Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Vapur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada vapur görmek ne anlama gelir? Rüyada kırmızı vapur, arabalı vapur, vapur iskelesi görmek neyi ifade eder? Rüyada vapur ile ilgili rüya alimleri nasıl açıklama yapmaktadır? Ayrıntılı bilgileri içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

 Rüyada Vapur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada vapur görmenin anlamı arkadaşlık, dostluk, iyi insanlar, kaliteli birliktelikler, sosyallik gibi anlamlara sahiptir. Rüyada vapur görmek hem olumlu hem de olumsuz anlamlara sahip olabilir. Rüya genellikle olumlu anlamlara işaret etmekle birlikte, fesatlık, kin, nefret ve düşmanlık gibi kavramlara da işaret edebilir. Rüya sahiplerinin rüyanın hangi anlamının gerçek hayatta vuku bulacağını anlamak için, kişilerin rüya içinde yer alan detaylara göz atmaları gerekir. Örneğin vapurun rengi, vapur özellikleri ve kaç tane vapur görüldüğü gibi detaylar, rüyanın hangi anlamının ortaya çıkacağı konusunda insanlara yol gösterir. Rüyada vapur görmenin pek çok anlamı olduğu unutulmamalıdır. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; vapur görmek gibi çok anlama sahip rüyalarda, kişilerin rüya detaylarına iyi hakim olması gerekir. Bu sayede rüyanın hangi anlamının gerçekleşeceği öğrenilebilir.

Rüyada Kırmızı Vapur Görmek

Rüyada kırmızı vapur görmenin anlamı rüya sahibinin tehlike altında olması, kişilerin yaşam tehlikesi olması, rüya sahiplerinin düşmanın ona suikast düzenlemesi şeklinde yorum yapılmaktadır. Kırmızı vapur gören kişiler Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; çevresindeki insanların kim olduğuna çok dikkat etmelidirler. Çünkü rüya sahibinin yakınında olan insanlar kişilerin ayağını kaydırmak adına onlara plan hazırlamaktadır. Eğer kırmızı vapur duran şekilde görülüyorsa, rüyayı gören kişilerin plana, tuzağa düşmeyecekleri söylenirken. Kişilerin kırmızı vapuru hareket halinde görmeleri halinde ise hazırlanan plana düşecekleri yani durumlarının kötü olacağı yorumu yapılmıştır.

Rüyada gökyüzü görmek ne anlama gelir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Rüyada Vapur ile Yolculuk Yaptığını Görmek

Rüyada vapur ile yolculuk yaptığını görmenin anlamı rüya sahibinin bir yolculuğa çıkması şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler eğer kış vakti vapurda olduklarını görmüşlerse, bu durum kişilerin iş nedeni ile seyahat edecekleri şeklinde yorumlanır. Kişilerin rüyalarında yaz vaktinde vapurda yolculuk ettiklerini görmeleri halinde ise, seyahat nedeni, kişilerin kafalarını dinlenmesi ve eğlenmesi olacaktır. Vapur ile yapılan yolculuğun uzun olması kişilerin gerçek yaşamlarında tatillerinin süresinin uzun olacağına işaret eder. Benzer şekilde eğer bir kişi rüyasında vapur ile yaptıkları yolculuğun kısa olduğunu görürlerse, kişiler tatilden kısa zaman içinde dönüş yaparlar. Rüya sahiplerinin her ne sebeple seyahate çıkarlarsa çıksınlar, bu yolculuklarından büyük keyif alacaklar, kişilerin kendilerini yenileyecekleri, vizyonlarının genişleyeceği söylenir.

Rüyada Vapurda Olduğunu Görmek

Rüyada vapurda olduğunu görmenin anlamı rüya sahibine miras kalması, bir yerden yüklü miktarda ödeme almak, rüya sahibinin ekonomik durumlarının iyiye gitmesi şeklinde yorumlar yapılmaktadır. Vapurda gittiğini gören kişilerin çok yakınında bulunmayan bir ismin vefat edeceği söylenir. Vefat sonrasında kişiye para kalır. Eğer rüya sahipleri duran bir vapurun içinde olduklarını görürlerse de, birisinden iş bağlantısı sebebi ile yüklü miktarda ödeme alırlar. Kişilerin bu ödeme sayesinde elleri bollaşır, paraları çoğalır ve kişiler alacakları para ile mutlu bir yaşantı kurarlar. Bazı ilmi kaynaklarda rüya sahiplerinin duran vapurda olduklarını görmeleri halinde, kişilerin asla bir işte çalışmalarına gerek olmayacağını söyleyen yorumlar bulunur. Kişiler öylesine zengin olur ki, bir daha çalışma gayretine girmek durumunda bile kalmazlar.

Rüyada Arabalı Vapur Görmek

Rüyada arabalı vapur görmenin anlamı rüya sahibinin yeni bir araba alması, kişilerin yeni bir eve taşınması, rüya sahibinin yeni bir hayat kurması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri eğer araba rengin ne olduğunu hatırlarlarsa, bu şekilde rüyanın gerçek yaşantılarına nasıl bir etkisi olacağını etkili bir şekilde öğrenebilirler. Eğer rüyada görülen araba rengi kırmızı ise rüya sahibi yüksek model bir araba alır. Eğer rüyada görülen araba rengi beyaz ise rüya sahibi düşük model bir araba alır. Eğer rüyada görülen araba rengi siyah ise rüya sahibi sıfır model bir araba alır. Eğer rüyada görülen araba rengi gri ise rüya sahibi ikinci el model bir araba alır. Eğer rüyada görülen araba rengi kahverengi ise rüya sahibi dizel motora sahip bir model bir araba alır. Kişiler arabalı vapurun büyük olduğunu görürlerse, bu rüya kişilerin araba almalarından çok yeni bir yere taşınmalarına işaret eder.

Rüyada Vapurda Simit Attığını Görmek

Rüyada vapurda simit attığını görmenin anlamı kızgın olmak, ne istediğini bilememek, ne yaptığının farkında olmamak, bilinçsiz bir yaşam düzeyi gibi anlamlara sahiptir. Vapurda bir tane simit attığını gören kişilerin sinirlerinin yıpranacağı, bu nedenle de kişilerin sinirli günler hatta aylar geçirecekleri söylenir. Rüya sahipleri sinirlerine hakim olmaktan zorlanacakları için, çevrelerinde bulunan insanlar ile aralarında tartışmaların doğması muhtemeldir. Rüya sahipleri eğer 2 tane simit attıklarını görürlerse, bu durum kişilerin yaşamlarında daha yüksek bir bilince ve yaşanmışlıklara sahip olması gerektiğine işaret eder. Kişilerin yaşamlarını zenginleştirmeleri, kendileri için iyi bir şeyler yapmaları ve bunun içinde ellerinden ne gelirse, onları büyük bir çaba ile yapmaları gerekmektedir. Aksi halde kişilerin bu düşük yaşam biçiminden  kurtulmaları mümkün olmaz. Kişiler bu şekilde ömürlerini yeyip bitirebilirler.

Rüyada Beyaz Vapur Görmek

Rüyada beyaz vapur görmenin anlamı rüya sahibinin egosunun onu gerçekleri görmeyi engellemesi, kılıf bulmak, gerçekleri görmekten kaçınmak, kendini avutmak gibi farklı anlamlara sahiptir. Beyaz olan vapur eğer rüyada dalgalı deniz üzerinde ise, rüya sahibinin egosu nedeni ile yaşamlarına zarar verecekleri söylenir. Kişiler her şeyi ben biliyorum, her şeyi ben yaparım mantığı ile kendilerini yeni şeyler tecrübe etmekten alıkoymuş olurlar. Câferi Sâdık r.a) demiştir ki; bu kişiler kendilerinin en büyük düşmanları haline gelirler. Çünkü kişilere kendilerinden daha fazla zarar veren ikinci bir insan yoktur. Eğer rüyada vapurun gittiği deniz sakin olur ise, bu durum kişilerin bazı şeyleri yapamamaları nedeni ile kendilerini avutmak amacıyla kılıf bulmaları şeklinde yorumlanır. Benzer şekilde bunu yapmak da rüya sahibinin zarar görmesine ve kendini daha iyisini yapmaktan alı koymasına neden olur.

Rüyada Dalgalı Denizde Vapur Görmek

Rüyada dalgalı denizde vapur görmenin anlamı anne olmak, çocuk sahibi olmak ve annelik sorumluluğuna sahip olmak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişiler eğer rüyalarında denizden dalgalarından rahatsızlık duyduklarını görürlerse, bu rüya olumsuz şekilde yorumlanır. Kişilerin anne olmadan önce kendi hayatlarını henüz oturtmamış, düzene koymamış, yaşamlarını yaşamamış oldukları ve olmaya devam edecekleri söylenir. Bu durum kişilerin kötü bir anne olarak çocuklarına ve kendilerine zarar gelmesine neden olur. Rüya sahipleri çocuk ile birlikte almaları gereken sorumluluklar ile nasıl başa çıkmaları gerektiği konusunda ne yapacağını bilemez bir durumda olur. Sonuç rüya sahipleri ve çocuk, yani aile için hüsrandır.

Rüya sahipleri eğer deniz dalgalarından keyif aldıklarını görürlerse, bu durum da kişilerin annelik konusunda yeterince bilgi sahibi olduğunu, hazırlıklı olduğunu, sağlıklı bir anne olacağının işaretidir. Kişiler kendi yaşantılarını sağlıklı bir şekilde yaşamıştır ve yaşamaya devam eder. Anne olmak konusunda kendisini yetiştirmiştir. Ne yapması gerektiğini bilir. Hayat zenginleşir ve güzelleşir. Bilinçli bir yaşam akışı vardır. Sonuç aile mutluluğu ve bireysel mutluluktur.

Rüyada Vapura Bindiğini Görmek

Rüyada vapura bindiğini görmenin anlamı baba olmak, işte çalışmak, yufka yürekli olmak şeklinde yorumlanabilir. Rüyayı gören kişilerin sabah saatlerinde vapura bindiklerini görmeleri halinde, kişilerin baba olma sorumluluğunu yerine getirebildikleri söylenir. Kişiler iyi bir baba olmuşlardır. Psikolojik destek anlamında çocuklarının yanında olmuş, ellerinden geleni de yapmaya (her anlamda) devam etmektedir. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; sabah saatlerinde vapura bindiğini gören kişilerin, baba olmanın sorumluluğunu yerine getirdikleri söylenir.

Her zaman durum böyle olmaz. Akşam vakitlerinde kişinin vapura bindiğini görmesi halinde, kötü bir babalık söz konusudur. Baba, çocuğuna maddi ve manevi anlamda destek olmayacaktır. Sonuç olarak çocuğun ortada kalması, kötü yollara düşmesi söz konusu olabilir.

Rüyada İçi Kalabalık Vapur Görmek

Rüyada içi kalabalık vapur görmenin anlamı arkadaşlık ilişkileri ve dostluk şeklinde özetlenebilmektedir. Rüya sahipleri içi kalabalık vapurda eper kadın sayısının fazla olduğunu görürlerse bu durum kişilerin güzel ve dengeli arkadaşlık yaşadıklarının ve yaşayacaklarının bir işaretidir. Eğer vapur içinde erkek sayısı daha fazla görülüyorsa da bu rüya kişilerin arkadaşlık anlamında zayıf ilişkilere sahip olacağının ve çevresinden uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada Vapur İskelesi Görmek

Rüyada vapur iskelesi görmenin anlamı eğlenmek, güzel vakit geçirmek, yaşamdan keyif almak şeklinde özetlenebilir. Rüyayı gören kişiler yaşamlarına öyle bir düzen verirler ki, kişilerin mutsuz olması söz konusu bile olamaz. Çünkü kişiler güzel vakit geçirmek ve güzel yaşamak adına gerekli olan düzeni kurmuşlardır. Rüyada vapur iskelesi gören kişilerin asla üzülmeyecekleri bilinir.

Rüyada Sakin Denizde Vapur Görmek

Rüyada sakin denizde vapur görmenin anlamı rüya sahibinin sakinleşmesi, dinginleşmesi ve bilgece bir tavır takınması şeklinde özetlenebilmektedir. Kişiler yaşamları, okudukları ve izledikleri sayesinde, üstün bir bilgeliğe erişerek harika bir yaşamın içinde olmanın keyfini çıkaracaklardır.

Rüyada Vapur Bileti Görmek

Rüyada vapur bileti görmenin anlamı rüya sahibinin iş nedeni ile yolculuğa çıkması şeklinde yorumlanmaktır. Rüyada görülen vapur biletinin kenarının yırtık olması halinde rüya sahibi yapacağı yolculuktan hoşlanmayacaktır. Eğer kişiler biletin düzgün ve yeni olduğunu görürlerse, bu yolculuk rüya sahipleri için adeta bir tatil gibi olur.

Rüyada ceviz görmek ile ilgili bilgilere de bakabilirsiniz.

Rüyada Vapur İşletmesi Görmek

Rüyada vapur işletmesi görmenin anlamı rüya sahibinin yeni bir yer açması, kişilerin ticaret ile ilgilenmesi, rüya sahiplerinin para kazanması şeklinde yorum yapılır. Eğer vapur işletmesi rüyada kalabalık ise, kişilerin yüksek miktarlarda kazançları olacağı söylenir. Rüya sahiplerinin işletme ve çevresini sakin görmesi halinde ise ticaret yaşamlarında çok başarılı olmayacakları söylenir.

Rüyada Vapurdan İndiğini Görmek

Rüyada vapurdan indiğini görmenin anlamı önemli bir karar vermek, noktayı koymak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi vapurdan Avrupa yakasına indiklerini görürlerse kişilerin aaşk hayatları ile ilgili karar verecekleri söylenir. Kişiler biri ile birlikte olmaya ya da birinden ayrılmaya karar verebilir. Eğer kişi Anadolu yakasında bir yere indiklerini görürlerse de  bu durum kişilerin işleri ile ilgili alacakları kararın işaretçisidir. Kişiler işlerini terk edebilir ya da terfi alabilir.

Rüyada Karada Vapur Görmek

Rüyada karada vapur görmenin anlamı zor bir işi başarmak, rüya sahiplerinin engelleri aşması şeklinde yorumlanmaktadır. Karada görülen vapur boyutları ne kadar fazla olursa kişilerin o derece büyük engelleri aşmalarının mümkün olduğu söylenir. Rüyada vapur boyutu küçük olduğunda kişilerin çok büyük olmayan fakat yinede hatırı sayılır engelleri aşarak işlerini başaracakları şeklinde yorumlanmaktadır. Her anlamı ile olumlu bir rüya türüdür. Câferi Sâdık r.a) demiştir ki; karada vapur gören kişilerin, iş hayatında başta olmak üzere, hayatın hiçbir alanında engel çıkması söz konusu olmaz.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz