt ortadan ikiye katlanmalıdır. Katlanan kağıt bir kez daha ortadan ikiye kıvrılmalıdır. Bu şekilde yastığın altında saklanmalıdır. Yazılan dileklerden ve ritüellerden başka birilerinin haberi olmamalıdır. Bu şekilde olayın gizemi ve büyüsü de bozulmamaktadır. Kağıt yastığın altında bir hafta süresince saklanmalıdır.  Her gece uyumadan önce sevgilinin yeniden arayacağı da hayal edilmelidir.

Bununla birlikte bu ritüelde telepati yöntemi de uygulanabilir. Bir hafta sonunda eski sevgili arar ve ne kadar özlediğini dile getirir. Bu şekilde biten aşklar yeniden başlar

Eski Sevgiliye Saç Teli Ritüeli

Sevgilileri tekrar döndüren uygulamalar arasında tırnak ya da saç teli ile yapılan uygulamalar daha kısa sürede etki eder. Bunun için uzman bir medyuma gidilmelidir.  Medyuma giderken sevgiliden alınan saç teline ihtiyaç duyulmaktadır. Bu saç telinin güzel bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Medyum saç telini aldıktan sonra elinde tutar. Ardından tılsımlı sözler söylemeye başlar. Hem yakında hem de uzakta olan sevgililer bu yöntemi deneyebilir.

Ritüelin uygulanmasında herhangi bir cinsiyet farkı bulunmamaktadır. Hem kadınlar hem de erkekler medyumlara giderek saç teli uygulaması yaptırabilir. Saç telinin yanında sevgiliye ait kıyafet ile de başka bir ritüel yapılabilir. Burada da aynı şekilde sevgiliye sözler söylenir ve bu tılsımlı sözlerin enerjisi ile yeniden dönüş sağlanır.

Giden Sevgiliye Kaşık Ritüeli Nasıl Uygulanır?

Kaşıklar ile giden sevgilinin araması ve dönmesi için iki adet kaşığa ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kaşıklardan birine sevgilinin ismi söylenmelidir. Ardından kaşık elde tutularak onun sevgiliye etki edeceği ve sevgilinin yeniden aşık olacağı söylenmelidir. Diğer kaşık ise ritüeli yapanda kalmalıdır. Sinirlenmiş kaşığa tatlı yiyecekler ya da şeker konulmalıdır. Terk eden ya da ayrılan sevgilinin bir şekilde bu kaşıklardan yemesi gerekmektedir. Tatlının yenmesinin ardından içinde birden sevgi ve aşk duygusu uyanır. O an telefona gider ve eski sevgilisini aramaya başlar. Uygulanan ritüeller arasında en kısa sürede etki eden uygulamalardan bir tanesidir.  Burada dikkat edilmesi gereken nokta, uygulamada kaşıklarda herhangi bir hatanın yapılmamasıdır.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz