Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Havuz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada havuz görmek ne anlama gelir? Rüyada havuzda yüzmek, havuzda abdest almak, su dolu havuz görmek neyi ifade eder? Rüyada havuz hakkında rüya alimleri neler demektedir? Rüya ayrıntılarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Rüyada Havuz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada havuz görmek,  rüyayı gören kimse için tasalı ve sorunlu bir yaşamın bitmesine, refah içerisinde ve mutlu anlara, evlatlardan yana şansa, cesur ve vefalı bir eşe,  büyük bir ev ve bereketli kazanca işaret eder.

Rüyada İçinde Su Dolu Havuz Görmek

Rüyada iç su ile dolu bir havuz görmek, toplumsal statüsü yüksek, çevresi geniş ve bağlantıları kuvvetli kimseden gelecek olan maddi ve manevi yardıma işaret eder.

Başka bir rivayete göre ise, rüyada su dolu bir havuz görmek, güzel bir kadına yorulur. Bu kadın güzel, inançlı, şanslı ve girdiği eve bereket getiren bir kadındır.

Eğer rüya gören kimse bekar bir erkekse ve rüyada görülen havuzun bir sahibi olduğu biliniyorsa ve rüyayı gören kimse bu havuzdan su içerse, bu güzel özelliklere sahip olan bir kadınla yuva kuracaktır. Bu kadın ile ömür boyu süren mutlu bir evliliği olacaktır.

Rüyada havuz görmek Kirmani’nin yorumuna göre; görülen rüyada havuzun içindeki su bulanık ya da kirli değil,  temiz ise, inanç sahibi, güzel ve haram mal ya da kazanç sahibi olmayan bir kadına, eğer ki su bulanık ve pis ise, iyi niyetli olmayan, kolay yoldan para kazanmaya çalışan kötü niyetli bir kadına işaret eder. Rüyasında berrak ve temiz suya sahip olan havuzda yüzmekle beraber, suyundan içen bir kimse ise haram mal sahibi olmayan inançlı ve güzel bir kadınla yuva kurar. Rüyasında temiz olmayan ve suyu bulanık olan havuza giren kimseler harise kolay yoldan gelir elde etme derdinde olan, helal mal sahibi olmayan ve çirkin bir kadınla evlenir. Abdülgani Nablusi’ye göre rüyada havuz görmek; iyi niyetli, bağlantıları kuvvetli, dürüstlüğe önem veren biri tarafından bir yardım görüleceğine işaret eder.

Rüyada hamile görmek ne anlama gelir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Rüyada Havuzdan Abdest Almak veya Su İçmek

Rüyada içi dolu bir havuzdan abdest almak veyahut o havuzun suyunu içmek, bu kişinin helal malının artacağına, böylece içinde bulunulan maddi sıkıntıdan kısa süre içerisinde kurtulacağına işaret eder. Rüyada bir evin odasının içerisinde havuz görmek ise, bilgili ve yol gösteren bir komşuya, içerisinde bolca kitap olan bir yere, hane açısından da huzura işaret etmektedir.

Rüyada Havuza Baktığını Görmek

Rüyasında bir havuzu izleyen kimsenin rüyası, havuzun durumuna göre farklı yorumlar alabilir. Eğer havuzdaki su her bakımdan berrak, temiz, ve suyu parlak duruyor ise bu kimselerin bu rüyadan itibaren sağlıklı, mutlu ve aydınlık bir geleceğe sahip olacağı rivayet edilir. Bu rüyayı gören kimseler daha önce yaşamış olduğu içsel sıkıntıları ve umutsuzlukları tekrar yaşamadan, yeni bir hayata başlayacaklardır. Başka bir yoruma göre ise rüyada havuz görmek, zenginlik içerisinde, varlıklı bir yaşam sürmeye işaret eder. Ancak havuz içerisinde bulunan su temiz olmayan, yosunlu ve bulanık haldeyse, daha önce yaşanmış olan sorunlar o kimsenin hayatında tekrarlanacaktır. Bundan dolayı rüyayı gören kimse dönem dönem hayal kırıklıkları yaşayabilir.

Rüyada havuza bakmak, rüyayı gören kimsenin yakın çevresi tarafından takdir edileceğine, itibarının artacağına ve kısa bir süre içerisinde güzel bir haber alacağına işaret etmektedir. Rüyada havuza bakan bir kimsenin yakın zamanda alacağı müjdeli haberlere alamettir. Rüyada havuza baktığını gören bir kimse eğer temiz bir havuza bakıyor ise hayalleri ve istekleri yakın zamanda gerçek olacak demektir. İmam Nablusi (r.a) diyor ki; rüyayı gören kimsenin hayırlı bir kısmet alacağına ancak belli bir süre beklemesi gerektiğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kimsenin çevresinde yaşanan olaylara işaret eden rüya aynı zamanda bu kimsenin çevresindeki insanlara karşı temkinli olması yönünde bir uyarı niteliği de taşımaktadır.

Rüyada Havuza Girmek ve Yüzmek

Rüyada herhangi bir havuza girerek yüzmek, kısa bir süre içerisinde birisine platonik olarak aşık olacağına ve onunla tanışmak, bir gönül ilişkisine başlamak için çaba göstereceğine işaret eder. Eğer rüyayı gören kimse, havuzda su üstünde kalamadığını, dibe battığını görür ise, bu o kişi için olumlu yorumlanmaz. Rüyayı gören kimseyi dert dolu günler beklemektedir Rüyada havuzda yüzmek rüyayı sahibinin güzel bir haber alacağına ve çevresinde ona yardım etmek için birçok insanın bulunacağına işaret etmektedir. Rüyada havuzda yüzdüğünü gören bir kimsenin yakın zamanda aşık olacağına delalet etmektedir. Rüyayı gören kimse eğer bekar ise yakın zamanda aşık olacak ve aşık olduğu kimse ile kısa bir süre içerisinde evlilik gerçekleştirecektir. Eğer rüyayı gören kimse evli ise eşi ile olan ilişkisindeki sorunlar düzelecek ve muhabbetleri artacaktır.

Rüyada Bir Havuzun Dibine Daldığını Görmek

Rüyada havuzun dibine doğru yüzmek,  kişinin kendisinden çok çevresindeki insanların iyiliği için hareket ettiğine işaret eder. Bunun bir sonucu olarak bu rüya, rüyayı gören kimsenin sevdikleri tarafından sevildiğine ve saygı duyulduğuna yorumlanır.  Rüyada bir havuzun dibine daldığını görmek aynı zamanda içsel huzur ve dengeye de işaret etmektedir. Rüyada dibine dalınan havuz eğer temiz ise kişi hayatı boyunca hiç birr engelle karşılaşmayacak ve başarılı bir iş hayatı olacaktır.  Ancak rüyada dibine dalınan havuz kirli ve bulanık ise bu kimse hayatında bazı sorunlar ile karşılaşacaktır. Kirli havuzdan çıktığını gören bir kimsenin ise sorunları kısa süre içinde bitecek olsa da bu kişi olayların etkisinden uzun bir süre çıkamayacaktır. Yani rüyada havuzun dibine dalmanın anlamı, havuz temiz olduğu müddetçe güzel yorumlanır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyayı gören kimsenin başarılı bir hayatı olacağına, sıkıntı çekmeden ve zorlanmadan isteklerine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kirli Havuza Girmenin Anlamı

Rüyada kirli havuza girmek rüyayı gören kimse için hayra yorulmamaktadır. Rüyada kirli bir havuza girdiğini gören kimsenin başına kötü durumlar geleceğine işaret etmektedir. Rüyada kirli havuz gören kimsenin çevresinde ona karşı kıskançlık ve haset besleyen kimseler olduğuna işaret etmektedir. Kirli havuz kindar ve görgüsü olmayan insanlar ile aynı ortamda bulunmaya ve onların laflarına uyarak zarar görmeye de işaret etmektedir. Rüyayı gören kimse için kirli havuz rüyası uyarıcı bir nitelik taşımaktadır ve çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerektiğini belirtmektedir. Rüyada kirli havuz görmek hayırlı olmamak ile birlikte maddi kayba da işaret etmektedir

Rüyada Bir Havuzun Suyunun Boşaltıldığını Görmek

Rüyada bir havuzun boşaltılmasının anlamı, rüyanın içeriğine bağlı olarak değişmekle beraber genel olarak hayra yorulmamaktadır. Rüyayı gören kimsenin yakın zamanda kayıp yaşayacağına ve bu kaybın  adım adım ilerleyeceğine delalet etmektedir. Yaşadığı kayıplar sebebi ile ailesi ile de arasının açılacağına alamet eden rüya hayırlı bir rüya olarak bilinmemektedir. Rüyada havuz boşalttığını gören bir kimsenin kötü bir durumun içinde kaldığına ve kendisini bu durumdan çıkarmak için maddi olarak her şeyini ortaya dökeceğine ve sonrasında bu maddi varlığını kaybedeceğine işaret etmektedir. Rüyada başkasının havuz boşalttığını görmek ise hırsızlığa ve maddi kayba delalet  etmektedir. Rüyada havuz boşatmak hayırlı bir rüya olmayıp kişinin bir dolandırıcılığa maruz kalacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada İçi Boş Bir Havuz Görmek;

Rüyada susuz ve kuru bir havuz görmek genel anlamda olumlu olarak yorumlanmaz. Rüyada görülen boş havuz kişinin yalnız kalacağına ve çevresindekiler tarafından terk edileceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada boş havuz gören bir kimsenin kendisinden bir iyilik isteyecek yakın çevresini de işaret etmektedir. Rüyada boş havuz görmek ile ilgili Caferi Sadık (r.a) demiştir ki; rüyayı gören kimsenin kötü bir haber alacağına ve aldığı haber sebebi ile bir süre kedere ve üzüntü içerisinde kalacağına yorulmaktadır

Rüyada Havuza İnen Bir Merdiven Görmek

Rüyada bir havuzda içine inmiş bir merdiven görmek, iki şekilde yorumlanır. İlk ihtimal olarak rüyayı gören kimsenin, merdiven basamağı sayısı kadar ömrü kaldığına işaret eder. Diğer ihtimalde ise rüyayı gören kimsenin basamakların sayısı kadar çocukları ve torunları olur.

Rüyada Suyu Tuzlu Havuz Görmek

Rüyada içindeki suyun tuzlu olduğu bir havuz görülüyorsa yardımsever ve bonkör bir kimseden büyük bir fayda görülür. Tuzlu su bulunan havuzdan abdest alınıyorsa bu rüyayı gören kimse Allah’ın izni ile yaşadığı tüm sıkıntı, dert ve problemlerden kurtulur. Rüyasında tuzlu su bulunan havuzdan su içen kişi, bir hayırseverin himayesine alınarak, o hayırsever tarafından  rüya sahibine maddi ve manevi yardım yapılacaktır.

Rüyada İçinde Su Bulunan Havuzun Sularının Çekilerek Kuruması

Rüyada içi su dolu bir havuzdan bir anda su çekilerek havuz susuz hale geliyorsa, varlıklı bir kişinin tüm zenginliğini kaybederek iflas edeceğine işeret eder. Bazen de bu rüya o kişinin vefat edeceğine işarettir. Rüya sosyal anlamda yorumlandığında ise, havuz gören bir kimse, yaşadığı ülkede devletin halkına yardımlarda bulunacağını ifade eder.

Rüyada silah görmek ne anlama gelir? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Rüyada Havuzda Yürüdüğünü Görmenin Anlamı

Rüyada havuz üzerinde ayakta durarak yürüdüğünü görmek,  kişinin manevi anlamda zenginleşeceğini,  dine yakınlaşacağına ve dini görevlerini tam anlamıyla yerine getireceğine işaret etmektedir. Rüyada havuzda yürüyen bir kimsenin çevresinde kendisine imrenerek bakan kişilerin olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde ona hayran olan çok kişi vardır.

Rüyada Havuz Doldurduğunu Görmenin Anlamı

Rüyada havuz doldurmak rüyayı gören kişinin iş hayatına işaret eder. Rüya sahibinin hak ettiği terfiyi ve maaş zammını alacağına ve çabalarının karşılığını bulacağına delalet eder. Rüyada havuz dolduran bir kimse kendi potansiyeline ulaşmış bir kişiyi temsil etmektedir. Hane olarak ele alındığında ise, ailesi ile olan problemlerinin biteceğine, mal varlığı edineceğine ve biraz daha dünyevi işlere yöneleceğine ancak bu işlerin kişiye bolluk ve bereket getireceğine işaret eder.

Rüyada Havuzdan Su İçtiğini Görmenin Anlamı

Rüyada havuzdan su içmek rüyayı gören kimse için güzel anlamlar taşır. Ancak eğer rüyada görülen havuz suyu pis ve bulanık ise kişinin etrafında bulunan,  onun iyiliğini istemeyen dost görünümlü düşmanlara işaret etmektedir. Rüyada havuzdan su içtiğini gören bir kimse eğer su temiz ise yakın zamanda iyi bir insan ile gönül ilişkisine başlayacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kimsenin bolluk ve bereket içinde bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyayı gören kimsenin gelirinin artmasına, şans kapısının açılmasına, aşık olmaya, borçlarının ve dertlerinin bitmesine işaret eder. Rüya sahibinin hayatını değiştirmek istediğine, hayallerinin daha farklı olduğuna ve bu sebep ile yeni girişimlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada Havuz İçinde Balık Görmenin Anlamı

Rüyada havuzda balık görmek rüya sahibi için genel anlamda hayra yorumlanmaktadır. Rüyada bol miktarda balık görmek kişinin yüksek kazançlı bir işe gireceğine ve kariyer basamaklarını hızla tırmanacağına işaret etmektedir.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz