Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Vurulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada vurulmak ne anlama gelir? Rüyada sokakta vurulmak, silahla vurulmak nasıl yorumlanır? Rüyada vurulmak ile ilgili gerçek açıklamalar nasıldır? Ayrıntılı bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Rüyada Vurulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada vurulduğunu görmenin anlamı rüya sahiplerinin büyük yara almaları, kişilerin sevdikleri insan tarafından terk edilmesi ve rüya sahiplerine acınmaması şeklinde özetlenebilir. Rüyada vurulmak bir çok ilmi kaynakta olumsuz anlamlara gelmesi ile bilinen bir rüya türüdür. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında vurulduğunu gören kişilerin, yaşamlarında olumsuzluklar silsilesi sürüp gider. Bu kişiler gerçekten yaşamlarında şansları yaver gitmeyen insanlar olacaklardır. Bu ve buna benzer yapılan yorumlara karşın, bu rüyanın her zaman olumsuz anlamı olmadığını, olumlu anlamlara da sahip olduğunu unutmamak gerekir. Rüyanın olumlu anlamları olarak; ne istediğini bilmek, belli bir yöne doğru ilerlemek, rüya sahiplerinin aşık olması gibi yorumlar da bulunmaktadır.

Rüyada vişne görmek ne anlama gelir? İnceleyebilirsiniz.

Rüyada Sokakta Vurulmak

Rüyada sokakta vurulduğunu görmenin anlamı rüya sahiplerinin beklenmedik bir haber almaları, kişilerin şaşırmaları, rüya sahiplerinin bir düşmanlarının olması şeklinde yorum yapılmaktadır. Sokakların Arnavut kaldırımı olduğu görülmesi halinde rüya sahiplerinin iş yaşamlarını ilgilendiren bir konuda çok şaşıracakları bir haber alacakları söylenir. Bununla birlikte kişiler eğer asfalttan kaldırım olduğunu görürlerse de, durum kişilerin özel hayatlarını ilgilendiren tuhaf bir olayın yaşanması şeklinde özetlenebilir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı gören kişilerin her türlü haberi almak için hazırlıklı olmalarında fayda vardır. Kişilerin hazırlıksız olmaları halinde, alacakları haberler ve yaşayacakları olaylar onların sarsılmalarına neden olabilir.

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada silahla vurulduğunu görmenin anlamı pek çok ilmi kaynakta olumsuz anlamları ile öne çıkan bir rüya türüdür. Rüya sahipleri eğer sokakta silahla vurulduklarını görürlerse, durum kişilerin sevdikleri insan tarafından incitilmesi şeklinde yorumlanır. Kişilerin silahla evlerinde vurulduklarını görmeleri halinde ise kişilerin hiç tanımadıkları insanlar tarafından incitilmeleri şeklinde yorumlanır. Kişiler rüyalarında eğer yazlık bir yerde silahla vurulduklarını görürlerse, rüya sahiplerinin akrabaları tarafından kasti olarak incitilecekleri söylenir. Görülmesi arzu edilen ve anlamları hoş olan bir rüya türü değildir. Olumlu anlamı yoktur ve kişilerin yaşantılarına bela çeker.

Rüyada Yürürken Vurulmak

Rüyada yürürken vurulduğunu görmenin anlamı Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüya sahiplerinin bir iş yapmak için hareket halinde olması, kişilerin oluşum halinde olmaları gibi farklı şekillerde yorumlandığı bilinmektedir. Kişiler eğer yürürken tek kurşun ile vurulduklarını görürlerse, durum kişilerin iş yaşantılarında bir şeyleri değiştirmek adına hareket halinde olmalarına işaret eder. Fakat kişiler 2 kurşun ateş edilerek vurulduklarını görürlerse de, bu durum kişilerin özel yaşantılarında değişiklik yapmak istemeleri ve bu nedenle hareket etmeleri şeklinde yorumlanır. Kişiler rüyalarında çok kan kayıp ettiklerini görüyorlarsa, hareket halinde oldukları oluşumlardan çok büyük miktarda kazanç sağlayamayacaklarının anlamını taşır. Az miktarda kan kayıp etmek ise kişilerin kazancının da yüksek olması şeklinde yorumlanmaktadır.  

Rüyada Düşman Tarafından Vurulmak

Rüyada düşman tarafından vurulduğunu görmenin anlamı sağlık problemleri, rüyayı gören kişilerin sağlıklarını kayıp etmesi, rüya sahibinin yakınlarının sağlık problemleri yaşaması şeklinde özetlenebilir. Düşmanın kim olduğunu bilen kişilerin kendi yaptıkları hatalar ve yanlış seçimler nedeni ile sağlıklarının bozulacağı söylenir. Kişiler eğer bu düşmanın kim olduğunu bilmiyorlarsa durum kişilerin başka bir insandan hastalık kapmaları şeklinde yorumlanır. Bu tür rüyalarda kişilerin bir hatası yoktur ve bulaşıcı bir virüsün kurbanı olurlar.

Rüyada Teroristler Tarafından Vurulmak

Rüyada teroristler vurulduğunu görmenin anlamı rüya sahibinin azılı bir düşmanı olması, kişilerin sevmediği insanlar olması, rüya sahibine tuzak kurulması gibi farklı anlamlara sahiptir. Bu rüyayı gören kişiler bir dolandırıcının kurbanı da olabilir. Eğer kişiler 1 kişi tarafından vurulduklarını görürlerse, durum kişilerin tek bir düşmanı olması şeklinde yorumlanır. Kişilerin gördükleri terörist sayısı kadar düşmanları olacağı söylenir. Kadın terorist tarafından vurulduğunun görülmesi kişilerin düşmanlarının yapacakları planın işe yarayacağına işaret eder. Kişiler eğer erkek bir terörist tarafından vurulduklarını görürlerse de bu durum kişilerin düşmanlarının planlarına düşmeyecekleri, akıllı davranıp tuzak kurbanı olamayacaklarının işaretidir.

Rüyada bir Kadın Tarafından Vurulmak

Rüyada kadın tarafından vurulduğunu görmenin anlamı aşık olmak, romantik olmak, kişilerin evlenmesi şeklinde yorumlanabilmektedir. Rüya sahipleri eğer sarışın bir kadın tarafından vurulduklarını görmüşlerse, bu durum kişilerin yaşamlarında yeni bir ilişkiye yer verecekleri şeklinde yorumlanır. Kişiler uzun zaman süren bir ilişkiye başlarlar ve bu ilişki içinde büyük mutluluk duyarlar. Kişilerin esmer saçları olan kadın tarafından vurulduklarını görmeleri ise, yakın zamanda yapılacak düğünün işaretidir. Kişiler henüz hayatlarında biri yoksa, biri ile tanışırlar ve bu kişilerin kısa sürede yaşamlarını birleştirecekleri söylenir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kızıl saçlı kadın tarafından vurulduğunu görmek ise, kişilerin ilişkilerinde daha romantik bir insan olacakları anlamını taşımaktadır.

Rüyada Tüfekle Vurulmak

Rüyada tüfekle vurulduğunu görmenin anlamı acımasızlık, kin duymak ve düşman olmak gibi olumsuz anlamlara sahiptir. Bu rüyayı gören kişilerin çevresinde bulunan insanların kinini kendilerine çekecekleri söylenir. Kişiler istenmeyen, kıskanılan, çekilmeyen kimseler haline gelerek dışlanacaklardır. Eğer rüya sahipleri uzun namluya sahip bir tüfek tarafından vurulduklarını görürlerse bu durum kişilerin uzun süre boyunca bu durum içinde olacakları şeklinde yorumlanır. Fakat eğer kişiler kısa ve göreceli olarak daha kısa bir tüfekle vurulduklarını görürlerse bu durum kişilerin kısa zaman içinde istenmeyen durum içinde çıkmaları şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kendileri de diğer insanlara karşı kin duyabilirler. Özellikle rüyada çok el ateş ile vurulduğunu gören kişilerin, arkadaşlarına dahi büyük kin besleyecekleri ve öfkeli olacakları söylenir. Kişiler içlerinden gelen bu kötü duygulara hakim olamazlar. Adeta bu duyguların kölesi haline gelirler.

Rüyada bir Erkek Tarafından Vurulmak

Rüyada erkek tarafından vurulduğunu görmenin anlamı ders çalışmak, bir işte çalışmak, harçlık çıkarmak ya da para kazanmak anlamlarına gelmektedir. Eğer rüyayı gören kişiler öğrenci iseler kişilerin harçlıklarını çıkarmak adına yeni bir işe girecekleri ve çalışacakları söylenmektedir. Kişiler, öğrenci değil zaten bir işte de çalışan olabilirler. Böyle bir durumda kişilerin ek gelir elde etmek, daha fazla para kazanmak için daha çok çalışacakları ve daha çok gelir elde edecekleri söylenmektedir. Kişiler eğer uzun boylu bir erkek tarafından vurulduklarını görürlerse bu durumda kişilerin çalışacakları işten güzel miktarlarda para kazanabilecekleri söylenir. Kişilerin kısa boylu bir erkek tarafından vurulduklarını görmeleri halinde ise, ne yazık ki çalıştıkları işten beklentilerini karşılayacak kadar para kazanamayacakları belirtilmiştir.

Rüyada Kavgada Vurulmak

Rüyada kavgada vurulduğunu görmenin anlamı rüya sahibinin insanlar ile tartışması, kavga etmek, insanlar ile anlaşamamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüyada eğer kişiler kendilerinin de kavga ettiklerini görürlerse, gerçek yaşamlarında da kavgaya tutuşurlar ve çevrelerindeki insanlar ile kolay kolay anlaşamazlar. Eğer kişiler rüyalarında kavgayı ayırmak için araya girdikleri sırada vurulduklarını görürlerse de bu durum kişilerin başka insanlar yüzünden rüya sahibinin diğer insanlar ile aralarına sınır koymaları şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri her türlü çevreleri ile büyük bir uyumsuzluk içinde olurlar. Kişilerin aileleri ile dahil olmak üzere sürekli kavga içinde oldukları ve olmaya devam edecekleri söylenir.

Rüyada Çatışmada Vurulmak

Rüyada çatışmada vurulduğunu görmenin anlamı görev başında olmak, çok çalışmak ve kendini feda etmek gibi farklı anlamları vardır. Bu rüyayı gören kişilerin çalışmaları gerektiğinden çok daha fazla çalıştıkları ve bu nedenle de kendilerine zarar verdikleri söylenmektedir. Rüyada vurulmak çatışmada olduğu zaman rüyanın kişiler için bir uyarı niteliği taşıdığı söylenir. Yani kişiler bu rüyayı gördükten sonra kendi yaşamları ile ilgili çıkarımlarda bulunabilir, bu sayede yaşamlarını iyileştirebilirler.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında çatışmada vurulduğunu gören kişi tek başına olduğunu görmüşse bu durum kişilerin, rüyadan gerekli çıkarımları yaparak yaşamlarına katkı sağlamaları şeklinde yorumlanır. Fakat eğer kişiler yanlarında birileri varken çatışmada vurulduklarını görmüşseler, durum kişilerin yeterli çıkarımı yapmadıkları bu nedenle de yaşamlarında eksikliklerin olması anlamına gelir.

Rüyada Görevde Vurulmak

Rüyada görevde vurulduğunu görmenin anlamı rüya sahiplerinin dar düşünmesi, olaylara geniş bakamama, bulunduğu yerde sayma gibi son derece kötü anlamlara sahiptir. Rüya sahipleri büyük bir atalet altındadır ve bu nedenle kişilerin kötü bir yaşam sürdükleri söylenir. Kişiler yeterli güce sahip olmalarına rağmen hayatlarını daha iyiye götürmek için adım atamazlar. Rüya sahipleri, yaptıkları tercihler ile sağlıklarına ve geleceklerine zarar vermektedir. Bu kişilerin yaşantılarında uçurum kadar derin boşluklar vardır ve her geçen gün bu uçurum daha da derinleşmektedir. Rüya sahiplerinin durum karşısında önlem almaları ve güçlü olarak doğru tercihleri yapmaları gerekmektedir.

Rüyada Evin Önünde Vurulmak

Rüyada evin önünde vurulduğunu görmenin anlamı yeni karar almak, yaşamı düzene sokmak, yaşamdan memnun olmak şeklinde yorumlanabilmektedir. Rüyayı gören kişilerin yaşamlarını değiştirmede başarılı olacakları söylenir. Özellikle evlerin blok olması halinde, kişiler istedikleri tarz yaşamı elde etmek için zorlanmazlar. Kişiler hayatlarında güzelliğe giden yolda adımlarını başarı ile atarlar ve bu yolculuğa çıkmış olmaktan büyük keyif içinde olurlar.

Rüyada vapurla ilgili bilgilere bakabilirsiniz.

Rüyada Kel bir Adam Tarafından Vurulmak

Rüyada kel bir adam tarafından vurulduğunu görmenin anlamı rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda büyük eksikliklerinin olması, kişilerin yaşamlarının kalitesinin son derece düşük olması anlamına gelir. Kişiler eğer kel bir adam tarafında sokakta vurulduklarını görürlerde durum kişilerin yaşamlarının sonuna kadar bu şekilde kalitesiz, mutsuz, sıkıcı, yalnız ve keyifsiz yaşayacakları anlamına gelir. Kişilerin kapalı bir ortamda vuruldukları görmeleri ise, olumlu yorumlanır çünkü bu rüyada kişiler yaşamlarını değiştirmek adına gerekli kararları alarak mutlu bir şekilde yollarına devam ederler.

Rüyada Karlı Günde Vurulmak

Rüyada karlı günde vurulduğunu görmenin anlamı rüya sahiplerinin yaşantılarının renkleneceği, sosyal olacakları, gezecekleri ve güzel yerler görecekleri şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri eğer karlı günde bahçede vurulduklarını görürlerse kilo verirler. Kişilerin kapalı alanda vurulduklarını görmeleri halinde, sağlıklarının düzelecekleri söylenir. Kişiler yemek yerken vurulduklarını görürlerse de kişilerin bütün dertleri son bulur. Kişiler yaşamlarının sonuna kadar sevdikleri ile birlikte mutlu mesut yaşam sürmenin keyfini çıkarırlar.

Rüyada Arkadaşı Tarafından Vurulmak

Rüyada arkadaşı tarafından vurulduğunu görmenin anlamı sırttan bıçaklanmak, rüya sahibine plan yapılması, kişilerin kandırılması gibi olumsuz anlamlara sahiptir. Rüyada vurulmak arkadaşı tarafından olunca kişilerin gammazlanacağını söyleyen rüya sahipleri de vardır. Rüya anlamlarının her zaman olumsuz olacağı ve kişilerin ne yazık ki istedikleri durumların içinde kendilerini göremeyeceklerinin bir sembolüdür. Arkadaşın kız olması halinde rüya sahiplerinin ağlayacakları söylenir. Eğer arkadaş erkek ise de kişilerin acılarını içine gömecekleri fakat yinede çok mutsuz ve umutsuz bir şekilde yaşamlarına devam edecekleri söylenir.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz