Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sigara içmek ne anlama gelir? Rüyada kışın sigara, puro ve sigara, kapalı alanda sigara, ucuz sigara içmek neyi ifade eder? Rüyada sigara içmek rüya alimleri nasıl açıklıyor? Rüya hakkında detaylı açıklamalara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sigara içtiğini görmenin anlamı İslam alimleri tarafından çoğu zaman olumsuz yorumlanmıştır. Bu rüya kişinin kendine ve çevresine zarar vermesi, sağlığın bozulması ve psikolojik problemlere işaret eder. Rüyada sigara içmek her zaman olumsuz anlamlara sahip olmamakla birlikte, rüyanın olumlu mu yoksa olumsuz mu olacağını anlamak adına rüya öğelerinin iyi anlaşılması gerekir. Rüya içinde yer alan her bir detay bize rüya hakkında önemli bilgi verir. Örneğin çok fazla sigara içmek genellikle olumsuz anlamları işaret ederken, sigara söndürdüğünü görmek rüya sahiplerinin kendilerine zarar veren bir alışkanlıktan kurtulmaları anlamına gelebilir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada sigara içmek, kötülüklere son verilmesine, alışkanlıkların iyileşmesine ve güzel günlere işaret edebilir.

Ayrıca rüyada sevişmek ne anlama gelir? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Rüyada Kapalı Alanda Sigara İçmek

Rüyada kapalı alanda sigara içtiğini görmenin anlamı yasakları delmek, kişilerin kurallara uymaması, başına buyruk olmak, söz dinlememek şeklinde yorumlanabilir. Eğer rüya sahibi rüyasında kapalı alanda bir tane sigara içtiğini görürse, rüya sahiplerinin bir kişi ile kuralları deldiği için başının belaya gireceği söylenir. Bu kişi polis olabilir. Eğer rüya sahibi birden fazla sigara içtiğini görürse, içtiği sigara sayısı kadar kişilerin insanlar ile başının belaya gireceği bilinmektedir. Kapalı alanda sigara içen kişilerinin işlerinin yolunda gitmeyeceğini söyleyen rüya alimleri vardır. Kişiler nereye ellerini atsalar karşılarına bir ceza ya da engel çıkacaktır.

Rüyada Ucuz Sigara İçmek

Rüyada ucuz sigara içtiğini görmenin anlamı para kayıp etmek, parasız kalmak, geçim sıkıntısı çekmek şeklinde yorumlanabilmektedir. Rüya sahibi eğer ucuz sigarayı kendisinin içtiğini görüyorsa, kişi kendi elleri ile yaptığı bir iş yüzünden fakir kalacaktır. Kişilerin bir başkasının ucuz sigara içmesini görmesi halinde ise başka insanlar yüzünden zor durumda kalacakları, dolayısı ile para kayıp edecekleri söylenmektedir. Ucuz sigara ikram ettiğini gören kişilerin bir başka insanın başını belaya sokacağı söylenir. Kişiler kendi çıkarları için arkadaşlarının, akrabalarının ve hatta ailelerinin bile başlarının belaya girmesine neden olabilirler.

Rüyada Sigara Sarıp Ardından İçmek

Rüyada sigara sarıp içtiğini görmenin anlamı yeni bir iş, girişim yapmak, iş planı hazırlamak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişilerin iş yapmak için adım atacakları, bu işten de başarılı olacakları söylenmektedir. Bu rüyada kişinin nerede sigara sardığını bilmek önem taşır. Kişi eğer balkonda sigara sardığını görüyorsa, rüya sahibinin üretim ile ilgili bir işe gireceği söylemektedir. Eğer kişi mutfakta sigara sardığını görüyorsa, kişinin satıcılık ile ilgili bir işe girecekleri belirtilmektedir. Kişi eğer rüyasında salonda sigara sardığın görüyorsa, kişinin evi ilgilendiren bir işte çalışmaya başlayacağı söylenmektedir. Kişiler dekorasyon ve buna benzer işlere kendilerini göstermek isteyebilirler.

Rüyada Arkadaşlar ile Birlikte Sigara İçmek

Rüyada arkadaşlar ile birlikte sigara içtiğini görmenin anlamı ekip olmak, takım halinde bir iş başarmak, grup olmak şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişilerin önemli bir işi ekip halinde yapacakları ve bu işten ödül alacakları söylenmektedir. Kişiler arkadaşları ile birlikte ne kadar çok sigara içtiklerini görürlerse o kadar çok iş başaracakları bilinmektedir. . Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında kişi ne kadar fazla sigara içerlerse iş hayatında o ölçüde başarılı ve tanınır olacakları söylenir. Eğer rüyayı gören kişi rüyasında bir tane sigara içtiğini görürse bu durum kişilerin yalnızca bir tane işte başarılı olacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler yapacakları bu tek işten büyük ölçüde başarı elde edeceklerinden başka bir iş ile meşgul olmalarına gerek kalmayacaktır.

Rüyada Tek Başına Sigara İçmek

Rüyada tek başına sigara içtiğini görmenin anlamı yalnız kalmak, tek başına olmak, kişilerin kafalarını dinlemesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin kendilerini diğer insanlar soyutlayacakları, kendi içlerine kapanacakları, yalnız başlarına çalışacakları söylenmektedir. Rüya sahipleri tek başına dışarıda sigara içtiklerini görürlerse, özel hayatlarında tek başına kalacakları söylenir. Yani kişiler bu dönemde erkek ya da kız arkadaşlarından ayrılabilirler. Eğer rüya sahipleri iç mekanda sigara içtiklerini görüyorlarsa da bu durum kişilerin erkek arkadaşlarının ya da kız arkadaşlarının onlardan ayrılması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahiplerinin bu ayrılmalardan üzülmeyecekleri aksine kişilerin bu ayrılmaya ihtiyaç duyacakları söylenmektedir.

Rüyada Kahve ile Sigara İçmek

Rüyada kahve ile sigara içtiğini görmenin anlamı keyif yapmak, tatile çıkmak, dinlenmek, kafa dinlemek anlamlarına gelmektedir. Rüyayı gören kişilerin tatile çıkacakları ve bu tatilden dinlenmiş şekilde dönecekleri söylenmektedir. . Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı gören kişiler çok şanslılardır. Çünkü bu kişiler uzun süre boyunca yapmak istedikleri tatili sonunda yapabileceklerdir. Eğer rüyada kişiler türk kahvesi ile birlikte sigara içtiklerini görüyorlarsa Türkiye içinde bir tatile giderler. Rüya sahiplerinin filtre kahve ile birlikte sigara içtiklerini görmeleri halinde ise kişilerin yurt dışında bir yere giderek tatil yapacakları söylenir.

Rüya sahibi eğer kahveyi kendi yaptığını görüyorsa bu durum kişilerin yolculuk biletlerini kendilerinin alacağına işaret eder. Eğer kişiler bir başkasının yaptıkları kahveyi içtiklerini görürlerse de bu durum bir başkasının rüya sahiplerine hediye olarak yolculuk bileti almaları anlamına gelir.

Rüyada Sürekli Sigara İçmek

Rüyada sürekli sigara içtiğini görmenin anlamı çalışmak, yorgunluk, kendine vakit ayıramamak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahiplerinin iş temposunun içine çok fazla düştükleri ve bu nedenle de kişilerin kendilerine vakit ayırmadıkları söylenir. Rüyasında sürekli sigara içtiğini gören kimseler Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre büyük bir yorgunluk yaşayacaklardır. Kişiler işlerinden dolayı nefes bile alamaz hale gelirler. Eğer rüyayı gören kişiler sürekli balkonda sigara içtiklerini görüyorlarsa bu durum kişilerin kendi içlerine kapanmaları şeklinde yorumlanır. Eğer kişiler evin içinde olmayan bir yerde sigara içtiklerini görüyorlarsa da bu durum kişilerin dışa dönük olacakları, dışarıda insanlar ile birlikte çalışacaklarına işaret eder.

Rüyada Alkol ile Birlikte Sigara İçmek

Rüyada alkol ile birlikte sigara içtiğini görmenin anlamı dertli olmak, problemleri olması, sıkıntılar şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişiler çok şanssız olduğunu söyleyen bazı ilmi kaynaklar bulunur. Rüya sahibinin sigara ile birlikte şarap içtiklerini görmeleri halinde rüya sahiplerinin maddi anlamda güçsüz insanlar olacakları söylenir. Kişilerin sigara ile birlikte viski içtiklerini görmeleri halinde rüya sahiplerinin özel hayatları kötü gider. Bu dönemde kişiler erkek arkadaşları ya da kız arkadaşları ile ayrılabilirler. Evli olan rüya sahipleri ise bu dönemde eşleri ile büyük sıkıntılar yaşarlar. Kişilerin sigara ile birlikte vodka içtiklerini görmeleri halinde rüya sahiplerinin sağlık hayatları kötü gider. Kişiler her türlü hastalığa yakalanarak sağlıklarını bozarlar.

Rüyada Yatağında Sigara İçmek

Rüyada yatağında sigara içtiğini görmenin anlamı sağlığın bozulması, hasta olmak, hastalıklardan işlerin yolunda gitmemesi şeklinde yorumlanmaktadır. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; yatağında sigara içtiğini gören kişilerin yaşamları sağlık problemleri nedeni ile zor geçer. Bu kişilerin diğer insanlar ile kıyaslama yapıldığı zaman her anlamda daha güçlü olmaları, kendilerine bakmaları gerekmektedir.

Rüya sahibi eğer gündüz vakti yatağında sigara içtiğini görüyorsa, rüya sahibinin hafif hastalıklara yakalanacağı söylenir. Kişiler yinede büyük ölçüde rahatsızlık duyacaklardır. Eğer rüya sahipleri gece vakti yataklarında sigara içtiklerini görüyorlarsa da bu durum kişilerin ciddi problemlere yol açan hastalıklara yakalanacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı ilmi kaynaklarda bu kişilerin hayati tehlikesi olan hastalıklara yakalanacaklarını söyleyen yorumcular bulunur.

Rüyada Bir Kutu Sigara İçmek

Rüyada bir kutu sigara içtiğini görmenin anlamı ölçülü olmak, dengeyi kurmak, sayısal düşünmek gibi farklı anlamlara sahiptir. Rüyayı gören kişilerin yaşamlarında dengeyi kuracakları dolayısı ile de mutlu olacakları söylenmektedir. Kişiler iş, ders, özel hayat, sosyal yaşantı dengesini iyi kuracağı için, hayatında bir eksiklik olduğu hissetmeyecektir. Kişiler kendilerini kurmuş oldukları bu denge içinde mutlu ve huzurlu hissederler. Bu kişilerin olumsuz olaylar yaşamaları halinde bile kişilerin mutlu olacakları bilinmektedir. Eğer rüya sahipleri bir kutu ince sigara içtiklerini görürlerse, kişiler hayatlarında kısa bir dönem dengeyi kurmakta zorlanmakla beraber, çok zaman geçmeden yeniden dengeyi kurabileceklerdir. Rüyada sigara içmek ince olduğunda, rüyaya olumsuz bir anlam yükler.

Rüyada Stresten Sigara İçmek

Rüyada stresten sigara içtiğini görmenin anlamı özel hayatta problem olması, rüya sahiplerinin aşk hayatında üzücü olaylar yaşaması şeklinde yorumlanabilir. Bu rüyayı gören kişiler sevgilileri, nişanlıları ve hatta eşleri tarafından ihanete uğratılabilirler. Bu rüyanın görülmesi ile birlikte kişiler özel hayatlarındaki problemleri çözmek adına adım atarlar ne var ki kişilerin bu problemleri çözmeleri sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; stresten çok miktarda sigara içtiğini gören kişilerin streslerinden kurtulması için çok yol kat etmesi gerekir.

Rüyada İstemeden Sigara İçmek

Rüyada istemeden sigara içtiğini görmenin anlamı istemeden bir şey yapmak, keyfi olmadan dışarı çıkmak, kişilerin kendi rızaları ile davranmamaları şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler sevdiklerinin hatrına iş yapacakları için, işin sonu üzülmek ve yorgunluk olur.

Rüyada havuz görmek ne anlama gelir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Rüyada Filtre Kullanarak Sigara İçmek

Rüyada filtre kullanarak sigara içtiğini görmenin anlamı kişinin zararlı alışkanlıklarından kurtulmak için çaba göstermesi, rüya sahiplerinin kendileri için en iyi kararları vermeye çalışmaları şeklinde yorumlanmaktadır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında filtre kullanarak sigara içtiğini gören kişiler gerçekten de yaşamlarının önemli bir kısmında kendilerinden zararları uzaklaştırmayı başaracakladır.

Rüyada Puro ve Sigara İçmek

Rüyada puro ve sigara içtiğini görmenin anlamı hediye almak ya da bir kimse için hediye seçmek anlamına gelir. Rüyayı gören kişiler eğer önce puroyu içtiklerini görüyorlarsa rüya sahiplerinin bir başkası için hediye seçecekleri söylenir. Kişinin hediye alma sebebi doğum günü olacaktır. Kişilerin önce sigaradan içtiklerini görmeleri halinde ise, rüya sahiplerinin bir başkasında hediye alacakları söylenir. Bu rüyayı gören kişiler hem hediye alıp hem de hediye verebilirler. Kişiler bunu yıl başı dolayısı ile yapabilirler.

Rüyada Kışın Sigara İçmek

Rüyada kışın sigara içtiğini görmenin anlamı rüya sahibinin duygusal anlamda güçlü olması, mantıklı olmak, doğru kararlar vermek şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler kışın dışarıda kar yağarken sigara içtiklerini görürlerse, bu durum rüya sahiplerinin özel hayatları ile ilgili mantıklı bir karar vermeleri şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin dışarıda yağmur yağarken sigara içtiklerini görmeleri halinde ise kişilerin iş anlamında özel bir karar verecekleri söylenir. Rüyada sigara içmek kışın olduğu zaman, bazı ilmi kaynaklara göre, kişinin güzel kararlar vereceği söylenir. Kişiler aldıkları kararlar sayesinde hayatlarına yeni bir bakış açısı, düzen getirirler. Eskilerinden daha iyi bir hayat yaşarlar ve hayatlarında çok mutlu ve memnun olurlar.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada altin gormek ne anlama gelir
Rüyada altın görülmesi genel olarak rüya sahibinin zengin olacağı anlamına gelir. Rüyada altın görmek hemen olumlu... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz