Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyücüler gerçek büyüleri nasıl yapar, büyü çeşitleri ve en çok uygulanan büyü tarifleri. Ünlü medyumlardan en çok tutan ve yapılan büyüler.

 Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal ve fiziksel açıdan derin izler bırakan kara büyüler, herkes için tehdit oluşturabilir. Günümüze kadar ulaşmayı başaran büyülerin tarihi oldukça eskiye dayanır. Kadim medeniyetlerden son semavi din İslam’a kadar köklü bir tarihe sahip olan büyüler. İslam ile daha farklı bir yapıya bürünmüştür.

Büyüler birçok farklı amaçla yapılabilir. Doğru ve etkili büyüleri yapmak adına büyünün amacının belirlenmesi gerekmektedir. Büyüler çoğu zaman:

 • Kendine engel oluşturan kişilerin etkilerinin azaltılması ve saf dışı bırakılması,
 • Sevdiği kişiyi elde etmek,
 • Hayatına müdahale eden kişilerden kurtulmak,
 • Kendi gücünü arttırmak ve hastalıklarından kurtulmak vb.

Daha birçok farklı nedene bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Büyülerin yapılabilmesi için kişinin büyüler hakkında detaylı bir bilgi birikimine ve güçlü bir imana sahip olması gerekmektedir. Bu nedenle herkes büyü yapamaz. Büyüler sadece ve sadece bu alanda kendini yetiştirmiş kişiler tarafından yapılmalıdır.

Herkes Büyü Yapabilir Mi?

Büyü yapmak büyük bir meziyet ve cesaret gerektirir. Aynı zamanda kişinin sadece İslami açından değil büyülerin tüm dinler ve ezoterik öğretilerden haberdar olması ve buna göre en iyi etkilere sahip büyüleri yapmaları gerekmektedir. Sıradan insanların basit tariflerle evlerinde yapacakları büyüler genellikle etkisiz olmaktadır.

Büyü yapmak geçmişten günümüze kadar birçok dinde ve toplumda en büyük günahlar arasında sayılmıştır. İslam açısından da büyü yapmak büyük günahlar arasında yer almaktadır. Ancak büyüden korunmak için başka çaresi olmayan kişiler zorunluluk halinde büyü yaptırabilirler. Büyü nasıl yapılır ve çeşitleri nelerdi gibi sorulara bu nedenle oldukça geniş bir çerçevede yanıt aranmalıdır.

Büyülerin yapılabilmesi için bazı alanlarda kişilerin ilim sahibi olması gerekmektedir. Büyü yapmak için:

 • Havas ilmine sahip olmak,
 • Dinler arasında büyü mukayesesi yapma becerisine sahip olmak,
 • İman sahibi ve dirayetli olmak gibi

Özelliklere sahip olmak gerekmektedir. Büyüler güçlü bir silah gibi etkilere sahiptirler. Bu nedenle bu silahın doğru kullanımı ve yanlış ellere geçmemesi oldukça önemlidir.

Büyüler Gerçekten Etkili Midir?

Tüm dinlerde ve mistik öğretilerde büyülerin gerçekliği hakkında çeşitli örnekler vardır. İnsanlık tarihi ile başladığı düşünülen büyülerin etkileri büyü çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Anında tutan büyüler ile birçok kişi inanmadığı halde büyülerin etkisi altında kalmışlardır. Her insanın çevresinde mutlaka büyülerle ilgilenen veya bir şekilde büyülerin etkilerine maruz kalan kişiler vardır. Bu kişiler büyülerin gerçek etkileri hakkında size büyük ipuçları verecektir.

Büyülerin etkilerinden korunmak adına karşı büyülerin yapılması da mümkündür. Tıpkı büyü yapmak kadar büyülerden korunmak için de farklı tür önlemler ve yöntemler kullanılır.

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Derin ilimler içinde insanların en çok kullandığı ve etkileri kısa süre içinde tesir ederek istenilen sonuçları verdiği birçok farklı büyü çeşidi bulunmaktadır. Hemen hemen her amaçla yapılabilen büyülerin etkileri de bu büyü çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Büyüler başlıca iki temel grupta incelenebilir. Bunlar; kara büyü, ak büyü ve kırmızı büyülerdir. Kara büyüler adından da anlaşılacağı gibi oldukça tehlikeli ve ölümcül sonuçlar doğuran büyüler arasında yer almaktadır.

Yaygın olarak kullanılan büyü çeşitleri arasında:

 • Domuz büyüsü,
 • Papaz büyüsü,
 • Sabun büyüsü,
 • 41 büyüsü,
 • Yumurta büyüsü,
 • Kilit büyüsü,
 • Bağlama büyüsü,
 • Meni ile yapılan büyüler,
 • Voodoo büyüsü,
 • Kaşık büyüsü,
 • Kan büyüleri,
 • Karabiber büyüsü vb.

Yer almaktadır. Büyülerin çeşitlerini daha da arttırmak mümkündür. Her bir büyü için farklı tür özel malzemeler gerekmektedir. Bu malzemeler birbiri ile farklı dualar ve tılsımlı sözlerle mühürlenerek birleştirilir. Bu sayede büyü yapılan kişi kendi kişisel eşyalarından alınan unsurlarla tesir altına alınmaktadır. Bağlama büyüsü nasıl yapılır, gerçek bağlama büyüleri başlıklı yazımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Kara Büyü Nedir, Etkileri Nelerdir?

Kara büyülerin ortaya çıkışı orta çağlara kadar dayanmaktadır. Özellikle pagan kültüre sahip toplumlarda bu tip büyülerin çok sık uygulama alanı bulunduğu bilinmektedir. Etkileri kısa süre içinde kişinin ölümüne bile neden olan bu büyüler; Arapça, İbranice ve Süryanice dillerinde yapılmaktadır. Etkileri açısından Süryanice ve İbranice yapılan büyüler ciddi riskler taşır. Kara büyülerde genellikle orta çağdan kalan tarifler, İslami ve diğer dini değerlerin aşağılanması ve bu sayede koruyucu etkilerinin azaltılmasıdır. Kara büyü çeşitleri bu nedenle asla tavsiye edilmez. Kara büyüler yapılırken genellikle kullanılan yöntemler arasında:

 • Kirli eşyalar üzerine ayet, hadis ve surelerin yazılması,
 • Yasak hayvanların kesilerek farklı tılsımlarla gömülmesi,
 • Kan ve diğer pis malzemelerle muskaların oluşturulması vb.

Yer almaktadır. Kara büyülerin yapımı oldukça zordur. Yapıldığı takdirde karşı tarafta derin buhranlara ve psikolojik açından büyük bir çöküşe neden olacaktır.

Büyü Yaparken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Büyü çeşitlerine ve büyü amacına göre farklı tür malzemeler kullanılmaktadır. Genellikle kişisel eşyalar, örneğin; tırnak, saç teli, kıyafet vb. ürünler büyülerin vazgeçilmez malzemeleri arasında yer almaktadır. Bazı büyülerde kişinin sadece kendisinin ve annesinin adı bile yeterli olmaktadır. Gerçek büyü tarifleri arasında yer alan başlıca malzemeler arasında:

 • Saç veya vücut kılı,
 • Fotoğraf,
 • Tırnak,
 • Ayna,
 • İp,
 • Mum,
 • Çeşitli hayvan kanları,
 • Adet kanı, meni,
 • Hayvan yağları vb.

Yer almaktadır. Büyü çeşitlerine ve etki alanlarına göre farklı malzemeler kullanılacağı için büyü yapan kişinin gerekli malzemeleri doğru bir şekilde ve sıralı olmak üzere temin etmesi gerekmektedir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyülerin etkisinden çıkmak veya büyülerden korunmak için tıpkı büyülerde olduğu gibi farklı tür uygulamalara yer verilmiştir. Genellikle evlerden çıkan muska büyüleri için basit birkaç yöntemle büyüler bozulmaktadır. Büyü bozmak için kişinin büyü yapıldığından emin olması gerekmektedir. Bunun içinde mutlaka bu alanda derin bir birikime sahip kişiler tarafından tabiri caizse kişinin muayene edilmesi gerekir.

Büyü bozma işlemlerinde yapılan ilk işlem büyünün doğru olarak tespit edilmesidir. Hangi büyünün yapıldığının bilinmemesi halinde doğru ve etkili bir büyü bozma işlemi gerçekleştirilemez.

Uzaktan Büyü Yapılabilir Mi?

Uzaktan büyü yaptırmak mümkündür. Bunun için kişinin birkaç özel eşyasının veya vücut parçasının büyüler için yeterli olduğu bilinmektedir. Uzaktan büyü nasıl yapılır, hangi malzemeler kullanılır vb. sorular için alternatif birçok yanı verilebilir. Bu tip uzaktan büyüler için:

 • Kişinin fotoğrafı,
 • Vücut parçaları (tırnak, saç teli, kıl vb.),
 • Kıyafet veya özel eşyaları vb.

Ürünler yeterli olmaktadır. Uzaktan yapılan büyülerin tesirleri ve etki süreleri diğer büyülerle hemen hemen aynıdır. Fakat işinin ehli kimseler tarafından bu büyülerin yapılması büyük önem taşır.

Büyü Yapmanın Tehlikeleri Nelerdir?

Büyüler her zaman için yaptıran ve büyü yapılan kişi için çeşitli riskler taşımaktadır. Büyülerin yapımında ortaya çıkan bu riskler çoğu zaman yanlış tılsım ve malzeme kullanımı ile ortaya çıkar. Bilindiği üzere yapılan birçok büyüde uhrevi bazı varlıklar etkili olmaktadır. Zaman zaman insanlara da zarar verebilen bu varlıkların doğru yönlendirilmesi oldukça önemlidir. Büyü yapmak tehlikeli midir, ne tür etkilere sahiptir gibi sorular sizin büyü yaptırmadan önce cevabını mutlaka öğrenmeniz gereken sorulardır. Havas ve derin diğer ilimlerde uzmanlaşan kişilerden alçağınız yardımla hiçbir tehlike ile karşılaşmadan büyü yaptırabilirsiniz. Aşık etme duası nasıl yapılır, tesirli ve kesin çözüm başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Gul 29 Ocak 2020 18:25

  Sevdigim insan eskisi gibi davranmiyor eskisi gibi destek cikmiyo bana madi durumda benim istegim benden baskasini gozu gormesin eskisi gibi benim dedigimi etsin madi konuda yardim etsin

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz