Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

En Kolay Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? 

En kolay etkili aşk büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede etki gösterir? En kolay etkili aşk büyüsünü kimler yapabilir? En kolay etkili aşk büyüsü bilgilerine yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 En Kolay Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? 

En kolay etkili aşk büyüsü sayesinde istediğiniz herkesi kendinize kolay bir şekilde kısa sürede  bağlayabilirsiniz. En kolay etkili aşk büyüsünün yapımı evde de gerçekleşebilir. Bunun için ilk önce medyum hocasına giderek büyünün yapım aşamasında uygulanacak ritüellerin  öğrenilmesi gerekir. Bunun sonucunda da istediğiniz insanın size köpekler gibi bağlanmasını sağlayacaksınız.

En Kolay Etkili Aşk Büyüsü

En kolay etkili aşk büyüsünün en büyük amacı, kolay ve kısa sürede karşı tarafı kendine bağlamaktır. Bu büyünün yapımında birçok değişik malzemeler kullanılır. Malzemelerin içeriğine çok dikkat etmek gerekir. Kaliteli malzemelerin ve ürünlerin kullanılması durumunda yapılan aşk büyüsü daha güçlü bir şekilde etkisini gösterir.

En kolay etkili aşk büyüsünün istenilen koşullara uygun bir şekilde hazırlanması sonucunda eşinizi veya sevgilinize de sonsuza kadar kendinize bağlayarak başkasına gitmemesini sağlayabilirsiniz. Bu büyü sadece bekârlara yapılmaz. Aynı zamanda evli çiftlere ve nişanlılara da kolay bir şekilde yapılabilir.

Salatalık İle En Kolay Etkili Aşk Büyüsü Yapma

Salatalık ile en kolay aşk büyüsü kısa sürede yapılabilir. Bunun için ilk önce 1 tane salatalığın satın alınması gerekir. Salatalığın satın alınmasının ardından sessiz ve çok az aydınlık olan bir odaya geçmelisiniz. Odaya geçtikten sonra yönünüzü kıbleye dönerek salatalığın üzerine medyum hocasının hazırladığı tılsımlı sözcükleri ve duaları okumalısınız. Bunun sonucunda da salatalığı evin içerisinde kimsenin göremeyeceği bir yere saklayarak veya gömerek büyünün yapım aşamasını kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Büyünün hatasız ve kusursuz bir şekilde yapılmasının sonucunda sevdiğiniz adamı kendinize aşık edip onunla ölene kadar hayatınızı birleştirilebilirsiniz.

Çeçen asıllı büyücülerden aşk büyüsü tariflerine yazımızdan bakabilirsiniz.

En Kolay Etkili Aşk Büyüsünde Neler Söylenir?

En kolay etkili aşk büyüsünde salatalığın üzerine okunması gereken tılsımlı sözcükler vardır. Tılsımlı sözcüklerin okunmasına geçmeden önce sessiz bir odaya geçmeniz gerekir. Daha sonra güney yönüne doğru dönerek salatalığı sağ elinize alın ve gözlerinizi tamamen kapatın. Ardından gözleriniz kapalıyken size aşık olmasını istediğiniz kadının veya erkeğin simasını  gözünüzün önüne getirerek  niyette bulunmanız gerekir. Niyetinizi ettikten sonra gözlerinizi açıp dizlerinizin üzerine oturun ve salatalığı önünüze alın. Bütün işlemlerin yapılmasından sonra aşağıda verilen tılsımlı sözcüğü salatalığın üzerine okuyun. Okunması gereken tılsımlı sözcük şu şekildedir:

 • Bu büyünün sahibi elbet sensin ey Hüddam, senin hükmün tamamsa, herkes sana tâbidir, sen dünya üzerinde en güçlü görevlisin, sana tabi olanlar bundan sonra ne yapsın? Bana muradım için ve de dileğim için, en güçlü bu büyünün kabulünü gösterip, bana saadetlerin ve de güzelliklerin kapısını açarak beni bahtiyar kılıp, yapmış olduğum büyü amacına ulaşsın, bana vermiş olduğun sana bile bulaşsın. Ey Hüddamlar içinde kudreti ve gücüyle en yetkin olan Hüddam, aşık etme büyüsü, sendedir artık tamam, bundan böyle senin de hükmün tamamlanacak ve sen de bundan böyle en etkili şekilde bana tabi olarak güzellik taşıyacak, benim emrime girip muradımı yapacak ve bana her anlamda boyun eğeceksin, tamamdır.

Yukarıda verilen tılsımlı sözcüğün içten ve samimi bir şekilde okunmasından sonra salatalığı gömme aşaması dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

En Kolay Etkili Aşk Büyüsünde Salatalık Gömme

En kolay aşk büyüsünde son aşama olan salatalığı gömme işleminin yapılmasından önce okunmuş salatalığı ikiye bölerek yarısını yemelisiniz. Salatalığın yarısını yedikten sonra kalan salatalığı da kimsenin yanınızda olmamasına dikkat ederek salatalığı toprağın içerisine gömmelisiniz. Salatalığı toprağa gömerken aşağıda verilen tılsımlı sözcüğü okumak gerekir:

 • Hiçbir yerde geçmeyen Kudemâ adlı kitap, bana yol gösterdi ey Hüddam ve onun kılavuzluğu sayesinde sana geldim tastamam, büyünün etkinliği bana mucizeler gösterecek ve senin sayende ben de kendime bağlamak istediğim kişinin sihirli bir şekilde aşkına kavuşacağım. Onun tesiri ile kendimden de geçeceğim, toprağa attım artık, salatalık üstüne, bundan böyle senin de hükmün geçerli olsun, daha önce dediğim gibi bana bahşeyle, en güzel nimetin de elbet yerini bulsun, artık hüküm sendedir, Hüddamların kralı.

Yukarıda verilen tılsımlı sözcüğün gömme aşamasında okunmasının ardından büyünün tamamlanması gerçekleşir. En kolay etkili aşk büyüsünün bitirilmesinin sonucunda kısa sürede etkili bir şekilde eşinizin veya sevdiğiniz insanın size bağlandığını anlayacaksınız.

En Kolay Etkili Aşk Büyüsünün Tehlikeleri Var Mı?

En kolay etkili aşk büyüsünün tehlikeleri vardır. Büyünün yanlış yapılmasının sonucunda büyünün etkisi büyünün yapıldığı kişiye ters tepki gösterir. Özellikle aşk büyüsünün yapılma aşamasında Hüddam varlığını çağırdığınız için bu varlığın musallat olma durumu oldukça fazladır. Çünkü, Hüddam adındaki varlığın psikolojiK anlamda sürekli olarak değişimler ve bunalımlar yaşamasından dolayı bu varlığın yanlış zamanına denk geldiğinizde sizin hayatınızı karartmak için her şeyi yapar.

Örneğin;  istediğiniz insanın size aşık olmasını sağlamak yerine bu kişiyi sizden daha da  soğutarak uzaklaştırabilir. Bunun dışında Hüddam adındaki varlıkla ters iletişime girdiğinizde sizinle bir ömür boyu uğraşmaya devam eder ve size her zaman musallat olur. Bu tür zararların meydana gelmemesi için kesinlikle medyum hocasından yardım almak gerekir.

Uzaktan En Kolay Etkili Aşk Büyüsü Yapma

En kolay etkili aşk büyüsünü çok uzakta yaşayan kişilere de gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Uzaktan yapılan büyünün etkisi en geç 1 hafta içerisinde karşı tarafa ulaşmış olur. Uzaktan aşk büyüsünün yapılması için temin edilmesi gereken malzemeler vardır. Bu malzemelerin  alınmasından sonra  isteyen medyum hocasına isteyen de evde  kendi başına  aşk büyüsünü kolay bir şekilde yapabilir.

Aşk büyüsünde aşık olmasını istediğiniz kişinin özel eşyası, fotoğrafı ve kişisel bilgileri yeterlidir. Fotoğrafa veya özel eşyanın üzerine kişisel bilgilerle birlikte özel tılsımlı sözcükler  hazırlanır ve daha sonra resmin veya eşyanın üzerine okunur.  Tılsımlı sözcüklerin okunması  esnasında kesinlikle karşı tarafı zihninizde canlandırarak onun hakkında iyi niyetlerde  bulununuz. Niyetinizi de ettikten sonra uzaktan aşk büyüsünün yapım aşaması tamamlanmış olur.  Bu sayede 1 hafta içerisinde uzakta olan kişiye beslediğiniz aşkın karşılığını bulmuş olursunuz.

Evde En Kolay Etkili Aşk Büyüsü Nasıl  Yapılır?

Evde en kolay etkili aşk büyüsünü yapmak mümkündür. Bunun için gerekli olan işlemleri sırasıyla doğru bir şekilde yapmanız tavsiye edilir.  Aşağıda en kolay etkili aşk büyüsünün evde yapılmasında izlenmesi gereken yollar sırasıyla anlatılmaktadır:

 • Öncelikle ilk olarak 41 adet nohudu almalısınız.
 • Nohudu istenilen sayıda aldıktan sonra nohutların üzerine tek tek toplamda 41 kere olmak üzere İhlâs suresi okunmalıdır.
 • 41 kere İhlâs suresinin okunmasının ardından nohutlar sıra sıra yakılmalıdır.
 • Nohutların yakılma işlemi esnasında aşık olmasını istediğiniz kişi hakkında niyet ediniz.
 • Bütün işlemlerin bitmesi sonucunda toplamda 3 hafta içerisinde karşı tarafın size bağlanması gerçekleşmiş olur.
 • Büyünün etkisini doğru bir şekilde göstermesi için nohutların külleri en yukarıya alınmalıdır. Küllerin üzerine kesinlikle bir insanın veya hayvanın basmaması gerekir.

Yukarıda verilen işlemlerin evde kurallara uygun bir şekilde yapılmasının sonucunda etkili aşk büyüsü hemen belirtilerini göstermeye başlar.

En Kolay Etkili Aşk Büyüsünün Sonuçları

En kolay etkili aşk büyüsünün uygun ritüellerle yapılmasının sonucunda büyünün etkisi 1 hafta içerisinde kendini göstermeye başlar. Aşağıda etkili aşk büyüsünün yapıldığı kişilerde meydana gelen değişimler detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Büyünün yapılmasının sonucunda 1 haftanın ardından büyünün yapıldığı kişi, çok derin duygular ve düşünceler içerisinde olur.
 • Bununla birlikte büyünün etkisinde olan tarafın geceleri uyuması mümkün değildir. Bir türlü uykuya dalamazlar. Çünkü, sürekli olarak büyüyü yapan kişiyi düşünürler.
 • Bunun yanı sıra uyudukları zaman rüyalarında büyüyü yapan kişilerin simasını net bir şekilde görürler.
 • Bunun dışında büyüyü yaptığınız insan sizin yanınızda olmak için fırsatlar kollamaya başlar.
 • Ayrıca büyüyü yaptığınız kişi artık size deli gibi bağlanma duygusunu içinde yaşar ve sürekli sizin yanınızda kalmak ister.
 • Son olarak büyünün etkisinde olan kişi, büyüyü yapanı bularak onunla sonsuza kadar yanyana mutlu bir şekilde yaşamaya başlar.

Yukarıda verilen belirtilerin etkili bir şekilde meydana gelmesi için aşk büyüsünün yapım aşamalarının işinde uzman olan medyum hocaları ile gerçekleşmesi gerekir. Bu sayede kısa sürede ve etkili bir şekilde büyünün tutması sağlanır.

Ayrıca kocayı kendine bağlama büyüsünü yazımızdan öğrenebilirsiniz.

En Kolay Etkili Aşk Büyüsü İle Aşık Etme

En kolay etkili aşk büyüsü ile aşık etmek için medyum hocasından gerekli bilgilerin alınması gerekir. Bundan sonra istenilen malzemelerin temin edilmesi ile büyünün yapım aşamasına  geçilmelidir. Aşağıda aşık etme büyüsünün yapılmasında uygulanacak adımlar sırasıyla listelenmektedir:

 • İlk olarak Cuma günü gece yarısından sonra gül yağı ile banyo yapmanız gerekir.
 • Banyo yapıldıktan sonra odanıza geçerek ışıkları kapatın ve odanıza pembe güller koyun.
 • Bu adımdan sonra bir tane pembe mum yakın.
 • Mumu yaktıktan sonra pembe renkte bir kıyafeti üzerinize giymelisiniz.
 • Bütün işlemlerin tamamlanması sonucunda içinizden size aşık olmasını istediğiniz kişi hakkında iyi niyette bulununuz. Niyetin kesinlikle iyi olması gerekir.
 • Bir bakır halkayı pembe mumun içerisinden geçiriniz.
 • Daha sonra “Venüs’ün ateşini tutuşturuyorum! Yalvarırım Venüs, bana sevgiyi ver! Ben gerçek aşk istiyorum! Sadece kalbim için!” tılsımlı sözcüğünü bağırarak söyleyiniz.
 • Tılsımlı sözcüğün okunmasının ardından mumun içerisine geçen halkayı çıkararak sol elinizdeki yüzük parmağınıza takın.
 • Halkayı taktıktan kısa bir süre sonra halkayı çıkararak evde kimsenin görmeyeceği bir yerde saklayın.

Yukarıda verilen yolların dikkatli bir şekilde takip edilmesinden sonra karşılık bulamadığınız aşkınızı filizlendirerek istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilme fırsatını elde etmiş olursunuz.

En Kolay Etkili Aşk Büyüsünü Yok Etme

Yapılan etkili aşk büyüsünün bozulmasını isteyenler, ilk olarak medyum hocasına giderek rabıta yöntemi ile büyünün yapıldığını kesinleştirmelidir. Büyünün yapıldığı ortaya çıkarsa,  medyum hocası tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda vefkler hazırlar. Bu vefklerin içilmesi veya saklanması sonucunda 1 hafta içerisinde büyünün etkisi kaybolur ve bir daha kimse bu büyüyü yapamaz. Bununla birlikte yapılan büyüden korunmak ve uzaklaşmak için de duaların okunması gerekir. Aşağıda etkili aşk büyüsünden korunmak için okunacak dualar detaylı bir şekilde verilmektedir.  Bu dualar şu şekilde yer alır:

 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.

POPÜLER YAZILAR

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz