Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Köpek gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Köpek gibi aşık etme büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili merak edilenlerin cevabına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Köpek gibi aşık etme büyüsü, geçmiş yıllarda çok fazla yapılan büyülerin arasında yerini almaktadır. Bu büyünün köpek hayvanı ile bağdaştırılmasındaki neden, köpeklerin her zaman sadık ve dost canlısı olmasından dolayıdır. Bunun için köpek büyüsünün yapılmasından sonra da seven aşıklar, birbirlerine sadık kalarak hayatları boyunca birbirlerini sever.  Bu büyünün yapılmasında uygulanacak yöntemlerin medyum hocasının talimatlarıyla birlikte yapılmasında yarar vardır.

Köpek Büyüsü Ne Anlama Gelir?

Köpek büyüsü ile sonsuza kadar ilişkilerin sürdürülmesi sağlanır. Bu büyünün doğru ritüeller eşliğinde yapılmasının sonucunda sevgililer birbirlerine ölene kadar bağlanarak aşkları her  zaman kalıcı olur. Bununla birlikte köpek büyüsünü evli çiftlerin birbirlerine daha çok sadık kalmaları için yaptırdıkları zaman evlilikler her zaman uzun soluklu olur.

Köpek büyüsünün yapılmasında köpekten de yararlanılır. Bu büyünün malzemelerinin eksiksiz bir şekilde alınıp uygulanması ile başarılı bir şekilde aşık etme ve bağlama durumları gerçekleşmiş olur.

Kadınlara Ve Erkeklere Köpek Büyüsünün Yapılışı

Kadınlar ve erkeklere yapılan köpek büyüsünün etki süreleri birbirinden farklıdır. Kadınların aşık olması için yapılan köpek büyüsünün etki süresi yaklaşık olarak 28 gün sürer. Bu  sürenin aksine erkeklere yapılan köpek büyüsünün etkisi ise en  geç 11 gün içerisinde meydana gelir.

Köpek büyüsünün kadınlara yapılmasının ardından kadınların güçlü duruşlarından dolayı büyünün etkisinde olduklarını çok fazla belli etmez. Fakat, erkeklere köpek büyüsü yapıldığı zaman hayatlarında değişimler her zaman oluşur. Örneğin; köpek büyüsünün etkisi altında olan erkek, büyüyü yapan kişiden başkasına hayatını adamaz. Ne ailesini ne de yakın dostlarını düşünür. Tamamen büyüyü yapan insanı hayatının merkezine alır. Kadınlar da ise bu durum tam tersi olur. Büyünün etkisinde olan kadınlar, hayatlarına her zamanki gibi devam eder.

Kocayı kendinden soğutma duası nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Köpek Kılından Yapılan Büyü

Köpek büyüsünün yapılışında sadece bir defa doğum yapmış olan dişi köpeğin kılının alınması gerekir. Dişi köpekten alınan iki adet kılların köpeğin sol arka bacağından olması şartı aranır. Köpek büyüsünün yapılmasında dişi köpekten alınan kıl ile evli çiftlere büyü yapıldığında köpeğin  rengine de dikkat etmek gerekir. Evli çiftler, köpek büyüsünü yapmak istediklerinde siyah renkte olan dişi köpeğin sol arka bacağından kılı alması gerekir. Fakat sevgililere yapılan köpek büyüsünde her renkten dişi köpeğin kılı alınabilir. Kılın alınmasından sonra direkt olarak zaman kaybetmeden telkin aşamasına geçilmesinde yarar vardır.

Köpek Büyüsünde Telkin Kavramı

Köpek büyüsünde iki tane kılın alınmasından sonra kılların üzerine birbirlerine kimler bağlanacaksa, onların isimleri okunur. İsimlerin okunma sayıları bazı faktörlere göre değişebilir. Örneğin; evli çiftlerin köpek büyüsünde kılların üzerine isimlerini 172 kere okuması  gerekir. Bekâr sevgililerin ise 41 kere okuması yeterlidir.

Kılların üzerine istenilen sayıda birbirlerine bağlanacak ve aşık olacak çiftlerin isimleri okunduktan sonra kıllar temiz bir beze koyulur. Daha sonra bu kıllar bez ile güzel bir şekilde sarılır ve bağlanır. Bu işlemin ardından mühürleme aşamasına geçilmelidir.

Köpek Büyüsünde Mühürleme İşlemi

Köpek büyüsünde mühürleme aşamasında da gerekli işlemlerin dikkatli ve doğru bir şekilde yapılması gerekir. Mühürleme işleminde ilk olarak beze sarılıp bağlanan köpek kıllarının ölü mezarlığına götürülerek toprağa gömülmesi gerekir. Bu köpek kılları tam mezarlığın içine  gömülmelidir. Bütün aşamaların tamamlanmasından sonra ertesi gün güneşin doğmasının  ardından köpek  büyüsü yapılan çiftlerin davranışlarında değişimler görülmeye başlanır. Bunun sonucunda da köpek büyüsü etkili bir şekilde tutarak âşıkların ve sevenlerin birbirlerine kavuşmalarına imkân sağlar.

Köpek Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Köpek büyüsünün etki süresi, diğer büyülere göre çok farklıdır. Bu büyünün doğru adımlarla  ve medyum hocasının yönlendirmesiyle birlikte yapılmasının  ardından ömür boyu etkisini göstermeye  devam eder. Yani büyü sonsuza kadar kişilerin üzerinde kalarak evli çiftlerin ve sevgililerin birbirlerine bağlı bir şekilde yaşaması devam eder.

Köpek büyüsünün etkisinin kalıcı olmasından dolayı kuvveti de çok güçlüdür. Büyünün yapılmasından sonra evli çiftler birbirlerine deli gibi bağlanır. Bununla birlikte aşıklar sonsuza  kadar bir araya gelerek hiçbir şekilde ayrılmaz. Köpek büyüsünün yapılmasından sonra bozulması çok zordur. Bu yüzden bu büyüyü yapanları hiçbir güç sevdiklerinden ayıramaz.

Köpek Büyüsünün Yapılma Sebepleri

Köpek büyüsünün yapılma amaçları her zaman olumlu sonuçların oluşmasına yol açar. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler, aşık oldukları kişinin kendilerine köpekler gibi bağlanmasını ister. Bununla birlikte evliliklerinde bir türlü birbirlerine olan sevgilerini ve bağlılıklarını gösteremeyen çiftler de köpek büyüsünü yaptırarak aralarındaki aşkı canlandırabilir.

Köpek büyüsünün etki gücünün çok fazla olması sebebi ile büyünün uzmanlar eşliğinde yapılması tavsiye edilir. Büyü yapıldıktan sonra bütün sevenler birbirlerine köpek gibi bağlanır. Evli çiftler de evliliklerindeki aşkı yeniden filizlendirerek birbirlerine olan  sadıklıklarını göstermiş olur.

Aşık Etme Büyüsüne Neden Köpek Büyüsü Adı Verilir?

Aşık etme büyüsüne köpek büyüsü adının verilme nedenleri vardır. Bu sebeplerden birisi, büyünün yapılmasında kullanılan köpek kıllarının olmasıdır. Bununla birlikte eski zamanlarda  ilk evcilleştirilen hayvanların başında köpekler geldiği için o zamanlardan günümüze kadar köpekler her zaman sahiplerine sadık kalmıştır. Bu yüzden sadakat kavramı ile aşk  bağdaştırılarak köpek büyüsü adını almıştır.

Bunun dışında köpeklerin sahiplerinden ayrılması durumunda sahiplerini ölene kadar unutmamaları da köpeklerde kalıcı aşkın ve sevginin meydana geldiğini gösterir. Bu durum da çiftler arasındaki aşkın sonsuza kadar sürdürülebileceğine dikkat çeker.

Köpek büyüsü, köpek kılından ve köpeğin sadık ve kalıcı aşkın simgesi olmasından dolayı adını bu şekilde almaya devam etmektedir.

Köpek Büyüsü Anlaşılabilir Mi?

Köpek büyüsünün yapılmasından sonra anlaşılması mümkündür. Özellikle büyünün yapım aşamalarının doğru bir şekilde takip edilmesinin ardından erkeklerde çok büyük farklılıklar meydana gelir. Erkekler sadece sevgililerine veya eşlerine karşı sevgi dolu olur. Bunun dışında bütün çevresinden uzaklaşarak herkesten nefret eder. Bununla birlikte erkekler, bütün sorumluluk duygusunu kaybederek yapacakları işleri sürekli olarak aksatmaya başlar. Tamamen her şeyi bırakarak sadece büyüyü yapan kişiye yönelirler. Bunun sonucunda da işlerinde başarısız olurlar.

Bununla birlikte kadınlar büyünün etkisi ile çok fazla duygusal olmaya başlar. Özellikle büyüyü yapan kişiyi sürekli aklına getirdiklerinde hep duygusal ruh haline girerler. Bunun dışında uykularında da düzensizlikler meydana gelir. Sürekli olarak gece uykularından uyanırlar.  Bunun yanı sıra konuşmalarında da aksaklıklar görülür. Kekeme gibi konuşmaya başlarlar. Bütün bu etkilerin kısa sürede gerçekleşmesi için köpek büyüsünün işinde ehli olan medyum hocası tarafından yapılması gerekir.

Evde bağlama büyüsü nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Köpek Tırnağından Yapılan Büyü

Köpek büyüsü, köpeğin kılı dışında tırnağı ile de yapılması mümkündür. Bunun için ilk olarak köpekten tırnak alınması gerekir. Büyünün erkeklere yapılması durumunda dişi köpekten tırnak alınırken, kadınlara yapıldığı zaman ise erkek köpekten tırnak alınır.  Bunun dışında köpekten alınacak tırnağın muhakkak gece yarısından sonra temin edilmesi gerekir. Bu zaman dışında köpekten tırnak alınırsa, büyü hiçbir şekilde etkisini göstermez ve tutmaz.

Köpek tırnağının alınmasından sonra tuzlu bir hamur hazırlanır. Hamurun hazırlanma esnasında muhakkak medyum hocasının hazırladığı tılsımlı sözcüklerin söylenmesi gerekir. Bununla birlikte hamuru yoğurma aşamasında aşık olmasını istediğiniz kişinin ve annesinin  adını da söylemelisiniz. Tuzlu hamur hazırlandıktan sonra içerisine temin edilen köpek tırnağı eklenir. Bütün işlemlerin tamamlanmasını ardından hazırlanan hamur toprağa gömülmelidir. Hamurun gömülmesi esnasında duaların ve tılsımlı sözcüklerin okunması sonucunda köpeğin  tırnağından da köpek büyüsünün yapım aşaması tamamlanmış olur.

Büyünün yapılmasından hemen sonra 10 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bunun  sonucunda da istediğiniz insanı kendinize köpekler gibi bağlayarak ona her dediğinizi yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte evli çiftlerin de köpek büyüsünü yaptırması durumunda aralarındaki sevgi bağları daha güçlenir.

Köpek Büyüsünün Bozulması

Köpek büyüsünün bozulması oldukça zordur. Çünkü, büyünün etkisi çok kuvvetli olduğu için bozulması da kolay kolay gerçekleşmez. Köpek büyüsünü bozmak isteyenler, ilk olarak medyum hocasına giderek yapılması gerekenleri öğrenmelidir. Daha sonra medyum hocasının  okunmasını istediği Kuran-ı Kerim’den ayetleri veya duaları  okuyarak büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıda köpek büyüsünün bozulmasında her gün okunması gereken dualar yer alır:

  • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiuellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın, Meselühüm ke meselillezistevkade nara fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun.
  • Ayet El Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz