Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Fındık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fındık görmek ne anlama gelir? Rüyada kurtlu fındık, fındık yediğini, fındık topladığını görmek neyi ifade eder? Rüyada fındık görmek ile alakalı rüya alimleri neler demektedir? Rüya bilgilerine içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

 Rüyada Fındık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fındık görmenin anlamı taşınmak, yeni bir yere gitmek, yeni bir hayat kurmak şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin kısa süre içine büyük bir dönüşümden geçecekleri ve hayatları ile ilgili önemli kararlar alarak değişim geçirecekleri söylemektedir. Elbette rüyanın anlamının iyi anlaşılması için görülen fındık miktarının, sayılarının, fındıkların nerede olduğunu bilmek gerekir. Rüyada fındık çoğu zaman olumlu anlamlara gelmekle birlikte, bu rüya kişilerin hayatlarının olumsuz anlamda değişmesine de neden olabilir. Özellikle rüyada görülen çürük fındıklar, kişilerin çok fazla fındık yemesi gibi durumlar ne yazık ki rüya sahiplerinin büyük bir kaza atlatmaları, kendilerini yaralamaları ve canlarının yanması gibi farklı anlamlara gelebilmektedir.

Rüyada Kurtlu Fındık Görmek

Rüyada kabuklu fındık görmenin anlamı rüya sahibinin yakınında bir düşman olması, rüya sahibinin insanların gerçek yüzünü görememesi, bir düşmandan zarar görmek gibi olumsuz anlamlara sahiptir. Bu rüyayı gören kişiler, uzun vadede mutlu olacaklarsa da kısa vadede bir takım zorlukları aşmak, zorlukların üstesinden gelmek zorunda kalabilirler. Görülen kurtlu fındığın boyutunun büyük olması halinde, kişilerin başları büyük belaya girer. Eğer kurt fındığı yemiş ise bu durum kişilerin zorlukların üstesinde gelemeyecekleri anlamına gelebilir. Kurdun etkisiz eleman olarak görülmesi halinde ise, kişierin zorlukların üstesinden gelecekleri belirtilir.

Rüyada fil görmek ne anlama gelir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Rüyada Fındık Yediğini Görmek

Rüyada fındık yediğini görmenin anlamı sağlıklı olmak, kişilerin formda olmaları, sağlığında ödün vermemek şeklinde yorumlanabilir. Rüyayı gören kişilerin yaşamlarının büyük kısmında mutlu olacakları ve bunu sağlıklarına borçlu olacakları söylenmektedir. Kişilerin bir tabak içinde fındık yediklerini görmeleri halinde rüya sahiplerinin geçmişteki sağlık problemlerinden kurtulacakları söylenir. Kişiler eğer fındığı tabak yerine toplayarak yediklerini görüyorlarsa da bu durum kişilerin başka insanların sağlık problemlerine yakalanmaması için önlemler olması şeklinde yorumlanır. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; fındık yediğini gören kişilerin şansları yaşamlarında hep yaver gider. Bu kişiler yalnızca sağlık alanında değil, aynı zamanda maddi ve manevi alanlarda da kazanç elde edecekleri şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Fındık Diktiğini Görmek

Rüyada fındık diktiğini görmenin anlamı yeni oluşumlarda bulunmak, kişilerin yeni yollara adım atması, değişim şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin nereye fındık diktikleri rüya hakkında önemli bilgiler verir. Eğer rüya sahipleri rüyalarında bahçe alana fındık diktiklerini görürlerse kişilerin yeni bir iş sahibi olacakları söylenmektedir. Kişilerin kendi bahçelerine dikdiklerini gördükleri fındıklar, rüya sahibinin özellikle özel yaşamlarında yeni kararlar ermeleri şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri eğer köyde bir yerde fındık diktiklerini görürlerse de, kişiler yaşamlarının her alanında kendilerini geliştirecekler, yaşamlarının başkalarının tanıyamayacağı şekle sokacaklardır.

Rüyada Fındık ve Ceviz Görmek

Rüyada fındık ve ceviz görmenin anlamı rüya sahiplerinin iki işi aynı anda yapmaları, kişilerin birden fazla işleri hayatlarının içine almaları şeklinde yorum yapılır. Rüya sahipleri eğer rüyalarında fındık ile cevizi aynı anda yediklerini görüyorlarsa rüyayı gören kişilerin birden fazla iş yapmak konusunda görevlerini başarı ile tamamlayacakları şeklinde yorum yapılmaktadır. Eğer kişiler bir kuruyemişten bir tanesini yiyebildiklerini görüyorsalar da bu durum kişilerin yalnızca bu işlerden bir tanesini yapacakken başarılı olmaları anlamını taşımaktadır. Kişilerin fındık ve ceviz ile yemek yaptıklarını görmeleri halinde rüya sahiplerinin hem özel hayatlarında hem iş hayatlarında başarı elde edecekleri şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fındık Topladığını Görmek

Rüyada fındık topladığını görmenin anlamı başarının karşılığını alabilmek, kişilerin nihayet sarf ettikleri enerjilerin karşılığını almaları şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişiler nihayet istedikleri sonuçları almaya başladıklarını gördükleri için mutlu insanlar olurlar. Kişilerin köyde fındık topladıklarını görmeleri halinde, yüklü miktarda para kazanacakları söylenir. Eğer kişiler kendi bahçelerinde fındık topladıklarını görürlerse de, bu rüya insanların yeni bir işe girmek için belli bir miktar yatırım yapmaları anlamına gelir. Eğer rüya sahipleri rüyalarında fındıkları topladıklarını ve bu fındıklarda yediklerini görürlerse rüyanın anlamı kişilerin yatırım yaptıkları işlerden başarı elde etmeleri şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişiler topladıkları fındıklardan yemek yemiyorlarsa, kişilerin başarılı olmaları adına önemli adımlar kat etmeleri gerekebilmektedir.

Rüyada Fındık Sattığını Görmek

Rüyada fındık sattığını görmenin anlamı akraba, eş, dost, kişilerin çevresinde bulunan insanlar anlamına gelmektedir. Rüyayı gören insanların çevresi genişler. Kişiler çevreleri tarafından iyi tanınan ve bilinen insanlar haline gelirler. Kişilerin tanınmaya başlamaları ile birlikte hayatlarında olumlu gelişmeler yaşanır. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında fındık sattığını gören kişilerin ne kadar çok fındık sattıklarını görürlerse rüya anlamı da o kadar iyi ve olumlu olur. Ne kadar az fındık satılırsa da bereket o ölçüde azalır fakat yinede rüyanın olumlu anlamlarının geçerli olduğu görülür.

Rüyada 3 Kg Fındık Görmek

Rüyada 3 kg fındık görmenin anlamı rüya sahibinin bir yakınından büyük bir kazık yemesi şeklinde yorum yapılır. Rüya sahipleri aslında dost sandıkları insanların onlar için dost olmadıklarını aksine bu kişilerin onlara zarar vereceklerini anlayacaklardır. 3 kg fındık bazı ilmi kaynaklarda olumlu anlamlara da sahiptir. Rüyada rüya sahibi 3 kg fındığı tek oturuşta yediklerini görüyorlarsa kişilerin tek başlarına büyük problemlerin üstesinden gelecekleri yorumu yapılır. Bazı rüya alimleri rüyada 3 kg fındık satıldığını gören kişilerin, bir projenin tamamlanmasında dolayı yüklü miktarda ödeme alması yorumu yapılır. Göülmesi arzu edilen olumlu rüyalardan bir tanesidir.

Rüyada Fındık Tanesi Görmek

Rüyada fındık tanesi görmenin anlamı rüya sahipleri için tek bir kişinin çok önemli olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Fındık tanesinin özellikleri bu rüya konusunda insanlara yol gösterici olur. Fındık tanesinin ezilmiş, çürümüş ve kurtlanmış görünmesi halinde kişiler için rüyanın hayırlı anlamlara sahip olmadığı söylenir. Eğer fındık tanesi arzu edilir şekilde görülürse de kişiler için hayatta güzel olayların yaşanacağı şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında çürümüş fındık tanesi gören kişiler kendileri için çok önemli olan bir insanı kayıp ederler. Eğer rüya sahipleri tadı güzel olan bir fındık tanesi görüyorlarsa da bu durum kişilerin sevdikleri insan ile birlikte güzel zamanlar geçirecekleri şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Tadı Kötü Fındık Görmek

Rüyada kötü tadı olan fındık görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir kimseden çirkin bir hediye alması, rüya sahibinin istenmeyen bir olaya şahit olduğunu görmesi ve günah işlemek gibi olumsuz çeşitli anlamlara sahip olduğu bilinir. BU rüyayı gören kişilerin şansız ve bahtı kara olduğunu söyleyen islam alimleri bulunur. İslam alimleri bu rüyayı gören kişileri uyarmaktan da çekinmezler. Bir ilmi kaynakta yer alan yoruma göre, tadı kötü fındık gören kişilerin yaşamda başarılı olma ihtimalleri sıfır denecek kadar azdır. Çünkü bu kişiler ellerini hangi işe atsalar o işte bir bereketsizlik olur. Özellikle rüya sahiplerinin tadı kötü olan fındığı yediklerini görmeleri halinde, rüyanın kötü anlamının ortaya çıkacağı söylenir.

Rüyada Şekerli Fındık Görmek

Rüyada şekerli fındık görmenin anlamı iltifat edilmesi, bir kimseden güzel bir söz işitmek, tatlı konuşan bir kimseye denk gelmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada fındık şekerli olduğu zaman, rüya sahipleri için güzel olayların yaşanacağı, kişilerin hayatlarından memnun ve mutlu olacakları söylenmektedir. Rüyayı gören rüya sahipleri en sert insanlardan bile hoş sözler işiterek buna şaşırabilirler. Rüya sahipleri eğer kendileri şekerli fındığı bir başkasına rüyalarında ikram ettiklerini görürlerse bu durum kişilerin başka insanlara güzel sözler söylemeleri şeklinde yorumlanır. Eğer kişilere başkası şekerli fındık ikram ederse de, rüyanın anlamı kişilerin iltifat alması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fındık Yemeği Görmek

Rüyada fındık yemeği görmenin anlamı zengin olmak, güçlü bir birey olmak, para kazanmak gibi farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. İlmi kaynaklarda fındık yediğini görmenin çok çeşitli anlamları bulunmaktadır. Burada fındık yemenin ne anlama geldiğini anlamak adına yenilen fındığın hangi özelliklerde olduğunu, rüya sahibinin kaç tane fındık yediğini vs. bilmesi gerekir. BU sayede rüyanın olumlu mu yoksa olumsuz mu olduğuna karar vermek mümkün olur.

Rüyada Fındık Serptiğini Görmek

Rüyada fındık serptiğini görmenin anlamı farklı islam alimleri tarafından farklı şekillerde yorumlanmıştır. Fındık sepetinin açık kahverengi olduğu durumlarda rüya sahiplerinin kazançlarının artacağı söylenir. BU kişiler yeni bir iş yapmaya girişebilir, mevcut işini daha iyi kazancı olan bir işle değiştirebilirler. Eğer rüyada görülen fındık sepeti rengi koyu renkli ise, bu durum kişilerin kazançlarının kısa bir süre için düşmesi, fakat ardından yükselerek kişilerin bol kazanca sahip olması şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin kısa sürecek olan kıtlık sürelerine gözlerini yummaları ve bu dönemde sabır göstermeleri çok önemlidir.

Rüyada Fındık Aradığını Görmek

Rüyada fındık aradığını görmenin anlamı aşık olmayı istemek, sevmeyi istemek şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişilerin rüyalarında fındığı bulduklarını görmeleri halinde, gerçek yaşamda da aşkı bulacakları söylenir. Bekar olan rüya sahipleri bu rüyayı gördükten sonra yaşamlarının aşkı ile karşılaşarak hayatlarını bu insanlar ile birleştirme kararı alabilirler. Kişilerin gerçek yaşamda evli olmaları halinde ise, evli bulundukları insanlar ile aralarında problemler kalmaz. Kişiler çok iyi anlaşmaya başlarlar. Problemlerine kökünden çözüm getirebilecek kadar olgun insanlar olurlar. Rüyayı gören çiftler eşleri ile birlikte bir tatile, gezmeye ya da eğlenmeye yeni yerlere seyahate çıkabilirler. İlişkileri için iyi olur.

Rüyada domates görmek ne anlama gelir? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Rüyada Fındık İçi Görmek

Rüyada fındık içi görmenin anlamı rüya sahibinin sahici bir şeyler aramaları, kişilerin gerçek şeyler istemeleri şeklinde yorumlanmaktadır. Fındık içini kişi yediğini görürse rüya sahibi gerçek hayatında aradıklarını bulacak demektir. Fındık içini çürümüş gören kişiler ise gerçek hayatta karşılaşacakları problemleri gördükleri zaman şaşırırlar ve bu durumdan hoşnut olmazlar. Görülen fındık içinin özelliklerini iyi saptayan rüya sahipleri, rüyalarının gerçek anlamlarını keşif etmek için şanslı sayılırlar. Fındık içi sayısının çok olması durumunda rüya sahipleri için olumlu gelişmelerin yaşanacağı söylenir. Örneğin kişiler aradıklarını bularak yaşamlarının sonuna kadar mutlu yaşayabilirler.

Rüyada Kabuklu Fındık Görmek

Rüyada kabuklu fındık görmenin anlamı rüya sahibinin gerçekleştirmek istediği hedefleri olması fakat bu hedefleri gerçekleştirme yolunda kişilerin büyük engelleri olması şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Rüya sahipleri eğer rüyalarında fındık kabuğunu kırdıklarını görürlerse, bu hedefleri gerçekleştirmek için problemleri aşmak konusunda başarılı olacaklardır. Eğer kabuk kırılmazsa rüyada fındık görmek olumsuz anlama sahip olacaktır. Çünkü bu durum kişilerin hedeflerini gerçekleştiremeyeceği, aksine kişilerin engellerin arasında takılı kalacağı şeklinde yorumlanır. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında kabuklu fındık gören kişiler adeta bir bıçak sırtındadır. Çünkü bu kişiler çok kolay bir şekilde istediklerini alabilirler de, istediklerini alamayarak üzüntülü bir dönemin içine de girebilirler.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz