Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Rüyada Zayıflamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada zayıflamak ne anlama gelir? Rüyada aşırı zayıflamak, kilo vermek neyi ifade eder? Zayıflamak hakkında gerçek yorumlara yazımızdan bakabilirsiniz.

 Rüyada Zayıflamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada zayıfladığını görmek, rüyayı gören kimse için genel olarak güzel yorumlanmaz. Rüya sahibi için büyük sorunlar ila başa çıkmaya, dert, sıkıntı, zahmet ve zorluk çekmeye işaret eder. Rüyayı gören kimse hayatındaki bu zor dönemi günleri atlatmak için olağanüstü bir çaba gösterir. Rüyada zayıflamak, meal olarak gerçek hayat ile paralellik gösterir. Rüyada zayıfladığını gören bir kişi, gerçek hayatta da zayıflayarak güçsüz düşer. Büyük harcamalar yapmak zorunda kalıp, borç batağına saplanır. Bu durum fiziksel olarak da kendini yansıtır. Hastalanarak gittikçe zayıflar. Manevi olarak da derin bir üzüntüye girer.

Bir kişinin rüyada zayıfladığını görmesi rüya gören kişinin şişman ya da zayıf olmasına göre de farklılık göstermektedir. Gerçek yaşamda zayıf bir kişinin rüyada daha da zayıfladığını görmesi sorunlu ve atlatması oldukça zor olan bir sürece gireceğini işaret etmektedir. Bu rüyanın aynı zamanda büyük bir borç altına girerek bu borcu geciktirmek daha da kötüsü ödeyememek, ciddi sağlık sorunları ve hastalıklarla mücadele etmek, giriştiği her işte başarısızlığa sürüklenmek gibi anlamları vardır. Bu rüya, rüya gören kimseyi sonrasına karşı uyaran bir rüyadır. Rüyada zayıfladığını gören bir kimse, sonrasındaki süreç için tedbirli olmalı, sağlığına ve beslenmesine dikkat etmeli, yüksek harcamalar yapmaktan ve borç altına girmekten kaçınmalıdır. Rüyayı gören kimse ancak önlem alarak gelmekte olan zor günleri hasarsız olarak atlatmayı başarabilir.

Rüyada lokum görmek ne anlama gelir? İnceleyebilirsiniz.

Rüyada Zayıflamak Dini Yorumu

Rüyada zayıflamanın dini yorumu, İslami rüya tabirlerine göre, kişinin bazı şeylerin farkına varması ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, kuruntularından kurtulacaktır. Rüya sahibi her şeyi boş yere kafasına takıp kendini üzdüğünün farkına varacak, hayatının devamında kendine haksızlık etmeden daha mutlu bir hayat sürecektir. Rüya sahibinin kıskançlık ya da paranoyaklık ile kendini üzmemesi gerektiği, her olaydan önce ilgili sorunun doğrusunu öğrenmeye çalışması tavsiye olunur. Rüya sahibi bu şekilde kendini yıpratmadan hayatını sürdürebilir.

Rüyada Zayıflamanın Psikolojik Yorumu

Rüyada zayıflamak psikolojik olarak yorumlandığında, rüyanın genelde kişinin bilinçaltını yansıttığı vurgulanır. Rüya gören kişinin gerçek hayatta kilolu olması durumunda, bu kişilerin gün içinde sürekli bu konuyu düşünmelerinden dolayı rüyasında zayıfladığını görmesi son derece normal kabul edilir. Rüya sahibinin gerçek hayattaki kilosundan bağımsız olarak yorumlamak gerekir ise, eksikliği hissedilen kişilerin veya yaşanan kayıpların kişide yarattığı strese de işaret etmektedir.

Rüyada Birinin Zayıfladığını Görmek

Rüya sahibi rüyasında tanıdığı bir kişinin zayıfladığını görürse eğer bu rüya tanıdığı kişi üzerinden yorumlanır. Rüya sahibini etkileyen bir durum ile genel olarak doğrudan yorumlanmaz. Bu rüya, rüyada zayıfladığı görülen kişinin maddi olarak yokluğa düşerek fakirleşeceğine, bu durumu atlatması için de çok uzun yıllar çabalaması gerekeceğine işaret etmektedir. Eğer rüya sahibi rüyasında gördüğü kişiyi tanımıyor ise o halde bu rüya kendisiyle ilgilidir ve aynı şekilde tabir edilir. Yani rüya sahibi maddi açıdan çok zor bir duruma düşecek, borç altına girecek ve bu durumu toparlaması uzun yıllarını alacaktır.  Başka bir yoruma göre ise, rüyada başka birisinin zayıfladığını görmek rüya sahibinin nefsine yenik düşüp bazı hatalar yaptığına işaret eder. Bu rüya kişinin kendini toplaması için uyarıcı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Aşırı Zayıflamak

Rüyasında haddinden fazla zayıfladığını gören kişi iş hayatında büyük bir yenilgiye uğrayacak, ekonomisi büyük bir darbe alacak, borç altına girecek, eğer kendi işi ise iflas edecek anlamını taşımaktadır. İçinde bulunduğu maddi dar boğazdan kurtularak yeniden para kazanmaya ve toparlanmaya başlayana kadar da çektiği sıkıntı nedeni ile saçı beyazlayacaktır. Kişinin rüyasında normalden çok fazla yani aşırı biçimde zayıfladığını görmesi ise tüm mal varlığını kaybetmesi anlamına gelir. İflas habercisi olan bu rüya üzerine maddi konularda daha dikkatli hareket etmek faydalı olacaktır. Bu rüyayı gören kimse tedbir amaçlı harcamalarına dikkat etmeli, alışverişten bir süreliğine de olsa kaçınmalı, borç altına girmemeye özen göstermeli, birikim yapmalıdır. Rüyayı gören kişi eğer ticaret ile uğraşıyorsa güvenmediği kişiler ile iş yapmamalı, bir süreliğine yeni girişimde bulunmadan mevcut durumunu korumaya çalışmalıdır.

Rüyada Kilo Vermek

Rüyasında kilo verdiğini gören kişi eğer gerçek hayatında şişman ise hayatında böyle bir çaba içine girme gereksinimi hissedebilir ve artık ince bir bedene sahip olmak isteyebilir. Başka bir yoruma göre ise rüya sahibinin ideallerini gerçekleştirmek için azimle, temkinli ve emin adımlar atarak hareket ettiği anlamına gelir. Rüyayı gören kimse eğer bu şekilde çalışmaya devam ederse, zafer kendisi için çok yakındır. Rüya sahibi sabırla ve azimle çalışmasının karşılığını kısa bir süre içerisinde alacaktır.

Rüyada Diyet Yapmak

Rüyasında diyet yaptığını görmek rüya sahibi için birçok hayrı müjdelemektedir.  Rüya sahibinin hayatında inanılmaz güzellikte gelişmeler yaşanacağını işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayatı olumlu yönde değişecek ve aniden başka bir yöne doğru gitmeye başlayacaktır. Bu rüya, kişinin hayatında meydana gelecek olan uç değişikliklere işaret eder. Örneğin bir gecekonduda oturuyorken bir villaya taşınması şeklinde yorumlanabilir. Rüyada zayıflamak genel anlamda olumlu yorumlanmasa dahi, rüyada diyet yapmak rüya sahibi için olumlu anlamda dönüm noktalarını müjdeler. Rüya sahibinin şansı dönecek, adım attığı her yere de uğur getirecektir. Giriştiği her işte kısa bir süre içerisinde kendini gösterecek ve başarıya ulaşacaktır. Rüya gören kişinin şans ve huzur dolu bir hayatı olmasına işaret eder.

Rüyada Eşinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada eşinin zayıfladığını görmek, bu rüya gören kişinin ailesi içerisinde yaşanacak olaylara yorumlanır. Bu olaylar ne yazık ki olumlu değildir. Rüyada eşinin zayıfladığını görmek, kötü olaylara, evli ise eşinin başına gelecek uğursuzluklara işaret eder. Rüyasında eşinin zayıfladığını gören kimse, yakın zamanda içinden çıkamadığı olayların içine düşecektir. Bu durumdan kurtulmak için, elindeki kazancının ve mal varlığının tamamını buna harcayacak, maddi olarak zor günler geçirecektir. Rüya gören kişinin bu durumu toparlaması uzun bir zaman alabilir.

Rüyada Zayıflama Hapı Görmek

Rüyada zayıflama hapı görmek, rüya gören kişinin huzurunu kaçıracak olaylar yaşayacağına işaret eder. Bu rüyanın temsil ettiği en önemli nokta, rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı dikkatli olmasıdır. Rüya sahibinin çevresindeki kişiler onun iyiliğini istemeyen, kendi çıkarını düşünen insanlar olabilir. Rüya sahibi o kişilerin oyunlarına gelerek başarısız olacak ve büyük bir yıkım yaşayacaktır. Bu yıkım ile beraber kendisine olan güveni gidecektir. Rüya sahibi tekrar ayağa kalkmada, kendini toparlamada, harekete geçerek hayatı için bir şeyler yapmada bir süre zorlanabilir. Rüyayı gören kişi, bu rüyayı gördükten sonra çevresindeki insanlara karşı tedbirli hareket etmeli, kimseye özel hayatını ve iş ile ilgili olaylarını paylaşmamalı, bir süre kabuğuna çekilmelidir. Rüyasında zayıflama hapı gören kişi eğer gerçek hayatta ticaret ile uğraşıyorsa, rakiplerine ve düşmanlarına karşı hazırlıksız yakalanacağı anlamına gelir. Bu kişiler bu zamana kadar ticari hayattan elde ettikleri kazançlarını ve mal varlıklarını bir anda kaybederek iflas edebilirler. Bu kimseler rüyayı gördükten sonra en azından bir süre işlerini büyük bir titizlik ve gizlilik için yürütmelidir.

Rüyada Göbeğinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada bir kimse göbek bölgesinin zayıfladığını görmüş ise, bu kişi gerçek hayatta çok fazla sorumluluk üstlenecektir. Bu sorumluluklar rüya gören kişinin tüm zamanını alacak, bu yüzden de rüya sahibi kendine zaman ayıramayacaktır. Rüyayı gören kişinin odak noktasının sorumlulukları olduğuna ve kendi hayatının geri planda kaldığına, kendisine dikkat etmemeye başladığına işaret eder. Rüya sahibi sorumlulukları aldıkça ve yerine getirdikçe, ona kat kat iş ve sorumluluk yüklenecektir. Bu durum kısır bir döngüye girerek, bir noktadan sonra rüya sahibine ciddi zararlar vermeye başlayabilir.

Rüyada Bacaklarının Zayıfladığını Görmek

Rüyada bacak bölgesinin zayıfladığını görmek, rüyayı gören kişinin çıkmayı planladığı yolculuklara işaret eder. Bu rüya, rüyayı gören kişi için, seyahat planlarını ertelemek ve bir süre yaşadığı yerden ayrılmamak anlamına gelir. Rüya sahibi, işlerinin yoğunluğu ya da yaşadığı aksilik nedeni ile çıkmak istediği bir yolculuğu ertelemek zorunda kalabilir. Eğer rüyayı gören kişi ailesinden uzakta yaşıyor ise, onları da bir süre ziyaret edemeyebilir.

Rüyada Çocuğunun Zayıfladığını Görmek

Rüyada kendi çocuğunun zayıfladığını görmek, rüya sahibine değil, çocuğunun hayatı ile ilgili yorumlanır. Rüya sahibinin çocuğuna maddi ve manevi destek olarak onun üzerindeki yükü hafifletmesine işaret etmektedir. Rüya sahibinin çocuğu eğer eğitiminde sıkıntılı bir süreç atlatıyorsa, rüya sahibi bu süreç boyunca ona daha çok destek olmalı ve onu anladığını göstermelidir. Bu rüyayı gören kişi, çocuğunun sıkıntılı bir durumdan kurtulmasına yardım edecek, bu sayede rüya sahibinin çocuğu büyük başarılara imza atacaktır.

Rüyada Kardeşinin Zayıfladığını Görmek

Rüyada kardeşinin zayıfladığını görmek, rüya sahibi ile ilgili olmayıp, kardeşi ile ilgili yorumlanır. Rüya sahibi kardeşinize maddi destek verebilir, borçları varsa kurtulmasına yardımcı olabilir. Rüya sahibinin kardeşinin bir süredir herkesten gizleyip kendi başına çözmeye çalıştığı sorunları olduğuna işaret eder. Bu rüya, rüya sahibine kardeşine yardımcı olması için işaret niteliğindedir.

Rüyada hamile görmek neyi ifade eder? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Rüyada Fit Olmak

Rüyada fiziksel olarak sağlıklı ve fit olmak, çok güzel haberler almak ve kendine daha fazla yatırım yapmaya, kendini mutlu hissetmeye yorumlanır. Rüyayı gören kişi kendi mutluluğu ve sağlığı için güzel bir yola girecek anlamına gelir. Rüyasında kendisinin çok fit bir vücuda sahip olduğunu görmek, kişinin gerçek hayatta da özgüveninin artmasına, diğer insanlar tarafından övgü toplayarak beğenilmesine işaret eder.

Rüyasında Zayıflamaya Çalışmak

Rüyada zayıflamaya çalışmak ancak bunu gerçekleştirememek, kişinin bilinçaltına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi gerçek hayatta başarabileceği yani başarma potansiyeli olan işleri sırf kendini yapamayacağına şartladığı için gerçekleştirememektedir. Rüya sahibi kendi kendini başarısızlığa iten en önemli faktör haline gelip, resmen kendi düşmanı olmuştur. Bu rüya da bu durumun dışa vurumudur.

Rüyada Aynada Kendini Zayıf Görmek

Rüyasında aynaya bakarak kendisini gerçekte olduğundan zayıf görmek, rüyayı gören kişinin zor ve dar günler yaşayacağına işaret etmektedir. Rüya gören kişinin, bu olumsuzluklardan kurtulma ihtimali vardır. Rüya yorumlarına göre bu zor günlere genel olarak hastalıkla yorulur. Rüya sahibinin gerçek hayatta kendisinin farkında olmadığı ancak içten içe ilerleyen bir sağlık sorunu olabilir. Rüyayı gören kişinin önlem olarak sağlık kontrolü yaptırması tavsiye olunur.

Rüyada Zayıf Birini Görmek

Bir kişi rüyasında zayıf birini görürse, bu rüya kişinin kendi hayatında bazı değişikliklerin olacağı anlamını taşır. Bu değişikliklerin yorumu, rüyada görülen kişinin zayıflık durumuna, sağlıklı bir zayıflık mı yoksa aşırı bir zayıflık mı olduğuna göre değişiklik gösterir. Rüyada zayıflamak sağlıklı bir zayıflığa kavuşmaksa olumlu, aksi takdirde olumsuz yorumlanır.

POPÜLER RÜYALAR

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada deniz gormek ne anlama gelir
Rüyada deniz görülmesi rüya sahibinin zengin olması, yüklü miktarda ödeme almak, özlenen kişilerin bir araya gelmesi... Devamını oku

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada altin gormek ne anlama gelir
Rüyada altın görülmesi genel olarak rüya sahibinin zengin olacağı anlamına gelir. Rüyada altın görmek hemen olumlu... Devamını oku

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada yılan görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada yılan görmenin manası kişiye göre ve... Devamını oku

SON EKLENEN RÜYALAR

Rüyada Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

ruyada nisanlanmak ne anlama gelir
Rüyada nişanlandığını görmenin anlamı yuva kurmak, aile olmak, rüya sahiplerinin sevinçli bir durum içinde olmaları şeklinde... Devamını oku

Rüyada Nikah Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nikah gormek ne anlama gelir
Rüyada nikah görmenin anlamı kısmet, bereketin artması, çöpçatanlık, yeni bir ilişkiye başlamak gibi farklı şekillerde yorumlanmaktadır.... Devamını oku

Rüyada Nehir Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada nehir gormek ne anlama gelir
Rüyada nehir görmenin anlamı rüya sahiplerinin bir başkasından hediye alması, sevecenlik, dostluk, yardım etmek ve şüphelenmek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz