Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Limon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada limon görmek ne anlama gelir? Rüyada limon alerjisi, limon sıktığını, limon salatası, limon suyu içtiğini görmek nasıl açıklanır? Rüyada limon ile ilgili alimler nasıl yorumlarda bulunuyor? Rüya hakkında bilgiler için yazımıza bakabilirsiniz.

 Rüyada Limon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada limon görmek tatsız haber almak, bereketsizlik, bolluğun azalması gibi anlamlara gelmektedir. Rüyada limon görülmesi arzu edilen rüya türlerinden bir tanesi olmamakla beraber, bu rüyanın olumlu anlamları da olabileceği bilinmektedir. Sevilen kişi ile barışmak, geleceğin parlak olması, mutluluk duymak rüyanın olumlu anlamları arasında yer alır. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında limon gören kişilerin nazar değme ihtimaline karşı çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Çünkü bu kişiler kıskançlık yüzünden nazar etkisi altına girebilirler. Böyle durumla ilmi kaynaklarda kişilerin kurşun döktürmesi faydalı olur.

Rüyada Ekşi Limon Görmek

Rüyada ekşi limon görmenin anlamı rüya sahibinin başına kötü bir olayın gelmesi, kişinin üzgün olması, kötü haber alınması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüya ilmi kaynaklarda yer alan yorumlara göre bütün kötülüklerin önünü açma özelliğine sahip olan, aksiliklere neden olan bir rüya türüdür. Rüyasında ekşi limon yiyen kişilerin bu kötü olayların etkisinden kurtulmakta zorlanacakları bilinir. Eğer kişi bir başkasının ekşi limon yediğini görürse, bu durum rüya sahibinin bir yakının zor durumda kalacağını işaret eder.

Rüyasında ekşi limondan yemek yaptığını gören kişilerin maddi anlamda zor durumda kalacakları söylenir. Eğer rüyayı gören kişiler erkek ise iş yerlerinde problem yaşarlar. Rüya sahibi kadın ise de bu durum rüya sahibinin büyük bir yük altına girmesi şeklinde yorumlanır. Ayrıca bazı ilmi kaynaklar kadınların çocuklarının olmayacağı şeklinde yorum yapar.

Rüyada yangın görmek ne anlama gelir? İnceleyebilirsiniz.

Rüyada Sarı Limon Görmek

Rüyada sarı limon görmenin anlamı rüya sahibinin uzun süredir beklediği bir işten sonuç alması, beklenen ödemenin gelmesi, beklenen kişilerin beklenenleri yapması şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi sarı limonu yediğini görüyorsa bu durum rüya sahibinin beklediği kız ya da erkek arkadaşının ona geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer sarı limon masa üzerinde bir yerde görülüyorsa,  bu durum rüya sahiplerinin iş anlamında bir projeye nihayet istediği sonuca ulaşması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu proje rüya sahiplerinin önemli ölçüde para kazanmasına yardımcı olur.

Rüyada bir kişiye sarı limon ikram edildi görülüyorsa bu durum rüya sahibinin bir kişiye iyilik yapması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişiler evi olmayan bir kişiye yardım yapacaklardır. Eğer kişi kendisine ikram edilen sarı limonu alırlarsa bu durum rüya sahibinin yaşı küçük bir kimseye yardım etmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Limon Sattığını Görmek

Rüyada limon sattığını görmenin anlamı mutlu olmak, güzel günler, geleceğin parlak olması, güzel miktarda para kazanmak anlamlarına gelmektedir. Rüyasında markette limon sattığını gören kişiler sevdikleri insan ile birlikte uzaklara bir yerlere yerleşme kararı alırlar. Eğer kişi rüyasında pazarda limon sattığını görüyorsa bu rüya kişilerin tek başlarına yeni bir hayata başlaması ve kişinin bu hayattan memnun olması şeklinde yorumlanmaktadır.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında kişi ne kadar fazla miktarda limon sattığını görüyorsa, kişi için o kadar iyi olur. Kişi eğer az miktarda limon sattığını görüyorsa bu durum kişilerin mutlu günlerinin kısa sürmesi anlamına gelir. Gündüz vakti limon sattığını gören kişilerin hayatlarının sonu boyunca mutlu olacakları söylenir.

Rüyada Kırmızı Limon Görmek

Rüyada kırmızı limon görmenin anlamı rüya sahibinin tehlike altında olması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişiler düşmanlarının saldırısı altında olabilirler. Kişilerin düşmanlarının azılı olduğu ve bu kişilerin alt edilmesinin imkansız denecek kadar zor olduğu bilinmektedir. Eğer rüya sahibi rüyasında kırmızı limonu yediğini görüyorsa bu durum rüya sahibinin tuzağa düşmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişiler çok yakınlarında bulunan bir kimsenin oyununa getirilecektir. Kırmızı limon sattığını gören rüya sahiplerinin, bir insana zarar verecekleri söylenir. Rüya sahiplerinin çok dikkatli olmaları gerekir. Aksi halde düştükleri tuzak onların yaşam boyu zarar görmelerine neden olacaktır.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında kırmızı limondan limonata yaptığını gören kişilerin yaşamlarını alt üst edecek bir değişimden geçerler. Kişiler sevilen bir kimsenin vefat haberi ni alacakladır. Eğer kişiye bir başkası kırmızı renkli limon ikram ediyorsa bu durum kişilerin ailesinden bir kimsenin sağlığının bozulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Limon Yediğini Görmek

Rüyada limon yediğini görmenin anlamı sağlık, bereket, bolluk ve güzelliktir. Bu rüyayı gören kişilerin yaşamlarında istedikleri hedefe ulaşacakları ve çok mutlu olacakları söylenir. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki rüyasında sarı renkli limon yediğini gören kimsenin aşk hayatı çok güzel gider. Kişiler sevdikleri insanlar ile beraber bir ömür boyunca mutlu yaşarlar. Kişiler sevdikleri insanın ihanetine uğramazlar. İnsanların arasında karşılıklı güven, saygı ve sevgi olur.

Rüyasında arkadaşı ile birlikte limon yediğini gören kişilerin iş hayatlarında elde ettikleri başarı herkesin dilinde olur. Kişiler kısa zaman içinde güzel yükselişe geçerek eşi benzeri görülmemiş bir konuma erişmiş olurlar. Eğer kişi tek başına limon yediğini görürse, bu rüya kişilerin istedikleri hedeflere ulaşması için gerekenlerin tek başına yapılacağı anlamına gelir. Eğer kişiler yazın limon yediklerini görürlerse bu rüyanın anlamı rüya sahiplerinin yüksek meblağlarda ödeme almaları şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Tatlı Limon Görmek

Rüyada tatlı limon görmenin anlamı kişinin güzel bir haber alması, manevi ve maddi değeri yüksek hediye almak, kişilerin sevdikleri insanlar ile vakit geçirmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında arkadaşları ve sevdikleri ile birlikte tatlı limon yediğini gören kişinin yoluna hiçbir şeyin çıkamayacağı bilinmektedir. Kişilerin hayatlarında ne yaşanacak olursa olsun bu kişiler mutlu olmanın bir yolunu bulurlar. Kişilere adeta asla üzüntü değmez. Eğer kişi tatlı limon kullanarak yemek hazırladığını görüyorsa bu durum rüya sahibinin güzel bir sevap işlemesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri ihtiyaç sahibi olan insanlara maddi ve manevi anlamda yardımlar yaparak onların iyileşmelerine yardımcı olacaktır.

Rüyada Ağaçta Limon Görmek

Rüyada ağaçta limon görmenin anlamı yalnız kalmak, tek başına zaman geçirmek, çevreden uzaklaşmak gibi farklı anlamlara gelmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin yalnızlık konusunda problem yaşamayacakları aksine, yalnızca kendileri ile birlikte olmaktan çok keyif alacakları söylenmektedir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı gören kişiler kendilerini keşif etmek için bir şans elde ederler.

Eğer ağaçta görülen limonlar olgunlaşmış ise, bu durum rüyayı gören kişinin kendini olgunlaştırması şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer halen ağaçtaki limonlar yeteri olgunlukta değil ise, bu durum kişinin kendini olgunlaştırması adına biraz daha yol alması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Limon Topladığını Görmek

Rüyada limon topladığını görmenin anlamı arkadaş olmak, yeni dostlar, güzel bir çevre anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiler eski arkadaşları ile yeniden vakit geçirmeye başlayabilirler. Eğer kişi tek başına limon topladığını görüyor ise, bu rüya kişinin kendisini dışarıya açması anlamına gelir. Eğer kişiler başka insanlar ile birlikte limon topladığını görüyor ise de bu durum kişinin arkadaşlarının bir problemini çözmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Toplanan limonların rengi sarı ise bu rüya, kişilerin arkadaşları ile birlikte mutlu olacağı anlamını taşır. Eğer kişiler farklı renklerde limon topladıklarını görüyorsalar da bu durum kişilerin arkadaşları ile anlaşamaması, sürekli problem çıkması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Limon Ektiğini Görmek

Rüyada limon ektiğini görmenin anlamı hem olumlu hem de olumsuz olabilir.  Bu rüyayı gören kişiler sevdikleri insan tarafından terk edilebilirler. Kişiler eğer limon ektikten sonra limon aldıklarını görüyorlarsa bu durum kişilerin sevdikleri kişileri terk etmeleri anlamına gelir. Limon ektiğini gören kişiler eğer kendi bahçelerinde çalıştıklarını görüyor iseler bu durum kişilerin kendi başlarına bazı kararlar almaları şeklinde yorumlanmaktadır. Bu kararlar iş, evlilik, aşk, para, akrabalar ile ilgili olabilir. Eğer kişiler başka birinin bahçesinde limon ektiklerini görüyor iseler, bu durum kişilerin başkaları ile birlikte ortak karar almak zorunda oldukları anlamına gelir. Kişiler eğer kadın ise çocukları hakkında, eğer rüyayı gören kişiler erkek ise işleri hakkında önemli bir takım kararlar almak durumunda kalacaklardır.

Rüyada Pazarda Limon Görmek

Rüyada pazarda limon görmenin anlamı rüya sahibinin düşmanın onunla kavga etmesi, rüya sahibinin kişi ile tartışma halinde olması anlamlarına gelmektedir. Rüyada limon pazarda görüldüğü zaman insan ilişkilerini ilgilendirmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin ilişkileri özellikle sevdikleri insanlar ile bozulur. Kişilerin karşılarındaki insanlar ile düzgün konuşmaları mümkün olmaz. Eğer rüya sahibi rüyasında pazarda limon aldığını görüyor ise bu kişi başta ailesi ile çeşitli problemler yaşar. Eğer rüya sahibi kendisinin pazarda limon sattığını görüyorsa bu kişiler kendi davranışları yüzünden hayatta bir takım problemler ile karşılaşacaklardır. Problemlerin ortaya çıkış sebebi kişilerin kendisi ile ilgilidir.

Rüyada gemi görmek ne anlama gelir? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Rüyada Limon Suyu İçtiğini Görmek

Rüyada limon suyu içtiğini görmenin anlamı yatırım yapmak, para biriktirmek, birikimleri olmak gibi farklı anlamlara gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiler kısa süre içinde zengin bir mal varlığına sahip olacaklardır. Kişiler limon suyunu bir dikişte içtiklerini görürlerse bu durum kısa süre içinde kişilerin kısa sürede zenginliğe kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişiler limon suyunu uzun süreye yayarak içtiklerini görürlerse bu durum daha çok kişilerin uzun vadede yatırımlarını istedikleri duruma getireceklerinden bahsedilir.

Rüyada Limon Salatası Görmek

Rüyada limon salatası görmenin anlamı kişinin geçiminin kolaylaşması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişiler önceden ekonomik anlamda zor durumda kalmış bile olsalar bu rüyadan sonra artık geçim derdi önemli olmayacaktır. Kişiler maddi anlamda büyük bir rahatlığa kavuşurlar. Bu kişiler için her şey yolunda gider.

Rüyada Limon Sıktığını Görmek

Rüyada limon sıktığını görmenin anlamı kişilerin duygusal anlamda güçlü olması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişiler için artık üzülmek söz konusu olmaz. Kişiler kendi başlarına gelen her olayı ders almak için bir fırsat olarak görürler. Rüyasında salatasına limon sıktığını gören kişiler duygusal anlamda bir daha istenmeyen bir şey yaşamazlar.

Rüyada Limon ve Limonata Görmek

Rüyada limon ve limonata görmenin anlamı bir arkadaşın evlenmesi şeklinde yorumlanır. Rüyada eğer bu ikisi birlikte görülürse arkadaşın kısmetinin hayırlı bir kimse olur. İkisinin ayrı görülmesi halinde kişilerin kısa süre sonra ayrılacakları konuşulmaktadır.

Rüyada Limon Alerjisi Görmek

Rüyada limon alerjisi görmenin anlamı rüya sahibinin istenmeyen bir haber alması, kişinin sağlığının bozulması şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada kişi alerji nedeni ile kaşındığını görüyorsa ise bu durum rüya sahibinin kısa süre içinde geri dönüşü olmayan zararlar içine gireceği anlamına gelir. Limon alerjisi gören kişiler eğer bu alerjiden kurtulamadıklarını görürse bu durum kişilerin uzun bir süre boyunca sağlık problemleri ile uğraşacaklarına işaret eder. Kişiler asla mutlu olmazlar.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz