Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Asker Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada asker görmek ne anlama gelir? Rüyada askere girmek, düşman askeri, asker uğurlamak görmek neyi ifade eder? Rüyada asker hakkında rüya alimleri neler diyor? Rüya ile ilgili ayrıntılara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Rüyada Asker Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen askerin  genel itibariyle İslam alimleri tarafından güzel şeylere işaret ettiği söylenmiştir. Rüyada görülen asker, rüya gören kimseyi hayatta başına gelebilecek kötülüklerden koruma gücü olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimseler özellikle fiziksel olarak tehlikeden uzak bir yaşam sürerler. Asker görmek, rüya tabircileri tarafından genel anlamda bir zaferelde etmek, üzüntülerin sona ermesi ve  mesleki anlamda yüksek bir gelir elde edilmesidir. Bu nedenle rüyada asker görmek hayra yorulur.

Rüyada Askere Gidildiğini Görmek

Rüyada askere gidildiğini görmek, genel yorum itibariyle kısa vadede olumsuz, uzun vadede olumlu olarak yorumlanır. Rüyada askere gittiğini gören bir kimse kısa bir süre içerisinde zor bir duruma, darlığa düşecektir. Ancak bu kimsenin yaşadığı sıkıntı geçicidir. Bu sıkıntı süresince sabreder ve tevekkülü bırakmaz ise, hayatında şans hep rüya sahibinden yana olacaktır. Burada rüya sahibinin zor dönemindeyken çevresine ve hayata karşı duruşu, takındığı tavır önemlidir. Sonrasındaki süreç, bu tavıra bağlı olarak ilerleyecektir. Eğer rüyada askere gidilmeden önce askerlik için yapılan hazırlıklar görülür ise, bu kimsenin hayata karşı hep tedbirli olduğuna işaret eder. Rüyada asker görmeyi, askere giderken yaptığı hazırlıklar ile gören bir kimsenin her duruma karşı yedek bir planı vardır ve hazırlıklı olması sayesinde bu kişinin sırtı yere gelmez.

Rüyada süt görmek ne anlama gelir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Rüyada Asker ile Kavga Edildiğini Görmek

Rüyada üniformalı bir asker ile kavga edildiğini görmek, diyanet tarafından olumlu olarak yorumlanmamaktadır. Rüyayı gören kimse, eğer yüksek statüde veya ailede sözü dinlenen bir kişi ise, o kişi bu gücünü kaybedecektir. Diğer bir yoruma göre ise, rüyayı gören kişinin bir hastalık geçireceği ancak bu hastalığın ciddi bir rahatsızlık olmadığına işaret eder. Rüyada asker ile kavga edilmesi bazen de bir kaza ya da hastalık sonucunda kan kaybedileceği anlamına da yorulur. Eğer kişi rüyasında kendini asker ile kavga ederken görürse bu onun hayatında kötü bir döneme gireceğine, bu rüyanın ise bu dönem için başlangıç olduğuna işaret eder.

Rüyada Askerden Geldiğini Görmek

Rüyada askerden gelindiğini görmek, rüya gören için hayırlı olaylara işaret eder.Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; oldukça olumlu olayların kapıda beklediğinin bir işaretidir. Bu yorumla göre rüyayı gören kimse, güvendiği bir dostundan destek görecektir. Rüya sahibine destek olan bu dost, kişinin her türlü zor durumlarda yanında olan, onun adına fedakarlıklar yapan, yıllardır tanıdığı bir arkadaşıdır. Bir diğer yoruma göre ise, asker kariyer alanında elde edilecek olan başarıya ve bu başarı sonucunda kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya işaret eder. Bu kimseler azimleri sayesinde durmaksızın çalışacak ve emeklerinin karşılığını alacaklardır. Kazandıkları para alın teri ile kazanılan helal para olacaktır. Bu nedenle bu kimselere kötülük dokunmayacaktır.

Rüyada Askerin Öldüğünü Görmek

Rüyada bir askerin vefat ettiğini görmek, genelde rüyayı gören kimsenin ruh hali ile ilgili ipuçları verir. Imam Nablusi’nin yorumuna göre; rüyada asker görmek rüya gören kimsenin manevi anlamda zayıfladığının ve inancını kaybettiğinin göstergesidir. Bu kimse kendine olan güvenini kaybetmiş, her ne işe başlayacak olursa olsun umusuz bir ruh haline bürünmüştür. Rüyayı gören kimse, bir süre sonra kendisi ve hayatı için yeni girişimlerde bulunmaktan korkar hale gelerek, gittikçe çekingenleşmiştir.

Rüyada Düşman Asker Görmek

Rüyada düşman asker görmek olumsuz gelişmelerin işaretçisidir. İslam alimleri tarafından bir zararın habercisi anlamını taşır. Rüyasında düşman asker gören kişi, kısa bir süre içerisinde iyi tanıdığını düşündüğü, dost olarak gördüğü bir kimseden ihanete uğrayacaktır. Rüya sahibinin gördüğü zararı ve yaşadığı şoku atlatması uzun zaman alacaktır. Bunun yanı sıra rüyada  görülen düşman askeri eğer rütbesi yüksek asker ise, bu rüya, rüya sahibine kötülük gelmeyeceğine, ihanete uğramayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Asker Topluluğu Görmek

Rüyada kalabalık asker topluluğu görmek, toplumsal statü göstergesidir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; saygınlığın bir göstergesidir.Rüyada görülen asker sayısı ne kadar fazla ise o derece saygınlık da artacaktır. Toplumda itibar sahibi olmaya işaret eden bu rüya kişilerin özellikle kariyer anlamında yükselmesi anlamına da gelmektedir. Bu rüyayı gören kimselerin kişilik özelliklerine bakıldığında her türlü zorlukların üstesinden gelme kapasitesine sahip, gücü ve kuvveti yerinde olan, azimli, inancı sağlam kişiler olduğunu söylenebilir.

Rüyada kalabalık asker görmek aynı zamanda bolluk ve bereketin bir sembolüdür. Kalabalık ne kadar çok olursa, bereket de o kadar çok olacaktır. Rüyayı gören kimseler iş hayatında kazançlarındaki bereket ile birlikte güzel yerlere gelebilir. Rüyayı gören kimseler ve ve arsa sahibi olabilir.

Rüyada Evinde Asker Görmek

Rüyada bir kimsenin evinde asker görmesi, kavuşmayı temsil eder. Bu rüyayı gören kişiler uzun zamandır görmediğirı bir kişi ile buluşabilir ve hasret giderebilirler. Bu rüya aynı zamanda üzüntü ve sorunların sona ereceğine bir işarettir.İşin içinden çıkılmayan, birden fazla kişinin dahil olması ile arap saçına dönmüş bir problem varsa, bu probleme bir çare bulunacaktır. Eğer rüya sahibi kişi, rüyayı gördüğü zaman diliminde gerçek hayatında bir yolculukta ise, bu yolculuktan hayırlı bir haber ile dönecektir. Yolculuk sırasında alacağı bu güzel haber ile rüya sahibinin şans yüzüne gülecektir. Bununla birlikte eğer samimi bir arkadaşla küslük sebebi ile uzun zamandan beri iletişim kurulmuyorsa, aradaki kırgınlığa son verilecek, eskisi gibi görüşülmeye devam edilecektir.

Rüyada Kadın Asker Görmek

Rüyada bir kadının asker olduğunu görmek İslam alimleri tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bu rüya yorumları genel olarak olumludur. Kadın askerin görülmesi rüya rüyayı gören kimsenin hayatındaki sorunların olağan olmayan şekillerde çözülmesinin işaretidir.  Bu sorunun çözülmesi ile birlikte uzun zamandır gerçekleştirilmesi beklenen ve önü tıkalı bir işin önü açılır ve bu işte büyük başarılara imza atılır. İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüya sahibi kişilerin hayatlarındaki en büyük zorlukları aşabilecekleri güce sahip olacaklarını bu güçle beraber maddi anlamda kazançlı  bir ortaklık kuracaklarını işaret eder. Eğer rüyayı gören kimseler uzun süredir sağlık problemleri yaşıyorsa zaman içerisinde şifa bulacağına ve tamamen iyileşeceğine işaret eder.Eğer bekar ancak gönül ilişkisi bulunan bir kimse bu rüyayı görmüş ise, uzun zamandır birliktelik içersinde bulunduğu kişi ile mutlu bir evlilik yapma yolunda adım atacaklardır. Bu evlilikten kısa süre içerisinde bir çocuk doğacak, bu çocuk da yeni kurulmuş olan bu aileye maddi olarak büyük bir şans getirecektir. Bu rüya çocukla birlikte şansa sahip olunacağına bir işarettir. Eğer rüyayı gören kimse evlenme çağında ancak yalnız ise, dürüst, güvenilir ve toplumda saygı duyulan bir kimse ile gönül ilişkisine başlayarak kısa bir süre içerisinde evlenecektir.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek?

Rüyada bir kimsenin askerde olduğunu görmesi, o kişinin sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir. Bu rüya ile birlikte uzun bir zamandan beri kişinin hayatına sıkıntı veren bir konu kısa süre içerisinde çözüme kavuşacaktır. Rüyada asker olduğunu görmek geçmişte bir çırpıda biten bir iş veya arkadaşlık ilişkisine işaret ediyor olabilir. Geçmişte bir anda belki de yanlış anlaşılma dolayısı ile bitmiş olnan iş ya da arkadaşlık ilşkisi bir tesadüf sonucu tatlıya bağlanacak ve eski günlere dönüş yaşanacaktır. Bu sayede rüyayı gören kimse bu konudaki iç sıkıntısından tamamen kurtulmuş olacaktır. Bu rüya aynı zamanda geçmişte kaçırılmış olan fırsatları da temsil eder. Bu fırsatlar tekrar rüya sahibinin karşısına çıkacaktır ancak bu sefer rüya sahibi bu fırsatıı değerlendirecektir. Rüyada asker olduğunu görmek bütün bu yorumlar ele alındığında, geçmişte yaşanan olumsuzlukarın temizlendiğine, rüya gören kimse için huzurlu günler geleceğine işaret eder.

Rüyada Askerle Konuşmak

Rüya sırasında bir asker ile sohbet etmek rüya gören kimse için güzel bir döneme gireceğine işaret eder. Bu kişiler azmederek çalıştıkları her konuda zafer elde edeceklerdir. Kariyerleri boyunca güzel yerlere geleceklerine işaret eder.

Rüyada Askere Çağrılmak

Rüyada askere çağırldığını görmek, rüya gören kimsenin durumuna göre farklılık gösterir. Bir kimsenin rüyasında  askerlik görevini tamamladığı halde tekrardan göreve çağrılması hayra yorulmamaktadır. Bu rüyayı gören kimsenin hayatında bazı şeylerin tekrarlanacağına ve tekrarlanan olayların olumlu olaylar olmayacağına, güzel sonuçlanmayacağına işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kimse isyan etmemeli, gelecek olan sorunlara çözüm bulmalıdır. Bu noktada zamana bırakmak ve sabretmek en güzel çözüm olacaktır.

Rüyada sigara içmek ne anlama gelir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Rüyada Asker Öldürmek

Rüyada asker öldürmek; uzun süredir devam eden bir sorunun ya da çalkantılı ve mutsuz bir ilşkinin sona ereceğine işaret etmektedir.Rüya gören kimsenin kaçırmış olduğu tüm fırsatların tekrar ayağına geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin kötü giden her işi kısa bir süre içerisinde düzelecek ya da daha iyi bir iş imkanı ile karşılaşacağına işaret eder.Bu yorumlara ek olarak  rüyada adam öldürmek kişinin iş hayatında hep hayalini kuduğu yere işaret etmektedir. Bu kimse, kendisine karşı kıskançlık güden ve kötü niyetli kimselere karşı iş yaşantısını ile gelen itibarı ile karşı koyacak ve zarar görmeyecektir.

Rüyada Asker Kıyafeti Görmek

Rüyada asker kıyafeti görmek; rüya gören kimsenin maddi olarak gelir getirmeyen ve zoraki ilerleyen bir işi yavaş yavaş başarıya doğru taşımaya, ve elde edilen bu başarı ile beraber hayırlı ve bereketli kazançlara erişmeye işaret etmektedir.

Rüyada Asker Uğurlamak

Rüyada asker uğurlamak rüya gören kimsenin hayalindeki işe başlayacağına işaret etmektedir. Rüya göre kimsenin sıkıntılarının son bulacağına delalet eder.Rüya gören kimsenin aile hayatına da güneş doğacaktır. Evinde bolluğa ve bereketin eksik olmayacağına işaret etmektedir. Bu kimse maddi ve manevi açıdan refah içerisinde bir hayat sürecektir.

Rüyada Asker Olmak ve Vurulmak

Rüyada asker olmak ve vurulmak, rüyayı gören kimsenin sahip olduğu bir malı satışa çıkaracağına işaret eder. Eline geçen para ile bu kimse ticarete atılarak kendi işini kuracaktır. Yaptığı işlerden helal para kazanacak ve parası değerlenecektir. Aynı zamanda kısa bir süre içerisinde tanıştığı biriyle hayırlı bir ilişkiye adım atacağına da işaret etmektedir. Bu ilişki evlilik ile taçlanacaktır.

Rüyada Asker Göndermek

Rüyada asker göndermek, hane içerisindeki olaylara yorulur. Rüyada asker gönderdiğini gören bir kimsenin aile bağları güçlenecektir. Ailede hastalığı olan biri var ise yakın zamanda iyileşeceğine, hanenin bereket ile dolup taşacağına işaret etmektedir.Rüyada asker göndermek aynı zamanda rüya gören kimsenin mutlu günler geçirmesine ek olarak, eğitim olarak da uzun süreden beri alınamayan bir kararın, aile üyelerinin katkısı sayesinde tez zamanda alınacağına ve ve o kişinin hayatını o eğitimin belirleyeceğine işaret etmektedir.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz