Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Sevişmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevişmek ne anlama gelir? Rüyada yatakta sevişmek, eşi ile sevişmek, banyoda sevişmek nasıl açıklanır? Rüyada sevişmek hakkında rüya alimleri neler demektedir? Merak edilen bilgilere yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Rüyada Sevişmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sevişmek görmenin anlamı sevgili ile birlikte zaman geçirmek, sevgi, bolluk, bereket, aile kurmak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada sevişmek bir çok islam alimi tarafından olumlu şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin yaşamları boyunca mutlu olacakları, bu kişilere asla dert tasa değmeyeceği söylenir. Bazı ilmi kaynaklarda bu rüyanın kötü anlamlara da işaret edebileceği söylenmektedir. Özellikle rüyada kişilerin sevgileri ile üzgün bir şekilde seviştiklerini görmeleri halinde rüya sahiplerinin problem yaşayacakları, kişilerin sevgilileri, nişanlıları, eşleri ile sürekli tartışma halinde olacakları söylenmektedir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; her kim rüyasında seviştiğini görürse, bu kişiler rüyalardaki detaylara dikkat etsinler. Çünkü rüyadaki bu detaylar kişilerin gördükleri rüyanın olumlu mu olumsuz mu olacağı belli eder.

Rüyada Yatakta Sevişmek

Rüyada yatakta sevişmek görmenin anlamı rüya sahibinin sıkıntı çekmesi, kişilerin problemlere göğüs germesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişilerin ömür boyunca başlarından dertlerinin eksik olmayacağını söyleyen insanlar bulunur. Bazı islam alimleri bu fikre katılmamakla birlikte rüyanın iyi anlamları olabileceğini söyler. Eğer rüya sahipleri bu sırada mutlu olduklarını görüyorlarsa, bu durum kişilerin aksine sıkıntıları çözmeleri, kişilerin problemlerini halletmeleri şekline yorumlanmaktadır. Eğer kişiler bu sırada üzgün ve mutsuz hissettiklerini görüyorlarsa kişilerin özel hayatında problemler olacağı söylenir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı görmek kişilerin hayatlarındaki problemler hakkında bize bilgi verir.

Rüyada havuz görmek ne anlama gelir? İnceleyebilirsiniz.

Rüyada Eşi ile Sevişmek

Rüyada eşi ile sevişmek görmenin anlamı izin istemek, birisine bağlı olmak, kişilerin bir başkasının himayesi olması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüya hem olumlu hem de olumsu anlamlara gelebilir. Eğer kişiler eşleri ile yatak odasında olduklarını görüyorlarsa bu durum kişilerin eşleri ile birlikte sonsuza kadar birlikte mutlu olacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin bu sırada birbirlerinden izin alacakları, birbirleri ile iletişim halinde olacakları söylenir. Kişilerin eşleri ile birlikte salonda olduklarını görmeleri halinde rüya sahiplerinin birisinin himayesi altına girmeleri şeklinde yorumlanır. Eğer kişiler mutfakta olduklarını görüyorlarsa bu durum kişilerin birlikte bazı sorunları aşacaklarına işaret eder.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kişilerin dar alanlarda olduklarını görmeleri Halinde istemeden birisine bağlı kalmaları açıklaması yapılır. Kişilerin geniş alanlarda olduğunu hissetmeleri halinde ise de kişilerin kendi istekleri ile rüya sahiplerine teslim olacakları söylenmektedir. Rüyayı gören kişiler tek başlarına bir karar veremezler. Hep yanından destek ararlar.

Rüyada Sevgili ile Sevişmek

Rüyada sevgili ile sevişmek görmenin anlamı düşmanlar, sinsi insanlar, rüya sahibine zarar vermek isteyen kişiler şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin çevrelerinde düşmanlar olacağı ve kişilerin bu düşmanları fark edemeyecekleri söylenir. Rüya sahibinin en yakınında bulunan insan bile onun düşmanı olabilir. Kişilerin akrabaları, yakın arkadaşları ona yakın davranarak aslında arkalarından bıçaklayacak şekilde planlar hazırlayacaklardır. Rüyada kişilerin kendilerini evlerinin dışında görmeleri halinde düşmanlarının kim olduğunu öğrenecekleri söylenir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kişilerin evlerinin içinde durmaları halinde de kişiler asla bu düşmanların kim olduğunu anlayamazlar fakat bu kişilerin onlara verecekleri zararlardan bir şekilde etkilenirler.

Rüyada Nişanlı ile Sevişmek

Rüyada nişanlı ile sevişmek görmenin anlamı rüya sahibinin hile yapması, oyun kurmak, plan yapmak şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin başka insanları kızdıracakları söylenir. Kişiler kendi çıkarları için bu şekilde davranacaklardır. Rüya sahiplerinin kendilerini yatakta görmeleri halinde bu rüyayı gören kişilerin para için hile yapacağı söylenmektedir. Eğer rüya sahiplerini kendilerini başka insanın yatakları içinde görürlerse başka insanları özel hayatlarında elde edecekleri çıkar için kandıracakları söylenir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyayı gören kişiler eğer bu sırada keyif almadıklarını görürlerse, bu durum kişilerin yaptıkları hilelerin ortaya çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Arabada Sevişmek

Rüyada arabada sevişmek görmenin anlamı hız, sabredememek, kişilerin acele iş yapmak istemeleri şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin hayatlarında hiçbir şeyin istedikleri gibi gitmediğinden şikayetçi olacakları söylenmektedir. Kişiler özellikle iş hayatlarında bazı projelerden sonuç almak adına çok acele edebilirler. Rüya sahipleri rüyayı gördükleri sırada çok keyifli olduklarını söylerlerse bu durum kişilerin yaptıkları işlerde başarılı olacakları şeklinde yorumlanır. Eğer kişiler rüyalarında kendilerini keyifsiz görürlerse de bu durum kişilerin her ne kadar acele ederlerse etsinler yinede kişilerin başarılı olamayacakları şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada İstemeden Sevişmek

Rüyada istemeden sevişmek görmenin anlamı rüya sahibinin başına bela gelmesi, kişilerin sıkıntıları olması, problem çıkması gibi olumsuz anlamlarda yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişiler özellikle ilişkilerinde problemler yaşarlar. Kişilerin aileleri ve akrabaları ile anlaşamayacakları, sürekli kavga ve tartışma içinde olacakları söylenir. Rüya sahipleri bu rüyayı gördükten kısa süre sonra kendilerini korku dolu bir durum içinde bulabilirler. Kişiler Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; korkuları ile yüzleşemezler. Bu rüyayı gören kişiler istemeden bazı şeyleri yapmak zorunda kalabilirler. Kişilerin en büyük düşmanlarının onlara istemeden bir şeyler yaptıracakları söylenir.

Rüyada Mutfakta Sevişmek

Rüyada mutfakta sevişmek görmenin anlamı çok para kazanmak, zengin olmak, bolluk olması, bereket gibi farklı anlamlara gelir. Bu rüya görülmesi arzu edilen bir rüyadır. İlmi kaynaklarda yer alan bilgiye göre kişiler bu rüyayı gördükten hemen sonra bir kişiden yüklü miktarda ödeme alırlar. Kişiler aldıkları bu ödeme ile birlikte evlerini, arabalarını değiştireceklerdir. İlmi kaynaklarda yer alan bilgiler kişilerin yalnızca maddi anlamda değil, manevi anlamda da zenginliği tadacakları söylenir. Kişiler manevi anlamda da kendilerini zengin olmuş hissederler ve sevdikleri ile birlikte mutlu mesut yaşamaya devam ederler.

Rüyada Salonda Sevişmek

Rüyada salonda sevişmek görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, çocuk sahibi olmak şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin cinsiyeti erkek ise, kişilerin erkek çocuk sahibi olacakları söylenir. Eğer rüya sahipleri kadın ise de kişilerin çok güzel kız çocukları olur. Rüyada büyük bir salonda olduklarını gören kişilerin çocuklarının ileride olgun insanlar olacakları söylenir. Kişilerin küçük bir salonda olduklarını görmeleri halinde ise, çocukları ileri yaşlarda bile halen çocuk gibi olurlar. Bu kişilerin içindeki çocuk asla büyümez. Salonun özellikleri rüyanın hangi anlamının gerçekleşeceği konusunda değerli bilgiler verir. Örneğin; salonun eski ve harebe gibi olduğunun görülmesi halinde kişilerin hayatlarında problem çıkması beklenir. Kişilerin güzel bir salonda olmaları ise bu problemlere güzel çözümlerin bulunması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dışarıda Sevişmek

Rüyada dışarıda sevişmek görmenin anlamı rüya sahiplerinin dışa dönük olması, kişilerin arkadaşları ile birlikte vakit geçirmesi, kişinin problemlerini paylaşması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişiler çevrelerindeki dostları ile birlikte kendi hayatlarındaki problemlerine bir çözüm bulacaklardır. Kişiler kendilerini dışarıya çıktıkları ve arkadaşları ile birlikte oldukları zaman mutlu ve iyi hissederler. Dışarıda hava soğuk olduğunu gören kişilerin çevrelerinin genişleyeceği bilinir. Kişilerin dışarıdaki havanın sıcak olduğunu görmeleri halinde ise rüya sahiplerinin arkadaşlarından bazılarını kayıp edecekleri söylenir. Kişiler arkadaşları ile kavga edebilirler.

Rüyada Uzun Süre Sevişmek

Rüyada uzun süre sevişmek görmenin anlamı rüya sahibinin vakit kayıp etmesi, çok zaman beklemek, kişilerin zamanla yol alması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin başka insanlar yüzünden çok fazla kendilerinden feragat edeceklerini söyleyen islam alimleri bulur. Rüyada sevişmek uzun süre olduğu zaman rüyanın olumsuz anlamlarının ortaya çıkması şeklinde yorumlanabilir. Bu kişilerin bazı islam alimlerine göre bazı problemler ile karşılaşmaları şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler vakit nedeni ile karşılaşacakları problemleri aşmakta zorlanabilirler.

Rüyada Kısa Süre Sevişmek

Rüyada kısa süre sevişmek görmenin anlamı sevilen kişiden bir hediye kalmak, rüyayı gören kişilerin hediye bakması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişilerin insanların salonda olduklarını görmeleri halinde sevdikleri insan ile bir ömür boyu mutluluklara uzanacakları söylenmektedir. Eğer kişiler mutfakta oldukları ve kısa süre boyunca seviştiklerini görürlerse bu rüya kişilerin sevdikleri bir kimseye hediye almaları şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahipleri evin dışında olduklarını görürlerse bu rüya kişilerin sevdikleri insan için değeri yüksek olan bir hediye almaları şeklinde yorumlanır. Eğer kişiler ev içinde olduklarını görürlerse de bu durum kişilerin manevi değeri yüksek olan hediye almaları şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ofiste Sevişmek

Rüyada ofiste sevişmek görmenin anlamı işi aksatmak, kişilerin çalışmaması, rüya sahiplerinin iş yapmamaları şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişiler çalışmadıklarında diğer insanların dikkatini çekerler ve bu insanlar rüya sahiplerini ihbar ederler. Kişilerin kapalı ofiste oldukları görmeleri halinde işi aksattığı için amirlerinden kötü haber alacakları söylenir. Eğer kişiler açık ofis içinde olduklarını görürlerse de bu durum kişilerin amirlerine yakalanmamaları bu nedenle de kişilerin iş yapmadıklarının bilinmemesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada hamile olduğunu görmek ne anlama gelir? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Rüyada Banyoda Sevişmek

Rüyada banyoda sevişmek görmenin anlamı temizlik, hijyen, pislikten kurtulmak şeklide yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişilerin sağlıklarının düzeleceğini söyleyen islam alimleri bulunur. Burada banyonun ne durumda olduğunu bilmek önem taşır. Eski banyo gören kişilerin ciddi bir sağlık probleminden kurtulacakları söylenir. Eğer kişiler yeni banyoda olduklarını görürlerse kişilerin bir yakınlarının sağlık probleminden kurtulacakları yorumu yapılmaktadır. Kişiler bir daha asla hasta olmadan sağlıklı bir şekilde yaşarlar.

Rüyada Yatak Odasında Sevişmek

Rüyada yatak odasında sevişmek görmenin anlamı kişilerin kendilerini istenmeyen bir durumda bulmaları, arzu edilmeyen şeyler yaşamak, kötü şansa sahip olmak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kötü şansları nedeni ile çevreleri tarafından bile bilinen insanlar olurlar. Rüyada rüya sahibi eğer tek kişilik yatak olduğunu görüyorlarsa bu durum rüya sahibinin iş hayatında kötü şansa sahip olmaları şeklinde yorumlanır. Eğer kişiler yatak odasında tek kişilik yatak olduğunu görürlerse de bu durum kişilerin özel hayatlarında şanslarının yaver gitmeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Eğer kişiler yatak odasının büyük olduğunu görürlerse bu durum kişilerin şanslarının daha sonra yaver gitmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişiler yatak odalarının küçük boyutlarda olduğunu görüyorlarsa da bu durum kişilerin ne yazık ki şanslarının hayatlarında hiçbir zaman yaver gitmeyecekleri şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Markette Sevişmek

Rüyada markette sevişmek görmenin anlamı manevi anlamda zenginlik sahibi olmak, kişileri sevdikleri ile birlikte olması, rüya sahiplerinin istediği hedeflere ulaşması şeklinde yorumlanır. Rüya sahipleri eğer rüyalarında marketten bir şey satın aldıklarını görürlerse kişilerin aynı zamanda maddi anlamda zenginlik sahibi olacakları söylenir. Kişiler eğer marketten bir şey satın almadan gittiklerini görmeleri halinde kişilerin yalnızca manevi anlamda zenginlik tadacakları ve maddi anlamda şanslarının o kadar yaver gitmeyeceği söylenir. Rüyada sevişmek kişilerin zenginliklerine zenginlik katar ve rüya sahiplerinin mutlu mesut yaşamalarını sağlar.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz