Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Süt Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada süt görmek ne anlama gelir? Rüyada bayat süt, dolapta süt, taze süt, süt içtiğini görmek nasıl açıklanır? Rüya alimleri ne açıklama yapıyor? Rüyada süt görmek ile ilgili ayrıntılara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Rüyada Süt Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada süt görmenin anlamı kötülüklerden uzak olmak, saflık, temizlik şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada süt genellikle olumlu anlamlara sahip olmakla birlikte, bazı durumlarda gelecekteki kötü haberlere işaret edebilir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada görülen süt, rüya sahiplerinin kötü haber almalarına, kişilerin üzgün olmalarına ve kendilerini kötü hissetmelerine işaret edebilir. Bu rüyanın bir çok anlamı olmakla beraber, rüya sahipleri eğer rüyalarının içine gizlenmiş olan detayları öğrenirlerse, rüyanın hangi anlamlarının hayatlarında vuku bulacağını öğrenebilirler. Özellikle bozuk süt görmek gibi durumlar olumsuz anlamları işaret ederken, taze ve lezzetli süt görmenin olumlu anlamları olduğu bilinmektedir.

Rüyada Taze Süt Görmek

Rüyada taze süt görmenin anlamı rüya sahibinin güzel bir haber alması, rüya sahiplerinin mutluluğu, sevinç, yaşamdan keyif alma gibi anlamlara sahiptir. Bu rüyayı gören kişilerin yaşamlarında asla üzüntü olmayacağı, aksine kişilerin mutlu bir yaşam yaşamaktan son derece gururlu olacakları söylenir. Rüya sahibi eğer rüyasında taze süt içtiğini görüyorsa, bu durum rüyanın güzel anlamlarının daha hızlı bir şekilde hayat bulması şeklinde yorumlanır. Kişiler eğer bir başkasına taze süt ikram ettiğini görüyorsa, durum rüya sahiplerinin başkalarının hayatlarını güzelleştirmeleri şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi taze süt sağdığını görüyorsa, rüya sahibi kendi mutluluğunu elde etmek için çok çalışacak demektir.

Rüyada sigara görmek ne anlama gelir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Rüyada Süt İçtiğini Görmek

Rüyada süt içtiğini görmenin anlamı kötülüklerden uzaklaşmak, rüyayı gören kişilerin kendilerine güzel alışkanlıklar edinmesi, zararlı olan davranışların bırakılması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin geçmişten gelen kötü alışkanlıklarını bir arkadaşı yardımı sayesinde bırakacakları söylenir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında tek başına süt içtiğini gören kişi hayatındaki kötü alışkanlıklardan kendi başına kurtulacakken, eğer kişinin yanında süt içerken bir başkasının olduğu görülürse, bu durum kişilerin bir arkadaşları yardımı ile alışkanlıklarından kurtulmalarına işaret eder.

Rüya sahibi eğer rüyasında sıcak süt içtiğini görürse, rüya kişilerin bu süreçte önemli miktarda zorlanacaklarını belirtir. Eğer kişiler soğumuş süt içerken kendilerini görürlerse, rüya kişilerin asla zorlanmayacakları şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Şekerli Süt Görmek

Rüyada şekerli süt görmenin anlamı sevilen bir kimseden hediye almak, manevi değeri yüksek olan bir yadigar takmak gibi anlamlara gelmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin erkek olmaları halinde çok sevdikleri bir insana değerli bir hediye verirler. Eğer rüyayı gören kişiler kadın ise de bu rüya kişilerin bir sevdiğinden hediye alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında şekerli süt içtiğini gören kişilerin ayakları mutluluktan yere basmaz. Kişiler öyle mutlu ve heyecanlı olurlar ki her şey onlara birer masal gibi gelir.

Eğer rüya sahibi rüyasında şekerli süt hazırladığını görüyorsa, rüya sahibinin sevdiği bir kimseyi sevindireceği söylenir. Kişilerin şekerli sütü ikram ettiklerini görmeleri halinde ise, rüya sahiplerinin kendilerinden feragat ederek bir başka insanın hayatlarına girecekleri söylenmektedir.

Rüyada Anne Sütü Görmek

Rüyada anne sütü görmenin anlamı anne ile aranın düzelmesi, aile ile güzel iletişim kurmak, aile bağlarının güçlenmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin anneleri ile olan bağları eskisinden olduğunda çok daha kuvvetli olur. Kişiler anneleri ile derin konuşmalar yapabilirler . Hatta onlara sırlarını açabilirler. Eğer rüya sahibi kendi anne sütü verdiğini görürse rüya sahibinin çocuk sahibi olacağı söylenir. Eğer rüya sahibi kendini anne sütü içerken görürse, rüya sahibinin ailesi ile bir daha asla tartışmaması, kişinin ailesi ile arasının çok güzel olması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişiler eğer sütün siyah renkli olduğunu fark ederlerse, rüyanın olumlu anlamlarının tersine döneceği söylenir. Bu durumda rüya sahiplerinin aileleri ile olan ilişkileri kötüye gider. Kişilerin ailesi ile anlaşması, konuşması mümkün olmaz. Bu kişilerin evlerinden kavga ve tartışmanın eksik olmayacağı söylenir.

Rüyada Kaynar Süt Görmek

Rüyada kaynar süt görmenin anlamı gizli düşman, rüya sahibine kurulan plan, düşmanların oyunları şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri kaynar sütü üzerine döktüklerini görürlerse rüya sahiplerinin ciddi bir tehlike atlatacakları söylenir. Kişiler çevrelerinde bulunan düşmanların oyunundan ciddi manada zarar görürler. Rüya sahibi kaynar süt içerek dillerinin yandığını görürlerse bu durum rüya sahiplerinin düşmanlarının ona fiziksel zarar vermesi anlamını taşır. Eğer kaynar süt bir başkası tarafından içiliyorsa bu defa rüya sahibinin değil, rüya sahibinin çok yakınında bulunan bir insanın zarar görmesi şeklinde yorumlar yapılır. Rüya sahibinin annesi, babası, çocukları ve akrabaları bu sinsi akrabalar yüzünden sorun yaşayabilirler.

Rüyada İnek Süt Görmek

Rüyada inek süt görmenin anlamı hayvan sevgisi, canlı sevgisi, hayvan sahiplenmek şekillerinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişilerin kısa zaman içinde başkalarına yuva olacakları bilinmektedir. Eğer rüyada inek sütü sağarken görülüyorsa rüya sahibinin bir kedisi olur. Eğer rüyada inek sütü içilirken görülüyorsa rüya sahibinin bir köpeği olur. Eğer rüyada inek sütü mutfakta görülüyorsa rüya sahibinin bir kuşu olur. Eğer rüyada inek sütü yatak odada görülüyorsa rüya sahibinin bir faresi olur.

Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında inek sütü gören kişilerin hayvanlara karşı olan sevgisi o kadar büyüktür ki bu sevgi oların sevap kazanmalarını sağlar. Bu kişilerden Allah razı olur. Çünkü bu kişiler yetimin hakkını kollar, yardıma ihtiyaç duyana yardım eder, insanları mutlu etmek için çaba harcar. Bu kişiler cennet yolundadır.

Rüyada Soya Sütü Görmek

Rüyada soya sütü görmenin anlamı seçici olmak, veganlık, sağlıklı olmak, her şeyi beğenmemek şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüya genellikle veganlar tarafından görülmektedir. Rüyayı gören kişilerin sağlıklarını iyileştirecekleri dolayısı ile eskiden olduklarından daha çok memnun ve mutlu hissedecekleri bilinmektedir. Eğer rüya sahibi rüyasında marketten soya sütü satın aldığını görüyorsa, bu durum kişilerin kısa zaman içinde ciddi bir sağlık problemine veda etmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler eğer kahvelerine soya sütü koydurmak istiyorlarsa, bu durum kişilerin spora başlaması, yeni güzel alışkanlıklar edinmesi ve bu doğrultuda sağlıklarına güzellikler eklenmesi anlamını taşımaktadır. Rüya sahibi rüyasında soya sütü içtiğini görürse özellikle özel hayatında alacakları kararlarda çok daha seçici davranacaklardır. Bu seçicilik kişinin daha iyi kararlar almasına yardımcı olur.

Rüyada Süt Alerjisi Görmek

Rüyada süt alerjisi görmenin anlamı hasta olmak, sağlığın bozulması, işlerden geri kalmak şeklinde yorumlanmaktadır. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında süt alerjisi gören insanlar şansızdırlar. Çünkü bu kişilerin uzun bir süre boyunca hastalıklardan başlarını kaldırmaları mümkün olmaz. Kişiler ciddi olmayan hastalıklardan ciddi olanlara varana kadar önemli problemleri atlatmaları gerekebilir. Kişiler önemsiz hastalıklar bile geçirmiş olsalar bilinir ki, kişilerin hastalıkları öylesine ağır olur ki, kişiler yaşamlarından bıkkın hale gelirler. Özellikle rüyada kişilerin süt alerjisi yüzünden kaşınmalarını görmeleri halinde rüya sahiplerinin hayati tehlikesi olan bir takım hastalıklar atlatacakları söylenmiştir.

Rüyada Süt Satın Aldığını Görmek

Rüyada süt satın aldığını görmenin anlamı maddi anlamda kazançlı olmak, zengin olmak, çok para kazanmak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri eğer kilo ile süt aldıklarını görürlerse kısa zamanda büyük meblağlarda ödeme alırlar. Eğer rüya sahipleri şişeden süt satın aldıklarını görüyorlarsa da bu durum rüya sahiplerinin bir projeyi tamamlamaları sonucunda yüksek ödeme alacaklarına işaret eder. Her şekilde rüya sahibi o kadar yüksek kazanca sahip olacaktır ki, kişilerin hayatlarında önemli değişiklikler yaşanmaya başlanır. Kişilerin pazardan süt satın aldıklarını görmeleri halinde olacak bu değişimler kişinin birebir özel hayatını ilgilendirecektir. Eğer rüya sahipleri marketten süt satın aldıklarını görürlerse kişiler iş hayatında bazı değişiklikler yapma yoluna giderler. Kişiler iş değiştirebilir, yeni bir işe girebilirler.

Rüyada 3 L Süt Görmek

Rüyada 3 L süt görmenin anlamı günah işlemek, kötü bir ley yapmak, bir insanın kalbini kırmak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişilerin Allah azabı altında olacakları söylenmektedir. Rüyada süt genellikle olumlu anlamlara sahip bir rüya olmakla birlikte, sütün 3 L olması kişilerin hayatlarında kabusun yaşanacağına işaret etmektedir. Rüyada 3 L süt içtiğini gören kimsenin bir yakın arkadaşına hem fiziksel hem de psikolojik anlamda ciddi zarar vereceği söylenir. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında 3 litre süt gören kişilerin kendilerine hakim olmaları gerekir. Kişiler çevrelerine verdikleri zararlardan dolayı çok pişman olsalar da zararın etkilerini ortadan kaldırmak her zaman mümkün olmayabilir.

Rüyada sevişmek neyi ifade eder? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Rüyada Süt Sağdığını Görmek

Rüyada süt sağdığını görmenin anlamı özgür olmak, bağımsızlık ve kişinin kendi ayakları üzerinde durması şeklinde yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişiler artık başka insanlara ya da ailelerine bağlı olmadan ekonomik anlamda kendi paralarını kazanmaya başlarlar. Kişi rüyasında  ne kadar çok süt sağdığını görürse kazandığı para miktarı da o kadar fazla ve de bereketli olacaktır denir.

Rüyada Doğal Süt Görmek

Rüyada doğal süt görmenin anlamı günahlardan arınma, güzel işler yapma ve sevap işlemek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişiler geçmişte çok fazla hata yapmış insanlar olabilirler. Yinede kişilerin kendilerini sevap işlemeleri ile birlikte kurtarmaları, temize çıkarmaları mümkün olur. Kişi eğer doğal sütü mutfakta içtiğini görüyorsa kişi sevap işlemek konusunda başarılı olur denir. Kişi sevap işler ve geçmiş günahlarından kurtulur. Ne var ki rüyada kişi doğal sütü yanlışlıkla döktüğünü görürse bu rüya türü kişinin sevap işlemesine karşın başarısız olması anlamını taşır.

Rüyada Ballı Süt Görmek

Rüyada ballı süt görmenin anlamı çocuk, yavru, doğum anlamlarına gelmektedir. Rüyayı gören evli kişiler çocuk yapabilirler. Kişiler eğer bekar ise bir an önce evlenmek ve çocuk yapmak isteyecekleri kadın ya da erkekle tanışırlar. Rüyayı gören kişilerin aileleri ile birlike bir ömür mutlu yaşayacakları ve masalsı bir hayata sahip olacakları söylenmektedir. Kişilerin etrafında adeta bir koruma balonu olur ve bu balon onları çevrelerindeki zararlı etkenlerden korumakla görevlendirilmiştir.

Rüyada Bayat Süt Görmek

Rüyada bayat süt görmenin anlamı rüya sahibinin kıskanılması anlamına gelir. Rüya sahiplerinin kurşun döktürmesinde fayda vardır. Rüya sahibi özellikle iş anlamında elde ettiği başarılar yüzünden çevresindekiler tarafından haset edilmekte, çok da kıskanılmaktadır.

Rüyada Dolapta Süt Görmek

Rüyada dolapta süt görmenin anlamı rüya sahibinin bir insana kin duyması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada süt güzel anlamlara işaret etmekle birlikte sütün dolapta olması kişilerin çok yakınlarında bulunan insanlara karşı kötü hisler beslemesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişiler eğer dolaptan süt içtiklerini görürlerse durum daha vahimdir. Kişilerin Câferi Sâdık (r.a) yorumuna göre kinleri ile hareket ederek bazı insanlara zarar verecekleri söylenmektedir.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada altin gormek ne anlama gelir
Rüyada altın görülmesi genel olarak rüya sahibinin zengin olacağı anlamına gelir. Rüyada altın görmek hemen olumlu... Devamını oku

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz