Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Şeftali Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada şeftali görmek ne anlama gelir? Rüyada mutfakta şeftali, poşet içinde şeftali, ekşi şeftali, şeftali tatlısı, şeftali yediğini görmek nasıl açıklanır? Şeftali ile ilgili rüya alimleri neler diyor? Gerekli bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Rüyada Şeftali Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada şeftali görmek rüya sahibinin zengin olacağına yorulur. İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüyasında şeftali gören kişilerin elde edecekleri maddi güçten kaynaklı olarak çok iyi bir işe sahip olacakları söylenir. Rüyada şeftali görmek her zaman olumlu anlamlara gelmeyebilir. Kimi zaman rüyada görülen şeftaliler çürük, sayısı az olabilir. Bu gibi durumlarda şeftali sevilen bir kimsenin kayıp edilmesine, pişmanlıklara ve sinsi bir düşmana işaret eder. Rüyada şeftali gören bir kişi, rüyanın kesin anlamını öğrenmek için rüya içinde yer alan detayları bilmelidir. Rüyanın gerçek anlamını ortaya çıkaran, bu küçük ve önemsiz gibi görünen detaylardan ibarettir.

Rüyada Ekşi Şeftali Görmek

Rüyada ekşi şeftali görmenin anlamı rüya sahibinin işinin kötü gitmesi, beklenilen haberin alınamaması, kişilerin zarar ve ziyan içinde olması gibi farklı anlamlara gelmektedir. Rüyasında ekşi şeftali gören bir kimsenin, maddi anlamda zorluk çekeceği söylenmektedir. Kişiler işlerinde bekledikleri sonuçları alamazlar. Bu nedenlerden dolayı kişilerin morallari çok bozuk olur.

  • Rüyada görülen ekşi şeftalilerin sayısı fazla ise, rüya sahiplerinin alacakları kötü haberlerin etkileri de fazla olur.
  • Rüyada görülen ekşi şeftalilerin sayısı az ise, rüya sahiplerinin alacakları kötü haberlerin etkileri de az olur.
  • Rüyada görülen ekşi şeftalilerin güzel görünüme sahip olmaları halinde rüya sahibinin bir iyi bir de kötü haber alacağı söylenir.
  • Rüyada görülen ekşi şeftalilerin kötü görünüme sahip olmaları halinde rüya sahibinin yalnızca kötü haber alacağı söylenir.
  • Eğer rüyasında kişi kendi ekşi şeftali yediğini görüyorsa, rüya sahibi kendi yapacağı bir şey yüzünden kötü bir haber alacaktır. Eğer bir başkasının ekşi şeftali yediği görünüyorsa da, kişi bir başkasının hatası yüzünden kurban olacaktır.

Rüyada şahin görmek ne anlama gelir? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada şeftali ağacı görmenin anlamı bereket, bolluk, kısmet, yenilik, sosyallik gibi güzel anlamlara sahip bir rüyadır. Rüyanın içeriğine göre rüya anlamı farklı olabilir. Örneğin ağaçta görülen şeftalilerin çürümüş olması halinde ne yazık ki rüyanın olumlu olduğundan söz etmek mümkün olmaz. Bununla birlikte, şeftali ağacında toplanmak için hazır bekleyen şeftaliler artık bir işi yapmak gerektiği anlamına gelir. Rüyada görülen şeftali ağacı eğer kişinin kendi bahçesinde ise rüya sahibi kısa zaman içinde yeni bir insan ile tanışır. Eğer şeftali ağacı başka bir bahçede görülmüşse, rüya sahibi bir başkasını hayırlı bir kısmet ile tanıştıracaktır. Rüya sahibinin bir nevi çöpçatan olacağı söylenebilir.

Rüyada Şeftali Tatlısı Görmek

Rüyada şeftali tatlısı görmenin anlamı güzel haber almak, bol para kazanmak, sevdikleri ile birlikte olmak anlamlarına gelmektedir. Rüyasında şeftali tatlısını yediğini gören kimse hayatında hep olumlu ve güzel haberler alacaktır denir. Bazı ilmi kaynaklarda güzel haber almanın içeriğinin maddiyat ile ilgisi olduğu söylenmektedir. Rüyasında şeftali tatlısı sattığını gören bir kimse başka insanlara güzel haberler verecektir. Eğer rüya sahibi rüyasın şeftali tatlısı yaptığını görüyorsa, bu durum rüya sahibinin kendini geliştirmesi, kendi için bir şeyler yapması gibi farklı anlamlara gelmektedir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; şeftali tatlısı gören kişilerin hayatlarında şansları hep yaver gider. Bu kişiler hayatlarının sonsuna kadar mutlu mesut olmayı öğrenirler. Bu kişilere hüzün değmez. Hüzün, acı ve kötü olarak atfedilen diğer duygular ile nasıl baş etmeleri gerektiğini bilirler.

Rüyada Şeftali Topladığını Görmek

Rüyada ekşi şeftali topladığını görmenin anlamı rüya sahibinin manevi değeri yüksek olan bir eşyasını kayıp etmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin üzgün, mutsuz, depresyonda tavırları olacağı söylenmektedir. Rüya sahipleri çevrelerinde meydana gelen bir takım olaylar yüzünden kendilerini kötü ruh halleri içinde bulabilirler. Bazı ilmi kaynaklarda yer alan bilgilere göre bu üzüntülerin geçici olduğu söylenir. Bu etkiler ortadan kalktıktan sonra rüya sahibinin eskisinden bile daha çok mutlu olacağını söyleyen bazı yorumlar bulunmaktadır.

Rüyada ağaçtan şeftali topladığını gören rüya sahibinin bir işi başarmak için çok zorlanacağı söylenir. Eğer rüya sahibi hazır toplanmış olan şeftalileri alıyorsa, kişilerin işleri daha kolay olur. Bazi ilmi kaynaklarda az miktard toplanan şeftalilerin, kişilerin başlarına az bela olduğunu söyleyen rüya yorumcuları vardır. Bu yorumcuların görüşüne göre kişi ne kadar fazla şeftali toplarsa alacakları zararlar da o kadar fazla olacaktır.

Rüyada Şeftali Ektiğini Görmek

Rüyada şeftali ektiğini görmenin anlamı yeni oluşumlarda bulunmak, diş çıkması, kişinin yeni alışkanlıklar kazanması, kişisel kontrol sağlanması gibi farklı anlamlara gelmektedir. Rüyasında şeftali ektiğini gören kimseler hayatlarında büyük değişim yapma yolundan gidebilirler. İslam alimleri bu kişilerin işlerinde ve özel hayatlarında büyük değişim olabileceğinin altını çizmişlerdir. Rüyada bahçeye şeftali ektiğini gören kişilerin yeni bir işe girecekleri söylenir. Eğer kişi şeftali ektiğini ve ardından bu şeftaliden yediğini görmüş ise, rüya sahiplerinin özel hayatında yeni bir insan olacaktır anlamı akla gelir.

Rüyasında şeftali ektiğini gören kişi geçmişinde tanıdığı bir kimse tarafından ziyaret edilecektir. Bu kişiler söz konusu insan ile birlikte olarak onları hayatlarına yeniden alacaklardır.

Rüyada Şeftali Yediğini Görmek

Rüyada şeftali yediğini görmenin anlamı çok farkl olabilir. Rüyanın anlamının bilinmesi için yenilen şeftalinin özelliklerinin öğrenilmesi gerekmektedir.

  • Rüyasında ekşi şeftali yediğini gören bir kimse tatsız bir haber alır.
  • Rüyasında tatlı şeftali yediğini gören bir kimse güzel bir haber alır.
  • Rüyasında çok sayıda şeftali yediğini gören bir kimse maddi anlamda güçlü bir konuma ulaşır.
  • Rüyasında az sayıda şeftali yediğini gören bir kimse maddi anlamda güçsüz bir duruma gelir.
  • Rüyasında şeftali yediğini ve şeftaliyi beğendiğini gören bir kimse yeni bir insan ile tanışır ve bu insan ile uzun soluklu bir ilişkiye başlar.

Rüyada Şeftali Satın Aldığını Görmek

Rüyada şeftali satın aldığını görmenin anlamı harap olmak, kişinin üzülmesi, geçmişe dönmek gibi farklı anlamlara gelir. Bu rüyanın anlamlarının bir çoğu olumsuz olsa da, rüyanın en ilginç yanı kişilerin kendilerinin bu anlamları tersine çevirecek kadar güçlü olmalarıdır. Rüyasında şeftali satın aldığını gören kimse geçmişte yapmış olduğu hatalara odaklanarak pişmanlık duyacaktır. Fakat kişi eğer yeterli kararlılığı göstermeyi başarırsa bu pişmanlıklar yerini olgunluğa bırakır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; şeftali satın aldığını gören kimse geçmişi yüzünden üzüntü olacaktır. İşte bu noktada kişinin aklı ve farkındalığı devreye girerek kişinin üzüntüsü son bulacaktır.

Rüyada 1 kg Şeftali Görmek

Rüyada 1 kg şeftali satın aldığını görmenin anlamı sınırlar, kendine güvenmeme, öz değerin düşük olması anlamlarına gelmektedir. 1 kg şeftali gören kişiler kendilerine hayatın bir çok alanında sınır çizen insanlar oldukları söylenmektedir Bu kişiler sırf kendilerini kısıtladıkları için hayatta bir çok şeyi yapabilme fırsatından kaçabilirler. Rüyasında 1 kg şeftali gören kişilerin öz güven problemi yaşayacakları söylenir. Kişilerin bu gibi istenmeyen durumlardan kurtulması için kendisine bazı hatırlatmalar ve olumlulamalar yaparak kendi öz güvenini yükseltmesi gerekmektedir. Bu sayede rüyanın olumsuz etkileri bir nebze de olsa kontrol altına alınabilir.

Rüyada Şeftali Sattığını Görmek

Rüyada şeftali sattığını görmenin anlamı bir başkasını mutlu etmek, başkasına haber vermek, yardım etmek anlamlarına gelmektedir. Bu rüyayı gören kimseler, bir başkasını mutlu etmek adına bir şeyler yapmaya girişir. Genellikle rüya sahiplerinin ailesi, sevdiği insanlar, dostları ve akrabaları rüya etkisi altına girer. Rüya sahibi eğer pazarda şeftali sattığını görüyorsa kişinin kan bağı olan insanlar güzel haberler alacaklardır. Bu kişiler hem iş hem de özel hayat anlamında büyük başarılar elde ettikleri öğreneceklerdir. Eğer rüya sahibi market gibi bir yerde şeftali sattığını görüyorsa, bu defa rüya sahibinin kan bağı olan insanlar değil, rüya sahibinin sevdiği arkadaşları güzel haberler alacaklardır. Bu kişilerin yüksek bir otorite tarafından ödül alacakları söylenmektedir.

Rüyada Şeftali Yedirdiğini Görmek

Rüyada şeftali yedirdiğini görmenin anlamı hediye, bolluk, kazanç, güç anlamlarına gelmektedir. Rüyada şeftali yediğini gören bir kimse araya para demez. Öyle yüksek meblağlarda para kazanmaya başlar ki kişinin hayat standartında ciddi bir yükselme olur. Çevresindeki insanlar rüya sahibinin bu çok kısa süre içinde yapmış olduğu yükselişi kıskanarak kişiye nazar değdirebilirler. Bu kişiler kazançları ile birlikte isim anlamında kuvvetli olurlar.

Rüyada Şeftali Kabuğu Soyduğunu Görmek

Rüyada şeftali kabuğunu soyduğunu görmenin anlamı kötülüklerden kurtulmak, istenmeyene veda etmek anlamlarına gelmektedir. Rüya sahipleri hayatlarından kendilerine iyi gelmeyecek bir şeye veda edecekler, bunun sonucunda da rahatlayacaklardır.

Rüyada Şeftali Tarttığını Görmek

Rüyada şeftali tarttığını görmenin anlamı kişinin kendi içinde hesap yapması anlamına gelir. Rüya sahibi o zamana kadar neyi doğru neyi yanlış yaptığına dair kendi içinde bir takım yüzleşmeler yapar. Bu kişinin hem kendini iyi hem de kötü hissetmesine neden olabilir.

Rüyada mısır görmek ne anlama gelir? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Rüyada Pazarda Şeftali Görmek

Rüyada pazarda şeftali görmenin anlamı rüya sahibinin kendini yenilemesi, tarzda değişiklik ve yenilikler anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiler hayatlarında yeni kararlar alacaklar ve bunun sonucunda bazı değişiklikler yapacaklardır. Bu kararlar rüya sahipleri için büyük değişiklik yapmak anlamına gelir. Bu nedenle kişiler özellikle ilk zamanlarda değişiklik yaparken zorlanabilirler. Yine de kişiler bu değişikliklerden sonra kendilerini yeniden doğmuş gibi iyi hissederler.

Rüyada Poşet içinde Şeftali Görmek

Rüyada poşet içinde şeftali görmenin anlamı kapalı kalmak, sosyalleşememek, kendi içinde kapanmak gibi farklı anlamlara gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiler sürekli evde oturarak, hareketsiz ve kötü bir yaşam tarzı içine gireceklerdir. Kişiler rüyayı gördükten kısa süre sonra kilo alabilir, ciltlerinde bozulmalar olabilir ve çeşitli sağlık problemleri yaşanabilir. Bu kişilerin kendi sağlık ve iyilikleri için hareket etmeleri, diğer insanlar ile birlikte vakit geçirmeleri gerekmektedir. Ancak bu sayede kişinin hayatında ters giden olumsuzluklar son bulur. Kişi kendini mutlu ve iyi hissetmeye başlar. Çok da sağlıklı bir insan olur.

Rüyada Mutfakta Şeftali Görmek

Rüyada mutfakta şeftali görmenin anlamı rüya sahibinin sevdiği insanlar ile birlikte olması, doğru insanı bulmak gibi farklı anlamlara geldiği bilinmektedir. Rüyada şeftali mutfakta görüldüğü zaman mutfağın aslında rüya sahibinin kalbini temsil ettiği söylenir. Buna göre kişinin kalbinde bir insan olacaktır. Kişinin kalbinde olan bu insan ile beraber uzun bir yolculuğa çıkacaklardır. Eğer mutfakta görülen şeftaliler birden fazla olursa, bu durum rüya sahibinin diğer insanlar arasında tercih yapması gerektiği anlamına gelmektedir. Kişi doğru insanı hislerini dinleyerek seçecek daha sonra bu kişi ile birlikte yeni yollara yelken açacaklardır.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada altin gormek ne anlama gelir
Rüyada altın görülmesi genel olarak rüya sahibinin zengin olacağı anlamına gelir. Rüyada altın görmek hemen olumlu... Devamını oku

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz