Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Banyo Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada banyo görmek ne anlama gelir? Rüyada banyo yapmak, arkadaş ile banyo yapmak nasıl açıklanır? Rüya alimleri rüya hakkında neler demektedir? Rüyada banyo açıklaması için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Rüyada Banyo Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada banyo görmenin anlamı temizlik, hijyen, hastalıktan kurtulmak gibi farklı anlamlara gelmekle beraber, rüyanın içinde yer alan detaylara göre, rüyanın farklı anlamları da olabilir. Rüyada banyo özellikle eski, yıpranmış ve tuhaf şekillerde görüldüğü zaman, kişilerin rüyasının olumsuz anlamlara sahip olduğu bilinir. Bu rüyayı gören kişilerin maddi ve manevi anlamda zararlı olacakları söylenir. Kişiler yüklü miktarda para kayıp edecekleri gibi,çevrelerindeki insanlardan da olurlar. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında banyoyu kötü şekillerde gören kişilerin çevrelerinde tek bir insan kalmaz. Bu kişiler dışlanır ve kimse onunla birlikte vakit geçirmek istemez.

Rüyada Eski Banyo Görmek

Rüyada eski banyo görmenin anlamı ilmi kaynaklarda olumsuz anlamlara gelmesi ile bilinen bir rüya olduğundan görülmesi arzu edilmez. Eski banyonun aynı zamanda küçük olduğunun görülmesi halinde, kişilerin sağlıklarını kayıp edecekleri söylenir. Rüyayı gören kişiler ciddi ve hayati tehlikeye sahip hastalıklara yakalanacaklardır. Kişiler eski banyonun büyük olduğunu görürlerse de, bu durum kişilerin hastalığa yakalanacakları fakat hastalığın çok ciddi olmayacağı anlamını taşır. Kişiler hastalıklardan göreceli olarak daha kolay şekilde kurtulurlar. Yaşamlarını söz konusu hastalık tehdit etmez, yalnızca zorlanma söz konusu olur.

Rüyada vurulmak ne anlama gelir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek

Rüyada banyo yaptığını görmenin anlamı kötü insanlardan, işlerden, alışkanlıklardan kurtulması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri eğer küvette banyo yaptıklarını görürlerse, kendilerine zarar veren kötü bir alışkanlıktan kurtulacak olmaları anlamını taşır. Kişilerin duş teknesinde banyo yaptıklarını görmesi ise rüya sahiplerinin onlara psikolojik anlamda zarar veren bir insandan kurtulmaları şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler bu rüyayı gördükten sonra kendilerini hafiflemiş ve yükleri azalmış hissedeceklerdir. Rüya sahiplerinin mutluluğu yakalayacakları, yaşamlarından memnun olacakları söylenir.

Rüyada Banyo Sabunu Görmek

Rüyada banyo sabunu görmenin anlamı rüya sahibine bir insanın plan yapması, rüya sahibinin ayağının kaydırılması, rüya sahibine zarar verilmesinin istenmesi gibi farklı anlamları vardır. Eğer rüyada görülen banyo sabunu rengi yeşil ise, rüya sahibine zarar vermek isteyen kişinin rüya sahibinin yakını olması anlamını taşır. İmamı Nablusi (r.a) yorumuna göre; rüyada görülen sabunun beyaz renk olması halinde, kişiye zarar vermek isteyen insan hiç tanımadık bir insandır. Eğer kişiler rüyalarında bu banyo sabununu kullandıklarını görürlerse, bu durum kişiler için yapılacak olan planın işe araması anlamına gelir. Eğer kişiler rüyalarında banyo sabununu kullanmazlarsa da bu durum kişilerin plana düşmeyecekleri ve zarar görmeyecekleri anlamını taşır.

Rüyada Banyoda Şarkı Söylediğini Görmek

Rüyada banyoda şarkı söylediğini görmenin anlamı keyifli olmak, güzel haber almak, neşeli olmak, yaşamdan keyif almak gibi güzel anlamlara gelmektedir. Rüyayı gören kişilerin güzel bir yaşantı yaşayacakları, yaşamlarının dolu dolu olacağı söylenmektedir. Eğer rüya sahipleri rüyalarında uzun süre şarkı söylediklerini görürlerse, bu durum kişilerin uzun süre boyunca mutlu olacakları anlamına gelir. Kısa sürede söylenen şarkılar çok tercih edilmez. Çünkü kişilerin mutluluğunun kısa süreceği söylenir. Kişilerin söyledikleri şarkının slow olması halinde rüya sahiplerinin aşk hayatlarında çok mutlu olacakları söylenir. Rüyada hareketli şarkı da söylenebilir. Bu durumda kişilerin aşk hayatından ziyade iş hayatında başarı elde edecekleri söylenir. Kişiler bu rüyayı gördükleri zaman büyük mutluluk tadacaklardır.

Rüyada Banyo Yaptırdığını Görmek

Rüyada banyo yaptırdığını görmenin anlamı bir insana bakmak, birisine yardım etmek, bir kimsenin iyiliğini düşünmek şeklinde yorumlanmaktadır. Banyo yaptırdığını gören kişiler eğer küçük bir çocuğa banyo yaptırdıklarını görürlerse, bu durum kişilerin sahipsiz bir kimseye yardım edecekleri şeklinde açıklanır. Kişilerin yardım edecekleri kişilerin annesi, babası olmayabilir. Eğer rüyada kişiler yaşı büyük olan bir insana yardım ettiklerini görürlerse bu durum kişilerin sokakta gördükleri bir insana yardım edecekleri şeklinde yorumlanır. Kişilerin banyo yaptırdığını görmesi en hayırlı rüyalardan bir tanesi kabul edilir. Çünkü kişiler yardım severlikleri sayesinde büyük sevap işleyeceklerdir.

Rüyada Banyoya Girdiğini Görmek

Rüyada banyoya girdiğini görmenin anlamı güçlü olmak, duygularına hakim olmak, hareketlerine hakim olmak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyanın anlamı temelinde kişilerin kendileri üzerine hakimiyet kurması şeklinde özetlenir. Rüyada lüks bir evde banyoya girdiğini gören kişiler aşk hayatlarında daha kontrollü insanlar olurlar. Yani her şeye üzülmez, her şeye sevinmez, her aklına gelen şekilde hareket etmez. Kişilerin içinde içsel bir mekanizma hakim olur. Kişilerin gece kondu tarzı bir evde banyoya girdiklerini görmeleri halinde rüya sahiplerinin iş yaşantılarında benzer bir kontrolü sağlayacakları söylenir. Kişiler iş yaşantılarında başarıl olurlar. Çevrelerindeki insanların dolduruşlarına gelmezler. Kişiler akla yatkın, mantıklı şekilde davranırlar.

Rüyada Banyo Tadilatı Görmek

Rüyada banyo tadilatı görmenin anlamı rüya sahibinin kendini inşa etmesi, kişilerin kendilerinde gördükleri eksiklikleri tamamlamak istemeleri, kişilerin kendilerini geliştirmeleri şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişiler eğer banyo tadilatının küçük bir alanda yapıldıklarını görürlerse, bu durum kişilerin kendilerini belli bir alanda geliştirecekleri anlamına gelir. Örneğin rüya sahipleri kendilerini yabancı dil konusunda yetersiz görüyor ise, yalnızca bu alan üzerine eğilerek bu konuda kendilerini geliştirmeye çalışırlar. Kişilerin geniş bir alanda tadilat yapıldığını görmesi ise daha olumlu karşılanır. Çünkü kişilerin kendilerini bir çok alanda geliştirecekleri söylenir. Kişiler kendilerini a’dan z’ye yenilemiş olurlar. Yenilenme sonrasında kişiler daha mutlu, enerjik, donanımlı ve bilgili olurlar.

Rüyada Banyo Mermeri Görmek

Rüyada banyo mermeri görmenin anlamı rüya sahiplerinin maddi durumlarını kontrol etmeye çalışmaları şeklinde yorumlanabilmektedir. Rüya sahipleri eğer mermerin beyaz renkli olduklarını görürlerse bu durum kişilerin maddi harcamalarını kısacakları anlamını taşır. Rüya sahipleri siyah renkli mermer görürlerse, tam tersi yapacakları harcama miktarını artıracaklar demektir. Rüyayı gören kişiler gri tonlarında mermer görürlerse bu durum kişilerin maddi anlamda başka insanlardan destek alması şeklinde yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişiler eğer mavi tonlarında mermer görürlerse bu durum kişilerin başka insanlara maddi anlamda destek vermeleri şeklinde yorumlanmıştır. Kişiler banyo mermerinin farklı yerde kullanıldığının görürlerse bu durum kişilerin yanlış insana (ihtiyacı olmayan insana) yardım yapılması şeklinde yorumlanır.

Rüyada 3 tane Banyo Görmek

Rüyada 3 tane banyo görmenin anlamı aç gözlü olmak, doymamak, her zaman fazlasını istemek gibi olumsuz anlamlarla yorumlanmıştır. Rüya sahipleri eğer rüyalarında 3 tane banyoyu bir evin içinde görürlerse bu durum rüya sahiplerinin aç gözlü olmaları nedeni ile iş yaşantısında sorun yaşayacaklarına işaret eder. Rüya sahibinden daha üst konumda yer alan kişiler, rüyayı görenlerin tavırlarından rahatsızlık duyabilirler. Eğer rüya sahipleri 3 tane banyoyu farklı yerlerde görürlerse de bu durum kişilerin özel yaşamlarında sorun yaşamaları anlamını taşır. Kişilerin partnerleri onların duruşlarından rahatsız olduğu için onlarla iyi anlaşamaz hatta ileri seviyelerde kişilerle ilişkilerine son vermek isteyebilirler.

Rüyada Banyo Döşemesi Görmek

Rüyada banyo döşemesi görmenin anlamı görülen döşemelerin özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Rüyada banyo döşemesi eğer kare ise, rüya sahiplerinin bir yerden yüksek miktarlarda ödeme alması anlamını taşır. Eğer banyo döşemesinin yuvarlak olduğu görülüyorsa bu durum kişilerin yeni bir insan ile tanışmaları anlamını taşır. Kişiler tanıştıkları bu insanlar ile duygusal bir birliktelik içine girebilirler. Eğer rüyada görülen banyo döşemesi rengi açık ise bu durum kişilerin hiç gitmedikleri bir yere gidecekleri anlamını taşır. Kişiler, yeni gördükleri yerden etkilenerek ilham alırlar. Kişiler eğer koyu renkli banyo döşemesi görürlerse bu durum kişilerin iş hayatında daha önce bulunmadıkları bir pozisyonda bulunacakları şeklinde yorumlanır. Kişiler işlerinde başarılı insanlar olur. Hatta o kadar başaılı olurlar ki rüya sahipleri çevrelerinde bulunan insanlar tarafından kıskanılırlar.

Rüyada Uzun Banyo Yaptığını Görmek

Rüyada uzun banyo yaptığını görmenin anlamı rüya sahiplerinin çevrelerindeki eş, dost, arkadaşları tarafından kıskanılması, rüya sahibine nazar değmesi gibi anlamlara gelmektedir. Rüya sahipleri kendilerine nazar değdiğinden çok başarılı oldukları işlerde eskisi gibi başarılı olmayabilir, kendilerinden beklenenleri yerine getirmekte zorlanabilir. İmamı Nablusi (r.a) yorumunda bu rüyayı gören kişilerin korunmak adına kurşun döktürmeleri önerilmektedir. Kişiler bu sayede olmaları gerektiğinden bile daha başarılı olarak hem de üzerlerindeki nazarları kaldırabilirler.

Rüyada vişne görmek ne anlama gelir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Rüyada Kaynar Su ile Banyo Yaptığını Görmek

Rüyada kaynar su ile banyo yaptığını görmenin anlamı rüya sahibine zarar veren insanların olması, rüya sahibinin zararlı alışkanlıkları şeklinde yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören kişilerin kendilerine büyük zarar verdikleri söylenir. Eğer rüya sahipleri rüyalarında kaynar su ile banyo yapmaktan vazgeçtiklerini görürlerse, bu durum olumlu kabul edilir. Kişiler bu rüyayı gördükten sonra kendileri için zararlı olan işlerden ve insanlar vazgeçebilirler. Ancak eğer kişiler kaynar su ile banyo yapmaya devam ettiklerini görürlerse bu durum rüya sahiplerinin kendilerine büyük zarar vermeleri şeklinde açıklanır.

Rüyada Arkadaşı ile Banyo Yaptığını Görmek

Rüyada arkadaşı ile banyo yaptığını görmenin anlamı paylaşımcı olmak, yardım etmek, yardım eli uzatmak gibi olumlu şekillerde yorumlanmıştır. Bu kişiler eğer kız arkadaşları ile banyo yaptıklarını görürlerse bu durum rüya sahiplerinin bir kıza yardım edecekleri şeklinde yorumlanır. Kişiler erkek arkadaşları ile banyo yaptıklarını da görebilirler. Bu durumda kişilerin bir erkeğe yardım edecekleri söylenir. Kişiler yardım ederken yardım ettikleri kişiden hiçbir beklenti içine girmezler. Bu insanların büyük sevap işledikleri söylenir.

Rüyada Banyoda Düştüğünü Görmek

Rüyada banyoda düştüğünü görmenin anlamı rüya sahibinin bir kazaya kurban gitmesi, sakar olmak, kişinin kendine zarar vermesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi eğer banyoda düştükten sonra kan da görürlerse bu durum kişilerin kendilerine fiziksel anlamda zarar vermeleri şeklinde yorumlanır. Kişilerin kan görmemesi halinde kendilerine psikolojik anlamda zarar verecekleri söylenir. Kişiler öz güven problemi, depresyon, endişe bozukluğu ve takıntı gibi çeşitli problemler ile karşılaşacaklardır. Eğer kişiler rüyalarında düştükten sonra kalktıklarını görürlerse bu durum kişilerin kendilerine verdikleri zarardan kurtulmaları şeklinde yorumlanmaktadır. Olumlu anlama geldiği için görülmesi arzu edilen güzel rüyalardan bir tanesi olarak bilinir.

Rüyada Küçük Banyo Görmek

Rüyada küçük banyo görmenin anlamı rüya sahibinin başarılı, mutlu, kendine güvenli, stressiz, yaşamdan keyif alan bir insan olması anlamını taşır. Küçük banyo gören kişilerin yaşamlarında problemlerine farklı şekillerde baktıkları, dolayısı ile de üzülmedikleri söylenir. Rüyada banyo ne kadar küçük olursa, o kadar rüyanın anlamının olumlu olacağı söylenir. Kişiler sıkıntılı durumlarda bile kendini nasıl yönetmesi gerektiğini bilir. Kişiler bu sayede yaşamda mutluluğu yakalarlar. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında küçük banyo gören kişilerin mutlu olmak için başka hiçbir insana ihtiyaç duymaz. Bu kişiler kendi başlarına nasıl mutlu olacaklarını bilirler ve yaşamlarını ilgilendiren her konuda yapmaları gerekenleri büyük bir özgüven ile yaparlar.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz