Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Göl Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada göl görmek ne anlama gelir? Rüyada derin göl, sığ göl, göl suyu, buzlanmış göl görmek neyi ifade eder? Rüyada göl ile ilgili İslami kaynaklarda neler yazmaktadır? Rüyanın ayrıntılarına yazımızdan bakabilirsiniz.

 Rüyada Göl Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada göl görmenin anlamı eğlenmek, güzel zamanlar geçirmek ve anılar biriktirmek şeklinde yorumlanır. Rüyada göl genel olarak bakıldığı zaman olumlu anlamları olan bir rüya türüdür. Rüyayı gören kişilerin güzel anılar biriktirdikleri, mutlu oldukları, yaşamlarından memnun oldukları bilinmektedir. Fakat ne var ki bu rüyanın anlamı her zaman olumlu olmayabilir. Rüya sahipleri özellikle gölde boğulduklarını görülerse kişilerin kötü anılara sahip olacakları, kişilerin içlerinden çıkmak istedikleri durumlarda olacakları bilinmektedir. Göl görmek kötü anlamları ile pişman olmak, rüya sahibini geçmişi yüzünden üzüntü çekmesi ve günah işlemek anlamlarına gelir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; bu rüyanın anlamı çok çeşitli olduğundan rüya sahipleri rüyalarının ne anlama geldiğini net şekilde öğrenmelidirler.

Rüyada Derin Göl Görmek

Rüyada derin göl görmenin anlamı rüya sahibinin büyük problemleri olması, rüyayı gören kişilerin yaşamlarından keyif almamaları şeklinde yorumlanmaktadır. ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada görülen göl ne kadar derin ise, rüya sahipleri yaşamlarında o derece problemler ile karşılaşırlar. Bazı kaynaklarda eğer rüya sahiplerinin derin göl içine girdiklerini görüyorlarsa, kişilerin problemlerini çözmek için adım atacakları söylenir. Kişiler eğer göl içinde yüzdüklerini görürlerse sorunlarında da başarılı şekilde kurtulmuş olurlar. Fakat rüyada kişilerin gölde yüzemediklerini görmeleri halinde ise sorunlardan kurtulmak uzun bir süre için mümkün olmaz. Kişiler sorunları ile yaşamayı öğrenirler.

Rüyada fotoğraf görmek ne anlama gelir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Rüyada Sığ Göl Görmek

Rüyada sığ göl görmenin anlamı rüya sahiplerinin problemlerini çözmeleri, kişileri yaşamlarında rahatsız eden hiçbir şeyin bulunmaması, rüya sahiplerinin mutlu olmaları şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri eğer sığ göl içinde balık olduğu görürlerse bu rüya, rüya sahiplerinin arkadaşlarının rüya sahibine yardım etmeleri şeklinde yorumlanır. Sevdiği kişilerin yardımını alan rüya sahipleri, fark ederler ki, bu kişiler olmadan problemlerini çözemezler.

Sığ göl içinde rüyada taşlar olduğunu gören rüya sahibinin yakasına onu sevmeyen insanların yapışacağı bilinmektedir. Rüya sahipleri görürler ki, problemlerini çözmek şöyle dursun, onu sevmeyen kişiler onu yoldan çıkarmak için plan hazırlığı yapmaktadırlar.

Rüyada Ankara’da Göl Görmek

Rüyada Ankara’da göl görmenin anlamı doğum yerini ziyaret etmek, doğduğu yere gitmek, doğum yeri ile olan bağı kuvvetlendirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Ankara’da göl görmek çoğu ilmi kaynakta en az görülmesi mümkün olan rüyalardan bir tanesi olduğu söylenir. Bu nedenle rüyanın özel olduğundan bahsedebiliriz. Ankara’da büyük göl gören biri yakın zamanda doğduğu toprakları ziyaret edecek demektir. Göl boyunun küçük olması yapılan ziyaretin zorunlu amacı olduğu anlamını taşır. Yani kişi kendi isteğinden çok gitmek zorunda olduğu için bu yolculuğa çıkar. Kişilerin burada yüzdüklerini görmesi, rüya sahiplerin doğdukları yeri çok seveceği, orada kalmak isteyeceği şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada kişiler ailesi ile birlikte burada yüzdüklerini görürlerse, kişilerin doğdukları yere yerleşecekleri söylenir.

Rüyada Göl İçinde Yüzdüğünü Görmek

Rüyada göl içinde yüzdüğünü görmenin anlamı rüya sahiplerinin içinde yüzdüklerini gördükleri gölün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Gölün özellikleri iyi anlaşılırsa, rüyanın ne anlama geldiğini anlamak mümkün olur. Pis gölde yüzdüğünü gören kişinin işlerinin kötü gideceği söylenir. Kişiler, yüklü miktarda para kayıp ederek kendilerini geçim sıkıntısı çekerken bulabilirler. Rüya sahipleri eğer berrak bir göl içinde yüzdüklerini görürlerse de rüya sahipleri için işler iyi gider. Kişiler eskiden kazandıkları para miktarından çok daha fazlasını kazanırlar. Kişilerin yaşam standartları iyileşir.

Eğer rüya sahipleri rüyalarında içinde balık olan göl içinde yüzdüklerini görürlerse de bu durum kişilerin yaşamlarına bereket geleceği anlamını taşır. Bereket yalnızca para ile olmaz. Manevi anlamda bereket de en az maddi anlamda kullanılan bereket kadar değerlidir. Rüya sahiplerinin içinde taş olan göl içinde yüzmeleri ise genellikle olumlu algılanmaz. Kişilerin yollarına hep taş koyan insanlar olduğu söylenir. Rüya sahipleri sırf bu nedenle de başarılı olacakları işlerde bile ne yazık ki başarılı olamazlar.

Rüyada Kuğu Gölü Görmek

Rüyada kuğu gölü görmenin anlamı yeni insanlar ile tanışmak, sosyal olmak anlamına gelmektedir. Kuğu gölü gören kişilerin yaşamlarına renk gelir. Kişilerin hayatlarından daha fazla miktarda keyif aldıkları görülür. Kişiler yaşamlarından memnun olurlar. Hayatlarını güzel şekilde idame ettirirler. Kuğu gölü gören kişilerin dünyadaki en şanslı insanlar olduğunu söyleyen bazı ilmi kaynaklar bulunur.

Rüyada Göl ve Deniz Görmek

Rüyada göl ile birlikte deniz görmenin anlamı çift anadal, birlikte iş yapmak, zaman, zaman yönetimi gibi anlamlara gelmektedir. Rüya sahipleri eğer göl ile denizi severek görüyorlarsa, rüya sahiplerinin her yaptıkları işlerde başarılı olacakları ve bu işlerden iyi kazançlar elde edecekleri söylenmektedir. Kişiler eğer göl ve denizi büyük bir kalabalık içinde görürlerse, yapılan yorumlara göre kişilerin yapacakları işlerde başarı elde edemeyecekleri söylenmektedir. Rüya sahipleri göl ile denizin dalgalı olduklarını görürlerse rüya sahiplerinin hayatlarında zaman sıkıntısından kaynaklanan bir takım problemler çıkar. Kişiler bu problemler nedeni ile yaşamlarından keyif alamaz hale gelirler. Kendilerini beceriksiz insanlar gibi hissedebilirler.

Rüyada Gölde Film Görmek

Rüyada gölde film görmenin anlamı rüya sahibinin başka hayatların içine dahil olması, kişilerin başkaları ile ilgilenmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin kendi hayatlarına yeterince ilgi göstermedikleri söylenir. Kişiler asıl ilgilenmesi gereken konular dururken, aslında önemsiz olmayan konulara kafa yoruyor olabilirler. Rüyanın anlamı hem olumlu hem de olumsuz olabilir. Özellikle gölde görülen film türü rüya sahibinin gelecekte yaşama ihtimali yüksek olan olaylar konusunda bize bilgiler verir.

  • Rüya sahipleri eğer gölde korku filmi izlediklerini görüyorlarsa, rüya sahiplerinin korkacakları söylenir. Bu korku bir kişiden olabileceği gibi bir durumdan da olabilir.
  • Rüya sahipleri eğer gölde komedi filmi izlediklerini görüyorlarsa, rüya sahiplerinin bol miktarda gülecekleri söylenir. Bu gülme komedyen gibi bir kişiden olabileceği gibi bir bir kimsenin düşmesi şeklinde farklı durumdan da olabilir.
  • Rüya sahipleri eğer gölde bilim kurgu filmi izlediklerini görüyorlarsa, rüya sahiplerinin olacağına inanamayacakları bazı haberler alacakları söylenir. Bu haberler sevilen bir kişiden alınabileceği gibi hiç sevilmeyen ve varlığından hoşlanılmayan bir kişiden de olabilir.

Rüyada Gölde Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada gölde balık tuttuğunu görmenin anlamı para kazanmak, iş yapmak, maddi koşullar, geçim gibi farklı anlamlara gelir. Kişiler eğer gölden bol miktarda balık çıkardıklarını görürlerse gerçek yaşamlarında da iyi kazançlar elde ederler. Kişilerin az miktarda balık tutabilmelerini görmeleri genellikle hayırlı yorulmaz. Kişilerin az para kazanıp bu parayı da başkalarına kaptıracakları söylenir. Rüyada tutulan balıkların özellikleri kişilerin hakkında bize önemli bilgiler vermektedir. Örneğin kişilerin küçük balık tuttuklarını görmeleri kişilerin iş hayatında elde edecekleri başarının sinyalini verirken, büyük tutulan balıkların kişilerin hayatın her anlamında başarıyı sembolize ettiği bilinir. Bu nedenle insanlar gölden büyük balık tuttuklarını gördükleri zaman sevinirler. Kişilerin şans ve kısmetleri açılır gider.

Rüyada Gölde Tekne Görmek

Rüyada gölde tekne görmenin anlamı tekne türü, tekne sayısı, tekne boyutu gibi farklı özelliklere göre değişiklik gösterir. Olumlu anlamlara geldiği bilinen bir rüya türüdür. Fakat rüyanın olumsuz anlamları da gerçek yaşamda vücut bulabilir. Özellikle küçük, batan, kırılmış ve eskimiş görülen tekneler ne yazık ki rüya sahiplerinin yaşamlarının kötüye gitmesi şeklinde yorumlanır. Kişiler en başta maddi kazanç anlamında kendilerini hayal edilmesi zor durumlar içinde bulabilirler. Rüya sahipleri gölde teknenin alabora olduğunu görürlerse aile yaşantılarında ciddi krizler yaşanır. Kişiler aileleri ile sürekli kavga ederler. Kişiler ne yazık ki özellikle aile yaşantılarında huzurlu bir dakika bile geçiremezler.

Rüyada Göl İçinde Köpek Balığı Görmek

Rüyada göl içinde köpek balığı görmenin anlamı rüya sahibinin güçlü bir düşmanı olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi bu düşmanın kim olduğunu bilmese de bir düşmanı olduğunun farkındadır. Rüya sahibinin bu köpek balığın bir kimseyi ısırdığını görmesi halinde rüya sahiplerinin bir yakınının büyük zarar alacağı söylenir. Kişilerin kendisini köpek balığının ısırdığını görmesi halinde ise rüya sahiplerinin kendileri büyük zararlar alır.

Rüyada Göle Girdiğini Görmek

Rüyada göle girdiğini görmenin anlamı rüya sahibinin geçmişi, rüya sahibinin yaşamında mutlu olmadığı alanların olması anlamlarına gelir. Rüyada göl eğer büyük olursa, bu durum rüyanın olumsuz anlamın artacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada girilen göl boyutları küçüldükçe de kişiler rüyanın olumlu anlamının azalacağını fark ederler. Kişilerin özellikle özel hayatlarında bir takım problemleri olduğu ve problemleri çözmekte zorlandıkları söylenmektedir.

Rüyada Göle Daldığını Görmek

Rüyada göle daldığını görmenin anlamı acele, hız ve sabırsızlık şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişiler iş yerlerinde çalıştıkları bir projeden sonuç alabilmek adına eskisinden daha hızlı hareket etmek isterler. Kişiler eğer rüyalarında başarı ile göle daldıklarını görürlerse, iş projelerinden önemli sonuçlar alacakları, kişilerin projelerden güzel para kazanacakları belirtilmiştir.

Rüyada Gölde Balık Görmek

Rüyada gölde balık görmenin anlamı bereket, bolluk ve kısmetin açılması şeklinde yorumlanmıştır. Bekar rüya sahiplerinin evleneceğini söyleyen ilmi kaynaklar bulunur. Eğer rüya sahibi kadın ise rüyayı gören kişilerin kısa süre içinde çocuk sahibi olacakları da söylenir. Erkek rüya sahipleri ise bir kadına çok aşık olur.

Rüyada fındık görmek ne anlama gelir? İnceleyebilirsiniz.

Rüyada Gölde Yüzdüğünü Görmek

Rüyada gölde yüzdüğünü görmenin anlamı iyi eğitim almak, kitap okumak ve kendini geliştirmek gibi anlamlara sahiptir. Rüyayı gören kişiler eğitimleri sayesinde iş yaşantılarında büyük başarıların altına imzalarını atarlar.

Rüyada Göl Suyu Görmek

Rüyada göl suyu görmenin anlamı kızgınlık, bağırmak ve kötü günler gibi olumsuz anlamlara sahiptir. Rüyayı gören kişiler çevrelerindeki insanlara bir neden dahi olmaksızın sinirlenebilirler. Kişiler sinirlerini kontrol etmekte zorlanabilirler. Bu nedenle çevreleri tarafından dışlanan ve sevilmeyen insanlar haline gelebilirler. Kişiler eğer göl suyunda içtiklerini görürlerse günün sonunda sinirlerinden kurtulmanın bir yolunu bulurlar.

Rüyada Buzlanmış Göl Görmek

Rüyada buzlanmış göl görmenin anlamı kişinin üşütmesi, hastalanması ve sağlık problemlerine işaret etmektedir. Rüya sahipleri başları yüzünden mikrop kaparak hasta olabilirler. Kişi eğer rüyasında buzlu göl üzerinde dikkatli bir şekilde yürüdüğünü görüyorsa, kişilerin kendi hijyen problemleri yüzünden hasta olacakları söylenir. Rüyada göl üzerinde yürünmesi mümkün olmayan derecede buz olması halinde ise, kişilerin hastalıklarında kurtulmasının çok zor olduğunu söyleyenler bulunmaktadır.

Buzlanmış göl, insanların maddi durumu hakkında da bilgi verebilir. Eğer hava sıcak olmasına rağmen gölde buz varsa, bu durum kişilerin geçim sıkıntısı çekecekleri anlamını taşır. Kişiler eğer gölde kış olduğu için buz olduğunu görüyorlarsa da kişiler yaptıkları işlerden büyük paralar kazanmaya başlayarak çok zengin olmanın keyfini çıkaracaklar denmektedir.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz