Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Şeker Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada şeker görmek ne anlama gelir? Rüyada şeker alerjisi, çaya şeker atıldığını, şeker sattığını, esmer şeker, toz şeker görmek neyi ifade eder? Rüyada şeker ile ilgili İslami açıklamalar nelerdir? Rüyada şeker görmek hakkında tüm ayrıntılara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Rüyada Şeker Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada şeker görmek genellikle bereket, bolluk, güzel günler gibi olumlu anlamlara sahip olan bir rüya türüdür. Bununla birlikte rüyanın bazı olumsuz anlamları da olduğu bilinmektedir. Rüyada şeker görmek tam tersi olarak mutsuzluk, depresyon ve pişmanlık anlamlarını da gelebilir. Özellikle şeker miktarının çok fazla olması ya da şeker hastası olduğunun görüldüğü durumlarda rüya sahiplerinin bir takım zorlu zamanlarda geçmeleri gerektiği bilinmektedir. Rüyanın gerçekten ne anlama geldiğini öğrenmek için, rüya sahibinin rüya içindeki detaylara dikkat kesilmesi gerekir.

Rüyada Esmer Şeker Görmek

Rüyada esmer şeker görmenin anlamı çalışmak, bol kazanç, güçlü bir insan olmak gibi anlamlara sahiptir. Rüyasında esmer şekeri yediğini gördüğünü gören kişilerin kendi ayakları üzerinde duracakları ve hiç kimseye ihtiyaç duymayacakları söylenir. Eğer kişiler esmer şekeri bir başkasına yedirdiğini görüyor iseler de rüya sahiplerinin başka bir insan için güzel bir haber vereceği söylenir. Esmer şeker sattığını gören bir kimse başka insanlara mutluluk dağıtır. Bu kişiler insanlara iltifat eder, onlar için önemli olan haberleri onlara söyler. Rüyasında esmer şeker satın aldığını gören kimseler ise bir başka insandan güzel bir haber alır. Bu haberler kişilerin daha zengin olmalarını sağlayacaklardır.

Rüyada şeftali görmek ne anlama gelir? İnceleyebilirsiniz.

Rüyada Toz Şeker Görmek

Rüyada toz şeker görmenin anlamı işte başarı elde etmek, kariyer hedeflerinin tamamlanması, kişilerin istedikleri hedeflere kolay bir şekilde ulaşması anlamlarına gelmektedir. Rüyasında toz şeker gören kişiler kısa süre içinde beklenmedik bir yükselişe geçerler. Kişilerin bu yükselişleri insanlar için çok şaşırtıcı olur. Hatta baz insanlar kötü niyetli oldukları zaman rüya sahibine nazar değdirebilirler. Özellikle açık mavi renkli göz rengine sahip olan kişiler rüya sahiplerine nazar değdirirler. Toz şeker tarttığını gören kişinin kendini hesaba çekeceği söylenir. Kişiler kendilerinde nelerin eksik, fazla, iyi ve kötü olduğunu tespit etmiş olacaklardır.

Rüyada Çay Şekeri Görmek

Rüyada çay şekeri görmenin anlamı sağlık, güzel alışkanlıklar, sağlığın iyiye gitmesi anlamlarına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin sağlık problemlerinden kurtulacağı söylenmektedir. Kişiler özellikle eskiden kalma alışkanlıklarını rafa kaldıracaklardır. Eğer kişi çay şekerini bir başkasına ikram ettiğini görüyorsa, rüya sahibinin yalnızca kendisinin değil aynı zamanda kişinin yakın çevresinde bulunan insanların da bu güzel değişimden faydalanacakları söylenmiştir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; çay şekerini kendi aldığını gören kimse bu değişim sürecinin içinden tek başına geçecektir.

Rüyada Küp Şeker Görmek

Rüyada küp şeker görmenin anlamı manevi anlamda iyileşmek, kişinin Allah’a yakınlaşması, dua etmek, sevap işlemek anlamlarına gelmektedir. Rüya sahipleri bu dönemde Allah rızasını kazanmak amacı ile diğer insanlara yardım ederler. Rüyasında küp şeker yedirdiğini ören kimseler başka insanlara yardımcı olacaklardır. Küp şeker eğer rüyada mutfakta bir yerde ise rüya sahiplerinin yaşı küçük olan çocuklara yardımcı olacakları söylenmektedir. Eğer küp şeker markette bir yerde görülüyor ise de rüya sahipleri yaşı kendi yaşına yakın insanlara yardımcı olarak sevap işleyecektir.

Eğer rüyada görülen küp şeker sayısı tek ise rüya sahipleri evsiz bir kimseye yardım edecektir. Eğer rüyada görülen küp şeker sayısı 2 ise rüya sahipleri dilenci olmayan kişilere yardımcı olacaklardır. Eğer rüyada görülen küp şeker sayısı 2’den de fazla ise rüya sahipleri çevresinde gördüğü her türlü insana yardım eder.

Rüyada Şeker Yediğini Görmek

Rüyada şeker yediğini görmenin anlamı rüya sahibinin diyete girmesi, kişisel bakım, kısmetin artması gibi farklı anlamlara sahiptir. Rüyayı gören kimselerin yeni insanlar ile tanışacakları ve bu kişiler ile yeni bir hayata başlayacakları bilinmektedir. Rüya sahipleri u rüyayı gördükten sonra, hayatlarında bir takım değişiklikler yapma yoluna gideceklerdir. Kişiler yediklerine, sporuna, bakımına ve genel hijyenine büyük önem gösterir, ayrıca bu kişiler sevdikleri insanlar ile birlikte zaman geçirmek için kendilerine zaman yaratırlar. Markette satılan şekerlerden yediğini gören kimse, sağlık problemlerini iyileştirmiş olur. Eğer rüyasında kişi kendisi şeker alıp yediğini görürse, kişilerin çevresindeki insanlar bile mutlu olacaktır.

Rüyada Şeker Hastası Görmek

Rüyada şeker hastası görmenin anlamı sağlığın bozulması, kişinin sağlık durumunun kötüye gitmesi anlamlarına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişilerde hangi hastalıklar varsa, bu hastalıkları daha ileri seviyeye gidecektir. İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüyasında şeker hastası gören kişilerin kendilerinin de şeker hastası olabilecekleri söylenir. Rüyayı gören kişilerin sağlıkları bozulduğu için kişiler işlerinden ve yapmaları gereken önemli işlerden feragat etmeleri gerekmektedir.

Bazı ilmi kaynaklarda yer alan bilgiye göre şeker hastası gören kişilerin hayatlarında yer alan insanlar yüzünden sağlık problemleri yaşanacağı söylenir. İnsanlar rüya sahiplerine kötü örnek olarak onların sağlığının bozulmasına neden olabilirler.

Rüyada Şeker İlacı Görmek

Rüyada şeker ilacı görmenin anlamı rüya sahiplerinin dertlerine derman bulmaları, dertlerinin son bulması, kişilerin üzgünlüklerinden bunalmalarına rağmen problemlerini çözmeleri, kişilerin dertlerini olgunluk ile almaları anlamlarına gelmektedir. Şeker ilacı gören insanların hayatlarında çok şanslı olacaklarını söyleyen bazı islam alimleri bulunmaktadır. Çünkü rüyasında şeker ilacı gören kişiler artık hayatın şifresini çözmüş olurlar. Bu kişiler hiçbir zaman üzülmezler. Karşılarına üzücü bir durum çıkması halinde ipleri ellerin alarak durumları nasıl kontrol etmeleri gerektiğini bilirler. Kişiler duygusal anlamda yüksek dirençli insanlar olurlar.

Rüyada Çayı Şekersiz İçtiğini Görmek

Rüyada çayı şekersiz görmenin anlamı tatsızlık, kişilerin keyifsiz olması, hayattan keyif alamamak, kişinin sürekli durgun olması gibi anlamlara gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiler hayatlarında neye sahip olmuş olurlarsa olsunlar, yinede mutlu olamazlar. Bazı İslam alimleri bu rüyayı gören kişilerin kendi içlerine dönmeleri gerektiğini bu sayede mutluluğu bulabileceklerini söylemişlerdir. Rüyasında bir bardak çayı şekersiz içtiğini gören kişilerin umutsuzlukları ve keyifsizlikleri kısa bir süre için geçerli olacaktır. Eğer kişiler daha fazla bardak çay içtiklerini görürlerse bu durum üzüntülerin biraz daha uzun süreceğine işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin kontrolü kendi ellerine almaları halinde rüyanın kötü etkilerinden kurtulacakları söylenmektedir.

Rüyada Pudra Şekeri Görmek

Rüyada pudra şeker görmenin anlamı kazancın artması, maddi anlamda gelir artması, konumun iyileşmesi gibi farklı anlamlara gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiler eskiye nazaran daha fazla para kazanarak unvan olarak daha iyi yerlere geleceklerdir. İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüyasında pudra şekeri gören kişilerin kariyer hedefleri anlamında istedikleri her şeye ulaşacakları söylenmektedir. Kişilerin yaşları diğerlerine göre genç olmasına rağmen kişiler kendilerinden istenilen görevleri en iyi şekilde yerine getirirler ve kısa süre içinde yükselmenin keyfini çıkarırlar.

Rüyada Şekersiz Tatlı Görmek

Rüyada şeker olmayan tatlı görmenin anlamı formuna dikkat etmek, kilo vermek, sağlığın iyileşmesi gibi farklı anlamlara sahiptir. Eğer rüyayı gören kişi rüyasında şekersiz tatlı yediğini görüyorsa, rüya sahibi kilo verecek aynı zamanda her zaman olmak istediği forma kavuşacaktır. Eğer rüya sahibi bir başkasının şekersiz tatlı yediğini görüyorsa bu durum rüya sahibinin sağlığının iyileşmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Özellikle rüya sahipleri şeker, tansiyon ve kolesterol gibi hastalıklara veda ederler. Rüya sahipleri eğer şekersiz tatlı yediklerini görüyorlarsa bu kişiler başka insanların da sağlığının daha iyiye gitmesi için onlara yardımcı olacaklardır.

Rüyada Şeker Sattığını Görmek

Rüyada şeker sattığını görmenin anlamı rüya sahibinin bir başka insana zarar vermesi, onu yoldan çıkarması ve onun sağlığına zarar vermesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada şeker genellikle rüya sahibinin kendisi için kötü yorumlara neden olsa da bu rüya çeşidi aynı zamanda rüya sahibinin yakınlarını da ilgilendirmektedir. Rüyasında yüksek miktarlarda şeker sattığını gören kişi, çevresine yüksek miktarlarda zarar verecek demektir. Eğer satılan şeker miktarı az ise de rüya sahibi çevresine daha az zarar verir. Satılan şekerin esmer olması halinde rüya sahibi kendi sağlığı için önemli adımlar atacak demektir. Eğer satılan şeker beyaz ise bu durum kişilerin başka insanlara da sağlık anlamında yardım etmesi anlamını taşımaktadır.

Rüyada 1 kg Şeker Aldığını Görmek

Rüyada 1 kg şeker görmenin anlamı rüya sahibinin dertlerinden kurtulması, kişinin istediklerini elde etmesi, rüya sahibinin olgunlaşması ve büyümesi anlamlarına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiler hayatlarında yaşadıkları hiçbir şey yüzünden pişmanlık yaşamazlar. Bu kişiler yaşamlarındaki her bir tecrübeyi yalnızca bir deneyim olarak görürler. Kişi eğer rüyasında 1 kg şekeri marketten aldığını görüyor ise rüya sahiplerinin kendilerine ağırlık yapan önemli bir parçadan kurtulmaları anlamına gelir. Bunu gören kişilerin geçmişlerini geride bırakmaları ve yeni bir geleceğe açılmaları mümkün olur.

Rüyada Şeker Aldığını Görmek

Rüyada şeker aldığını görmenin anlamı güzel haber almaktır. Bu rüyayı gören kişiler çok yakınında bulunan bir insandan güzel bir haber alacaktır. Kişilerin özellikle ilişki anlamında mutlu olacakları söylenmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin hayatlarının sonu boyunca asla mutsuz olmayacağını söyleyen bazı islam alimleri ulunur. Özellikle alınan şeker miktarının fazla olması halinde kişilerin mutlulukları daha uzun sürer. Bu durum daha çok arzu edilmektedir.

Rüyada şahin görmek neyi ifade eder? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Rüyada Çaya Şeker Attığını Görmek

Rüyada çaya şeker attığını görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir takım yalanlara maruz kalması, kişinin kandırılmak istenmesi anlamlarına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiler kendilerine söylenmiş olan yalanları fark etme yeteneğine sahip olurlar. Kişiler bu sayede başka insanlar tarafından asla kandırılamazlar. Bazı islam alimleri çaya şeker attığını gören kişilerin hastalık ve kötülüklerden de uzak olacaklarını söylemektedirler.

Rüyada Şeker Alerjisi Görmek

Rüyada şeker alerjisi görmenin anlamı rüya sahibinin rahatsız olacağı bir durumla karşı karşıya gelmesi anlamını taşımaktadır. Şeker alerjisi olduğunu gören kimse iş hayatında bir takım engeller ile karşılaşacaktır. Eğer kişi rüyasında bu alerjiden kurtulduğunu görüyor ise, rüya sahibi gerçek hayatta karşısına iş anlamında çıkan problemlerden de kurtulacaktır. Kişi başarısı ile dikkat çeken bir kimse haline gelir.

Rüyada Şeker İstediğini Görmek

Rüyada şeker istediğini görmenin anlamı rüya sahibinin hayatında değişiklik yapmayı istemesi, kişinin zorlukları aşmak için desteğe ihtiyaç duyması, rüya sahiplerinin mutlu olması gibi çok çeşitli anlamlara sahiptir. İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüyada şeker istediğini gören kişi aslında gerçek yaşamında bir takım değişiklik ve güzelliklerin olmasını istiyor demektir. Rüyasında çok miktarda şeker istediğini gören bir kişinin kendi hayatından çok sıkıldığı yorumu yapılır. Eğer rüyada kişi esmer şeker istediğini görüyor ise, rüya sahibi özel hayatında değişiklik yapmayı istiyor demektir. Eğer kişi beyaz şeker istediğini görüyor ise de kişi hayatında özellikle iş anlamında bir takım değişiklikler yapacaktır. Kişiler işlerinde başarılı bireyler haline gelerek bütün zorlukları aşacak güce sahip olurlar.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada altin gormek ne anlama gelir
Rüyada altın görülmesi genel olarak rüya sahibinin zengin olacağı anlamına gelir. Rüyada altın görmek hemen olumlu... Devamını oku

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz