Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Vişne Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada vişne görmek ne anlama gelir? Rüyada çürük vişne, vişne sapı neyi ifade eder? Rüya hakkında İslami kaynaklarda neler yazmaktadır? Rüya ile ilgili bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Rüyada Vişne Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada vişne görmenin anlamı ilmi kaynaklarda yer alan bilgiye göre hem olumlu hem de olumsuz olabilir. Rüya sahiplerinin iri taneli ve lezzetli vişne görmeleri halinde rüyanın olumlu anlamları ortaya çıkarken, rüya sahipleri her zaman bu kadar şanslı olmayabilir. Rüyada vişne görmenin olumsuz anlamları da vardır. Kararsızlık, yanlış karar vermek, kendine hakim olamamak gibi olumsuz durumlar, rüyada görülen vişne ile ortaya çıkabilir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada vişne gören kişilerin olumlu anlamlarına sahip olmaları halinde, kişilerin mutluluk sahibi oldukları, istedikleri hayatı yaşadıkları ve kendilerini geliştirdikleri söylenir. Kişiler yaşamlarından son derece mutlu ve memnundurlar.

Rüyada Çürük Vişne Görmek

Rüyada çürük vişne görmenin anlamı olumsuz şekillerde yorumlanmıştır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında çürük vişne gören kişilere nazar değer. Bu kişilere çevrelerindeki insanlar gıpta ederek onun gibi olmak isterler. Bunun yanı sıra kişiler nazar etkisi ile hayatlarındaki başarılarını yitirebilirler. Rüya sahipleri rüyalarında eğer çürük vişneden yediklerini görüyorlarsa, kişilerin iş hayatında başarılarının son bulacağı söylenir. Çünkü rüya sahibinin yakınındaki fesat kişiler, rüya sahibinin iş hayatındaki başarıları hakkında bilgi sahibi olmuş ve ona nazar değdirmişlerdir. Bazı ilmi kaynaklarda çürük vişne yediğini gören kişilerin üzerilerine kurşun döktürmelerini öneren yorumlar bulunmaktadır.

Rüyada vapur görmek hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

Rüyada 1 kg Vişne Görmek

Rüyada 1 kg vişne görmenin anlamı hem olumlu hem olumsuz olabilir. 1 kg vişnenin özellikleri, vişnelerin nerede oldukları, vişnelerin lezzetli mi yoksa lezzetsiz mi olduğu gibi özellikler rüyanın anlamının ne olduğunu bize anlatırlar. Eğer rüya sahipleri 1 kg vişneden yediklerini görürlerse bu durum rüyanın olumlu anlamının gerçekleşeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler önemli ölçülerde para kazanarak yaşam standartlarını yukarıya çekmeyi başaracaklar demektir. Kişilerin 1 kg vişneden pazarda satın aldıklarının görünmesi halinde ise ne yazık ki rüyanın olumsuz anlamı olduğundan söz edilir. Yani kişilerin büyük paralar kayıp edecekleri ve geçim sıkıntısına düşecekleri söylenir.

Rüyada Vişne Aldığını Görmek

Rüyada vişne aldığını görmenin anlamı tuhaf bir insanla karşılaşmak, garip haber almak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri eğer marketten vişne aldıklarını görürlerse, uzun zamandır görmedikleri bir arkadaşlarından tuhaf bir haber alacaklardır demektir. Kişilerin rüyalarında pazardan vişne aldıklarını görmeleri halinde ise, aile üyelerinden bir kimseden tuhaf haber alacakları söylenir. Rüya sahiplerine dışarıdan teslim vişne gelirse bu durum kişilerin yakın zamanda garip bir olayla karşılaşacakları şeklinde yorumlanır. İlmi kaynaklarda bu rüyanın anlamının genellikle iş hayatını ilgilendirdiği söylenmektedir.

Rüyada Vişneli Tart Görmek

Rüyada vişneli tart görmenin anlamı rüya sahibinin tatlı bir haber alması, rüyayı gören kişilerin sevinmesi ve mutlu olması şeklinde yorumlanabilir. Eğer rüya sahipleri vişneli tartı rüyalarında kendilerinin yaptıklarını görüyorsa, islam alimlerine göre bu durum kişilerin özel hayatları ile ilgili güzel bir haber alacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Vişneli tartın eğer rüya hazır olduğu görülürse de, durum kişilerin iş yaşamlarını ilgilendiren güzel haber alacakları şeklinde yorumlanır. Bazı durumlarda vişneli tart rüyada ekşi olabilir. Bu gibi durumlarda rüya sahibinin iyi haber almadan önce kısa bir süre için kötü bir olayla karşılaşacağı yorumu yapılır. Fakat yinede rüyayı gören kişi mutluluğu yaşar ve sözü geçen iyi haberi alır. Olumlu rüyalardan bir tanesidir.

Rüyada Vişne Yediğini Görmek

Rüyada vişne yediğini görmenin anlamı iş kurmak, girişim yapmak, yeni bir sektöre adım atmak ve çok para kazanmak gibi farklı anlamlara gelebilir. Vişne yediğini gören kişilerin başlarına olumlu ya da olumsuz bir çok olay gelebilir. Rüya sahibinin yediği vişnenin tadının güzel olduğunu görmesi halinde, kişilerin kuracakları işlerde başarılı olacakları söylenir. Buna karşın, eğer rüyada yenilen vişne tadı arzu edilmiyorsa, kişilerin kuracakları işlerde karşılarına büyük problem ve engellerin çıkacağı söylenmektedir. Bazı durumlarda kişilerin yedikleri vişnenin tadının neye benzediğini bilmemesi gibi bir durum söz konusu olabilir. Böyle zamanlarda kişilerin büyük bir bilinmezlik içine girecekleri ve ne yazık ki belki de bu bilinmez içinden kendilerini kurtarmalarının mümkün olmayacağı söylenir.

Rüyada Tabakta Vişne Görmek

Rüyada tabakta vişne görmenin anlamı taşınmak, yeni ev almak, iş yerinin yerini değiştirmek gibi farklı anlamlara gelebilmektedir. Rüya sahipleri eğer tabaktaki vişne miktarının çok olduğunu görürlerse bu durum kişilerin bulundukları yerden daha geniş bir yere geçecekleri şeklinde yorumlanır. Kişilerin tabakta az miktarda vişne görmeleri halinde ise, bulundukları yer kadar ya da daha küçük bir yere geçecekleri söylenmektedir. Tabakta vişnelerin renginin koyu olması kişilerin güzel bir semtte yer kiralayacaklarına ya da satın alacaklarına işaret ederken, vişneler ne kadar açık renkli olursa, kişilerin yeni bulunacakları yerin de o ölçüde kötü olacağı söylenmektedir.

Rüyada Vişne Tarifi Görmek

Rüyada vişne tarifi görmenin anlamı kişilerin ayakları üzerinde durması, rüya sahiplerinin kendi başlarına işlerini halletmeleri, rüyayı gören kişilerin ekonomik özgürlüklerine kavuşmaları şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Eğer rüyada görülen vişne tarifi kısa ise, bu durum rüya sahiplerinin çok fazla kazanç elde edememelerine karşın, yinede kendi başlarına geçimlerini sürdürebilecekleri şeklinde yorumlanmaktadır. Bununla beraber kişilerin uzun ve karışık olan tarifler görmesi de muhtemeldir. Bu durum  rüya sahipleri için daha iyi olur çünkü rüya sahiplerinin kazançlarının daha yüksek miktarda olacağının bir işaretidir.

Rüyada Ezilmiş Vişne Görmek

Rüyada ezilmiş vişne görmenin anlamı pek çok ilmi kaynaklarda olumsuz yorumlanmıştır. Ezilmiş vişne gören kişilerin gerçek yaşamlarında da ezilecekleri söylenmektedir. Kişiler ezilmiş vişnelerin tabakta olduklarını görürlerse u durum kişilerin patronları ya da kendilerinden pozisyon olarak daha yüksekte bulunan bir insan tarafından ezilmeleri şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin ezilmiş vişneleri poşet içinde görmeleri halinde ise, aile üyelerinden bir kimsenin onları ezecekleri söylenmektedir. Peçete içinde ezilmiş görülen vişne, rüya sahiplerinin yolda hiç tanımadıkları bir kimse tarafından ezileceklerine işaret eder. Bu rüya bazı ilmi kaynaklarda rüyayı gören kişilerin çalıştıkları işini kayıp etmeleri şeklinde yorumlanır. Özellikle ezik vişneleri yediğini gören kişilerin kovulacakları ve bir müddet işsiz kalacakları söylenmiştir.

Rüyada Bozuk Vişne Görmek

Rüyada bozuk vişne görmenin anlamı rüya sahibinin ekonomik anlamda zor zamanlar geçirmesi, rüya sahiplerinin çok fazla para harcaması, rüyayı gören kişilerin geçim sıkıntısı çekmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bozuk vişne sattığını gören kişilerin, arkadaşlarını dolandıracaklarını söyleyen ilmi kaynaklar bulunmaktadır. Eğer rüyada kişiler bozuk vişne aldıklarını görüyorlarsa da bu durum kişilerin bir arkadaşları yüzünden zarara uğramalarına ve para kayıp etmelerine işaret eder. Rüya sahiplerinin çevresinde bulunan insanların laflarına dikkat etmesinde, her lafı dinlememesinde ve kendisine söylenilenleri süzgecinden geçirmesinde fayda vardır.

Rüyada Vişne Satın Aldığını Görmek

Rüyada vişne satın aldığını görmenin anlamı sağlığa dikkat etmek, sağlıklı tercihler yapmak, rüya sahibinin diyet yapması şeklide yorumlanmıştır. Rüya sahipleri eğer kese kağıdı içinde vişne satın aldıklarını görürlerse bu durum kişilerin kilo kayıp ederek sağlıklı kilolarına gelmeleri şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler, fazla kilolarını kayıp edecekleri için, kilolar ile birlikte gelen çeşitli hastalıklardan da otomatik olarak kurtulmuş olurlar. Rüyada vişne  satan kişinin erkek olması halinde, rüya sahiplerinin yakınlarında bulunan insanların bile sağlığının düzeleceği söylenir. Eğer vişne satan kişi kadın ise, rüya sahipleri spora başlayacak, vücutlarını şekle sokmaya başlayacaklardır.

Rüyada Arkadaşına Vişne Yedirdiğini Görmek

Rüyada arkadaşına vişne yediğini görmenin anlamı yardım etmek, şefkat duymak, birinden hoşlanmak ve fedakarlık yapmak gibi farklı anlamlara sahiptir. Rüya sahipleri eğer kız arkadaşlarına vişne yedirdiklerini görüyorlarsa, rüya sahiplerinin bir kıza karşı şefkat duyacakları ve o kişiye yardım eli uzatacakları söylenir. Bu kişiler dilenci olabilirken, rüya sahibinin arkadaş çevresinden birisi de olabilir. Eğer rüya sahipleri rüyalarında erkek birisine vişne yedirdiklerini görüyorlarsa, rüya sahiplerinin gördükleri rüyalar gerçek olur. Kişiler gerçekten de bir erkeğe yardım ederler. Bu rüyayı gören kişilerin adeta kanatsız bir melek oldukları ve insanlara yardım etmekten büyük keyif aldıkları söylenir.

Rüyada İri Vişne Görmek

Rüyada iri vişne görmenin anlamı büyük kazanç elde etmek, rüyayı gören kişilerin maddi durumlarının iyileşmesi şeklinde yorumlanmaktadır. İri vişneyi ağaçta gören kişilerin bulundukları işten çok kazanç elde edecekleri söylenirken, iri vişneler dalından koparılmışsa, kişilerin iş değiştirecekleri söylenir. Buradan kişiler kazançlarını eskiye oranla bir hayli artıracaklardır. Kişilerin gördükleri iri vişnelerin iriliğine göre, rüya sahiplerinin elde edecekleri kazanç miktarları ölçülmüş olur. Vişne ne kadar iri olursa, kazanç da o kadar iri olu denebilir.

Rüyada Vişne Ağacı Görmek

Rüyada vişne ağacı görmenin anlamı kavga etmek, tartışmak ve iletişim problemleri olarak olumsuz şekillerde yorumlanmıştır. Rüya sahipleri eğer küçük vişne ağacı görürlerse aileleri ile tartışacaklar demektir. Kişilerin büyük vişne ağacı görmeleri halinde ise aileleri ile tartışacakları anlamı baskın çıkar. Kişiler her türlü çevrelerinde buluna insanlar ile iletişim problemleri yaşayarak kötü duruma düşerler. Kişiler sırf bu nedenden ötürü çevrelerinde sevilmeyen insanlar haline geleceklerdir. Kişiler iş hayatlarında dahi bu özellikleri nedeni ile birlikte çalışmak istenilmeyen geçimsiz kişiler olarak adlandırılır.

Rüyada gökyüzü görmek bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Rüyada Vişne Ağacını Suladığını Görmek

Rüyada vişne ağacını suladığını görmenin anlamı hayvan beslemek, bitki satın almak anlamlarına gelmektedir. Vişne ağacı suladığını gören kişiler eğer plastik bir kap kullandıklarını görürlerse bu durum kişilerin bitkiler satın alarak evlerini dekore etmeleri şeklinde yorumlanır. Eğer kişiler vişne ağaçlarını başka bir malzeme ile suladıklarını görüyorlarsa da bu durum kişilerin bir hayvan sahiplenecekleri şeklinde yorumlanmaktadır.

Vişne ağacının boyutunun küçük olması rüya sahiplerinin önemli bir insanın desteğini alarak işlerinde başarılı olmaları şeklinde yorumlanmaktadır. Ağacın büyük olması yine kişilerin iş yaşamlarında elde edecekleri güzel başarıya elde etmekle birlikte, kişilerin bu defa kimsenin yardımını almasına gerek olmaz. Kişiler kendi başlarına ayaklarının üzerinde duracaklarından kimseye eyvallah etmelerine gerek kalmaz.

Rüyada Vişne Sapı Görmek

Rüyada vişne sapı görmenin anlamı akrabalar, aile, kişinin kökeni, doğum yeri şeklinde yorumlanmaktadır. Vişne sapı suyu içtiğini gören kişilerin doğdukları yere yolculuk yapacakları söylenir. Kişilerin vişne sapını bir poşet içinde görmeleri halinde ise aileleri ile bir araya gelmeleri şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin aileleri ve akrabaları ile olan bağlarının bu rüya ile birlikte gelişeceği söylenir. Çünkü kişiler bu insanlar ile daha fazla zaman geçirmeye, birlikte bir şeyler paylaşacaklardır. Rüyada vişne sapı eğer demlenir şekilde görülürse bu durum rüya sahiplerinin doğum yerlerine taşınmaları şeklinde yorumlanır. Kişiler doğdukları ve büyüdükleri yere karşı büyük bir özlem içinde olurlar. Yalnızca burada olmaktan keyif alırlar.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz