Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yumurta görmek ne anlama gelir? Rüyada tavuk yumurtası, bıldırcın yumurtası, yumurta sarısı, yumurta kabuğu görmek neyi ifade eder? Rüyada yumurta ile ilgili rüya alimleri neler diyor? Rüya hakkında gerçek bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yumurta görmenin anlamı bereket, güzellik, bakım, kendini sevmek şeklinde farklı anlamlarda yorumlanmaktadır. Rüyada yumurta gören kişilerin üzerlerine bir güzellik gelir. Kişiler kendilerinden mutlu ve memnun olurlar. Bu rüyanın olumlu anlamı olduğu kadar olumsuz anlamı olduğu da bilinmektedir. Eğer rüya sahipleri yumurtanın kırıldığını görüyorlarsa, bu durum kişilerin hayatlarında bazı şeylerin ters gideceği şeklinde yorumlanmaktadır. Özellikle bu rüya, rüya sahiplerinin özel hayatlarında bir takım tersliklerin ortaya çıkacağı şeklinde belirtilmiştir. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında yumurta gören kişilerin yumurta özelliklerine dikkat etmesi gerekmektedir. Kişilerin gördükleri yumurtanın özeliliklerine göre rüyanın olumlu mu olumsuz olacağını anlaması mümkün olur.

Rüyada Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada yumurta sarısı görmenin anlamı iş hayatında başarı, kariyer basamaklarının emin şekilde tırmanılması, rüya sahiplerinin olumlu haber alması şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi yumurta sarısını mutfakta görürse bu durum kişilerin işlerinden terfi alacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahipleri yumurta sarısını bir başka yerde görürlerse bu durum rüya sahibinin sevdiği bir kimseden olumlu bir haber alması şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı ilmi kaynaklarda yer alan bilgiye göre yumurta sarısı kişilerin maddi anlamda çok güçlü bir konuma gelmelerini ifade eder. Kişiler çevrelerinde bulunan insanlar tarafından çok kıskanılan bir kişiler haline gelirler.

Rüyada yağmur görmek ne anlama gelir? İnceleyebilirsiniz.

Rüyada Yumurta Kabuğu Görmek

Rüyada yumurta kabuğu görmenin anlamı rüya sahibinin bir hediye alması, bir kişiye hediye vermesi, elinin bol olması şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer yumurta kabuğu parçası küçük ise rüya sahiplerinin küçük bir hediye almaları anlamına gelirler. Eğer yumurta kabuğu parçası büyük ise de bu durum hem manevi hem maddi anlamda büyük bir hediye almak anlamını taşımaktadır. Kişilerin bu rüyayı görmeleri halinde işlerinde çok başarılı olacakları söylenir. Eğer rüyada görülen yumurta kabuğu beyaz dışında bir renkte ise, bu rüya kişinin beklenmedik bir hediye alması anlamını taşır. Eğer yumurta kabuğu beyaz ise de bu durum rüya sahiplerinin beklenen bir kişiden beklenen zamanda hediye alması anlamına gelmektedir.

Rüyada Yumurta Pişirdiğini Görmek

Rüyada yumurta pişirdiğini görmenin anlamı keyif yapmak, mutlu olmak, neşeli olmak gibi olumlu şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyasında yumurta pişirdiğini gören kişiler için hayatlarında önemli bir dönemin başlayacağını söyleyen islam alimleri bulunmaktadır. Eğer rüya sahibi rüyasında az pişmiş yumurta pişirdiğini görüyorsa bu durum rüya sahibinin yaptığı keyfin çok da uzun süre olmayacağını gösteren bir göstergedir. Eğer kişiler çok pişmiş yumurta pişirirlerse de bu durum kişilerin neşelerinin ve mutluluğunun çok uzun süre boyunca süreceği şekline yorumlanmaktadır.

Rüyada Yumurta Kırdığını Görmek

Rüyada yumurta kırdığını görmenin anlamı sevilen bir kimsenin üzülmesi, bir dostun kalbinin kırılması, yakın bir dostla kişilerin arasının açılması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişiler dillerine hakim olamadıkları için bir kimsenin kalbini kırarlar ve bu kalp kırmasının bir geri dönüşü olmaz. Eğer rüyada kişiler bir tane yumurta kırdıklarını görüyorlarsa bu durum rüya sahiplerinin bir insanın kalbini kıracakları söylenir. Kişiler rüyalarında ne kadar çok yumurta kırdıklarını görürlerse o derece kişilerin kalp kıracakları söylenir. Rüya sahipleri eğer bir başkası ile birlikte yumurta kırdıklarını görürlerse bu durum kişilerin bir başka insanla birlikte bir araya gelerek diğer insanların kalplerinin kırılacağı şekline yorumlanmaktadır. Rüya sahipleri tek başına yumurta kırdıklarını görürlerse kişilerin tek başlarına bir kişinin kalplerinin kırılması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yumurta Çırptığını Görmek

Rüyada yumurta çırptığını görmenin anlamı rüya sahiplerinin istedikleri hedeflere ulaşması, kişilerin dileklerinin yerine gelmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişiler sabah vakti yumurta çırptıklarını görürlerse bu durum kişilerin iş hayatlarında diledikleri başarıya sahip olmaları şeklinde yorumlanmıştır. Eğer rüya sahipleri gece vakti yumurta çırptıklarını görürlerse bu durum hoş karşılanmaz. Kişiler özel hayatlarında bir takım problemlerle karşılaşırlar. Kişiler sevdikleri insanların ihanetine uğrayabilirler. Ayrıca çiftler arasında büyük tartışma ve kavgalar meydana gelebilir. Bazı islam alimlerine göre yumurtayı gece vakti çarptığını gören kişiler hayatlarında bir daha şans yüzünü görmezler. Kişiler neye elini atsalar, problem ve kötülükler ile karşılaşırlar.

Rüyada Siyah Yumurta Görmek

Rüyada siyah yumurta görmenin anlamı rüya sahibinin bir düşmanı olması, rüya sahibine komplo kurulması, kişilerin maddi anlamda büyük bir zarara uğratılması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyanın görülmesi, bazı ilmi kaynaklarda bir kişinin düşüşünün yaşanması şeklinde yorumlanır. Kişiler ne yazık ki gün yüzü görmez hale gelirler. Eğer rüya sahibi rüyasında siyah renkli yumurta yediğini görüyorsa, bu durum kişilerin büyük miktarda para kayıp edeceği, maddi anlamda büyük problemler yaşaması şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi bir başka kişinin siyah yumurta yediğini görüyorsa, bu rüyanın anlamı hem rüya sahibinin hem de rüya sahibin yakınında bulunan insanların maddi anlamda problem yaşaması şeklinde yorumlanmaktadır.

İmamı Gazali (r.a) yorumunda; siyah yumurta çocukların sağlığının bozulması, rüya sahibinin ailesine zarar gelmesi şeklinde açıklamalar yapılmıştır. Bütün ilmi kaynaklarda rüyayı gören kişilerin iki yakasının bir araya gelmeyeceği ve kişilerin zor bir hayat yaşayacakları söylenmektedir.

Rüyada Yumurta Beyazı Görmek

Rüyada yumurta beyazı görmenin anlamı rüya sahiplerinin sevap işlemesi, rüya sahiplerinin iyi işler yapması, rüyayı gören kişilerin adlarının anılması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüya bilinen en hayırlı rüyalardan bir tanesi olmakla birlikte, yalnızca rüya sahibine fayda sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda rüyayı gören kişilerin yakınlarında bulunan kişilerin de durumlarının iyi olması anlamını taşır.

Rüya sahibi yumurta beyazı yediğini görüyorsa bir sokak çocuğuna yüklü miktarda yardım yapacaktır. Eğer rüya sahibi rüyasında yumurta sarısı ile beyazını ayırdığını görüyorsa bu rüya kişinin gerçekten yardıma ihtiyacı olan kişi ile, yardıma ihtiyacı olmayan kişinin ayrılması anlamına gelir. Rüyayı gören kişiler kimin yardıma ihtiyacı olduğunu bileceğinden yanlış kişilere, dolandırıcılara yardım yapılmamış olur. Eğer rüyada yumurta beyazı ile rüya sahibi yemek yaptığını görüyorsa rüya sahibinin sevaplarının günahlarından fazla olduğunu söyleyen islam alimleri bulunur. Bu kişilerden Allah bile razı olur diyen bazı rüya yorumcuları vardır.

Rüyada Yumurta Maskesi Görmek

Rüyada yumurta maskesi görmenin anlamı rüya sahibinin kendine bakması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada yumurta zaten başlı başına rüya sahiplerinin kendilerine bakması anlamını taşımakla beraber, yumurta maskesi gören kişilerin iyice kendilerine özen gösterecekleri bilinmektedir. Yumurta maskesi sürdüğünü gören bir kişi gerçek hayatta spor anlamında kendine bakım sağlayacaktır. Kişi daha çok hareket ederek, fiziksel anlamda daha güzel bir görüntüye kavuşur. Yumurta maskesini kendisinin hazırladığını gören bir kimse, gerçek hayatta zihinsel anlamda kendine yatırım yapacaktır. Kişiler bol miktarda kitap okur, belgesel izler ve kendilerine bakarlar. Bu rüya yorumundan da anlaşıldığı üzere kişisel bakım dendiği zaman yalnızca kişilerin fiziksel anlamda kendilerine bakması geçerli olmaz.

Rüyada Yumurta İçtiğini Görmek

Rüyada yumurta içtiğini görmenin anlamı tuhaf bir haber almak, kişinin absürt bir davranış sergilemesi ve garip bir olayın yaşanması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi eğer bir dikişte yumurta içtiğini görürse bu durum kişilerin ailesi hakkında tuhaf bir haber alması şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişiler yumurtayı içerken birkaç dikişte yumurtayı bitirirlerse bu durum kişilerin sağlık problemleri yaşarak tuhaf davranası şeklinde yorumlanır. Bu durumda kişilerin hastalığının geçmesi adına verilen ilaçların yan etkisi olarak dengeyi kayıp ettikleri söylenmektedir.

Rüyasında kişi yumurta içmenin tadını sevdiklerini görüyorlarsa bu durum kişilerin dışarıda oldukları zaman tuhaf bir haber almaları şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler kendilerini ansızın ne yaptıklarını bilemeyecekleri bir durumun içinde görebilirler. Eğer kişiler yumurta içerken yumurta tadını sevmediklerini görürlerse, kişilerin ailelerinin rüya sahibine tuhaf bir hediye alacakları söylenir.

Rüyada Kümeste Yumurta Görmek

Rüyada kümeste yumurta görmenin anlamı yuva kurmak, kişilerin aileleri ile birlikte zaman geçirmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Kümeste görülen yumurta sayısı ne kadar fazla olursa kişilerin o derece mutlu olacakları, çünkü kişilerin şanslarının artacağı söylenmektedir. Rüyada kümeste yumurta ile birlikte tavuk da görülürse, ilmi kaynaklara göre rüyayı gören kişilerin şansları artar. Kişiler özellikle iş yaşamlarında çok başarılı bireyler haline gelirler. Kişilerin yetenekleri dilden dile konuşulur. Eğer rüya sahibi kümesten yumurta aldıklarını görüyorlarsa bu durum kişilerin kendi elleri ile bir takım değişiklikler yapması anlamına gelir. Bu değişiklikler kişinin aile hayatını ilgilendiren konularda olacaktır. Eğer rüya sahibi kümeste yumurta yediğini görüyorsa bu durum kişilerin aileleri ile birlikte zaman geçirmesi şekline yorumlanmaktadır.

Rüyada Bıldırcın Yumurtası Görmek

Rüyada bıldırcın yumurtası görmenin anlamı aileden birinin kalbini kırmak, rüya sahibinin istemeden bir söz söylemesi şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişi rüyasında bıldırcın yumurtasını yediklerini görürlerse bu durum kişilerin karşılarında bulunan insanların ona küseceği şeklinde yorumlanır. Eğer kişiler bir başkasının yumurta yediğini görürlerse de durum kişilerin arkadaşlarının ona küsmeyecekleri, onu dikkate almayacaklarına işaret eder. Bıldırcın yumurtası kırdığını gören kişilerin, şanslarının hayatta bir daha asla yaver gitmeyeceğini söyleyen islam alimleri bulunmaktadır.

Rüyada sevgili görmek ne anlama gelir? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuk yumurta görmenin anlamı rüya sahibinin hayatında önemli bir karar vermesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin büyük bir yol ayrımında oldukları söylenir. Eğer kişiler tavuk yumurtasını yediklerini görüyorlarsa, rüyanın anlamı kişilerin doğru kararı vermeyi başarmasıdır. Buna karşın kişilerin tavuk yumurtasını yediğini görmemesi halinde de kişilerin girmemesi gereken bir yola girdiği söylenir. İmamı Gazali (r.a) yorumunda; tavuk yumurtası eğer siyah renkli ise kişilerin daha sonradan girdikleri yoldan pişmanlık duyacakları söylenir. Kişiler eğer kırmızı renkli tavuk yumurtası görürlerse bu durum kişilerin can güvenliğinin büyük bir risk altında olması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişiler kısa süre içinde hastalanırlar ve işlerine gidemez hale gelirler. Kişilerin hastalık yüzünden yaşam kalitelerinde büyük bir düşüş yaşanır.

Rüyada Yumurta Satın Aldığını Görmek

Rüyada yumurta satın aldığını görmenin anlamı kişilerin hayatlarında bazı sorunların ortaya çıkması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada yumurta satın almanın doğru şekillerde yorumlanması adına, kişilerin rüyalarına dair daha fazla detay sahibi olmaları gerekmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin satın aldıkları yumurta rengine özellikle dikkat etmesi gerektiği söylenir. Eğer kişiler beyaz renkli yumurta satın aldıklarını görüyorlarsa bu durum kişilerin yaşamlarındaki problemleri çözecekleri şeklinde yorumlanır. Eğer kişi kahverengi bir yumurta görmüşse bu sefer kişilerin problemlerini çözmesi adına büyük engelleri aşması gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır. 1 kg yumurta satın aldığını gören kişilerin, bazı islam alimlerine göre hayatta bir daha asla sıkıntılar ile karşılaşmayacağını söyleyen yorumlar bulunmaktadır. Bu kişiler problemlere her zaman bir dermiş gibi yaklaşmasını bilirler.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada para gormek ne anlama gelir
Rüyada para görülmesi rüya sahibinin kazancının artması, bereket, bolluk ve güzel günler geçirmek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada... Devamını oku

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz