Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Resimle Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Resimle aşık etme büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Resimle aşık etme büyüsünü kimler yapabilir? Aşık etme büyüsü bilgilerine yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Resimle Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Resimle yapılan büyüler ile hem platonik hem de karşılıklı yaşanan aşklar alevlenir ve insanlar dilediklerini kendine aşık edebilir. Resimle yapılan büyülerin kesinlikle işinde uzman olan medyumlara gidilip yaptırılması tavsiye edilir.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsünün Etkileri

Resmin kullanıldığı büyülerde öncelikli olarak medyumlara gidilerek onların istedikleri malzemeler temin edilmelidir. Bu malzemelerin getirilmesinin ardından büyü işlemine başlanır. Aşık etme büyülerinde dikkatli olunması gerekir. Etkileri çok fazla olan bu  büyülerin doğru kişinin resmine yapılması gerekir.  Hatasız bir şekilde yapılan büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay ve hızlı bir şekilde aşık edebilir. Bu şekilde de hem onlar hem de büyünün yapıldığı insanlar hayatlarında aşk duygusunu yaşamış olur.

Büyünün etkisi, büyüden sonra yaklaşık 10 gün içerisinde görülür. Bu etkiler kalıcı olmakla birlikte aynı zamanda oldukça kuvvetlidir. Büyü tuttuktan sonra insanlar hayatlarının aşkı ile tanışma fırsatı elde eder.  Karşılarına onlara deli gibi aşık olan insanlar çıkar. Bu aşk duygusu karşısında büyük sevgi bağları da oluşur.

Resimle yapılan aşk büyülerinin etkileri kişiler üzerinde psikolojik olarak oldukça etkilidir. Bu etkiler ile birlikte insanlar arasında sevgi bağları da kuvvetlenir. Daha önce ilgi göstermeyen sevgililer büyünün etkisi ile birlikte ilgili davranmaya başlar. Bazı zamanlarda aşk büyüleri sonucunda evlilikler de gerçekleşebilir. İnsanlar hem hayatlarının aşkını bulur hem de onunla evlenerek huzurlu ve mutlu bir hayat sürer.

Uzakta Olana Resimle Aşk Büyüsünü Uygulama

Uzakta yaşayan birine aşk büyüsü yapıldığında etkisi kuvvetli bir şekilde görülmeye başlar. Büyülerde uzaklık kavramı çok fazla etkili değildir. Alanında başarılı insanlara büyü yaptırılmasının ardından en uzakta olan insanlara bile aşk büyüleri etkili bir şekilde tutmaya başlar.  Uzakta olanlara yapılan aşk büyülerinin etkileri de en fazla 15 gün içerisinde kendini göstermeye başlar. Bu süre zarfında sabırlı bir şekilde süreci beklemek gerekir. Büyünün tutmasının ardından uzaktaki hemen aramaya başlar. Sevdiğine sürekli onu özlediğini söyler ve onsuz yapamaz. Hatta bazı zamanlarda rüyasında onu görür.  Hiç aramayan insanlar da aramaya başlar ve sürekli ilgi gösterir.

Bununla birlikte uzakta olup başka insanlara da ilgi duyanlar büyünün etkisi ile bu özelliklerinden kurtulmuş olur.  Özellikle aldatan eşler ve evi terk edenler bu büyü sayesinde yuvalarına geri döner. Özür dileyerek yaptıkları hatalarının farkına varır.  Uzakta olup aşık edilmek istenen herkese aşk büyüsü yapılarak gerçek aşk duygusunun farkına varılabilir.

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır?

Aşk büyüsünün kimlere etki ettiği konusu merak edilen konulardandır. Toplumda aşk ve bağlama büyülerinin genelde erkeklere yapıldığı zannedilir. Fakat bu düşünce yanlıştır. Çünkü erkekler de kadınlara aşk büyüsü yaptırabilir. Bu büyüler sayesinde hem erkekler hem de kadınlar hayatlarının aşkı ile karşılaşabilir. Yapılan büyülerin etki etmesinde de herhangi bir şekilde farklılık bulunmaz. Büyü yapıldıktan sonra büyünün tutma süresi her iki cinsiyet için de aynıdır. Bu sebepten dolayı medyumlara gidilerek kolay ve hızlı bir şekilde büyü yaptırılabilir.

Kadınlara büyü yapıldığında erkeklerde olan davranışlar kadınlarda da görülmeye başlar. Kadınlar da hayatlarındaki adama daha sıkı bir şekilde bağlanır ve gözü ondan başkasını görmez. Ayrıca platonik olarak aşık olan erkekler de bu büyü sayesinde sevgilerinin karşılıklarını bulma fırsatı elde eder.  Aşk büyüsünün etkilerinin kuvveti sayesinde insanlar arasında aşk tohumları oluşur. Bu tohumlar her iki cinsiyete de etki ederek onların birbirlerine karşı duygusal bağ kurmalarına yardımcı olur. Hayatının aşkını bulmak isteyen herkes medyumlara gidebilir.

Aşk Büyüsünde Tecrübeli Medyumlar Kimlerdir?

Aşk büyüsünü yaptırmak isteyenler, tecrübesiz medyumlara gitmemelidir. Tecrübesiz medyumlara gidilmesi üzerine hem maddi hem de manevi olarak kayıplar yaşanabilir. Bu kayıplar yüzünden insanlar hayatlarında geri dönüşü olmayan sorunlar ile yüz yüze gelebilir. Bu sebepten dolayı büyü yaptırma konusunda karar verildikten sonra medyum araştırması yapılmalıdır. İnsanlar bazen bilinçsiz bir şekilde tecrübesiz medyumlara gidebilir. Bu gibi durumlarda yapılan büyülerin etkileri de kuvvetli bir şekilde olmaz. Ayrıca yapılan büyülerde tutmama veya yanlış tutma gibi olaylar da yaşanabilir.

Günümüzde internetin kolay erişilebilir olmasından dolayı insanlar herkes hakkında hızlı bir şekilde bilgi sahibi olabilir. Bu da medyumlar ile ilgili daha detaylı bilgiler elde etmeye olanak sağlar. Bu şekilde de insanlar alanında başarılı medyumlara gitmiş olur. Büyü yapma işlerinde tecrübeli medyum seçilmesiyle birlikte büyü bozma işlemlerinde de tecrübeli medyumlar seçilmelidir. Büyü bozarken de medyumların kullandıkları sözlere dikkat edilmelidir.

Hem büyü yapılırken hem de yapılan büyüler bozulurken medyumlar tarafından tılsımlı ve gizemli sözler söylenir. Bu sözlerin ardından büyünün etkileri daha da artar. Fakat burada dikkatli olunmamasının üzerine çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunlar arasında yanlış kişiye aşık olma ya da yanlış kişinin aşık edilmesi gibi durumlar yer alır. Bu sebepten dolayı tecrübeli ve başarılı medyumlara gidilerek büyüler yaptırılmalıdır. Başarılı büyüler ile birlikte insanlar aradıkları mutluluğu kolay bir şekilde bulabilir.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsünde Duaların Önemi

Resim ile büyü yapıldığında büyüde söylenen sözlerin yanı sıra dualar da edilebilir. Bu dualar genellikle medyumlara göre farklılık gösterir. Dinimizde duanın açamayacağı kapı yoktur.  Dualar sayesinde insanlar tüm sıkıntılarında da kurtulabilir. Sıkıntılar için edilen dualar ile birlikte aşık olma ve birini aşık etme konusunda da dua edilebilir. Edilen bu dualar sayesinde büyülerin etkisi kendini hızlı bir şekilde göstermeye başlar.

Dua edilirken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi duaların sözlerinin doğru ve anlaşılır bir şekilde olmasıdır. Duaların bir sözünde yapılan hatalar bile duanın anlamını değiştirebilir. Bu sebepten dolayı bu konuda gerekli önemin verilmesi gerekir. Bununla birlikte dua ederken samimi ve içten olunmalıdır. İçten dilekte bulunulmayan durumlarda duaların kabul olması daha zordur.

Dua ederken aynı zamanda iyi niyetli de olunmalıdır. Birilerinin kötülüğü için aşk duası edilmemelidir.  Hem içten hem de iyi niyetlerle edilen dualar sayesinde dualar kabul olur ve insanlar hayatlarının aşkı ile karşılaşır.

Ayrıca giden kadını evine geri döndürme duası bilgilerine bakabilirsiniz.

Ayrılanlar İçin Aşk Büyüsünün Yapılması

Ayrılık yaşayanlar aşk büyüsü yaptırarak bu durumdan kolay bir şekilde kurtulabilir. Büyünün etkileri sayesinde insanlar ayrıldıkları kişinin geri döndüğünü görür. Ayrılıklar her insan için oldukça üzücü bir durumdur. Bazı zamanlarda bu duruma engel olunamaz. Fakat medyumlar sayesinde ayrılıkların önüne geçmek mümkündür. Alanında tecrübeli medyumlara gidilerek aşk büyüsü yaptırılmalı ve gidenler geri döndürülmelidir.

Ayrılık için yapılan aşk büyülerinde çevirgel duası da kullanılabilir. Bu dualar sayesinde büyünün etkisi daha da artar. Bununla birlikte çeşitli tılsımlı sözler ve dualar ile birlikte insanlara yapılan aşk büyüleri ayrılıkların önüne geçer. Ayrılmak isteyenler büyüden sonra yaptıklarından dolayı sevgililerinden ya da eşlerinde özür diler. Daha sonra kendilerini affettirmek için ellerinden geleni yaparlar.

Aşk büyüleri ile boşanma aşamasında olanlar da boşanma durumlarından kurtulabilir. Boşanmak isteyen eşler davadan vazgeçerek yuvalarını kurtarmak için adım atar. Bu şekilde de eşler arasında tekrardan muhabbet oluşur ve aralarında yeniden sevgi duyguları açığa çıkar. Ayrılmak ve boşanmak istemeyenler aşk büyüsü ile sevdiklerini kaybetmemiş olur.

Aşk Büyüsü Tehlikeli Mi?

Yapılan aşk büyülerinin zararlı yönleri de bulunur. Özellikle evli insanları ayırmak için bazı zamanlarda aşk büyüsü yapılır. Bu büyü ile birlikte insanlar başkalarına aşık olarak sevdikleri kişiyi aldatmış olur. Genellikle bu duruma intikam duygularında karşılaşılır. Birinden intikam almak isteyenler, o kişiyi başkalarına aşık ederek hayatının mutsuz ve düzensiz olmasına sebep olur. Bunun gibi durumlarda yapılan aşk büyüleri tehlike oluşturur.

Aşk büyüsünün diğer tehlikeli kısmı ise birini yanlış kişiye aşık etmektir. Büyü yapıldıktan sonra ve etkisinin görülmesinin ardından insanlar kendi isteklerinin dışında hareket etmeye başlar. İstemedikleri birine aşık olurlar ve bu durumdan kurtulmak bazı zamanlarda mümkün olmayabilir.  Bu sebepten dolayı aşk büyülerinin dikkatli bir şekilde yapılması gerekir.

Aşk Büyülerinden Korunma Yolları Nelerdir?

Kötü niyetli insanların yaptığı büyülerden korunmanın yolları büyü yaptırmak ya da dua etmektir. Aşk büyüsünden korunmak için kötülüklerden koruyan büyü yaptırıldığı zaman kötü insanların enerjileri kolay bir şekilde engellenmiş olur. Bununla birlikte dualar da insanları zararlı büyüden ve kötü insanlardan koruyan güçlü unsurlardır. Geceleri uyumadan önce ya da evden çıkmadan önce Felak ve Nas surelerinin okunması kötülüklerden kolay bir şekilde korunmayı sağlar.  Bu sureler gün içerisinde de okunabilir.

İnsanların kötü enerjilerinden koruyan bu dualar okunmadan önce abdest alınmalıdır. Ayrıca dua edilecek odanın da temiz ve düzenli olması gerekir. Ortalıklarda dikkatleri dağıtacak herhangi bir eşyanın bulunmaması gerekir. Bununla birlikte birinin yanında da çok fazla dua edilmemelidir. Dua edilirken boş ve sakin bir yerde bulunulmalıdır. Daha sonra bu duaların edilmesinin üzerine büyülerin kötü etkileri ortadan kalkar. Ayrıca bu dualar sayesinde insanlar kötülük de yapamaz.

Resimle Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Resimle yapılan büyülerde kısmetinin kapalı olduğunu düşünenlerin kısmeti açılır. Birçok insan evlenme yaşına geldiğinde eş adayı arayışı içerine girer. Bazı zamanlarda çok fazla insanla tanışılsa da evlenmek kısmet olmaz. Bu gibi durumlarda insanlar çaresiz olduklarını ve asla evlenemeyeceklerini düşünür. Fakat bu noktada resim büyüleri çok işe yarar. Kısmetinin kapalı olduğuna inananlar resim büyüsü sayesinde aslında kısmetlerinin kapalı olmadığını görür.

Büyü yapıldıktan sonra bekleme süresi vardır. Bu bekleme süresinin ardından büyünün etkileri görülmeye başlar. İnsanlar beklemedikleri vakitte güzel kısmetler ile karşılaşır. Evlenmek isteyen ve daha önce bunu başaramayan kızlar büyünün tutmasından sonra evlenme teklifleri alır. Hayatlarını biriyle birleştiren insanlar mutlu bir şekilde yaşamlarına devam eder.

Resimle Birini Bağlama Nasıl Gerçekleşir?

Sevdiğini kendine bağlamak isteyenler medyumlara giderek sevdiği insana resimle bağlama büyüsü yaptırabilir. Öncelikle büyü yapılırken resme bakılarak gizemli sözler söylenir. Bu sözler sayesinde insanlar daha bağlı ve sadık bir hale gelir. Özellikle birbirlerine karşı ilgisiz çiftler yapılan büyüler ile birbirine karşı daha ilgili olmaya başlar. Yapılan büyüler sayesinde ilişkilerde samimiyet artar ve çiftler sürekli birlikte vakit geçirmeye başlar.

Resimle yapılan bağlama büyüleri hem yakındaki hem de uzaktaki insana yapılan büyülerdendir. Bu büyüler sayesinde insanlar hayatlarındaki kişiyi kendilerine sıkıca aşık da edebilir. Hem eşler hem de sevgililerin kolay bir şekilde yaptırabileceği resim büyüsünde kullanılan resim, büyünün tam adrese gitmesine yardımcı olur. Bu sebepten dolayı doğru kişiye ait resmin götürülmesi gerekir. Aksi takdirde büyü başkasına tutar ve başkasının bağlanmasına sebep olunur. Resimle yapılan bağlama büyüleri ile hem güzel aşk yaşanır hem de evlilik yolunda ilerlenir.

Yorumlar (1 Yorum)

  1. muzaffer 9 Şubat 2020 03:37

    hocam ilk eşinden ayrımış biriyim ikinci eşimle 5 yıldır berabariz 2 günlüyüne şehır dısına cıkmamla eşime birşeyler oldu anasına gitti ne yapmalıyım eşimin bana dönmesı için

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz