Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar görmek ne anlama gelir? Rüyada nar yemek, ekşi nar, nar sattığını, nar tatlısı görmek nasıl açıklanır? Rüyada nar hakkında rüya alimleri neler diyor? Rüya hakkında bilgilere yazımızdan detaylı şekilde bakabilirsiniz.

 Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar görmenin anlamı bereket, bolluğun artması, zengin olmak, paranın çoğalması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada nar gören kişinin hayatına bütün güzellikleri çekeceği, kişilere bir daha tasanın derdin değemeyeceğini söyleyen islam alimleri bulunmaktadır. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında nar gören kişilerin dertleri birden yok olur. Kişiler hayatlarının en mutlu dönemine girerler. Bazı ilmi kaynaklarda yer alan bilgiye göre rüyada nar görmek kişinin yeni bir işe girmesi şeklinde de yorumlanmaktadır. Kişiler yeni girdikleri işlerden daha fazla para kazanarak refah seviyelerini daha çok yükselteceklerdir. Burada önemli olan nokta, kişilerin rüyasında gördükleri detayları atlamamalarıdır. Çünkü her ne kadar nar olumlu anlamları ile bilinen bir rüya türü de olsa, kişiler rüyanın olumsuz anlamını da yaşayabilirler. Özellikle narın çürük olması kişilerin işinde başarısının düşmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ekşi Nar Görmek

Rüyada ekşi nar görmenin anlamı rüya sahibinin işinin bozulması, borca girmek şeklinde yorumlanmaktadır. Ekşi nar gören kişiler belli bir süre için işinde düşüş yaşacaklardır. Fakat bu düşüşün kısa süreceği, ardından kişinin yeniden yükselişe geçeceği bilinmektedir. Eğer rüya sahibi ekşi narı yediğini görüyorsa bu durum kişinin kendi hatası yüzünden işine zarar gelmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişiler ekşi narı bir başkasına ikram ediyorlarsa, rüyayı gören kişinin bir başkasına zarar vermesi şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; ekşi nar görmek hiçbir zaman hayırlara işaret eden bir rüya değildir. Rüyayı gören kişiler zarar görmekten kaçamazlar.

Rüyada merdiven görmek ne anlama gelir? İnceleyebilirsiniz.

Rüyada Nar Sattığını Görmek

Rüyada nar sattığını görmenin anlamı kıskanılmak, nazar değmek, rüya sahibinin etrafında kem gözlü insanların olması şeklinde yorumlanmaktadır. Pazarda nar sattığını gören bir kimsenin özellikle dost görünüp aslında dost olmayan kişiler tarafından kıskanılacağı bilinmektedir. Eğer kişi markette nar sattığını görüyorsa, bu durum rüya sahibinin iş arkadaşları tarafından kıskanılacağı anlamına gelir. Eğer kişi sattığı narları bir başkasının aldığını görüyorsa bu durum kişinin üstünde biriken nazarlardan kolay bir şekilde kurtulması anlamına gelir. Eğer kişi rüyasında kimsenin nar almadığını görüyorsa, bu durum kişinin nazar etkisinden kurtulmasını başarmaması aynı zamanda bu kişilerin başka insanlara da nazar değmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Nar Ayıkladığını Görmek

Rüyada nar ayıkladığını görmenin anlamı kişinin hayatından kötülükleri uzaklaştırması, kişinin sevap işlemesi, rüya sahibinin iyi alışkanlıklar elde etmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi eğer rüyasında oturarak nar ayıkladığını görüyorsa bu durum kişinin eskiden kalma kötü alışkanlıklarını terk edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişiler ayakta nar ayıkladığını görüyorlarsa da bu durum kişinin kötü alışkanlıkları yerine iyi alışkanlıklara sahip olması şeklinde yorumlanmaktadır. İmamı Gazali (r.a) yorumunda; nar ayıkladığını gören kişilerin çok şanslı insanlar oldukları çünkü hayatlarını değiştirecek kadar güçlü oldukları söylenmektedir.

Rüyada Nar Yediğini Görmek

Rüyada nar yediğini görmenin anlamı güzel hediye almak, bir kimseye hediye vermek, yardıma muhtaç birine yardım ulaştırmak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında nar yediğini gören bir kimsenin rüya anlamının anlaşılması açısından ne çeşit bir nar yediğinin, ne kadar, nerede nar yediğinin anlaşılması gerekir. Ancak bu sayede kişilerin bu rüyanın ne anlama geldiğini anlaması mümkün olur.

Eğer kişi rüyasında bir tane nar yediğini görürse, bu durum rüya sahibinin tek bir hediye alması şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişiler birden fazla nar yediklerini görüyorlarsa da, durum kişilerin farklı insanlarda farklı hediye alacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişi tek başına nar yediğini görüyorsa, bazı islam alimleri kişinin tek başına güzel işler başarması şeklinde yorumlar yapmaktadır. Eğer nar birden fazla kişi ile birlikte yeniyorsa bu durum kişilerin arkadaşları ile birlikte yardıma gerçekten ihtiyaç duyan bir kimseye yardım edilmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Pazarda Nar Görmek

Rüyada pazarda nar görmenin anlamı hayvan sahiplenmek, hayvan sevgisi, merhamet ve şefkat duymak şeklinde yorumlanmaktadır. Pazarda kilo kilo nar gören kişilerin kısa zaman içinde bir hayvan sahipleneceğini söyleyen islam alimleri bulunmaktadır. Eğer kişi az miktarda nar görüyorsa bu durum kişilerin sokak hayvanlarına mama ve yuva yardımı yapması şeklinde yorumlanmaktadır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; pazarda nar gören kişilerin kalpleri merhametli ve içleri yumuşak olur. Kişiler kalplerinde bulunan sevgi ve merhamet duygusu ile hareket etmekten çekinmezler. Pazarda nar gören kişilerin günahlarından kurtulacağını söyleyen bazı ilmi kaynaklar da vardır.

Rüyada Nar Suyu İçtiğini Görmek

Rüyada nar suyu görmenin anlamı sevap işlemek, günahlardan kurtulmak, iyilik yapmak gibi güzel anlamlara gelmektedir. Kişiler bu rüyayı gördükten sonra kendilerini iyilik yapmaya adarlar. Eğer rüyada kişi bir bardak nar suyu içtiğini görürse, bu rüya, rüya sahibinin yalnızca bir tek insana sürekli olacak şekilde yardım yapması anlamını taşır. Bu kişi küçük bir çocuk olabilir. Eğer kişi rüyasında birden fazla bardak nar suyu içtiğini görüyorsa, bu durum kişinin birden çok insana yardımlar yapması anlamını taşır. Kişi rüyasında nar suyu içtikten sonra bu tadın onu rahatsız etmediğini görüyorsa, rüya sahibi yaptıkları yardımlar nedeni ile maddi anlamda sarsılmaz. Fakat eğer içilen nar suyu kişinin yüzünün ekşimesine neden oluyorsa, bu durum kişinin maddi anlamda zorlanması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Nar Tatlısı Görmek

Rüyada nar tatlısı görmenin anlamı güzel haber almak, iltifat edinilmesi, kişilerin mutlu bir hayat sürmesi gibi olumlu şekillerde yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi nar tatlısını kendisinin yaptığını görürse, bu durum kişinin kendi başına mutlu olmayı öğrenmesi şeklinde yorumlanır. Kişinin mutlu olmak için başka insanlara ya da başka eşyalara ihtiyacı yoktur. Kişi yalnızca kendi varlığı ile mutlu olabilir. Eğer nar tatlısı bir başka insan tarafından yapılmışsa, rüya sahibinin mutlu sahibinin olmasının sebebi bir başka insanın ona güzel haberler vermesi şeklinde yorumlanmaktadır. Kişi nar tatlısından yediğini görüyorsa bu durum kişilerin mutluluğunun uzun sürmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Nar Tarttığını Görmek

Rüyada nar tarttığını görmenin anlamı kişinin kendini hesaba alması, doğruların yanlışların hesaba çekilmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi geçmişte yapmış oldukları kötü işlerden pişmanlık duyarak, daha iyi işler yapak için adım atacaktır. Rüyasında nar tarttığını gören kişilerin iyilik işlemekten keyif alan kişiler olduğunu söyleyen bazı islam alimleri bulunmaktadır.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında nar tarttığını gören kişiler narların ağır olduğu zaman kişilerin iyilikleri daha fazla olur. Eğer tartılan narlar hafif gelirse, kişinin günahlarının daha ağır geleceği söylenmektedir.

Rüyada Karda Nar Yediğini Görmek

Rüyada karda nar yediğini görmenin anlamı zor durumda kalmak, zorlukları aşmak, kişinin hedeflerine ulaşması için bir takım fedakarlık yaptırması şeklinde yorumlanmaktadır. Karda tek başına nar yediğini gören kişiler bir başka insan yüzünden zor duruma kalacaktır. Bu kişiler rüya sahiplerinin niyetinin kötü niyeti yüzünden bu durumda kalabilirler. Eğer kişi karda başka biri ile birlikte nar yediğini görürse, bir ekip olmak anlamına gelir. Kişiler farklı insanlar ile birlikte bir araya gelerek, kendilerinin önündeki engelleri aşmayı başaracaklardır. Kişilerin zorlukları aşmayı başarmaları halinde mutlu bir hayata sahip olacakları söylenmektedir.

Rüyada Nar ve Muz Görmek

Rüyada nar ve muz görmenin anlamı iki işin bir arada yapılması, kişilerin başka insanların yardımının alınması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişiler yoğunlukları nedeni ile çok fazla işi bir arada yürütmek zorunda kalabilirler. Rüyada nar ile birlikte görülen muz eğer rüya sahibi tarafından yeniyorsa, bu durum kişinin iki işten de başarılı şekilde çıkması şeklinde yorumlamaktadır. Eğer kişiler her iki meyveden de yemezlerse bu durum kişilerin yaptıkları işlerden başarılı olamayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer görülen nar ve muz rengi olağan dışı ise, rüya sahiplerinin bu işler uğruna sağlıklarını feda edeceklerini söyleyen bazı islam alimleri bulunmaktadır.

Rüyada Nar Saydığını Görmek

Rüyada nar saydığını görmenin anlamı rüya sahibinin sevdiği insan ile birlikte olması, aile kurmak, yuva olmak gibi farklı anlamlara geldiği bilinmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin sevdikleri insan ile birlikte ömür boyu mutlu olacaklarını söyleyen yorumlar bulunmaktadır. Eğer rüya sahibinin saydığı nar taneleri fazla ise, bu durum  kişilerin hayatında birden fazla sevilen insanın sürekli olarak yer alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişi tek nar tanesi sayıyorsa bu rüyanın anlamı rüya sahibinin tek bir insan ile ömür boyu mutlu olması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada 3 tane Nar Görmek

Rüyada 3 tane nar görmenin anlamı işlerin açılması, bereketin bol olması, daha çok para kazanmak anlamlarına geldiği bilinmektedir. Bu rüyayı gören kişiler çok zaman geçmeden paraya para demezler. Hayatlarını büyük bir keyif ve lüks içinde yaşarlar. Kişilerin hayatlarındaki refahlar artar. Rüya sahipleri eğer 3 tane narı yediklerini görüyorlarsa bu durum kişilerin aynı zamanda özel hayatlarında da aynı başarıyı elde edecekleri söylenmektedir. Eğer kişi bu narlardan yediğini görmüyorsa da bu durum kişilerin özel hayatında bazı aksilikler ile karşılaşmaları anlamına gelir.

Rüyada kuş görmek ne anlama gelir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Rüyada Siyah Nar Görmek

Rüyada siyah nar görmenin anlamı kötülükle karşılaşmak, kişilerin günah işlemesi, kişilerin kötü insanlar ile karşılaşması anlamlarına gelmektedir. Rüyada siyah nar gören kişilerin hayatlarında bir çok alanda mutsuz olmaları şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler siyah nar yediğini gördükleri zaman kötü anlamları daha da artmış olur. Kişilerin yüklü miktarda para kayıp edeceği söylenir.

Rüyada Altın Nar Görmek

Rüyada altın nar görmenin anlamı rüya sahibini değerli bir hediye alması anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiler sevdikleri insandan aldıkları bu hediye ile hayatlarına uğur çekeceklerdir. Kişiler almış oldukları bu hediyeler sayesinde hayatlarında mutlu olacaklardır. Kişilere şans, para, uğur, bolluk, bereket gelir. Kişilerin iş hayatında yaşayacakları yükseliş onların mutlu olmalarını sağlar. Altından nar gören kişilerin yaşamlarında hiçbir zaman kötülüğe şahit olmadıklarını söyleyen kişiler de bulunur.

Rüyada Ağaçta Nar Görmek

Rüyada ağaçta nar görmenin anlamı rüya sahibinin yeni bir işe girmesi, kişinin kariyer yönünü değiştirmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişiler kariyerleri hakkında verdikleri bu büyük karar ile çevresine çok ses getireceklerdir. Kişilerin rüyada nar gördükten sonra bir çok teklif alacağını söyleyen bazı islam alimleri bulunmaktadır. Eğer rüyada ağaç üzerinde görülen narlar kırmızı ise, bu durum rüya sahiplerinin yaşamlarında olgun kararlar vermesi şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer ağaçta bulunan narlar henüz olgun olmamış ise bu durum  kişinin kararlar almak için biraz daha zamana ihtiyaç duyduğunu göstermektedir. Her anlamı ile rüya olumlu olduğundan görülmesi arzu edilen bir rüya türüdür.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz