Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Hüddam Nedir, ne işe yarar? Hüddam Nasıl Çağrılır?

Hüddam nedir, ne işe yarar, nasıl çağrılır, şerrinden korunmak için ne yapmak gerekir? Hüddam hakkında bilinmesi gerekenlere yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Hüddam Nedir, ne işe yarar? Hüddam Nasıl Çağrılır?

Hüddamı çağırmak ve faydaları Antik Mısır zamanlarına kadar dayanmaktadır. Hüddam çağırmak için ilim bilmek gerekir. Cinler ve şeytanlar gibi kötü niyetli ruhsal varlıklar hüddam ilmi sayesinde kontrol altına alınabilir. Cinler hüddam kontrolü altına alınarak büyülerin etki etmesini sağlar. Harekete geçirilmek istenilen cinlerin türüne göre uygulanması gereken farklı ritüeller bulunur. Hüddam ilminin içinde büyülerin ve tılsımların öğretileri yer almaktadır. Hüddam kelimesi hademe kelimesinden türetilmiştir. Kelimenin Türkçe anlamı vazife sahibi olan, görevlidir.

Hüddamların Özellikleri Nelerdir?

Hüddamların özellikleri söylenen rivayetlere göze şekillenmiştir. Bu rivayetlerden bir tanesine göre hüddamarın bazıları çok sinirli ve çalışması oldukça zor olurken, bazı hüddamlar tam tersi çalışması kolay ve sakin kişilerdir. Hüddamların çift karakteri olduğu söylenir. Bu nedenle çok itaatkarmış gibi görülen bir hüddam daha sonradan çok sinirli olarak karşısındaki insanı şaşırtabilmektedir. Buna hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Özellikle cinleri kontrol etmek için Hüddamların aniden sinir krizleri geçirdikleri bilinmektedir.

Bir Hüddama görev vermek için kişinin hüddam isimlerini vermesi gerekir. Rivayetleere göre Hüddam kendisine hükmeden insana aşık olabilmektedir. Nasıl ki günümüzde bazı mesleklerde usta çırak ilişkisi var, hüddam ile insan arasında da buna benzer bir ilişki bulunur. Her ruh, bu ilişkiyi kaldıramayabilir.

Ayrıca iğne büyüsü hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

İslam Dışında Diğer İnançlarda Hüddam Var mı?

İslam dışında hüddam anlayışı bulunur. Hemen her türlü inanışta hüddamların yeri vardır. Özellikle Yahudilikte büyücülerden ve hüddamlardan sık söz edilir. Hrisiyanlıkta da benzer şekilde hüddamlardan bahsedilir. İslam dininde zaten hüddamlar çok eski zamanlardan beri bilinmektedir. Kuran’ı Kerim’den elde edilen bilgiye göre, kötü cinleri kontrol altına almak için, kitapta bulunan ayetler yeterli olmaz. Çünkü kötü cinler çok kuvvetlidirler. Kötü cinlerin kontrol altına alınması için Yüce Allah’ın buna izin vermesi gerekir. Kuran’ı Kerim insanlara cinlerin nasıl kontrol edilebileceğine dair açık bilgiler vermez. Fakat bu varlıkların kontrol edilmesinin mümkün olduğunu belirtir.

Hüddamın Zararları Var mıdır?

Hüddamın zararları bulunur. İslam dinine göre Hüddamlar ile uğraşmak makbul değildir. Hüddamlar İslam dininde yasaklanmıştır. Eğer bir kimse hüddam ile uğraşırsa cinlere tapma işleri ile uğraşmış kadar olur. Bu işlerle uğraşan kişi kim olursa olsun, tüm veli ve nebilerin Kuran’ı Kerim’in şefaatinden mahrum kalınacağı belirtilmiştir. Hüddam edilen varlık zorla esir edilmişse, Kuran’a hizmet sırasında bunu dile getirir. Bu durum varlığın kendi hakkını almak istemesi ile sonuçlanır. Unutulmamalıdır ki, kul hakkı yalnızca insanlar arasında geçerliliği olan bir durum değildir. Diğer varlıklar arasında da yeri vardır.

Hüddamla uğraşırsanız mutlaka bu durum ahrette önünüze getirilecektir. Hüddam edilen cinler işlemi yapa kişiye gece ve gündüz beddua eder. Ayrıca hüddamla uğraşan kişilerin üzerinde Allah rahmeti kalmaz. İşte bu nedenlerden dolayı hüddam İslam dininde yasaklanmıştır.

Hüddam Elde Etmek için Dua

Hüddam elde edilmesi için dua okuyabilirsiniz. Bunun için akşam güneş batmadan önce herhangi bir saat dilimini tercih edebilirsiniz. O gecenin tamanını halvette zikir ederek zamanınızı geçirin. İkinci gün ise oruç tutmanız gerekir.

 • Tuzsuz zeytin,
 • Hurma,
 • Kuru üzüm,
 • Sebzeler,
 • Meyveler,
 • Arpa ekmeği ile oruç tutacaksınız.

Süre zarfında herhangi bir canlıdan çıkan hayvansal ürünlerden de uzak durmanız gerekecek. Süt, yumurta, bal, peynir vb. gibi. Akşam olduğu zaman da aynı yiyecekleri yiyerek iftar yapmanız gerekir. İftar bitince yatsı namazı kılınır. Namazdan sonra:

“…Rabbenâ âtina fiyddünyâ haseneten ve fiyl’âhireti haseneten ve kınâ azâbennâr.”

Duası 100 kere okunur. Dua bittikten onra kasemin hüddamı insan suretinde gelir. Eğer hüddam gelmezse, sinirli hüddamlardan birine denk gelmiş olabilirsiniz. Bu nedenle uyumanız gerekir. Hüddam geldiği anda hüddam ile anlaşma yapmanız gerekir. Bu sırada talepleriniz ne ise talepleriniz hakkında ona gerekli bilgileri verin. Eğer her şeyi doğru ve eksiksiz yapmanıza rağmen yinede hüddam gelmediyse, yukarıdaki ritüeli tekrar edin.

Hüddam Elde Etmek Tehlikeye Yol Açar mı?

Hüddam elde etmenin tehlikesi bulunabilir. Hüddam elde etmek isteyen kişinin geniş bir bilgi birikimine sahip olması gerekir. Konu hakkında bilgisiz olan bir kimse davette bulunduğu zaman kişi tehlike altına girer. Gelen varlık hüddam değil,

 • Cin,
 • Satanist,
 • Ateist,
 • Dine inancı olan bir cin olabilir.

Bu durumda kişiye cin musallat olacaktır. Cin davet ettiği kişiyi çarpabilir, dayanılmaz acılar yaşamasına yol açabilir. Hüddam özelliklerini bilen bir kişi ile çalıştığınız zaman böyle problemler yaşamazsınız. Hüddam çağırmak sizin için çok kolay olur. Yinede cinler her davete icabet etmeyebilir. Her hüddam çağıran kişi istediğini elde edemeyebilir. Çoğu kişiler hüddam çağırmanın zararlarını görerek hüddam çağırmaktan vazgeçerler. Bazı insanların bu işlerle ilgilendikleri için intihara bile sürüklendikleri bilinmektedir. Hüddamı bir kere çağırmak da mesele değildir. Hüddamın elde tutulması gerekir.

Hüddam Çağırmak için Etkili Uygulama

Hüddam çağırmak için etkili uygulama denenmiş ve başarılı olunmuştur. İstediğiniz gün bu uygulamayı yapabilirsiniz. Uygulamayı yapmak için riyazatlı olarak oruç tutmak gerekir. İnsanların olmadığı ya da boş olan yere gidin. Siz gerekli duaları okuduktan sonra size ruhani bir yardımcı gelecektir. Ruhani varlık Müslümanların hiç birine zarar vermez ve cinsiyetinin erkek olduğu bilinir. Gelen varlık il tokalaşın ve selam verin. Sözünüze devam ettiğiniz zaman kutsal varlık sizden ayrılmak istemeyecektir. Siz çağırdığınız zaman o size cevap verecektir. Hüddam çağırmak için çeşitli büyülerden faydalanabilirsiniz. Şeker büyüsü, bağlama büyüsü ve kendine aşık etme büyüsünde hüddam çağırılmaktadır.

Kötü bir Ruhani Cin Hüddam Haline Getirilir mi?

Kötü bir ruhani cinin hüddam haline getirilmesi mümkündür. Bunun için en etkili yöntem tehdittir. Cin ya da şeytanlar korkutulmadan kimsenin kölesi olmazlar. Bu varlıklar boyun eğmeyi sevmezler. Cinleri kontrol etmek isteyen kişilerin önce bu cinleri korkutacak kadar yeterli güce sahip olduklarından emin olmaları gerekmektedir. Bir cinin size olan bağlılığı korku üzerinden işler. Korku olmada bağlılık da olmaz. Çoğu vakada cinlerin çocuklarının rehin alındığı ve onları suya atacağı tehditleri savrulur. Ancak bu şekilde iş yapmak mümkün olur.

İğne ve demir gibi eşyalar kullanılarak da cinler köle olarak hizmet ettirilmeye başlanabilir. Bir inanışta yer alan bilgiye göre, sabah namazından hemen önce ve güneş doğmadan önceki birkaç dakika içinde cinlerin görünür halde geldikleri kısa bir zaman dilimi bulunur. İşte bu anların yakalanması halinde cinleri hüddam haline getirebilirsiniz. Cinin elbisesine o anda demirden kısa bir araç takılması gerekir. Cin böylece hüddam haline getirilmiş olur.

Ayetleri Tersten Okuyarak Hüddam Yaptırma Nasıl Olur?

Ayetleri tersten okuyarak hüddam yaptırma orta çağdan bu yana faydalanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Hüddam elde etmek adına İncil bablarının tersten okunarak ci çağrıldığı bilinmektedir. Cin görünmeye başladığı anda ise, ayetler tersten okunmaya devam edilir, ardından cin kişi için köle haline getirilirdi. Cinin köle olmasının sebebi durumdan çok etkilenmesidir. Bu şekilde papazları bazı cinleri elde ettiklerine dair bazı iddialar bulunuyor. Yalnızca hristiyanlık için değil, İslam da da benzer inanışların olduğu biliniyor. Fakat ne var ki İslam dininde hüddamlar ile uğraşmanın hoş olmadığı söylenmektedir.

İslam dininde genellikle çile çekerek cinlerin çağrılması geleneği uygulanmaktadır. Kişinin bu yöntemi uygulaması için aç ve susuz kalması gerekir. Kişi bu durumda iken tılsımlı sözcükleri söyler ve cinleri kendine çağırmış olur. Kişinin yoğun bu açlık ve uykusuzluktan dolayı hayal gördüğü bilinmektedir. Hayallerin içinden bir tanesi gerçek cindir. Hangisinin gerçek cin hangisinin hayal ürünü olduğuna karar vermek zor olabilir. Kişinin basireti burada devreye girer.

Medyum nasıl anlaşılır, yetenekleri nasıl belli olur? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Ayetleri Tersten Okuyarak Hüddam Yaptırma Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ayetleri tersten okuyarak hüddam yaptırma sırasında dikkat edilmesi gerekenler bulunuyor. Örneğin dua okunan yerde kesinlikle hiçbir elektronik eşyanın bulunmaması gerekir. Elektrikli ampüller dua sırasında yakılı vaziyette olmamalıdır. Bunun yerine eski gaz lambalarını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Eğer böyle bir imkanınız varsa, duanızı okurken şehir dışında bir yerde olun. Gizli bir ev duanızın daha etkili olmasına yardımcı olacaktır. Dua okurken aç karnına olmanız çok önemlidir. Oruç tutun ve orucunuzu açarken dahi belirtilen yemeklerden yiyin.

 • Hurma,
 • Kuru üzüm,
 • Tuzsuz ekmekler,
 • Armut, ayva, elma gibi meyveler,
 • Ispanak, patlıcan ve mantar gibi sebzeler yemeniz önerilmektedir.

Ne yenildiği kadar kişilerin hangi sıra ile duayı okuduğu da büyük önem taşımaktadır. Dua okuduğunuz zaman duanın hangi sure içinde yer aldığını öğrenin. Buna göre alfabetik düzenden dua okuması yapın. Örneğin: Bakara suresinden önce ankebut suresinin okunması gerekmektedir. Buna göre hüddam edinmek için okunması önerilen dua sırası şu şekilde olacaktır:

 • Ankebut Suresi
 • Bakara Suresi,
 • Cin Suresi,
 • Felak Suresi,
 • Nas Suresi.

Hüddamların Şerrinden Korunmak için Ne Yapmak Gerekir?

Hüddam şerrinden korunmak için yapılması gerekenler bulunur. Hüddamlar büyük zararlara yol açmaktadırlar. Bu zararların başımıza gelmediğinden emin olmamız gerekir. Hüddam ilmine göre hüddamlar binlerce sene boyunca ayakta kalabilir, yaşayabilirler. İnsan ömrü ise sınırlıdır ve insanlar çok kuvvetli varlıklar olarak yaratılmamışlardır. Hüddamların şerri altında olan bir kişi:

 • Yemek yemek istemez,
 • Baş dönmesi ve mide bulantısı problemleri olur,
 • Sevdiklerine karşı hırçın davranırlar,
 • Geceleri uyumakta zorlanırlar,
 • Kadınlar özellikle regl dönemlerine yakın zamanda büyük bir problem olduğunu düşünürler,
 • Hüddam etkisi altında olan kişilerin kısmeti kapanır,
 • Hüddamın şerri nedeni ile para kazanmak mümkün olmaz,
 • Kişilerin kısmeti de bereketi de kapalıdır,
 • Hüddamın şerri altında olan bir kimse, elden ayaktan düşer. Çevreleri tarafından güçsüz kimseler olarak tanımlanırlar.

Örnek Hüddam Çağırma Uygulaması

Örnek hüddam çağırma uygulaması sayesinde sizde nasıl hüddam çağırabileceğinizi öğrenebileceksiniz. Bu uygulama yalnızca Çarşamba günleri yapılmalıdır. Uygulamaya geçmeden önce temiz elbiselerin giyilmesi gerekir. Daha sonra ortamın tenha olduğundan emin olduktan sona halvete girilmesi gerekir. İki rekat hacet namazını kılın ve bu sırada kalbinizi endişe gibi olumsuz duygulardan uzak tutun. Kalbinizde endişe tuttuğunuz zaman endişelere güç vermiş olursunuz ve bu güç sizin zarar görmenize neden olabilir. Siz namazınızı kıldıktan sonra 7 tane nur yüze sahip, yeşil elbiseler giymiş insanlar belirir. Hüddam çağırmak işe yaramıştır. Fakat bu kişiler sizinle konuşmadan siz onlar ile kesinlikle konuşmayın. Sordukları sorulara dürüst ve yalın bir şekilde cevap verin. Bu işlemi 3 gün boyunca art arda tekrar edin. Eğer bazı defalar yeterince odaklanamazsanız kişiler gelmeyecektir.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Hülya 13 Nisan 2020 20:28

  Hayırli aksamlar ben hüdam ı çok merak ediyorum biraz da hyat ta bzan çaresiz kalıp bir yardım cı ya ihtiyacım var aslın da

  • duygu 13 Mayıs 2020 23:24

   kardeşim öncelikle bu zor durumundan allaha yönelerek kurtulmalısın çünkü hüddam sana zarar verebilir

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ledün İlmi Nedir? İlmi Ledün Hikmet Ve Sırları

ledun ilmi nedir
Ledün ilmini bilenler, hadislerde yer alan bütün sırları ve bilgileri kolay bir şekilde anlar. Ledün ilmine... Devamını oku

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Hoca ve Alim Birinden El Almak Ne Demek? Her İsteyen El Alabilir Mi?

hocadan el almak
Alim ya da hocadan el almanın tanımı, günümüzde manevi ilimler ile ilgilenen herkesin merak ettiği konulardan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Kahve Falı Ritüeli ile Kahve Telvesi Okuma İlmini Öğrenin

kahve fali ritueli nasil yapilir
Kahve falı ritüelinde fincanın ve tabağın yorumlanması için öncelikle kahve pişirme işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz