Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tavşan görmek ne anlama gelir? Rüyada tavşan satın aldığını, beslediğini ve satın aldığını görmek nasıl yorumlanır? Rüyada tavşan hakkında rüya alimleri nasıl açıklama yapıyor? Tavşan hakkında bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Rüyada Tavşan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tavşan görmenin anlamı kıskançlık, psikoloji bozulması, kazancın artması, hayvan sahiplenmek gibi çok farklı şekillerde yorumlanmıştır. Rüyada tavşan gören kişilerin hayatlarında büyük bir kıskaçlık krizinin yaşanılacağını söyleyen bazı alimler bulunur. Bu kriz yüzünden kişiler özellikle partnerlerini çok yıpratabilirler. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında tavşan gören kişiler hayatlarına nazarı, zenginliği, ünü ve şöhreti çekerler. Kişilerin rüyalarında hangi anlamın gerçek olacağını bilmeleri için rüyadaki detaylara kulak vermeleri gerekir. Kötü halde, yaralı, hasta ve sakat tavşan görülmesi gibi durumlar rüyanın olumsuz anlamlarının gerçekleşmesine neden olurken, tavşanın atletik ve atik halde görülmesinin rüya anlamı açısından olumlu olduğu söylenmektedir.

Rüyada Tavşan Yediğini Görmek

Rüyada tavşan yediğini görmenin anlamı kilo almak, iştah açılması, sağlığın bozulması şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahipleri arkadaşları ile birlikte tavşan yediklerini görürlerse bu durumda kişilerin bir arkadaşları ile birlikte kilo alması şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişiler tek başına tavşan yediklerini görürlerse bu durumda kişilerin iştahlarının açılması şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler büyük bir iştahla tavşan yediğini görürlerse kişilerin kilo nedeni ile sağlıklarının bozulması şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler astım, grip hatta beyin kanamasına varana kadar ciddi hastalıkların pençesine düşebilir.

Rüyada arı görmek ne anlama gelir? Rüya hakkında bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Rüyada Tavşan Beslediğini Görmek

Rüyada tavşan beslediğini görmenin anlamı rüya sahibinin komşusu ile ilişkisinin düzelmesi, kişilerin sosyal olması, rüya sahiplerinin hayatlarından keyif alması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin yakın zamanda hiçbir insan ile probleminin kalmayacağı söylenmektedir. Rüya sahipleri çevrelerinde bulunan insanlar tarafından çok sevilirler. Kişiler ne zaman dışarı çıksalar rüya sahiplerinin de onunla birlikte olmasını isterler.

Rüya sahipleri eğer yavru tavşan beslediklerini görürlerse bu durumda kişilerin aileleri ile aralarını düzeleceği şeklinde yorumlanır. Yetişkin tavşan beslediğini gören kişilerin ise aileleri ve arkadaşları ile arası düzelir. Eğer kişinin küs olduğu insanlar varsa bu kişiler ile barışacaklardır.

Rüyada Tavşan Kürkü Görmek

Rüyada tavşan kürkü görmenin anlamı acı çekmek, kişinin pişman olması, fiziksel olarak sakatlık yaşamak şeklinde olumsuz anlamlara sahiptir. Tavşan kürkü gören kişilerin arkadaşları yüzünden acı çekeceği bilinmektedir. Rüya sahibi aslında arkadaşı olarak gördükleri kişilerin gerçekte arkadaşları olmadığını, kişilerin düşmanı olduğunu öğreneceklerdir.

Rüya sahibi eğer kahverengi olan tavşan kürkü görürlerse, kişilerin hain bir planın tuzağına düşecekleri söylenir. Eğer rüya sahibi eğer beyaz olan tavşan kürkü görürlerse kişilerin fiziksel anlamda acı çekmeleri şeklinde yorumlanır. Kişiler sakatlanabilir. Bu durumda kişiler işlerinden ve yapmaları gereken sorumluluklarından geri kalacaklardır fakat sakatlık durumu geçici olacaktır. Rüyada tavşan kürkü görmek Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kişilerin kötü şansa sahip olmaları şeklinde yorumlanır. Kişi neye elini atsa o iş kişinin elinde kalır.

Rüyada Tavşan Yemi Görmek

Rüyada tavşan yemi görmenin anlamı bereketin artması, kişinin isteklerine kavuşması, rüya sahibinin mutlu olması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin işleri çok yolunda gider. Kişiler eskiden olduğundan daha kısa sürede daha fazla para kazanmaya başlarlar. Rüya sahipleri eğer bir kabın içinde tavşan yemi görürlerse bu durumda kişilerin isteklerin kolay bir şekilde kavuşacakları söylenir. Eğer rüyada kişi tavşan yemini yediklerini görüyorlarsa rüya sahibi sevdikleri insan ile birlikte mutlu olacaktır. Kişilerin birlikte olmalarının önünde bir engelleri kalmaz. Mutlu ve mesut yaşarlar.

Rüya sahipleri tavşana kendilerinin tavşan yemi verdiklerini görürlerse bu durumda kişilerin kendi elleri ile hedeflerine ulaşması anlamını taşır. Kişiler kendi başarıları sayesinde istedikleri konuma gelirler. Eğer rüyada tavşan yeminin miktarının az olduğu görülürse, bu durumda rüya sahiplerinin kısa süre içinde hedeflerine ulaşacakları söylenir. Eğer tavşan yemi miktarı fazla olduğu görülürse, rüya sahiplerinin hedeflerine ulaşmaları için bazı engelleri ve zor durumları aşmaları gerektiği söylenir.

Rüyada Tavşan Tüyü Görmek

Rüyada tavşan tüyü görmenin anlamı tüy gibi hafiflemek, kişinin problemlerden kurtulması, fazlalıklarda kurtulmak, kişinin rahatlaması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin adeta detoks sürecine girecekleri söylenir. Kişilerin daha önce kendilerine yük yapan durumlardan kurtulması kişilerin mutlu olmasına eşittir. Eğer rüya sahipleri tavşan tüyünden yastık görürlerse, bu durum rüya sahiplerinin uyurken çok rahat olmaları, kişilerin uyku problemlerinden kurtulması şeklinde yorumlanmıştır.

Eğer rüya sahipleri bol miktarda tavşan tüyü görürlerse bu durum kişilerin hayatlarında uzun zamandır olmaması gereken kişilerin çıkarılması şeklinde yorumlanmıştır. Kişilerin az miktarda tavşan tüyü görmeleri durumda kişilerin bir başkasının yardımı ile hayatından bazı elemeleri yapacakları, bu sayede mutlu olacakları bilinmektedir.

Rüyada Tavşan Sekmesi Görmek

Rüyada tavşan sekmesi görmenin anlamı rüya sahibinin atılım yapması, kişinin işinde başarı elde etmesi anlamlarına gelmektedir. Eğer rüya sahibi öğrenci ise bu durum kişilerin akademik anlamında okul yaşamında çok iyi başarı elde etmesi şeklinde yorumlanır. Eğer kişiler çalışan ise, kişiler iş hayatında elde ettikleri başarılar ile çevrelerinde bulunan insanlar tarafından parmakla gösterilecektir. Rüya sahipleri bir tavşanın 3 kere sektiğini görürlerse bu durum kişilerin iş hayatında yüksek mevkide bulunan bir kişiden ödül alması şeklinde yorumlanır. Tavşanın rüyada çok sefer sekmesi, rüya sahiplerini yüklü miktarda para kazanması şeklinde yorumlanır. Kişiler işlerinden elde ettikleri başarılar sayesinde para kazanmayı başaracaklardır.

Rüyada Tavşan Dişli İnsan Görmek

Rüyada tavşan dişli insan görmenin anlamı iyi dostlar, iyi niyet, saflık hatta çocuk anlamlarına gelmektedir. Tavşan dişli insan gören kişilerin kısa zaman içinde niyeti iyi olan insanlar ile karşılaşacakları bilinmektedir. Kişiler bu insanlar ile beraber birlikte işler yapmaya, sosyal anlamda zaman geçirmeye başlarlar. Eğer birden fazla tavşan dişli insan görülürse bu rüya, rüya sahibinin birden fazla insan ile tanışması anlamını taşır. Tavşan dişli insanların cinsiyeti kadın ise rüya sahipleri bu insanlar ile uzun bir dostluk yaparlar. Tavşan dişli insanların cinsiyeti erkek ise de rüya sahipleri bu insanlar ile uzun süre boyunca iş ilişkisini yönetirler. Rüya sahipleri tavşan dişlerine sahip insanların güldüklerini görürlerse, bu durum kişilerin hayatlarında çok mutlu olması anlamını taşır. Kişiler hayatlarına onları mutsuz edecek insanları, işleri almazlar. Bu sayede kişiler yaşamlarında huzuru bulurlar.

Rüyada Tavşan Kafesi Görmek

Rüyada tavşan kafesi görmenin anlamı rüya sahibinin sınırlarını kırması, kişilerin kendinden istenilen şeylerin üzerine çıkması, rüya sahiplerinin yüksek kapasitede çalışması gibi anlamlara gelmektedir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada tavşan kafesi gören insanlar çevreleri tarafından hayret ile izlenirler. Çünkü kişilerin yaptıkları şeyler o kadar önemli olur ki, hiç kimse rüya sahiplerinin bunları başarabileceklerini düşünmez. Eğer görülen tavşan kafesi sayısı bir ise, rüya sahipleri tek bir işi çok iyi şekilde icra edecek demektir. Rüyada görülen tavşan kafesi sayısının artması ise rüya sahibinin o kadar fazla işi başarması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada görülen tavşan kafesinin rengi rüya anlamı hakkında önemli bilgiler verir. Rüyada kırmızı renkli tavşan kafesi görüldüğü zaman rüya sahiplerinin hayati tehlikesi olması şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kafes rengi beyaz ise de bu durum rüya sahiplerinin kaza geçirmesi fakat kazayı hafif şekilde atlatması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tavşan ve Havuç Görmek

Rüyada tavşan ve havuç görmenin anlamı rüya sahibinin aşk hayatının hareketli olması, kişilerin hayatlarının aşkı ile tanışması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin sevdikleri insan ile birlikte bir ömür mutlu yaşayacağını söyleyen ilmi kaynaklar bulunmaktadır. Tavşan ve havuç görmek rüya sahibinin ailesi ile birlikte güzel vakit geçirmesi şeklinde de yorumlanmaktadır. Eğer tavşan ve havuç rüyada yan yana şekilde görülürse, bu rüya kişilerin sevdikleri insan ile birlikte mutlu olmaları şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler eğer tavşan ve havucun ayrı olduğunu görürlerse bu durumda kişilerin sevdikleri insandan bir süre ayrı kalıp daha sonra barışmaları şeklinde yorumlanır.

Rüyada Siyah Renkli Tavşan Görmek

Rüyada siyah renkli tavşan görmenin anlamı bütün ilmi kaynaklarda olumsuz yorumlanır. Siyah tavşan; ölüme, kazaya, belaya, dertlere, problem yaşanmasına işaret eder. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyasında siyah renkli tavşan gören kişiler başlarını beladan kaldıramazlar. Bu kişilerin hem özel hayatında hem de iş hayatında altından kalkılması mümkün olmayan belaların içine girecekleri söylenir.

Eğer siyah renkli tavşan bahçede görülürse, rüya sahibinin uzun bir dönem boyunca para kazanamayacağı söylenir. Eğer siyah renkli tavşan koşarken görülürse bu rüya kişilerin yakın zamanda bir insandan kaçacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri siyah renkli tavşanları yatak odalarında görüyorlarsa bu rüya en hayırsız olanlardan bir tanesi olarak kabul edilir. Kişilerin aldıkları kararların kötü bir sonucu olacağı söylenir. Siyah renkli tavşanların sayısı çok olursa rüyanın kötü anlamlarının da artacağı söylenir.

Rüyada ağaç görmek nasıl açıklanır? İnceleyebilirsiniz.

Rüyada Beyaz Renkli Tavşan Görmek

Rüyada beyaz renkli tavşan görmenin anlamı yalansız ilişki, dürüstlük, saflık anlamlarına gelmektedir. Beyaz renkli tavşanın yemek yediği görülürse, rüya sahibinin güzel bir ilişkiye başlayacakları söylenir. Kişilerin beyaz renkli tavşanı koşar halde görmeleri halinde bu rüya kişilerin ailesi ile birlikte sorunlarını çözmesi şeklinde yorumlanır. Beyaz renkli tavşan eğer rüyada seker halde görülürse, rüya sahipleri çok temiz kalpli bir insan ile tanışırlar. Kişiler bu insanlar ile dostluk ilişkisi kurarlar ve birlikte olmaktan çok keyif alırlar.

Rüyada Tavşan Kakası Görmek

Rüyada tavşan kakası görmenin anlamı hijyen düşmesi, temizlik problemleri, hastalanmak şeklinde yorumlanmaktadır. Tavşan kakası eğer çimlerin üzerinde ise kişinin hijyenine dikkat etmedikleri için hasta olacakları söylenmektedir. Rüya sahiplerinin tavşan kakasını evde bir yerde görmeleri halinde bir başka insana hastalık bulaştırmaları şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüyada rüya sahibi tavşan kakası topladığını görürlerse bu durum kişilerin hastalıklardan korunmak için çaba harcaması şeklinde yorumlanır. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; tavşan kakası gören kişilerin sağlıklarına dikkat etmeleri gerekir. Aksi halde çeşitli hastalıklar kişilerin kapısında yatar.

Rüyada Tavşan Satın Aldığını Görmek

Rüyada tavşan satın aldığını görmenin anlamı hayvan sahiplenmek, rüya sahiplerinin yuva olması, yardım etmek, sevap işlemek anlamlarına gelmektedir. Rüyada tavşan satın alan kişiler sokak hayvanları için yardım kampanyası düzenlerler. Eğer kişi rüyasında pet shoptan tavşan satın aldığını görürse, kişilerin çocuk sahibi olacağını söyleyen ilmi kaynaklar bulunur. Kişilerin sokaktan tavşan bulup evlerine almaları halinde ise, kişilerin evcil bir hayvan sahiplenecekleri şeklinde yorum yapılır. Satın alınan tavşan yavru ise kişilerin yaşamda yeni oluşumlarda bulunacakları söylenir. Eğer satın alınan tavşan yetişkin ise kişilerin hayatlarda yarım kalan bir işlerinin bitirilmesi içi harekete geçecekleri söylenir. Kişiler bu işlerden alınlarının akı ile başarı ile çıkarlar.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada altin gormek ne anlama gelir
Rüyada altın görülmesi genel olarak rüya sahibinin zengin olacağı anlamına gelir. Rüyada altın görmek hemen olumlu... Devamını oku

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz