Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Fotoğraf Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fotoğraf görmek ne anlama gelir? Rüyada fotoğraf çektiğini, vesikalık fotoğraf, fotoğraf satın aldığını görmek nasıl açıklanır? Rüya ile ilgili rüya alimleri nasıl açıklama yapıyor? Detaylara yazımızdan bakabilirsiniz.

 Rüyada Fotoğraf Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fotoğraf görmenin anlamı genel olarak arayış, kendi içine dönme, hayattan ne istediğini anlama şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada fotoğraf gören kişilerin hayatında bu rüya olumsuz etki yapabileceği gibi, olumlu etkileri de olabilir. Rüya sahipleri eğer fotoğrafın içinde olumlu algıladıkları öğelerin yer aldıklarını görüyorlarsa, bu durum kişilerin yaşamlarına olumlu enerjileri ve olumlu insanları çekecekleri şeklinde yorumlanmaktadır. Fotoğraf içinde görünen kan, şiddet, acı gibi diğer olumsuz öğeler, rüya sahiplerinin gerçek yaşamlarında istenmeyen öğeler ile karşılaşmaları anlamına gelebilir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında fotoğraf gören kişiler çok dikkatli olsunlar. Rüyalardaki detayların her biri rüya sahipleri hakkında önemli bilgiler verebilir.

Rüyada Fotoğraf Çektiğini Görmek

Rüyada fotoğraf çektiğini görmenin anlamı kendini hesaba çekme, insanın kendini anlama çabası, insanın kendine dış gözden bakma çabası şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri eğer hem fotoğraf çektiklerini hem de bu fotoğraf içinde kendilerinin olduklarını görürlerse, davranışlarını başka bir insan gözünden ele alacakları şeklinde yorum yapılır.

  • Kişilerin bir kız çocuğunun fotoğrafı çektiklerini görmeleri halinde ise rüya sahiplerinin başka insanlardan kendileri akında yorum almalarından bahsedilir.
  • Kişilerin bir erkek çocuğunun fotoğrafı çektiklerini görmeleri halinde ise rüya sahiplerinin kendileri hakkında bir deftere yazı yazacakları söylenir.
  • Kişilerin yaşlı birinin fotoğrafı çektiklerini görmeleri halinde ise rüya sahiplerinin dini bir bilgeden yorumlar alacakları söylenmektedir.

Rüyada fil görmek ne anlama gelir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Rüyada Vesikalık Fotoğraf Görmek

Rüyada vesikalık fotoğraf görmenin anlamı rüya sahiplerinin odaklanması, tek bir iş yapmak, gereksiz işlerden uzaklaşmak şeklinde yorumlanabilmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin artık kendileri için faydası olmayan işleri bir kenara bırakacakları, yalnızca kendileri için iyi gelecek işleri yapacakları bilinmektedir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada görülen vesikalık boyutları rüya hakkında önemli detayların anlaşılmasına olanak verir. Görülen fotoğrafın boyutlarının büyük olduğunu görülmesi halinde kişiler önemli bir işi tek başlarına halledeceklerdir. Kişilerin tam tersi küçük boyutlarda fotoğraf görmeleri ise küçük, çok fazla efor gerektirmeyen bir işi kendi başlarına yapacakları şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kişi vesikalık fotoğrafı kendileri çektiklerini görüyorlarsa bu durum kişilerin tek başlarına kimsenin yardımı almaya gerek kalmadan işlerini halledecekleri şeklinde yorumlanırken, başka insanların çekmiş oldukları vesikalık fotoğraflar kişilerin diğer insanların yardımı alarak bir yerlere gelecekleri şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Fotoğraf Çektiğini Görmek

Rüyada fotoğraf çektiğini görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir kimseye düşmanlık duyması, kişilerini, bir insandan hoşlanmaması, kişilerden uzaklaşma isteği şeklinde yorumlanır. Kişi  eğer rüyasında doğa fotoğrafı çektiğini görüyorsa, bu durum kişilerin en yakınlarında bulunan, hatta akraba gibi olan aileden kişilere karşı düşmanlık duymaları şeklinde yorumlanır. Eğer kişiler başka bir insanın fotoğrafını çektiklerini görürlerse de kişilerin yakın arkadaşlarına fakat kan bağı olmayan kişilere duyulacak olan öfke şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişiler sevdikleri bir insanın fotoğrafını çektiklerini görürlerse kişilerin kendilerinden yaşça büyük insanlardan uzaklaşacakları ve bu kişilerin onlara verecekleri tavsiyeleri dinlemeyecekleri şeklinde yorumlanır.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı gören kişilerin bir süre kendi içlerine dönecekleri ayrıca diğer insanlar ile konuşmayı kesecekleri söylenir. Bazı ilmi kaynaklarda insanların dışa dönük özelliklerini tamamen kayıp edeceklerinden de bahsedilir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek

Rüyada fotoğraf makinesi görmenin anlamı rüya sahibinin kendi hakkında önemli bir şey öğrenmesi, kişilerin kendilerini tanımaya başlaması, bu kişilerin neyi isteyip neyi istemediklerini öğrenmesi şeklinde yorum yapılmıştır. Kişiler bu rüyayı gördükten sonra hoşlanmadıklarını fark ettikleri durumlardan, kişilerden, işlerden uzaklaşmaya başlayacaklardır. Kişilerin gördükleri fotoğraf makinesinin sayıları, renkleri ve modelleri rüyanın gerçek hayatta nasıl bir karşılığı olacağına dair önemli bilgiler içermektedir.

Rüya sahibi eğer rüyalarında bir tek fotoğraf makinesi olduğunu görüyorlarsa, kişilerin kendi haklarında yalnızca bir tane önemli şey öğrenecekleri söylenir. Daha çok sayıda görülen fotoğraf makinelerinin anlamı ise kişilerin daha çok şey öğrenmeleri şeklinde açıklanabilir. Rüyayı gören kişilerin elde ettikleri yeni bilgiler ışığında önemli kararlar alarak hayatlarına yön verecekleri söylenir.

Rüyada Siyah Beyaz Fotoğraf Görmek

Rüyada siyah beyaz fotoğraf görmenin anlamı rüya sahibinin keskin kararlar vermesi, arasının olmaması, rüya sahibi için önemli yol ayrımlarına girilmesi şeklinde yorumlar yapılır. Siyah beyaz görülen fotoğraf eğer vesikalık ise, rüya sahiplerinin iş hayatında önemli kararlar vermesi şeklinde yorum yapılır. Kişilerin gördükleri fotoğraf eğer elektronik ortam üzerinde ise kişiler özel hayatları hakkında karar verirler.  Bu kişiler yeni insanlar ile birlikte olmaya karar verebilecekleri gibi , kişiler hayatlarında çoktan var olan insanlar ile yollarını ayırmak isteyebilirler. Bazı ilmi kaynaklarda yer alan bilgiye göre siyah beyaz fotoğrafın kenarının yırtılması ve aşınması durumlarında kişilerin kendi hoşlarına gitmeyecek fakat kendileri için aslında en iyisi olacak kararların verilmesi şeklinde yorumlar yapılır.

Rüyada Fotoğraf Sattığını Görmek

Rüyada fotoğraf sattığını görmenin anlamı para kazanmak, zengin olmak, kişilerin maddi anlamda güçlü bireyler olması, ekonomik özgürlük gibi olumlu anlamlara gelir. Bu rüyayı göre kişiler rüyayı gördükten kısa süre sonra bazı iş fırsatları ile karşılaşacaklardır. Bu iş fırsatları onlara yeni kazanç kapısı açarken aynı zamanda onların işlerini daha çok sevmelerini ve keyif almalarını sağlar. Rüyayı gören kişiler eğer çok miktarda fotoğraf sattıklarını görürlerse bu durum kişilerin çok zengin olacaklarına işaret eder. Eğer kişilerin az miktarda fotoğraf sattıkları görülürse kişiler göreceli olarak daha az para kazanmakla birlikte yinede önemli ölçüde kazanç elde edeceklerdir.

Rüyada Eski Fotoğraf Görmek

Rüyada eski fotoğraf görmenin anlamı eski defterlerin açılması, rüya sahibinin eskileri hatırlaması, geçmişteki mutluluk ve mutsuzluklar şeklinde yorumlar yapılabilir. Eski fotoğraf görmek bazı ilmi aynalarda olumlu anlamlarda kullanılmışken bazı kaynaklarda bu rüyanın anlamlarının asla olumlu olamayacağı söylenir. Eğer eski fotoğraflar fiziksel anlamda eski ise bu rüya; geçmiş pişmanlıklar, geçmişte yapılmaması gerekenler, işlenmiş günahlar şeklinde yorumlanır. Eski fotoğraf eğer fiziksel anlamda iyi durumda ise rüyanın anlamı; geçmişteki anılar, eski güzel günler ve gençlik şeklinde yorumlanmaktadır. Eski fotoğraf gören kişiler geçmişindeki insanlar ile yeniden bir araya gelebilirler. Bazı ilmi kaynaklarda bu rüyayı gören kişilerin yarım kalmış ilişkilerini devam ettirecekleri yorumu da yapılır.

Rüyada Filtreli Fotoğraf Görmek

Rüyada filtreli fotoğraf görmenin anlamı kusurları kapatmak, gerçekleri gizlemek, kendini geliştirmek gibi farklı anlamlara gelir. Filtreli fotoğraf görmek hem olumlu olabileceği gibi hem de olumsuz anlamlara gelebilir. Örneğin eğer bir fotoğraf üzerinde sarı rengi olan fotoğraf görülürse bu durum kişilerin olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmaları şeklinde yorumlanır. Çünkü rüya sahiplerinin karşılarında bulunan kişiler, bu insanlardan gerçekleri önemli ölçüde gizleyerek olanları olduğundan farklı göstereceklerdir. Kişilerin pembe filtre görmeleri halinde, rüyanın olumlu olduğu ve rüya sahiplerinin kendilerini geliştirmek için fırsata sahip olacaklar söylenir. Kişiler mor renkli filtre görürlerse rüya sahiplerinden bazı gerçeklerin saklanacağı söylenir. Mor renkli filtrenin çok belirgin olduğunun görülmesi halinde rüya sahiplerinin gerçeği öğrenecekleri söylenir. Eğer filtre belirgin değil ise de, kişilerin asla gerçeği öğrenemeyecekleri, uzun bir süre boyunca gerçekten bir haber kalacakları yorumu yapılır.

Rüyada Fotoğraf Satın Aldığını Görmek

Rüyada fotoğraf satın aldığını görmenin anlamı harcama yapmak, alışveriş, para harcamak gibi farklı anlamlara gelmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin gelirlerine bakıldığı aman yüksek meblağlarda para harcayacakları söylenmektedir. Rüya sahipleri eğer 3’ten fazla fotoğraf satın aldıklarını görürlerse, bu durum kişilerin geçimlerini yapmakta bile zorlanmaları şeklinde yorumlanır. Kişilerin tek bir fotoğraf görmeleri halinde ise rüya sahipleri geçimlerini idame ettirmekte zorlanmasa da, yine de harcamaları nedeni ile zor durumda kalacaklardır.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; fotoğraf satın aldığını gören kişiler eğer fotoğrafçıdan harcama yaptıklarını görürlerse bu durum kişilerin tasarruf edecekleri kişilerin harcama yapmak için bekleyecekleri anlamlarına gelir. Kişiler fotoğrafı başka yerden satın aldıklarını görmeleri halinde ise kişilerin tasarruf yapmaya çalışacakları fakat buna rağmen başarılı olmayacaklarından bahsetmek mümkündür.

Rüyada Fotoğraf Baktığını Görmek

Rüyada fotoğraf baktığını görmenin anlamı rüya sahiplerinin ne tür bir fotoğrafa baktıklarını görmeleri ile değişkenlik göstermektedir. Rüyada fotoğraf eğer manzara ise bu durum kişilerin güzel manzarası olan bir yere taşınacakları şeklinde yorumlanır. Eğer kişiler rüyalarında portre tarzı bir fotoğrafa baktıklarını görürlerse bu durum kişilerin kendilerini geliştirmek adına bazı faaliyetlerde bulunmaları şeklinde yorumlanmaktadır. İslam alimleri rüya anlamının genellikle olumlu olduğunu ve bu rüyanın kişilerin hayatlarında olumlu etki yarattıklarını söylemektedirler. Rüya sahiplerinin kanlı bir fotoğrafa baktıklarını görmeleri halinde kişilerin gerçek yaşamlarında acı çekecekleri, istenmeyen insanlar ile karşılaşmaları torumu yapılır. Fotoğrafın eski, kanlı, yıpranmış ve tozlanmış olması gibi özellikleri rüyanın olumsuz olacağına işaret eden en önemli özelliklerdir.

Rüyada fındık görmek ne anlama gelir? Detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Fotoğraf Yaktığını Görmek

Rüyada fotoğraf yaktığını görmenin anlamı eskiden kurtulmak, kötüden vazgeçmek, kötü alışkanlıkları terk etmek için çaba harcamak şeklinde yorumlanmıştır. Rüya sahipleri eğer kendi fotoğraflarını yaktıklarını görürlerse bu durum rüya sahiplerinin kendileri hakkında kötü bir alışkanlıktan vazgeçecekleri şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri başka bir insanın fotoğrafını yaktıklarını görürlerse de rüyanın anlamı kişilerin başka insanların davranışlarını değiştirmek adına adım atacakları şeklinde yorumlanır.

Rüyada Üzerinde Oynanmış Fotoğraf Görmek

Rüyada üzerinde oynanmış fotoğraf görmenin anlamı günah işlemek, kötü bir şey yapmak şeklinde yorumlanır. Rüya sahipleri günah işleyerek sonrasında pişman olacaklardır. Eğer kadın fotoğrafı üzerinde oynandığı görülüyorsa bu durum kişilerin özel hayatları ile ilgili pişman olacakları bir şey yapmaları anlamını taşır. Kişilerin erkek fotoğrafı üzerinden oynandığını görmeleri halinde ise iş hayatında problemler ile karşılaşacakları için istenmeyen bir şey yapmaları şeklinde yorum yapılmaktadır.

Rüyada Fotoğraf Satıcısı Görmek

Rüyada fotoğraf satıcısı görmenin anlamı sevmek, sevilmek, aşık olmak anlamını taşır. Bilinen en iyi rüyalardan bir tanesi olduğu söylenir. Fotoğraf satıcısı kadın ise rüyanın anlamı bekar olan rüya sahiplerinin kısa süre içinde evlenmesi şeklinde yorumlanır. Erkekler ise kişiler uzun bir sevgili olma sürecinden geçer.

Rüyada Fotoğraf Çekimi Görmek

Rüyada fotoğraf çekici görmenin anlamı birisine iş yaptırmak, yönetmek ve iş dağılımı yapmak şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin yönetici olacaklarını söyleyen yorumlar bulunmaktadır.

Rüyada İmzalı Fotoğraf Görmek

Rüyada imzalı fotoğraf görmenin anlamı ünlü olmak, tanınır olmak, kişilerin çevresi tarafından bilinmesi şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Rüyada fotoğraf imzalı olduğu zaman rüyayı gören kişilerin şanslı gidecekleri de söylenir. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında imzalı fotoğraf gören kişilerin üzülmesine gerek yoktur. Bu kişiler şansları sayesinde her şeyi alt edebilecek güce sahip olacaktır.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada altin gormek ne anlama gelir
Rüyada altın görülmesi genel olarak rüya sahibinin zengin olacağı anlamına gelir. Rüyada altın görmek hemen olumlu... Devamını oku

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz